Trepifajxl

Trepifajxl

naposledy 23.7.2018 09:24 (registrován 26.5.2013)

Napsat Trepifajxl zprávu

Lokalita: Praha

Bike-forum jest obrazem společnosti, jsou tu sportovci různých výkonnostních úrovní i běžní cyklističtí nadšenci více či méně fundovaní nebo lidé prostě jen zapálení do jízdních kol… je tu však také dostatek teoretiků, hledících na sport prizmatem pivního půllitru a bohužel i úplných pitomců, kteří nerozumí sice ničemu, ale jak už to bývá, s o to větším nadšením hlásajících své domněnky a pivní moudra. Jsou tu lidé inteligentní, ale také množství lůzy, která z žumpy své podprůměrnosti kritizuje a uráží každého, na koho nedosáhne a haní vše, čemu nerozumí a čeho není schopna mentálně obsáhnout.

V reálném životě se jedinec běžně pohybuje v rámci své sociální skupiny, ve virtuální realitě toto však není možné, protože výše zmíněná lůza je rozlezlá napříč celým prostorem a zaneřádí každý pokus o smysluplnou komunikaci výkaly své podprůměrnosti.

Z toho důvodu, aby veškerá všeobecná komunikace nepozbyla smyslu, reaguji pouze tam, kde komunikace může být oboustranně přínosná a udržitelná v přijatelných mezích.

Ignorace: Vanderpoel, Drobeczech, Vsudenakole, Tulipánek, YuraOlomouc, Josech