LOCKED in Prague

Pokud se na Bike-foru pohybujete delší dobu, určitě jste zaznamenali legendární orientační závod dvojic LOST in Prague. V aktuální situaci lockdownu jsme se rozhodli na něj volně navázat a vypsat LOCKED in Prague.

LOST in Prague jsme jako orientační závod dvojic pořádali 10 let. Posledních několik let ale nebyl, protože jsme se nechtěli stále opakovat stejnou akci a docházela i inspirace na zajímavá místa. Letošní rok, ostatně jako i ten loňský, je ale dost odlišný. Řekli jsme si tedy, že bychom mohli myšlenku i ducha LOST in Prague oživit a uspořádat další ročník, jen v kontextu aktuálních omezení.
Ta jsou docela jasná. Účastníci nesmí opustit hranice Prahy, účastnit se mohou pouze jednotlivci, mapu dostanete virtuální, respektive GPS souřadnice kontrol, kontroly si objedete a zaznamenáte sami a dohledávky kontrol odešlete spolu se zaznamenanou jízdou pomocí formuláře. Letos se nejedná o soutěž, takže pořadí vyhlašovat nebudeme, přestože bude jasně patrné, a ceny vylosujeme.Berte toto virtuální klání výhradně jako možnost poznat zajímavá místa a singly po Praze. Virtuálně porovnat skill na kole i s mapou a trochu se zabavit a nezbláznit se z toho všeho.

Pojďme tedy na to, zde jsou stručná pravidla:


 • Stáhněte si připravenou tabulku s dohledávkami.
 • Najděte si kontroly na mapě pomocí souřadnic.
 • Vymyslete strategii, jak kontroly v celkovém čase do 6 hodin objet.
 • Kontroly získané nad limit 6 hodin se nezapočítávají.
 • Začít můžete kteroukoli kontrolou a nemusíte nijak dodržovat jejich pořadí.
 • Kontroly jsou různě bodované.
 • Projděte si v klidu formulář a ujistěte se, že mu rozumíte.
 • Nejlepším bude ten, kdo získá nejvíce bodů v celkovém čase do 6 hodin. Pokud bude stejný počet bodů, lepší je ten, kdo body získal v kratším čase.
 • Čas si spusťte na první kontrole a stopněte na poslední.
 • Z některých kontrol chceme fotku, kterou můžete poslat můj e-mail tomas.vitvar(zavináč)bike-forum.cz.
 • Zaznamenejte si trasu pomocí nějakého přístroje a přes e-mail nám pošlete gpx či fit soubor se záznamem.

Důležité linky:Dotazy můžete pokládat v diskusi na fóru. Stejně tak budeme rádi, když se podělíte o zajímavé fotky, zážitky a reportáže z akce.Přejeme hodně štěstí a spoustu zábavy! Začínáme 15.3.2021 v 00:00 a končíme 28.3. ve 24:00. Pokud budou po 21.3. uvolněna pravidla lockdownu, a zúčastní se tak i přespolní, bude při jízdě nadále nutné respektovat hranice katastru Prahy. Připravené ceny získají vylosovaní z kategorie muži, ženy a několik cen udělíme za hrdinské výkony dle vlastního uvážení.

Jezděte opatrně a hrajte fair-play.
McBlacky a jecnak

Související téma ve fóru

Téma reakcí autor poslední
LOCKED in Prague 81/81 jecnak 31.5.21 13:49
LOST in Prague 2018 74/74 jecnak 5.3.21 14:36
LOST in Prague 2017 63/63 jecnak 13.4.18 11:11
LOST in Prague 2010 409/409 jecnak 7.3.11 12:43

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.