Novinky na Stravě

Největší sociální aplikace pro sportovce Strava nedávno představila větší změny v aplikaci a vylepšení. O co přesně se jde? Jedná se zase jen o další ořezávání bezplatných účtů? Pojďme se podívat, co si pro nás vývojáři připravili v největší aktualizaci roku, která je zatím platná pouze pro telefony.

Nový vzhled


Již před časem Strava po dlouhé době dostala jednotný vzhled pro nakousnutá jablka i Android. Hlavní kategorie a nahrávání aktivit naleznete na dolní liště a nemusíte je hledat všude možně po rozích. Největší změna v uspořádání nastala v sekci „You“, kde nově naleznete kolonku „Activities“, která se v minulosti nacházela na hlavní stránce hned vedle hlavního feedu.

Skupinové výzvy


Už nemusíte hledat challenge od velkých firem a v žebříčku dohledávat své kamarády a porovnávat se s nimi. Díky nové funkci si můžete vytvořit sportovní výzvu, do které si přizvete kamarády, které chcete. Mezi výzvami máte na výběr například největší jednorázovou aktivitu, nejrychlejší čas nebo nejvíce aktivit. Ve verzi zdarma máte možnost 3krát vytvořit výzvu.

Výzvy v nové verzi Strava aplikace

Personalizované segmenty


Při hledání segmentů ve Strava Routes si nyní můžete vyfiltrovat, jaké typy segmentů chcete najít. Můžete si vybírat mezi filtrací podle oblíbenosti, profilu, nebo filtrovat segment, který jste ještě nejeli.
Kategorie map
Nově si také můžete v mapách filtrovat předem navržené trasy podle profilu nebo cesty podle oblíbenosti. A pokud vyjedete na dovolenou, můžete se skrz Stravu podívat, jaká místa v okolí stojí za návštěvu.

Personalizované segmenty

Strava je super sociální síť pro sportovce. Já sama jsem si tam našla hromadu kamarádů a objevila neskutečně moc kouzelných míst. Stravu si aktuálně neplatím, protože mě zajímají jen korunky ze segmentů (pokus o vtip), ale s novými funkcemi nad tím přemýšlím víc a víc. Jediné, co mi chybí, je posílání zpráv, protože teď musím sportovce oslovovat v komentářích a občas si u toho přijdu malinko trapně. Co vám přijde dobré na Stravě, a co byste naopak udělali jinak?

Související téma ve fóru

Téma reakcí autor poslední
Strava.com - GPS tracker - volume III 866/866 losiik 18.1.22 17:12
Strava 132/132 Kamos007 4.11.21 11:20
Strava alternativy 550/550 mfilip 6.7.20 12:01
Strava.com - zkusenosti, rady 1903/1903 losik_p 30.4.20 21:37

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.