Chceš se podělit o své zkušenosti? Přidej se k nám! Rozšiřujeme redakční tým

Cyklistika je velmi rozmanitý sport, ale jedna věc platí napříč všemi disciplínami. Zkušenosti jsou velmi důležité a jinak než hodinami v sedle se získat nedají. Zvlášť když chce člověk dobře poradit ostatním, ať už začátečníkům, nebo zkušenějším.

MTBIKER si vždy kladl za cíl nabízet kvalitní obsah, tj. takový, který pomůže v začátcích, později poradí a potom aspoň motivuje. A nezáleží na tom, jestli se jedná o sportovní MTB, silnici, gravel, enduro, nebo dokonce elektrokolo. U nás bereme cyklistiku komplexně a to, co rozhoduje, je informační hodnota článků pro čtenáře.

Jezdíš aktivně už delší dobu a myslíš si, že umíš ostatním poradit, motivovat je a hledat si aktivně zajímavá témata? Nebo se s chutí věnuješ konkrétní “disciplíně”, v níž se skutečně vyznáš? Nebo se dokonce účastníš závodů a třeba se na nich i dobře umísťuješ a dokážeš tedy poradit například v tréninku? Dej nám o sobě vědět a napiš nám. A to i v případě, že máš obavy, že nebudeš mít dostatek času pravidelně přispívat.

Hledáme totiž i občasné přispěvatele, aktivní cyklisty, kteří dokážou napsat třeba 1-2 články za měsíc. Pořád je to na tebe moc? Nevadí, my se přizpůsobíme. Budeme rádi i za pár článku za rok. V první řadě nám jde totiž o kvalitní obsah a ty můžeš být součástí širšího týmu.

Co nabízíme na oplátku my?


Možná víš, že máme největší cyklistický e-shop na Slovensku a největší cyklistický web v rámci střední Evropy. Jednou z možností jsou hodnotné odměny v rámci produktů, které nabízíme. Navíc se velmi často naskytne příležitost otestovat zajímavé novinky s možností si je ponechat. V podstatě si tak spojíš příjemné s užitečným, podělíš se o své zkušenosti a na oplátku získáš něco, co se ti hodí.

V případě, že máš zájem se podílet na obsahu našeho magazínu, vyplň dotazník.