Rozdíl roku.

Přidat foto

4.10. 2019

5.10. 2018

Teprve když zmizí, člověku dojde jakou majestátní kulisu tomu trailu vytvářejí. Je mi naprosto jasné, že pole se musí obhospodařovat a tam ty plodiny byly zralé na sklizeň ale pokaždé je mi to líto. Ale to je bohužel život.

(vloženo 4.10.19)

Komentáře

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
LM
LM

7.10.19 20:44

Pokud dopadneš na kola a jedeš dál, tak určitě :-)

Reagovat
-b-n-x-
-b-n-x-

7.10.19 14:25

Pad je soucast jizdy.

Reagovat
Crazym
Crazym

6.10.19 18:17

Ten Bunkr Trail zatím jsou jen dva kousky spíše turistického okruhu ale od té doby co je tam atraktivní cíl je to fajn zpestření pro ty co nechtějí jen kroužit po jednom kopci. A ten první malý kousek trailu od rozhledny byl pro mě docela atraktivní, teda dokud jsem se nenatáhl :-)

A jsem rád, že ten rychlý přechod z hladkého Floutka na mokré kořeny nebyl jen výplod mého strachu a registroval ho i někdo jiný :DD Na té první části kde je to hladké a přehledné a dá se i trochu poskočit bo jde vidět kam a do čeho to jde to jde jsem se rozjel a rozjuchal a pak mi najednou přejel mráz po zádech a ztuhnul úsměv když jsem vletěl rychle do té závěrečné pasáže a nebyl to příjemný pocit :-)

Reagovat
AleZ80
AleZ80

6.10.19 17:14

Jo, jo, ten neplynulý přechod z hladkého do kořenů je Floutku zajímavý. :-)

Na tom bunkr trailu je něco zajímavého? Já to nikdy nejel, jelikož to prý byla obyč. lesní cesta.

Reagovat
Crazym
Crazym

6.10.19 12:39

AleZ80: Jasně, že TT :-)

Letos si to budu pamatovat, sice výkony žádné, taky proto, že bylo mokro, já byl sám a bál jsem se ale pro spoustu zážitků. Nejen, že jsem si zauklízel dole na Bohuslavickém parkovišti bo jsem se na ten bordel u lavičky nemohl dívat ale potkal jsem třeba na kopci jak kluky z https://czechmtbholidays.com/ se skupinou amíků co byli většinou v tričkách s krátkým rukávem a venku bylo tak 7°C ale taky jsem viděl v akci skupinu bab zřejmě na kurzu Dušana Mihalečka. Dobře se na to dívalo :-)

Z ježdění mě nejvíce bavil ten malý hladký kousek Floutka ale jeho mokrý konec po kořenech mě vyškolil a vyděsil a tak jsem rozhodl, že nemám na další výjezd sílu a vydal se na kolečko k Markoušovické rozhledně a debilně mě napadlo si vylézt těch devadesát schodů :-) No a pod ním objevil tu novou část Bunkr trailu a vycuclý jsem se po něm vydal což nemohlo skončit jinak než skončilo, držkou :-) Sice ve velmi pěkném a fotogenickém úseku kde to vypadalo, že je to v pohodě ale jeden mokrý kořen byl proti a odnesla to moje pravá holeň. Na dalším „krásném“ místě už jsem raději scházel :-) Pak jsem už nechtěl pokračovat dál po dolní části Bunkr trailu a vydal se na pas blind do údolí a samozřejmě zakufroval a posledních cca 200–300 metrů se prodíral neprostupným lesem ve svahu a vynořil se na soukromém pozemku za chalupou někde tady. kde o kousek dál byla krásná chaloupka. No a když jsem vyčerpaný a hladový konečně dorazil do Trail centra do hospody, uvítala mě cedule „dovolená“ a zavřená hospoda :-)

Prostě, bylo krásně, už druhý den se z toho léčím a to jsem najel jen 35 km :-)

Reagovat
vt
vt

5.10.19 11:12

To je des, stavitele trailu se pred nicim nezastavi. Chapu, ze z toho bude pekny skokanek, ale skoda stromu! ;-)

Reagovat
Mr.Duck
Mr.Duck

5.10.19 00:23

Prijde mi to dost smutne :( Ze se pole musi obhospodarovat si vzdycky rikam kdyz jedu lesem ze ktereho jsme udelali „pole“ a mezi jeho „plody“ jsou jen parezy co maji 5m v prumeru a jsou uz jen chabou pripominkou toho jak asi vypadal les pred tim nez ho clovek promenil na penize. Jedna ze smutnejsich veci na jezdeni v BC je zjisteni, ze kamkoliv se podivam byl prales majestatnich, obrovskych stromu, a ted je tezke najit jediny.

A dost slz, trail vypada pekne, a takhle pujde aspon z dalky videt co by se dalo skocit, nebo udelat z parezu maly odpal/dopad :)

Reagovat
human_energy
human_energy

4.10.19 23:17

Kde to je synecku? Landek? :D

Reagovat
duri80
duri80

4.10.19 22:51

Máš to vyfoceno ze dvou odlišných míst. Asi o 5m ;)

Reagovat
Mustafa
Mustafa

4.10.19 21:48

Njn, smrkový lesy. Za pár let budeme znát jen z fotek :( .

Reagovat
AleZ80
AleZ80

4.10.19 21:37

MirosPikos
MirosPikos

4.10.19 20:28

Paráda, placák před pařez a bude ještě zábava :)

Reagovat