Landek po stopadesáté :-)

Přidat foto

Stav při začátku.

Stav po skončení prací.

A celkový pohled od klopenky zbudované minulý týden

Jsem se nudil a video tu nejde dát, sorry :-)

Jediné kvalitnější foto mi poslal jeden z dnešních parťáků, kdejaký mobil dělá lepší fotky než moje krabička od mýdla :-)

Dnešní „brigáda“ proběhla úspěšně, klopenka dodělána, došlo i na dost ježdění bo přijeli mladí tahouni a 15 minut po návratu domů začalo lít, zkrátka optimálně strávený den volna :-)

Fota jako vždy zde.

EDIT: Přidáno společné foto dnešních strojů, dobrá sestava ne? :-)

(vloženo 10.3.19)

Komentáře

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Kouba_2005
Kouba_2005

15.3.19 13:09

Jako pěšímu by se mi určitě líp chodilo po stezce rovné, než po nějaké klopence, takže někomu by tvoje snažení mohlo i tak vadit. Každopádně kus práce, potu a šroubů jsi tam nechal, to klobouk dolů.

Reagovat
Crazym
Crazym

15.3.19 11:47

Ahoj. Většina státu a svěřeno je to podniku Lesy České republiky a část zbořenišť po stavbách souvisejících s bývalými šachtami patří Světlíkovu koncernu Vítkovice Holding stejně jako „vedlejší areál ":http://www.landekpark.cz/o-nas Takže něco co patřilo kdysi Rotschildům, komunisti to ukradli a "dali nám všem“ a postkomunisti si to po převratu rozdělili mezi sebe a o co neměli zájem nechali na hrbu státu ale to Ty ve svém věku určitě víš :-) Sice nevím k čemu ti to je ale ať to nemusíš hledat, jsou to veřejně dostupné informace :-)

Jo a nikde tam nic nebudujeme, jen tak tam jezdíme po lese, který plní mmj. i rekreační funkci občanům téhle republiky a když se některá lesní stezka zbytečně moc rozjezdí, tak ji upravíme aby se nerozšiřovala a sem tam sebereme nějaký ten bordel po nezodpovědných spoluobčanech, přeci jen, máme vztah k tomu společnému státnímu vlastnictví a nechceme aby degradovalo :-)

Reagovat
capis
capis

15.3.19 09:38

Ahoj, v žádném případě zde nechci rozviřovat nějakou diskusi, ale chci se zeptat, komu patří ten les, ve kterém budujete tu trať. A máte jeho souhlas?

Reagovat
Crazym
Crazym

10.3.19 22:10

b-n-x- : Ježiš, nesýčkuj bo je to napadne a bude problém :-)

Reagovat
-b-n-x-
-b-n-x-

10.3.19 21:16

Z těch tvých fotek by už v googlu mohli udělat trailview :-)

Reagovat
Pepe72
Pepe72

10.3.19 20:43

Fajn

Reagovat
strtom
strtom

10.3.19 20:22

Krásné zpomalené záběry.

Reagovat
MirosPikos
MirosPikos

10.3.19 19:50

Tak mě tak napadá, když už rajče, proč ne trubka? :) Jinak chvála tvé práci a zábavě.

Reagovat