• jecnak

    Zajimalo by me, jestli byste prijeli 29.4. na orientak na MTB v Praze. Snazime se to ted dat nejak s Blackym dokupy a zbyvaji nam uz jen veci jako obejit doledavky a vymyslet k nim otazky a pak jeste nejaky organizacni detaily. Tak me proste zajima, jestli to vsechno ma nejaky smysl.

    Kdo nas s Blackym znate, tak asi uz predem tusite, ze to nebude nic snadneho a ze si terenu, ac je to v Praze, uzijete dost a dost.

    0 0
    • Darkson  

      sice mi to přijde dost unfair, ale určitě využiju výhody znalosti domácího prostředí; a jestli to dáte do kupy – good job!

      0 0
      • jecnak  

        Byt tebu, tak na domaci prostredi moc nespoleham. V kupe to uz prakticky je, jen cekam na slusny pocasi o vikendu abych mohle objet zve kontroly a na miste vymyslet dohledavky.

        0 0
    • McBlacky  

      abych to trochu upřesnil, nebude se jezdit centrum ani nějaký asfaltový pekla a hlavní silnice. Postupy a dohledávky budou řešeny tak, aby bylo možno jet maximálně bezpečně (parky, stezky, lesy)

      zázemí bude, pozávodní složka také :)

      0 0
    • JMT  

      super ! este nocni cast :-)

      0 0
    • Medunka  

      Ja vam klidne dobrovolne pomuzu s organizaci, pokud budete mit zajem ;-)

      0 0
    • JancA  

      jasný, já taky, pomůžu s čim budete potřebovat, ale závod radši vynechám:)

      0 0
    • Martin  

      To zní dobře. Hlavně aby bylo dostatečně qvalitní ta pozávodní složka:-)

      0 0
    • fousac  

      se tesim.. ;)) no ale kdyby ste potrebovali pomoc s organizaci, tak reknete.. treba bych byl aspon nekdy k necemu dobrej..

      pojedou se jednotlivci nebo dvojice??

      P.S. mam hodit rezervacku u pigiho?? :-D

      0 0
      • jecnak  

        Hele timhle tempem bude vic organizatoru nez zavodniku.

        Rezervacku u Pigiho – jo na cely odpoledne a vecir 29.4. diky.

        Tak neco z PREDBEZNYCH pravidel a propozic.

        Orienťák

        Trasa závodu prakticky vede kolem Prahy nebo v dopravně klidnějších oblastech. Všechny kontroly jsou zakresleny v terénu a jinak než terénem se k nim nedostanete. Naší snahou bylo maximálně omezit pohyb po asfaltu, ale přesto se mu nevyhnete, takže doporučujeme alespoň blikačku a kromě toho i trochu rozumu – jedete za plného provozu. Pár vteřin získaných riskantní jízdou po silnici lehce ztratíte, pokud budete zmatkovat při dohledávce.

        Mapa: Doporučujeme mapu/mapy/plá­ny/plány s zakreslenými vrstevnicemi, kam si překreslíte přesnou polohu jednotlivých kontrol ze vzorové mapy na startu. Menší orientační mapku dostanete na startu, ale třeba budete chtít mapu oba dva.

        Bodování kontrol a obtížnost: Všechny kontroly mají bodové ohodnocení, které obvykle záleží na obtížnosti dohledávky nebo na terénu, který vede ke kontrole. Pokud tedy máte chuť si pořádně užít terén, vybírejte bodově silnější kontroly. Ač se to občas nezdá, všechny kontroly jsou dostupné na kole, nikde si tedy kolo nenechávejte. Kontrola má vždy takový charakter, že na místě naleznete odpověď na otázku v itineráři. Odpovědi samozřejmě soupeřům ve vlastním zájmu neprozrazujeme .

        Start: Metro Černý Most Stromovka? Cíl: U Pigiho Časový limit: 6 hodin Ceny – budou! Startovné: 100,–CZK za dvojici

        Pravidla: Jede se zásadně ve dvojicích, které se nesmí rozdělit. Závodník musí mít po celou dobu závodu na hlavě přilbu. Startuje se v 2 minutových intervalech. Přípustné je jen horské kolo (dle UCI = pláště minimálně 1,5“, 28“ kola jsou povolena, pláště minimálně 1,5“). Pořadatel neručí za škody způsobené závodníky ostatním nebo sobě. GPS nejsou povoleny. Protesty se nepřijímají, závody si rozvracet nedáme. Závodníci budou na start vyvoláváni podle svých startovních čísel, která dostanou podle toho jak se odprezentují. Kategorie nejsou, ať žije rovnoprávnost. Přesto ale pokud ve dvojici jede prokazatelně žena , pak se časový limit prodlužuje o půl hodiny. Za každých 10 minut nad limit se odečítá jedna kontrola. Pořadí v cíli se určuje podle toho kdo má víc bodů a dojel v limitu. Pokud jsou bodová hodnocení stejná, pak o pořadí rozhodne kratší čas strávený na trati. Vybavení s sebou: • Horské kolo, přilba povinná • mapu • základní nářadí na kolo, náhradní duše, hustilka, zámek na kolo • jídlo a pití na cestu  • buzola a mapník nebo jiný libovolný obal na mapy • mobilní telefon • doporučujeme světlo (doporučeno i více světel ;) a blikačku (zvláště zdržíte-li se u Pigiho :-) • odbor CO Národního výboru dále doporučuje – pytlíky na zvracení, pláštěnku, plynovou masku, holiky, igelitové pytlíky na ruce

        Program: 9:00 – rozprava o trati, prezentace KDE? Stromovka? Černak ? 10:00 – start prvních´- mapu obdržíte 2 minuty před startem 16:00 – dojezd prvních do cíle u Pigiho 18:00 – konec časového limitu 19:00 – vyhlášení výsledků, volný program u Pigiho 3:00 – pozvolné opouštění prostoru

        0 0
        • frof  

          No panove drzim vam palce.Koukam ze to myslite vazne.

          0 0
        • fousac  

          toho pigiho zkusim nejak zjistit.. predpokladam, ze v tomhle terminu (sobota a asi teplo) tam nejspis bude nejaka kapela (treba by sme si mohli sehnat vlastni), krapet hrozi i tradicni rodeo, to by sme se nevesli..

          hodim (nebo vy) s nim rec..

          btw: jakou predpokladate ucast??

          0 0
        • HonzaV  

          Jel bych, ale zabloudim i v metru. Snad najdu nejakyho „spolubojovnika“

          0 0
        • default  

          Wow, zni to dobre… ;-)

          0 0
        • Darkson  

          a kdo bude kontrolovat u žen prokazatelnost toho pohlaví? :-)

          0 0
          • SELMIRA  

            a u mužů? :o)

            0 0
          • jecnak  

            Presne od tebe jsem cekal, ze se tohohle hacku chytis.

            0 0
            • Darkson  

              já v tom žádnej háček nevidim

              0 0
              • SELMIRA  

                že jo. normálně se koukneš na uši.. nebo?

                0 0
                • Darkson  

                  já nemyslel, že bych to kontroloval já:-)! spíš jde o mlžení v propozicích, který si o dotaz prostě říká…

                  0 0
                  • jecnak  

                    Nerozumis srande…

                    0 0
                  • jecnak  

                    A specialne tebe se zeptam, jestli mas - pytlíky na zvracení, pláštěnku, plynovou masku, holiky, igelitové pytlíky na ruce.

                    0 0
                    • Darkson  

                      to bude až takovej survival???

                      0 0
                      • jecnak  

                        To zalezi na kazdym jak si vybere trasu, ale nebude to nic narocnyho. Od kontrol umistenych na ostruvku uprostred rybnika jsem nakonec upustil.

                        0 0
                        • termit  

                          taky sem nikde ve vybave necetl nic o nafukovacim clunu…

                          0 0
                          • cabbage  

                            nafukovaci clun- plastenka, pytliky, nahradni duse a vulkanizacni lepidlo;)

                            0 0
                            • rock  

                              :-) tak tímto způsobem mi fungovala hlava, když jsem ještě pařil adventury na PC. Třeba v Gobliiins bych si to uměl představit …

                              0 0
                        • McBlacky  

                          ale ty na skalách necháme :)

                          „uprostřed převislé stěnky ve spáře kleštičky na nacvaknutí jsou lahůdka“ :)

                          0 0
                        • Darkson  

                          a tebou zmiňovaný propriety platí pro závodní nebo pro pozávodní část?

                          0 0
                    • JirkaD  

                      To vypadá na kontrolu v blízkosti ČOV v Bubenči :-)

                      0 0
        • enjoy  

          jj,ty helmy budou vsuchni potrebovat az se budou vracet od pigiho:-)

          0 0
    • cabbage  

      Sounds gooooood.
      jestli budu mit bike tak se hlasim.

      0 0
    • MARIN  

      Blbej termin zrovna je podobna akce – Stredohorske sedmistovky v okoli Teplic

      0 0
      • McBlacky  

        když se podíváš na rozpis závodů tak od 1.4. je pořád něco… takže co se dá dělat :(

        0 0
      • SELMIRA  

        Se kvůli vám asi rozkrájim. Sedmihorky Jíra zrušil, páč místo toho bude Plešivecká držka. Ale do Sedmihorek stejnak chci, takže asi si je uděláme. Myslim, že tam zavolám koncem března. Esli bude volno na konec dubna, tak to zamluvim. Jenže 22.4. chci bejt na Plešivci, takže myslela na termín 28–30.4. No a do Středohoří musim samozřejmě taky, páč to je samozřejmě ze všeho NEJlepší! A eště orienťák, jo?

        0 0
          • SELMIRA  

            Až na slovo Author v názvu se mi to líbí! … fuj, ale běhat ani chodit nebudu! To musí bejt?

            0 0
            • MARIN  

              Behat nebo chodit se musi jen konec pod vrcholem Kletecne a bohuzel cely Ostry ale staci si najit spravnyho partaka/cku a je to :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                chceš říct že milešovku dáš celou?

                0 0
                • MARIN  

                  minuly rok pri stejne akci(prevod 24/34)jako svedka mam partaka a par touristu (ale ty neznam:)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    smekám… kua… i takovédle věci jsi dal?

                    0 0
                    • McBlacky  

                      si pamatuju že je tam ještě horší místo, ale z tý fotky to ani nevypadá prudký co :) tam pod vrcholkem jak se to nejvíc zvedá (červená tz?) je takovej balvan napříč asi 15 cm vysokej, nebo teda byl, ale já tam byl v létě naposled přes 3 lety a pak vloni v zimě

                      0 0
                    • MARIN  

                      rikam cely tak cely :), taky to nechapu driv jsem se o to pokousel asi 4× a nikdy to nevyslo asi hodne udelala ta spousta turistu a hlavne ten lehky prevod – clovek toci nohama jak pominutej a pomalu stoji na miste

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        já mam 22/34 a hovno… :o/

                        0 0
                        • lubos  

                          Vzydcky musis jezdit o jeden prevod tezsi. Vzdy. Pak kdyz prijde tohle … tak najdes najednou o stupen lehci prevod a … :o)))

                          0 0
            • Smazaný účet  

              100 startovné, šla bys do toho?

              0 0
              • SELMIRA  

                jo. akurát musim vynalézt kterak to provést babička to nesmí vědět! btw.hezká cestička

                0 0
    • goood  

      Super ! To je paradni akcicka. Jedu !

      0 0
    • McBlacky  

      ještě důležitá část, převoz věci z místa startu do cíle zajistíme…

      0 0
    • termit  

      jak se lze oficialne prihlasit na tuhle akci?na email?primo tady?

      snad sem presvedcil kolegu Sun7dots a radi bychom zkusili dojet k pigimu…timto bych se medunky rad zeptal, na kdy se muzem objednat na kontrolu pohlavi (oba muzi)…

      0 0
      • McBlacky  

        pokud někdo si chce zajistit účast tak at mi písně na mail McBlacky@centrum.cz platit se bude na startu, ale kdo se zapíše a bez omluvy předem nedorazí ten nás minimálně dost nasere a při tak malém limitu 40 dvojic je škoda blokovat místa.

        jinak kontrola mužského pohlaví není obsažena v ceně startovného :)

        0 0
        • Medunka  

          Presne tak. Ja se zdravotni sestrickou Simonkou provedeme kontrolu za 50,– ks ;-)

          0 0
          • McBlacky  

            kuš Simonku do toho netahej, ta je moje :)

            btw: 50 je fakt láce, ale třeba nám to přitáhle lidi na ten orienťák :)

            0 0
            • Medunka  

              Ze mi ji pucis..... prosim prosim smutne koukam… ty mi ji pujcis na tohle a ja si te od ni pujcim na Podebradku, slibuji, ze budu trenovat ;-)

              0 0
              • McBlacky  

                nic nebude a navíc my se Simonkou jsme asexuální abstinenti co s náma…

                0 0
                • Medunka  

                  ;-) Simonka takove krasne sexy stvoreni, a jak na me vcera koukala… by si mel zarlit, asi ji pritahuji vic nez ty ;-)

                  0 0
          • goood  

            za 50 ks ceho ?

            0 0
          • termit  

            safra…tak to je podraz…jsou mnozstevni slevy?

            0 0
          • jjirka  

            co znamená Ks jako kusů?

            0 0
        • termit  

          ok…pisnu na mejla…40 dvojic neni moc tak se radsi sichruju…

          sem pochopil, ze kontrola je zdarma u medunky a nesouvisi to vubec s touhle akci… :)

          0 0
      • jecnak  

        Vzhledem k vete v pravidlech //Protesty se nepřijímají, závody si rozvracet nedáme. // vas timto prohlasuju za muze a muze a mate smulu.

        0 0
        • sun7dots  

          No tak to moment, co kdyz se treba citim byt zenou a dokonce chci porodit dite?

          0 0
          • termit  

            a kam bys ho chtel dat?do krabice?jestli to nahodou nenaznacuje tvuj boj proti realite…

            0 0
    • Peslezedirou  

      Tak závodníky máte, zdravotnice taky a ještě vám chybí vřískající dav do prostoru cíle. Tak ten budu dělat já a je to!

      0 0
      • McBlacky  

        ty budeš dělat úpějícího závodníka na trati :)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Pes závodník, to nejde do hromady. Já budu fandit!!

          0 0
          • cabbage  

            si zmen nick na „Chrtlezedirou“;)

            0 0
            • Peslezedirou  

              :o)) Nechci blokovat volná místa. Jak mám něco do předu naplánované tak se většinou z té akce vykroutím. Zatím jsem se zavázal na jednu akci v hospodě, jednou za rok vaří 30 stupňové pifko (100 Kč :o) Tak se už těším.

              Rád pomužu s organizací pokud bude potřeba, kdyžtak dejte vědět.

              0 0
      • TNT  

        ty pojedes!! fandit bude Bee

        0 0
    • Splinter  

      Proč diskriminujete Enjoye? :o) Ta helma je jasně namířená proti němu:)

      0 0
      • McBlacky  

        je to peklo co, ale bude alespon víc fleků na bedně :) :)

        0 0
      • jecnak  

        Enjoye nediskriminuju, jen debily bez helmy.

        0 0
        • Splinter  

          :o))

          0 0
        • default  

          Takze ma vyjimku? ;-)

          0 0
          • jecnak  

            Nechapu. Ale kdyz si vezme prilbu, tak samozrejme jet muze.

            0 0
          • enjoy  

            to mas tak:-).bez helmy jsem debil,ale s helmou uz ne:-).to je pak videt jak si jecnak za svym nazorem na me stoji..:-)). ps:nebudu vam tady tu soukromou:-)) akci kazit,jenom mi prijde smesny bazirovat na helmach kdyz se pak stejne spousta ozralejch debilu bude vracet na bikach z after party:-).samozrejme kdyz nebudou ozraly tak ty debily beru zpet:-D.

            0 0
            • termit  

              hele…to mas tak…nalitej sem debil a strizlivej uz ne :-) si taky moc za nazorem nestojis :)))

              0 0
              • enjoy  

                no samozrejme,pochopil si to spravne:-).ovsem to se tyka pouze jizdy na kole,myslim ze to z toho vyplynulo.

                0 0
                • termit  

                  ale jo…jen sem zkousel jestli to bylo mineno tak, jak jsem to chytil… :)

                  0 0
            • jecnak  

              to mas tak:-).bez helmy jsem debil,ale s helmou uz ne:-).to je pak videt jak si jecnak za svym nazorem na me stoji..:-)). Precti si to od zacatku. Nikde jsem nenapsal, ze jsi debil. At uz s helmou nebo ne. Nesmis byt tak vztahovacny.

              0 0
    • jaradal  

      Pojedu rád. Tyhle akce jsou nejlepší. Už se těším!

      J.

      0 0
    • Marcinka  

      Do Prahy? Vůbec!

      0 0
    • termit  

      hele…jak to zatim vypada?nejsme jediny oficialne prihlaseny?vlastne fousac si psal…ne ze by mi vadilo skoncit na bedne, ale prece jen ze dvou tymu… :-p

      0 0
    • Jogador  

      Jo, to vypadá nadějně, to bych rád jel, jen musim sehnat někoho do party:)

      0 0
    • Jogador  

      Jo, to vypadá nadějně, to bych rád jel, jen musim sehnat někoho do party:)

      0 0
    • Twister  

      Super nápad, s tou správnou délkou. Sibiř byla strašně krátká. Jen co se kámoš vyjádří, tak se hlásim. :) PS.: Doufám, že se ta moje koza počítá za 29"! :)

      0 0
    • Floydie  

      mohli bychom se prihlasit s crossovyma kolama, kdyz slibime, ze lepsi nez 10. nedojedem?

      0 0
      • McBlacky  

        klidně kros neni zakázanej a znám i dost lidí co na tom daj slušný terény.

        0 0
        • SNAIL  

          Známe i lidi co dají slušné terény na silničce :-)

          0 0
        • Floydie  

          No tady pisete Pravidla: Jede se zásadně ve dvojicích, které se nesmí rozdělit. Závodník musí mít po celou dobu závodu na hlavě přilbu. Startuje se v 2 minutových intervalech. Přípustné je jen horské kolo (dle UCI = pláště minimálně 1,5“, 28“ kola jsou povolena, pláště minimálně 1,5“)

          tak jsem si nebyl jist..

          0 0
          • jecnak  

            Cau, na bajk.cz/web/gfx/­download/tom/o­rientak.htm je formular na prihlasovani.

            Proste se prihlaste, myslim, ze plaste mate stejne sirsi… Mimochodem, pravidla se daji menit. To ze mate treky vas stejne nijak nezvyhodni, spis naopak.

            0 0
    • jecnak  

      Takze poud se chcete prihlasit, tak mailem na tomas.vitvar@bajk.cz

      Veskere informace co mame a budeme mit (bude tam i startovka) jsou a budou (fotky ze zavodu) na bajk.cz/web/gfx/­download/tom/o­rientak.htm

      0 0
      • jecnak  

        Funguje prihlasovani pres formular. bajk.cz/web/gfx/­download/tom/o­rientak.htm

        Ve startovce jsou uz prvni lidi…

        0 0
      • default  

        Jeste bych tam doplnil datum konani, mozna jsem slepej ale nevidim ho tam… ;-)

        0 0
    • Manas  

      Tak me Fousac premluvil. Ale shanim spolujezdce, nejlepe nekoho kdo to nechce nejak brutalne hnat a jde mu spis o tu zabavu :-) PS: Mam letos najeto tak 400km takze asi tak :-) PPS: 370km na valcich :-)

      0 0
      • jecnak  

        Ty jo, 370 na valcich, to mam co dohanet.

        0 0
      • fousac  

        ja mam najeto 120km P.S. z toho 90km na lede… tam clovek fyzicku moc nenazene… ://

        0 0
      • McBlacky  

        ty máš 400km na válcích. Co se děje bude konec světa a ty chceš ujet?

        0 0
        • Manas  

          Ja jsem si myslel ze to je malo. Tak to asi prestanu na chvili jezdit :-)

          0 0
          • jecnak  

            Pokud nejezdis i venku, tak je to malo.

            0 0
            • Manas  

              No vidis. Uz jsem si myslel ze sem divnej. Venku je ten zbytek :-)

              0 0
              • Manas  

                Aby ste to dobre pochopili. Tak 400km to je dohromady. 370km na valcich a 30km venku :-) Ale uz to zase hrotim venku. me se predtim nelibilo pocasi :-)

                0 0
    • Jogador  

      A jede se sever prahy nebo jih prahy?

      0 0
      • cabbage  

        ze severu na jih…

        0 0
        • Manas  

          Cil je vsem jasnej. U Pigiho :-)

          0 0
        • Jogador  

          Ne, s černáku ke zbralsavi, takže se objíždí Praha a to bud horem nebo spodem,hm?

          0 0
          • Meesha  

            hele to je orientak – to znamena, ze muzes bloudit kudy chces…

            0 0
            • cabbage  

              …vetsinou nechces ;o)

              0 0
              • Meesha  

                sirej se tu v zakulisi famy, ze vam to se Zacem vsem natrem, tak bych je chtel jen uvezt na pravou miru… ja teda nevim o tom, ze bych jel! Nevis kdo je zdrojem Kibici?! :-))

                0 0
                • cabbage  

                  neco takovyho mi tvrdil jogátor…

                  0 0
                • Jogador  

                  A rozhodně jsem neřekl, že nám to netřete, zvlášt když vás oba znám:)

                  0 0
                  • Meesha  

                    no teda!? B-) My se snad prihlasime…!

                    0 0
                    • Jogador  

                      Hele, nejede Ječnák s Blekem, to nás posouvá o jeden flek víš, takže kdyby ještě nejel Daf s bráchou či skym jede, tak máme skoro na bednu:) A vy, no popravdě, ty maturuješ a ZAC si pečuje o kolo a na všech trasách mimo silnici kolo povede aby ho neušpinil, nedej Bůh nepoškrábal:)

                      0 0
          • Manas  

            Z cernaku ku zbraslavi. Tak to je jasny, vezmu to pres spojku.

            0 0
            • Pebe  

              Tam budou kontroly nejvíc bodovaný :-)

              0 0
            • Peslezedirou  

              Hele děda se v létě rozhodl, že pojede ze Zbraslavi na Červený vrch na kole a tak to vzal normoš přes Anděl tunelama. Když vjížděl do druhého tunelu tak ho naštěstí chytli švestky. Děda je holt kolík........

              0 0
            • fousac  

              az na smichov ejde metro.. ;)) a pak uz jenom 10 kilaku podle reky..

              0 0
    • jecnak  

      Stale nam chybi jmeno zavodu, takze jestli mate chut, muzete namety posilat na muj mail, nebo je sem proste napsat. Diky.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Oki, tak jedna idea : ORIENTAKLEZEDIROU

        0 0
      • McBlacky  

        Lost in Prague :)

        ne fakt mě nic nenapadá, to je hrozný :( radši sem fakt někdo něco napište čí návrh vyberem má u mě pivo, když to bude pekelnej název tak dvě :)

        0 0
        • hejtcvaj  

          D.O.A. ? Rad bych se prihlasil, mozna dve dvojice, jenom jestli muzete prozradit kolik asi kilometru predpokladate? To jenom, jestli si mame zridit zivotni pojisteni.

          0 0
          • fousac  

            kolik km ujedes za sest hodin?? zhruba takovej je predpoklad.. ;))

            0 0
          • jecnak  

            To nikdo nevi. V tom je kouzlo orientaku.

            0 0
            • hejtcvaj  

              Mate pravdu chlapci, nebudu patrat ;-) Tak jestli to vyjde, zkusime se prihlasit.

              0 0
              • McBlacky  

                počítej že když budeš jezdit tak čistý čas jízdy budeš mít tak 4,30. Protože hodinu na dohledávky a mapování minimálně, 15 minut rezerva do limitu v cíly a 15 pro strýčka příhodu.

                takže 60–100 km podle rychlosti a náročnosti terénu. Pokud si vyberete trasu „přes pár kontrol k Pigimu“ tak to nehodí víc jak 45 :)

                0 0
        • cabbage  

          sem pro Lost in Prague, takovy vystizny(a hodi se to k tymu za ktery jedu:o))

          0 0
      • Manas  

        Prazske bloudeni ? Motame se Prahou '06 ? Morcata na uteku ?

        0 0
      • jecnak  

        Prahabloud

        Fakt nevim… – to neni nazev, i kdyz uz o tom zacinam uvazovat.

        0 0
      • pos3k  

        Praha-Jested-Praha :-)

        0 0
      • Jogador  

        Pražská nekonečná Pražský orienták Dva Prahou Dva bloudi Prahou Černý Pigi

        0 0
      • Meesha  

        Praha – Pigi aneb zavod nejen za sluncem :-)

        0 0
        • termit  

          Prvni u Pigiho je srab… :)

          0 0
          • cabbage  

            me fousac neprijde jako srab;o)

            0 0
            • termit  

              jestli se boji bloudit je srab…ja vam predvedu jak se bloudi… :)

              0 0
              • Jogador  

                A víš že musíš být do šesti u pigiho, jinak nestihneš tolik piv…

                0 0
                • termit  

                  tak to mi nabourava jinak skvelej plan…

                  0 0
                  • Jogador  

                    A četl jsi to, že kdo přijede poslední, platí pivo ostatním účastníkům závodu? ( ted doufám, že to nebudem my:))

                    0 0
                    • termit  

                      no mozna omezime ty kontroly po ceste…nekdo nam zaplati pivo a jeste muzem vyhrat doplnkovej zavod na pocet piv…

                      no dobra…i tady si fandim no… :-o

                      0 0
                      • sun7dots  

                        Ty voe ty si taky parťák za všechny prachy. Zamotavas se do toho tak vyborne, ze bych se ani nedivil kdybysme museli platit vsechno vsem a to v prubehu nekolika tydnu jeste nez vubec vyjedeme na trat:)

                        0 0
                        • Jogador  

                          Tak to neboj, všem ne, jsou lidi, který před závodama nepijou:)

                          0 0
                        • termit  

                          no ze si to ty, tak te jmenuji sefem tymu, pac mas najezdeno vic…tak…a ted se snaz abysme nebyli posledni… :-p

                          0 0
                      • fousac  

                        s tim doplnkovym zavodem bych si nedelal marne iluze.. ;)))

                        0 0
                        • Manas  

                          Jiste, na doplnkovy zavod se meni dvojice. Piva jedu s Fousacem :-)

                          0 0
    • termit  

      hele…jaky je objednany pocasi?v pul metru snehu asi dost lidi umre nez vykopou cestu k pigimu…

      0 0
      • McBlacky  

        počací je objednaný to nejlepší 22–24 a sluníčko, no bahno :)

        0 0
        • cabbage  

          to „no“ asi neni z anglictiny?;)

          0 0
          • termit  

            no kdyz koukam na to „počaCí“, tak bych si skoro tipnul, ze i jo :)

            0 0
            • Jogador  

              Tak si nezapomeňme vzít s sebou plavky:)

              0 0
              • termit  

                koupani zasadne na adama…a pokud mozno s evou…

                0 0
                • sun7dots  

                  Asi dam Radce odkaz na tohle forum. Docela me zajima jak ji vysvetlis tu Evu:)

                  0 0
                  • pos3k  

                    on myslel ARVU :-)

                    0 0
                    • termit  

                      jak vypada tahleta ARVA? ne ze by me to zajimalo, ale jen tak pro poradek… :)

                      0 0
                      • pos3k  

                        ta ti udela poradek :-) typicka zenska, vsechno cisti…az je to nebezpecne :o)

                        0 0
                        • termit  

                          dobra…vyhral si…musel sem si to najit v googlu…ale reknu ti, ze me koupani s ARVOU nijak zvlast nelaka :-o

                          0 0
                          • pos3k  

                            mas bod za googla. Navrhuji plichtu :-)

                            0 0
                            • termit  

                              no ze jsi to ty… :) jak jsi na tom se zdravim?pojedes orientak?tam by se nam plichta s nekym hodila…abysme nebyli posledni sami… :-p

                              0 0
                              • pos3k  

                                zdravi nezdravi :-( koleno mi dovoli jen chodit, stale je to na pikacu, vibuch jestli vubec nekdy vyjedu

                                0 0
                                • termit  

                                  tak to je na pikacu…to chapu..sam ted laboruju s natrzenyma postranima vazama…ale kolo je jeden z mala sportu kde me to neboli…tak asi tak…

                                  0 0
                  • termit  

                    to je jednoduchy…ona je ma eva…to je jasny ne? :) vsimni si, ze nepisu Eva ale eva…tzn. jen metaforicke vyjadreni nasich prapredku a ne zcela konkretni dievusku… :-p

                    a neprovokuj nebo majce budu vypravet tve pozadavky na vasicku a trojku se selmou a vubec si neco vymyslim navic… :)

                    0 0
                    • sun7dots  

                      To klidne vypravej, ptal jsem se ji jestli na Salmu nema cislo;) A pri te prilezitosti ji rovnou zasvetil do svych zvrhlych planu. Myslim ze taky nebyla proti;)

                      0 0
    • fousac  

      hej organizatori.. chtelo by to lepsi propagaci a agitaci.. at se prihlasi jeste hodne lidi..

      zatim jich moc neni..

      0 0
    • cabbage  

      uz za mesic… a h***o natrenovano:/

      0 0
    • Thidney  

      byť se ztratím i v bytě rád pojedu. Zatím nemám spolujezdce. BTW nedal by si někdo z pražských povalečů 8.4. Těptínského bahňáka? Vzhledem k tomu, že se jedná o akci v rámci WRC hodilo by se, aby měl případně volno ještě 22.4 – Boudečská rokle 12–14.5. – Jasoň a Drsoň.

      0 0
      • jizby  

        napsal jsem ti v tom smyslu mejla. btw – Boudecká rokle se do bodování WRC nepočítá, na přihlášku na Drsoně je už pozdě, ale úmysl je správnej :) rač rulez!!

        to all herdek lidi -startovka poloprázdná a eště je to samej chrt. To se běžní jezdci bojí přihlásit? :))

        0 0
        • Thidney  

          zdarec zatím bych to nechal otevřený – do víkendu by se měl ozvat jeden potenciální spolujezdec co se mnou ještě nejel..ostatní se zranili, odjeli do zahraničí, jdou na tenis 8-) Tedy pokud provede do konce týdne kvalitní předběžný průzkum, tak jedu s tebou jelikož reference nemám poslední dobou úplně dokonalý.-)) Boudeč bohužel nejedu ..nějak jsem pozapoměl že maj mý dvě dcerky narozky:-))

          0 0
        • goood  

          Chtel bych jet tu Boudeckou rokli, ale nikde jsem nenasel zadny blizsi info. Mohl bys mi rict jak to probiha ? Jede se podle mapy ? Nebo jen podle faborku ? Pripadne dostanu mapu na startu nebo si mam brat svoji ?

          0 0
          • Thidney  

            pozvanka a kontakt rac.crolink.cz/Bou­decka06.jpg 13.ročník se jede 22.dubna od 10 hod Mšeno – Ráj jednotlivci ženy 30–35km, muži 40–45km. Jede se podle popisu trati a kontrol. Mapa se hodí vždycky .-)))

            0 0
            • Medunka  

              Skoda ze nejedes, v sobotu o tobe mluvil Roman Spudil na Svihu ;-) Jsem si rikala, kdo z BF s cervenou vidli

              0 0
        • Luka  

          CHRTI? ale nepovidej… a co ja? … JA? CHRT? ted si rozesmal pulku B-F

          0 0
          • Manas  

            Ale no tak, priznej si to. Jsi aspon latentni chrt :-)

            0 0
          • fousac  

            to mi povidej.. prej chrti.. CHÁCHÁ!

            ja kdyz koukam na startovku, myslim ze bude zajimavy boj o preziti.. ;)

            0 0
            • Luka  

              odkdy se ceste k pigimu rika preziti? :))))

              Ale jo, souhlas. svorne se pokouseji blacky s jecnym vyvrazdit nejslabsi cleny stada BF… mam uz i tip na viteze. Jakto ze se prihlasil TAKOVEJ chrt jako gungho? to neni fer! navrhuji vylozene chrty umistit mimo dojezdovou listinu. a nebo cenu pro nejpomalejsiho!!! :D

              0 0
              • Manas  

                Vrazdit chrty ? Dobry, stale sem ve hre.. Ale kdo pojede misto Cabbage ? :-)

                0 0
                • Luka  

                  vrazdit? kdo tu mluvim o vrazdach? zamkneme jim kola k sobe a musi se k pigimu dostat synchronizovane :)

                  0 0
                  • Manas  

                    No jo, jsem prilis radikalni :-) I kdyz vcera na Halku na me Peslezedirou zahlasil: Fuj chrte! Takze se bojim taky … ale Cabbage rikal ze zadny chrt nejsem :-)

                    0 0
                    • Luka  

                      A komu ted mame verit? … no sak te proverime :)

                      0 0
                      • fousac  

                        manas JE chrt.. pred chvili podlehl na icq krizovemu vyslechu a dobrovolne se priznal.. ;)

                        0 0
                        • Luka  

                          :D dekuji za info, budu si na nej davat pozor, sypat jezky atd :)

                          0 0
                        • Manas  

                          Jsem myslel ze vyjet Halka neni tak tezky provineni :-(

                          0 0
              • kámen úrazu1  

                Klíííd, Gung-ha budu brzdit. Bude to pro něj pohodová projížďka výletním tempem. Pro mě to bude krapet horší, no co, v nejhorším případě všechny cesty vedou k Pigimu :-) Ale těším se, těším.

                0 0
        • Thidney  

          jedes? jedem? spolu? za pujcovnu ovci?

          0 0
          • jizby  

            ok, jedem spolu, třeba za tu půjčovnu. Ještě si vyber, jak chceš startovat, -na mý pořadí startujem tak druhý-třetí. Pokud jde o mě, tak bych raději na startu moc neotálel, stejně tam musíme být včas a pak to čekání mě neba a aspoň to budem mít dřív za sebou u Pigiho. Ale rozhodni sám, zas tak na tom nezáleží.

            0 0
            • Thidney  

              hele, když blokujem dvě místa ve startovce, tak toho využijem .-)) přeptej se, pokud to nevíš, kdy doráží kdokoliv z klanu kašlík/gut na start .-))..neee pokusím se být v čas určený na místě danném a vyrazit mezi prvními…nejkratší možnou trasou k pigimu dorazit a do vyhlášení výsledků chrty znervózňovat, že rakváči to dali fakt rychle…pssssst

              0 0
              • jizby  

                Řekl jsem o závodě všem z rače, ale asi ho budem reprezentovat sami. už mlčím a doplňuju přihlášku :)

                0 0
                • Thidney  

                  prosim te zavolej mi na 608029427 at si domluvime podrobnosti jinak me poznas podle dresu s hamburgrem v predu a kolou und hranolkami couhajicimi vzadu z kapes..

                  0 0
                  • jizby  

                    žádný obavy, v nejhorším se poznáme podle stejnýho startovního času:))

                    0 0
                    • Jogador  

                      Čísla prej nebudou, ale Thidneyo poznáš, teda pokud to je ten, co jde večer do města a ráno se probudí ve městě, ale uplně jiném a vzdáleném 300 km od toho původního:)

                      0 0
    • Floydie  

      Mam dotaz, budou se davat trestne minuty za nesplnene kontroly, nebo se akorat scitaji body za splnene a v pripade shody rozhoduje cas?

      0 0
      • McBlacky  

        nebude se odečítat

        0 0
        • JMT  

          napis si mezi prihlaseny, dik :-)

          0 0
        • Floydie  

          Takze kdyz nekdo objede vsechny krome jedny kterou nahodou nenajde za 3 hodiny a druhy tym objede vsechny za 6hodin, tak je lepsi? no to je divne neniliz pravda?

          0 0
          • fousac  

            nenasels, mas smulu… jak jinak bys to udelal?? jako kdyz objedu jednu kontrolu za tri minuty, taxem vyhral??

            0 0
            • Floydie  

              no kdyz budes mit jenom jednu a hned pojedes k Pigimu tak se ti za ty nenalezeny prictou trestny minuty, takze ve vysledku se propadnes nekam na konec, tohle je prece bezny u vsech orientaku.

              0 0
              • fousac  

                proc se montovat s nejakejma trestnejma minutama?? kdyz nebudu mit body, nemuzu vyhrat… cim vic kontrol, tim vic bodu, tim lepsi.. trestny minuty za prijezd po limitu… jednoduchy a funkcni..

                0 0
              • jecnak  

                Bude normalne limit. Vyhraje ten, kdo prijede v limitu a bude mit co nejvic kontrol. Pokud prijede nekdo po limitu s vetsim poctem kontrol, tak se mu za kazdych X minut navic pres limit odecte kontrola. Nasi snahou je to, aby vsichni dojeli v limitu, tzn. budou nastaveny dost prisne ty odecty.

                0 0
        • jecnak  

          Muzu-li mluvit za pulku poradatelskeho teamu, tak se samozrejme odecitat bude. Kolik a jak presne, urcime az par dni predem podle pocasi, rosneho bodu, kavove sedliny atd.

          0 0
          • Medunka  

            a to by neslo jako na Drtici? proste cas a pocet kontrol, nejvic kontrol, nejlepsi cas = vyhra

            0 0
    • jecnak  

      Tak vsem nedockavcum muzu konecne rict, ze kontroly jsou hotove, dohledavky vymyslene, start bude opravdu na Metru Cerny Most, ceny vymyslene, pocasi objednane. Jak jsme vcera konstatovali, mate se na co tesit.

      0 0
      • Manas  

        Pohrebni sluzba objednana ?

        0 0
      • McBlacky  

        potvrzuju že je vše ready a dodávám že moje kontroly až na jednu se daj najít v pohodě, skoro se ani nemusej hledat :) Celkej jich bude 23. Kdo trochu víc jezdí a nebude kufrovat by měl zvládnout do limitu všechny. Vycházím z toho, že mých 11 se dá objet za cca 3 hodinky s koncovkou u Pigiho. Tak dlouho to trvalo mě když jsem to objížděl, značil a fotil, vzhledem k tomu že jsem jel na fullu a byl jsem dost unavenej tak jsem to nijak nehnal, uznávám že jsem mapoval jen párkrát, ale rozhodně si nemyslím že jsem jel nejkratší cestou, protože některý singly po cestě jsem prostě vynechat nemohl :)

        0 0
        • Pebe  

          flákal jsi se s průměrem 25km/h :-) viď

          0 0
          • McBlacky  

            ne nevozím tacháč na fullu :) flákal jsem se AVG TF 129 ale v tom jsou i ty pauzy co jsem fotil a zapisoval a vybíral kde bude kontrola. No uznej že to fakt je nulová kudla, běžně jezdím 150 napohodu i víc hodin… moje trasa je cca 45km (11 kontrol), část co značil Tom je na menším prostoru, ale kolik to je nevím. Třeba to sem napíše.

            0 0
            • jecnak  

              12 kontrol, cca 60km, za tri hodiny se to da stihnout. Rozhdone ale neni uplne jasny, ze prvni dvojice objede vsechno. Navic nektery kontroly nebudou za tolik bodu jako jiny atd.

              0 0
              • Medunka  

                Pro neznejsi stvoreni pripisi: Je to sjizdne a pohodove, technicky nenarocne, kdyz se spravne vybere trasa ;-)

                0 0
                • JMT  

                  to sem rad ze to mame pohodovy, je mi lito zenskejch…

                  0 0
    • goood  

      A kudy se to pojede, ja jen kterou mapu si mam pripadne vzit.

      0 0
      • jecnak  

        Budes potrebovat celou Prahu…

        0 0
        • Thidney  

          ajajaj nebude mapa? budu překreslovat kontroly do svý? Po Těptíně, kde jsem úspěšně vytnul 2 kontroly z 14 jinam /hledejte na mostě v Davli pařez/.. to zas bude ostuda .-)) jediná útěcha je že v tý mapě už byly předchozí 4 ročníky.

          0 0
          • jecnak  

            Ale jo, mapu dostanete, ale je lepsi mit i svoji. Co ja vim, treba tu nasi vam sezere pes.

            0 0
      • Luka  

        takze vem vsechny mapy co mas…my to tak take budeme resit. Doma nechame jen beskydy a sumavu :D

        0 0
      • Medunka  

        staci Praha Cyklisticka ;-)

        0 0
      • pos3k  

        nezapomen na prazske metro :-)

        0 0
        • Al_Bunda  

          Mozna by stacilo tohle? :-))))))))

          0 0
          • Al_Bunda  

            tak mi to nenacetlo obrazek a jeste spadl prohlizec. snad ted.

            0 0
            • goood  

              To je super ! Jen skoda ze tam nejsou vrstevnice :-)

              0 0
              • Luka  

                jsouuuu… to jsou ty kolecka na prestupech, barva stredu znamena to co je hloubs a barva obvodu to, co je vejs… to jsou vrstvy ne?

                0 0
            • Smazaný účet  

              no, stačí tam jen domalovat „tady se začíná“ a „odtud je to k pigimu nejblíž“ a nic víc není potřeba! :o)

              0 0
      • goood  

        Si vezmu radsi celej globus Prahy ;-)

        0 0
    • termit  

      safra uz se na to tesim :) ten vikend uz budu mit odevzdanou diplomku (mozna), takze to bude krasnej relax…

      0 0
    • Manas  

      Jen tak me napadlo ze ti tam jeste chybi obligatni: „Fuj chrti!“ :-)

      0 0
    • klerik  

      Tak to vypada, ze asi taky pojedu.

      0 0
      • McBlacky  

        co bych za to dal kdybych mohl jet… ale jako pořadatel bych měl trochu výhodu :)

        0 0
      • SELMIRA  

        to znamená, že já taky?

        0 0
        • Luka  

          ty musis jet! dluzim ti cokoladu…

          0 0
          • termit  

            hmmmm…cokolada…ted jsem si koupil limitovanou serii studentsky pecete s visnema…namka ;-)

            0 0
            • Luka  

              ja zeru majinky cokoladovy vajicka od Lindta… taky zradylko. jojo, mnam

              0 0
              • termit  

                to neni zly, ale za chvili me prestava bavit je loupat :)

                0 0
                • Luka  

                  me to aspon dyl vydrzi, jinak tu ckoladu sezeru moc rychle… tohle je lepsi :)

                  0 0
          • SELMIRA  

            ŇÁM! Sice už nevim za co, ale prima. A co děláš Ty zítra? Nechceš přijet na Plešivec? Aspoň na večírek.

            0 0
        • klerik  

          Presne tak. Pojedes taky :-)

          0 0
          • SELMIRA  

            no jo…jedem, cíl je jen jeden, s pevnou vírou to svedem :o))) Pro jistotu vezmu na cestu „baťůžek“ s jídlem. :o)

            0 0
      • fousac  

        to je slovo chlapa..

        btw: Katzen ti vzkazuje, ze mas jet zejtra na plesivec taky.. bez vymluv.. ;))

        0 0
        • SELMIRA  

          Jo. Přijeď! Protože Šelmíra bude pít kafe s Fousáčem, tak aby se měla Katzena s kym bavit. Se Tě včera zapomněla zeptat, PROČ má audi 4 kroužky. To by ji FAKT zajímalo. :o)))

          0 0
          • klerik  

            4 krouzky? To je jednoduchy, nedokoncena olympiada :-)

            0 0
          • fousac  

            tak Pan Hasič Katzene vzakzueje, ze na plesivec nemuze, protoze se se ctyrmi krouzky zucastni automobilove tuningove akce..

            P.S. doufam, ze ho Selmira na ten orientak uzene.. ;)))

            0 0
    • Pebe  

      Mám takovej dotaz, nebude nějaká kontrola kolem hostivařský přehrady? Na Košíku jsou závody RC autíček, tak že bych pozdravil kamarády :-)

      0 0
    • gummo  

      Chtel bych se poptat jestli ten limit 1800 je pro vsechny a nebo jestli se bude posouvat podle startovniho casu..

      0 0
      • McBlacky  

        no jede se 6hodin takže kdo dojede po 18,00 už dojede po limitu a tudíž na bednu už to nebude když se budou odečítat kontroly za minuty navíc :) tohle je ale detail v prostoru cíle budeme stejně až do pozdě do noci :)

        0 0
    • dafe  

      Sakra to me mrzi ze nejedu, jsme na Morave na Libave. Aspon se tesim na fotky od pigiho a umisteni kontrol!

      0 0
    • Jogador  

      Nechci nějak prudit, ale píšeš, že týden předtim rozešlete nějaký info na meil, a mě teda do dnes, dokonce do ted, a počkej, mrknu,… ne ani ted nic nedošlo, tak já snad vážně budu muset přečíst ty propozice…:)

      0 0
      • McBlacky  

        když nechceč tak nepřud a přečti si propozice :) radši se starej jakou máš formu kámo! ne peace :) něco pošlem zejtra – nejtermín středa… jediný info který ted je je: všechno k závodění je ready a piva je objednáno u Pigiho dost.

        0 0
        • Jogador  

          Už jsem si je přečet, a ještě že tak:) No, snad to do tmy stihnem:) Doufám, že točí gambrinus:)

          0 0
    • klerik  

      A nezapomenta na hajzlpapir. :-) ten se vzdycky hodi :-)

      0 0
      • McBlacky  

        až někde spadneš v odlehlejch končináš do díry a zlámeš si obě novy je vždycky dobrý mít něco na co napíšeš poslední vůli…

        PS: biky náleží pořadateli!

        0 0
    • Manas  

      Tyy jo, kdo objednaval pocasi ? :-) viz. SOBOTA 29.04.2006 Den: 9°C Noc: 2°C Celodenni dest.

      0 0
      • McBlacky  

        hele co je dneska…pondělí tak bud v klidu. Já jim nevěřim ani dva dny dopředu, jediný co má cenu je ta animovaná předpověd srážek na 3dny. Uvidíme ve čt a v pa

        0 0
        • Manas  

          Pak jeste verim pocasicku a dedovi Mrazovi.

          0 0
        • Thidney  

          docela věřím ještě této stránce ows.public.sem­bach.af.mil/ma­in/synopprog.htm vzhledem k tomu, že těptínský bláťák byl na sucho, bude zbytek letošních orient¡áků těž v pohodě…nejhůř něco jako loňská poděbradka .-))

          0 0
          • jecnak  

            Hele chlape mas uz partaka? Jesli jo, tak mi jeho jmeno posli do mailu. Dik T.

            0 0
            • Thidney  

              jeliklož očividně nesleduješ diskusi na bike-foru .-))))) tak jedu s jirkou zbytovským z ho rač .-))) 3dny ps rač rulez aka royal alipine club…nevíš jak udělat korunku nad c v club???? pojedeme inkoito za půjčovnu ovcí v čas reservovaný jzbytovským…tedy pokud dorazím v čas jinak jedeme v čas vyhrazebný pro půjčovnu…nebude-li jinak /třeba jiří vyrazí ve svůj a já pojedu stíhačku nebo dle barona Pierre de Coubertina/

              0 0
            • Thidney  

              do maailu ti nic neposlu neb muj provider je na tvem spam blacklistu .-/// 82.208.37.253 a vlastni ip budu mit az v pondeli coz je lehce mimo .-)…jojo obcas je rehole bydlet v dire.-)

              0 0
    • jecnak  

      Nechci nejak predjimat, ale rozmyslete si vsichni kdoz jste se nabydli jako organizatori. Mam takovy mlhavy pocit, ktery jsem ziskal pri zakreslovani dohledavek do mapy, ze dojde v sobotu odpoledne k nejmene dvema vrazdam :-)

      0 0
      • cabbage  

        bude tě škoda, ale i tak si myslím, že zazní památná věta „I ty, kibici?“…;

        0 0
      • McBlacky  

        nesmysl, já naopak mám pocit že to bude docela ok :)

        0 0
    • Luka  

      Tak mam uspesne vyvrknutej kotnik, oteklej, fialovej… ale me se nezbavite!

      0 0
      • Manas  

        Au! Copa ?

        0 0
        • Luka  

          :) je to slozitej popis :) Bourali jsme u kamarada na chalupe, ktera castecne vyhorela, zed a 200let stary komin. No, tak tak rvu ty bridlicovy sutry abych je hodila na hromadu ostatnich sutru pod oknem… no, a bafnu velkej kus, ze uz uz ho nesu a najednou zuch, sutr velkej jako pest mi spadnul na pravou nohu, primo na prsty… tak odhodim vsechny sutry z rukou a zacnu poskakovat na jedny noze drzice se prstu na zraneny nozicce.. a jak tak hopsam, hopsnu na foshnu co je na zemi jako podlozeni „stojek“ co drzej strop aby nespadl… a co se stane kdyz plnou vahou blbe slapnes na nerovnou plochu? zvrtnes si nozku… ou… no, sem si rikala ze to rozchodim a cely dalsi den odklizela snih, bourala a nosla kameny. a vecer to napuchlo jeste vic :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            bezpečnost práce předefším. :o)

            0 0
            • Luka  

              coz o bezpecnost, ale ty mekky boty........ mit traktory tak to tak neboli a jak neskacu potazmo si kotnicek nevyvrknu.

              druhej den jsem klopytla podobne ale na druhou nohu. asi to proste nebyl dobrej vikend :) Nastesti druha nozka to ustala v pohode jen za doprovodu zurivych nadavek

              0 0
              • Medunka  

                To mi pripomnelo nektery dil „Rodinnych pout“ kdy tam jiste slecny v nazouvakach a v plaveckach prehazovaly cihle. Doufam, ze to do soboty „rozjdes“ a sejdeme se u Pigiho. Musime domluvit „Sateckovou party“

                0 0
                • Luka  

                  to po me chcete abych tahla satecky 120km az k pigimu? To po me nechtejte…ja bych je cestou sezrala!

                  jasne a mam novej receptik :) takze sateckovou party privitam a napecu co je libo. prezereme se a puknem! jo?

                  0 0
                  • bajkr  

                    já chci takyyyyyyyyyy­yyyyyyyy :-D

                    0 0
                  • kámen úrazu1  

                    Jsem někde vejš četla, že odvoz věcí k Pigimu je jistá věc. :-)

                    0 0
                    • Luka  

                      to vis, a poradatele to zezerou nez dojedou k barandaku.....to je absolutne neodolatelna pochoutka nadherne vonici…te zadny smrtelnik neodola

                      0 0
                      • McBlacky  

                        my sme roboti takže bez obav :)

                        0 0
                        • kámen úrazu1  

                          Ono by to s převozem těch dobrůtek k Pigimu nebylo špatný. Tož při pohledu na startovní listinu mě napadá, že to nemůžete sami zvládnout. Já vám klidně pomůžu. Už od začátku, od pezentace, přesunu k Pigimu… ;o)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            neboj my to zmáknem :) co se nevejde sežerem! takže prosím jídlo označte červeně, zvlášt chutné pochoutky uskladněte navrch batohů :)

                            0 0
                          • jecnak  

                            Zvladnem – dve auta a kdybyste s sebou tahly lodaky, tak muzu vzit i velkej prives ;-)

                            0 0
                      • kámen úrazu1  

                        Koukám na propozice. Pěkný obrázek si nakreslila, Luko. Stejně hezký jako jsou ty na Tvém webu, jseš talent.

                        (A myslím to vážně, nechci za to ani dobrůtku :-) )

                        0 0
          • Manas  

            Boooze. A jeste s tim smatlat celej den .. ty se vazne nemas rada :-) Klid, Ibuhepa, Dolgit ci nakej podobnej hnus. Osvedcil se mi Priessnitz zabal (kdovi jestli to pisu spravne). Ale oprtane .. hlavne ten klid no.

            0 0
            • Luka  

              proto jedu v sobotu orientak :)… dneska uz jsem byyla oblecena v hadrech na kolo, ze jedu do prace po svy ose.. jenze pak sem zjistila ze se mi nevejdou vsechny veci do batohu, tak jsem se zase musela prevliknout a maknout na bus…

              no.. klid to asi chce..ale uz to setrim od nedele a uz me to neba. nic to neni, jen nejaky zblbly otok. lecim to ibuhepou a teplickem :)

              0 0
    • sun7dots  

      Jenom mi napadlo – kdy je deadline pro přihlášení? Má milá přijede na poslední chvíli z Vídně a jelikož tedy neví jestli by to stíhala nechce se hlásit zbytečně. Je možný v nejhorším přijet rovnou na start? A druhá otázka – je možný z Vážných důvodů (práce:) požádat o start na začátku startovního pole, protože ten člověk potřebuje co nejdřív po dojezdu do práce? Dík

      0 0
      • Luka  

        pockat.. ja myslela ze cely vtip a cely orientak je prave o te ceste k pigimu a nasledne konzumaci..... ze bych se zmylila? Ze by to nebyl „pigi“-vylet ? :D

        0 0
        • jonas  

          Nestras me, ja to doted beru taky jako vylet k pigimu … s malou oklikou :)

          0 0
        • sun7dots  

          Neboj:)) My to tak taky berem, ale prostě někteří lidé tvrdí, že pracovat se musí a vzhledem k tomu, že jsem na jejich práci tak trochu závislej, tak jim to rozmlouvat nebudu:)

          0 0
      • jecnak  

        No radsi bych se prihlasil s tim, ze to kdyztak holt treba den predem odvolas – zavolas mi na 606 657 370. S tim posunutim zacatku myslim muzem vyjit vstric.

        0 0
        • sun7dots  

          Ok, zjistim co a jak a pripadne dam vedet. Kazdopadne dik za odpoved.

          0 0
    • Floydie  

      budeme muset vozit nejaka cisla? (doufam ze ne)

      0 0
      • jecnak  

        Ne, snad jen nejake nalepky jakou jsou treba na Sibiri, ale nalepovat je nemusite.

        Vecer poslu mail – bude to ale i na webu.

        Co se tyce zavodu, tak na startu dostanete mapu A3 s kontrolama, papirek s kolonkama kam napisete odpovedi z dohledavek a zaroven tam budou i nejaky dalsi informace a nouzove tel. cislo.

        0 0
    • SELMIRA  

      ještě můj kolega z práce by rád jel! ale nemá parťáka :o( tak kdybyste někdo chtěl jet s nim, neváhejte a ozvěte se je to velmi výhodný spolubojovník, páč na mapování on je machr a s fyzičkou na tom asi taky špatně nebude (dělá orientační běh)

      0 0
      • McBlacky  

        at dorazí ono to nějak dopadne :)

        0 0
        • SELMIRA  

          nejspis dorazi, ale on je fakt orientak, takze se pta, jestli budou naky kleste Nevim jaky kleste,jak orientak nikdy nejela. A k mapam ma taky dotazy a jestli mu potvrdite ze je prihlaseny, ze se vcera hlasil a nikdo se mu neozval. Co mu mam rict???

          0 0
    • klerik  

      středa 26.04.2006 11:37 VÝSTRAŽNÁ INFORMACE ČHMÚ a ODBORU HMZ VGHMÚř Číslo: PVI38/06 Vydaná: Středa 26.04.2006, 12.30 hod. (10.30 UTC) Na jevy: Bouřky s nebezpečnými doprovodnými jevy (vysoký stupeň nebezpečí), Rozvodněné toky (vysoký stupeň nebezpečí) Platnost: od středa 26.04.2006 14.00 do pátek 28.04.2006 12.00 Pro kraje: Bouřky s nebezpečnými doprovodnými jevy: od středy 26.04.2006 14.00 do čtvrtka 27.04.2006 12.00 Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský Rozvodněné toky: od středy 26.04.2006 16.00 do čtvrtka 27.04.2006 12.00 Plzeňský, Jihočeský Bouřky s nebezpečnými doprovodnými jevy: od čtvrtka 27.04.2006 12.00 do pátku 28.04.2006 12.00 Pro celou ČR Rozvodněné toky: od čtvrtka 27.04.2006 12.00 do pátku 28.04.2006 12.00 Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský, Liberecký, Ústecký Zvlněné frontální rozhraní bude postupovat přes střední Evropu jen zvolna k východu a bude ovlivňovat počasí u nás i během víkendu. Frontální rozhraní začíná ovlivňovat jihozápad a jih Čech. V této oblasti očekáváme během dnešního odpoledne a noci na čtvrtek intenzivní bouřky s úhrnem srážek až 30 mm. Na ostatním území se bouřky vyskytnou jen místy. Ve čtvrtek a v noci na pátek frontální rozhranní ovlivní zejména západ a severozápad Čech, kde by v bouřkách ojediněle mohlo vypadnou až 40 mm srážek, na ostatním území se bouřky vyskytnou jen místy. Po celé období mohou být bouřky, kromě intenzivních srážek, doprovázené krupobitím a nárazy větru kolem 20 m/s (72 km/h). V průběhu noci ze středy na čtvrtek očekáváme v reakci na bouřkové srážky vzestupy především na tocích v oblasti Šumavy, kde dosud přetrvala sněhová pokrývka (horní Otava, Vltava nad VD Lipno). Zde očekáváme dosažení až 2. SPA, ojediněle s možností přechodného dosažení až 3. SPA. Vzhledem k přetrvávajícím vysokým vodním stavům, může dojít i na ostatních tocích v jižních a jihozápadních Čechách k opětovnému dosažení 1. SPA, ojediněle až 2. SPA. V noci ze čtvrtka na pátek předpokládáme nejintenzivnější srážky především v severozápadních Čechách, kde v reakci očekáváme rozvodnění malých toků. Vzhledem k vysoké nasycenosti půdy, může dojít ke vzestupům hladin malých toků, či k lokálnímu zatopení.

      0 0
      • klerik  

        Mame se na co tesit. Snad se to nesplni.

        0 0
        • jizby  

          vypadá to, že bude normální počasí, jako v jizerkách. Prostě si představuj, že seš tam.

          0 0
          • McBlacky  

            sem byl v jizerkách celý velikonoce a pohoda, pátek jedna přehánka z krup jinak sucho, sobota azuro, nedele se jeste dalo lizt a pondeli zase klídek :) ale jinak vim jak to v jizerkách počasí umí :)

            0 0
          • klerik  

            Tak tam jsem zrovna nebyl. Je to prvni akce na ktery budu vic nez sam. :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              clovece, vadilo by Ti hodne, kdyby misto mne jel s Tebou ten muj kolega z prace???

              0 0
              • klerik  

                Ze si delas jen srandu.

                0 0
                • SELMIRA  

                  se jenom ptam :o) tak to asi neprošlo, co?

                  0 0
                  • klerik  

                    Jel bych radsi s Tebou, ale nutit Te nemuzu.

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      můžeš, ale tim by sis nepomoh já s Tebou pojedu taky ráda ;o]

                      0 0
                      • klerik  

                        To jsem rad. :-) Uz jsem zacinal mit strach, ze se mnou nechces ject :-)

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          ale kdež. :o)

                          0 0
                          • klerik  

                            :-)

                            0 0
                            • SELMIRA  

                              čéče ale ňák mě bolí v krku, nožičky a ručičky… a nemáme buzolu jak určíme azimut? :o))

                              0 0
                              • klerik  

                                Tak to chce cajicek a griotku :-) A zejtra budes fit.

                                Azimut? Podle hvezdicek?:-)

                                Ja budu rad, kdyz trefim na cernak ?;-)

                                0 0
                                • SELMIRA  

                                  no to určitě :o)

                                  yo, zavoláme Crocodile Dundee a on nám to určí podle Jižního kříže. Ale nevim, kam jsem dala jeho vizitku. :o(

                                  Nojo. Já taky. Kde vlastně máme sraz? A v kolik?

                                  0 0
                                  • klerik  

                                    Ja bych to videl tak ve 3/4 na 8 u lavky. Sraz na cernaku je myslim od deviti. Dej navrh. Fousac nevim kdy pojede. To budu vedet az vecer. By jsme kdyztak mohli frcet vsichni pohromade. :-)

                                    0 0
                                    • SELMIRA  

                                      :o) a toho se troch bojim… když se takhle pěkně sejdem, abychom neskončili rovnou v cíli! :o)))

                                      0 0
                              • pos3k  

                                se stavite v mounfieldu pro koleso a gps :-)

                                0 0
      • cabbage  

        normalní počasí podle Blackyho:) alá Lounský Pedál:/

        0 0
        • McBlacky  

          bylo pěkně ne ten den, akorát ne v Lounech no, a to je prej nejsušší místo v čr, no kdo jel 2004 mohl by se hádat…

          0 0
    • Floydie  

      koupil jsem tu doporucenou mapu ale nejsou v ni zakresleny turisticke znacky!! nejsou to vyhozene prachy? (40Kc) :/

      0 0
      • jecnak  

        Stejnou dostanete na startu – kopii s vyznacenyma kontrolama, tak zalezi na vas. Do mailu jsem daval obrazek te mapy proto, ze se nekolik lidi ptalo podle ceho se pojede.

        Ze tam nejsou turisticke znacky – to je pro nas ucelem – neni to tak jednoduchy…

        0 0
        • McBlacky  

          a navíc po Praze těch TZ zas tolik není že jo…

          ale zase je tahle mapa ideální protože je na ní každá cestička i sebemenší, takže 95% cest po kterých vede TZ tam stejně je. Myslím že se podle ní dá jezdit líp než po turistické padesátce. Počkáme si na ohlasy…

          0 0
    • goood  

      Ty budou moje ! Ale kdyz pojedes blizko za mnou, tak je budes citit z kejmlu :-)

      0 0
    • martt  

      az si to v sobotu v tej Prahe natrenujete, tak pridte v pondelok oslavovat sviatok prace k nam do Bratislavy

      www.bikemagazin.sk/…ruzstvo.html

      0 0
      • McBlacky  

        to je trošku dlouhej postup Pigi-Bratislava, ale zase dohledávka je pohodová. Jen aby někdo nepodváděl a nejel po dálnici. Radši jsi to sem neměl psát aby se toho skalní orientáci po X pivech v sobotu v noci nechytli :)

        0 0
        • jecnak  

          No a rano se probudis v Bratislave ani nevis jak… © Thidney

          0 0
        • SELMIRA  

          Pohoda…kolem půlnoci jede rychlík, kterej bere kola vychrupkáš se a v půl sedmý jsi v Bratislavě a můžeš závodit :o)))

          0 0
        • martt  

          Skalni orientaci budu samozrejme cez vikend v Rohre www.oefol.at/…tbo_rohr.htm a cestou domov sa v pondelok stavia v Bratislave.

          0 0
      • SELMIRA  

        práce? To je nějaký slovenský výmysl? :o)) To my u nás slavíme raděj svátek zamilovaných. :o)

        0 0
        • martt  

          U nas je to tiez svátek zamilovaných.

          Iba my, deti komunizmu, mame natlcene do hlav, ze je to sviatok prace :-) . Brr hnusna predstava, oslavovat pracu.

          0 0
    • Jogador  

      Nemáme ani jeden v páru buzolu, kčemu je zapotřebí? Nevadí, když pojedem bez ní?

      0 0
      • cabbage  

        stačí plánek MHD…

        0 0
      • Thidney  

        zkusím najít svou druhou..zítra dopoledne dám vědět, jak jsem byl úspěšný. Buzola je dobrá pomůcka, když se stratíš – poslouží k ještě většímu zazmatkování situace.

        0 0
    • Bulda  

      presun to o tyden

      0 0
      • jecnak  

        Hele nauc se klikat, nebo si delej chaoz ve svych threadech ;-)

        SAMOZREJME SE NIC NEPOSUNUJU – ZITRA JEDEM.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          No bodejť. Nic nepřesouvat. Na start přijedeme asi až o půl desátý, pokud nebude mít vlak zpoždění.

          0 0
        • Luka  

          zadny presouvani… to by jeste chrti stihli natrenovat, kdepak!…

          0 0
          • martt  

            vyhoda orientakov je, ze chrti bez mozgu nemaju ziadnu vyhodu :-)

            Myslim to vazne – priemerny cyklista a vyborny orientak je urcite lepsi. Uz sa nam parkrat stalo, ze prisiel dobry bezec OB a cyklistom vytrel zrak.

            0 0
          • klerik  

            Jo, pristi vikend uz mam plnej. Tak ze zadny zmeny. :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              audi má zas tuning party? nebo cvičíš PO? :o)

              Nic neměnit. Já taky snad budu příští víkend uuuplně někde jinde.

              0 0
              • klerik  

                Ale, mala tuning party v Mimoni :-)

                0 0
                • SELMIRA  

                  yé! tam to znám Tak pozdravuj mimoňe v Mimoňi. Nebo mimoňáky? Mimoňany? :o)))

                  0 0
                  • Manas  

                    Selmiro, ty uz pijes takhle dopoledne ? :-)

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      yo už od rána si prolévám hrdlo heřmánkovo-bezovo-lipovo-šípkovým čajem Mimoňští! :o)

                      0 0
                  • Luka  

                    a samicky jsou Miňonky

                    0 0
                    • Medunka  

                      je, to tak to mam jednu Minonku na stole… musim rici, ze je k sezrani ;-)

                      0 0
                      • Luka  

                        medunkoooo, ty si na samicky? :D

                        0 0
                        • Medunka  

                          Joooo, ale psss… tvrdim, ze mam doma dva samecky,ale sou to samicky

                          0 0
                          • Luka  

                            No to je mazeeeeeec!!!!!!! TYYYJOOOOO… takovy podvody! …ale jasne…pshhhh… ja mam taky doma kralika Bivoje (a je to holka) :D

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Tyjo, to je dobrý, pěstovat si v bytě králíky… to by mě nenapadlo… ale kde je zabíjíte? V koupelně?

                              0 0
                              • Medunka  

                                VRAHU !!!!!

                                0 0
                              • jecnak  

                                Tak zabit se da kdekoli, z toho bordel neni, ale stahnout a vykuchat, to uz je horsi. Ale stejne z toho neni skoro zadny maso.

                                0 0
                                • Luka  

                                  skoda namahy, taky si myslim :)

                                  0 0
                                • Smazaný účet  

                                  No právě, babička králiky dycky stahuje na zahradě… a šup do kýble… a vočíčka slepicim, jejda jak ty se vo ně porvou.

                                  0 0
                              • Luka  

                                ve drezu…jedine ve drezu! prece si nezas*ééééšpinim koupelnu!

                                0 0
                                • Medunka  

                                  Hele, a kolo pucujes taky ve drezu? nebo mu dovolis aby ti zasvinilo koupelnu? ;-)

                                  0 0
                                • Smazaný účet  

                                  A seno berete kde? Kupovat ho ve zverimexu, to už se skoro nevyplatí ty králiky pěstovat…

                                  0 0
                                • Habib  

                                  hele hele, v nasi kuchyni se zadna zabijacka konat nebude…to by neslo, todlecto…vis co dala prace? :-)) Az me kralik definitivne nastve, tak udelame neco jako venkovni rozneni a bude to :-))))

                                  0 0
                                  • Habib  

                                    no nevyplati, ale az bude nejhur, tak snime psy – teda kraliky :-)

                                    0 0
    • bajkr  

      hm jak tak na to ted koukám z okna, budu se muset na zejtra pořádně namazat abych se nespálil :o/

      0 0
    • cabbage  

      Chci poděkovat pořadatelům za super akci, za vynikající umístění kontrol(někdy i u metra;) a za heslo „Závod si pozvracet nedáme“ díky němuž jsme se udrželi na 3. místě. taky chci poděkovat Manasovi- sjezdař na orienťáku je přece jenom rarita, zvlášť když nebrzdí:) Dík patří i těm co dělali atmosféru v cíli. Doufám, že se bude konat i 2.(3.,4…,n.)roč­ník zase za rok a pokuď něco „narvete“ i do druhého konce sezony, tak bude jen dobře.

      Kibic/Cabbage/ na prohlášení pořadatelů podepsaný jako K´bitch:)

      p.s. je mi blbe a jdu ****:/

      0 0
      • Marcinka  

        A jak moc? ****:/

        0 0
      • Thidney  

        Přidávám se s spokojeným ohlasem. Dobře připravená mapa, pohoda v cíli, co víc si může jeden přát.. bednu? i ta byla .-)). Díky Jirkovi Zbytovskému, jenž uhnal svého ocelového muzeálního pevňáka, čímž jsme dokázali že rakve = chrti.

        0 0
        • jizby  

          Jo taky se přidávám s díkem stavěčům. Ještě si to přebírám v hlavě. Též se omlouvám za neuváženou poznámku výše o chrtech. Teď budu za chrta sám. Ale já vůbec nechrtil. Tu cestu z újezdu až na vysočanský náměstí s avg 35–40 km/h jsi odtáhnul sám, tak neříkej.:) Spíš to byla klika, že nám sedla trať a nebyl výraznější kufr. To je u mě vzácnost.

          0 0
      • Manas  

        Jj, dekuju vsem byla to vyborna akcicka, jen jak rika Blacky, uz nikdy to kombo – zelena, rum, pivo, vino, griotka. To me fakt zabilo :-) Diky Kibicovi ze to se mnou vydrzel, a nechci podekovat plastum ktere me fakt nepodrzely :-) Jeste obrovsky dik Jecnakovi ktery me odvezl az domu, ja bych to asi nezvladl :-)

        resume: Paradni akce, za rok zase – trochu najezdim vic aby to bylo lepsi. Diky vam :-)

        0 0
    • goood  

      Ja bych chtel taky podekovat poradatelum za super akcicku. Kontroly byly opravdu vypecene a kopec z Andela do Jinonic je fakt dlouhej:-) Fakt se mi to moc libilo, i to pocasi skoro vyslo. Akorat ta cesta od Pigiho byla takova klikata :-) Ale dojeli jsme snad vsichni v poradku i bez svetel :-) Jen vic takovejch akci !

      0 0
      • bajkr  

        no někteři museli dojet nalepeni na přednim :-) jinak super akcička taky diky

        0 0
    • klerik  

      Bylo to fajn, ted jsem dorazil od Pigiho. I s Fousacem :-) Kluci, pekna projizdka Prahou a jejim okoli. Jen tak dal. :-)

      0 0
    • fousac  

      tak jako teda organiazorum diky prevelike!!!!

      ale hlavne dik fousacovi, ze me rano ukecal vstat a zucastnit se..

      a Katzene a Klerikovi veliky dik za vydrz na afterparty do temer rannich hodin… ;))))

      0 0
      • klerik  

        Mas recht „cecylko“ :-)

        0 0
      • SELMIRA  

        Spasíba soudruhům pořadatelům i celému kolektivu. Bylo to krásné! :o)

        to Klerik & Fousáč: Co byla ta mňamka /s pomeranči?/, kterou jsme nakonec nedostali??? :o) Jsem si na to vzpomněla cestou dom a zdálo se mi hrozně důležité to vědět! :o)))

        0 0
    • Darkson  

      super záležitost! bahna a vody víc než dost, zimy ještě víc, piva a panáků o nic míň… u pigiho jsem nechal šátek a ponožky, cestou ulomil světlo, tak jsem ho musel držet v ruce, ale kupodivu jsem si ani hubu nerozbil. chvála organizátorům

      0 0
    • McBlacky  

      my byli doma už v jednu, trošku problémy s pilotáží, už nechci vidět nikdy zelenou, vodku, rum, víno a pivo :) jinak fajn

      0 0
      • Elwing  

        no to já klidně, ale né takle všechno dohromady :) bylo to fakt moc

        0 0
    • jecnak  

      Fotky tady.

      www.bajk.cz/…t_in_Prague/

      Pokud nekdo neco mate, tak napiste, poslu navod jak je uploadnot na ftp, nebo je nejak proberte a ty nej poslete mailem.

      0 0
      • klerik  

        Koukam, docela velka cenzura :-)

        0 0
      • McBlacky  

        tak až fotky zmenším tak je pošlu, jako myslím že mám nafocenej slušnej hardkooor. počítám že zítra večer tady budou

        A ty víš kdo mám u tebe minimálně pivo :) -cenzura je svině ale v tomhle případě…

        0 0
        • klerik  

          Uz aby tu byly :-) A bez cenzury :-)

          0 0
        • cabbage  

          cenzura nebude tolerovana.. ikdyz si za ot muzu sam a mel sme u pigiho zustat dele..

          0 0
    • jecnak  

      Tak k dispozici jsou kompletni vysledky. bajk.cz/web/gfx/­download/tom/o­rientak.htm Behem tydne doplnim na web, co jsem nasliboval. Veskere námety, napady, nabidky a kritiku prosim pres formular na webu orientaku. Tady na foru to nestiham sledovat.

      Kazdopadne diky vsem co se zucastnili a uznani tem co dorazili do cile. Bylo to s vámi fajn a bylo i zajimave vyzkouset si zavody taky nekdy z poradatelske strany. Nashledanou na LOST in Prague 2007.

      0 0
      • Jogador  

        Jo, také se připojuju s děkováním, a prosbou, jestli by k výsledku šlo i dopsat, kdo objel jakou dohledávku, abych si mohl představit kudy jeli. Děkuji

        0 0
        • goood  

          Pokud te zajima kudy jsme jeli my, tak tady je zhruba nase trasa: mtb.medvedi.net/lip2006­/mapa01.jpg mtb.medvedi.net/lip2006­/mapa02.jpg Jinak podle Polaru mi to dalo 105,2 km a 935m prevyseni.

          0 0
          • bajkr  

            pěkná práce drawče ;-) ale ty jinonice ti nezapomenu :-D

            0 0
          • jizby  

            My z půjčovny vynechali pětku a od 4 k 6 to vzali po výpadovce. Jinak jsme to brali popořadě 1 až 15. Pak bylo v plánu zajet do Hvězdy, ale už nebyl čas a pršelo, tak z Šárky rovnou k Pigimu po okruhu z kterého nás nesvedla ani celkem sympatická rozvodna.

            0 0
          • McBlacky  

            já na to koukám jak výr skalní… hele někdy to musíme projet jako výkendový švih, pěkně z čm všechno a já vám ukážu jak jsem myslel tu druhou půlku

            0 0
          • Pebe  

            my jsme jeli zhruba takhle pebe.wz.cz/ma­pa01.jpg pebe.wz.cz/ma­pa02.jpg

            0 0
            • McBlacky  

              dobrej kufr na Horoměřice :) kdyby jste se od tý poštovní schránky vrátili 100m k hospode a jeli doprava rovnou na Jenerálku (údolí Tichá Šárka) tak jste nemuseli šlapat kopec a je to i výrazně kratší. Ale vám to prospěje :)

              0 0
              • Pebe  

                my jsme to na poslední vyjížďce jeli z Jenerálky dolů a to se bráchovi obráceně nechtělo :-) Navíc z Horoměřic to bylo z kopce :-p

                0 0
                • McBlacky  

                  no ale ten kopec Lysolaje-Horoměřice je horší než tö udolí – který je v porovnání s tím rovinka. Já ho teda taky tímhle směrem moc nemusim, ale dá se to i pěkně rozjet.

                  0 0
                  • Pebe  

                    asi jo, víc mě mrzelo, že jsme se táhli do stodůlek na č.18 a nenašli :-( Ale cíl nedojet poslední jsme si splnili a mokrý, zmrzlý a spokojení jeli domu :-) Bylo to moc fajn a těšíme se na příští ročník.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no a až uvidíš že váš postup 18-pigi je zhruba stejně časově náročný jako 18–19–20 to tě teprve bude mrzet. Nechápu kudy jste jeli nahoru na Velkou ohradu od nenalezené 18ky, tam vede jen jedna cesta a ta vede přes ten mostek. uááá

                      asi zkusím pro zajímavost zakreslit optimální postupy 13–14–15–16–17–18–19–20–21–22–23-pigi dneska odpoledne snad bylo by super kdyby to udělal i TOm na 1 až 12

                      0 0
                      • Pebe  

                        mám takovej divnej pocit, že jsme v Řeporyjích špatně odbočili, když sjíždíš dolů od Stodůlek a přijedeš na takový naměstíčko, jedna silnice vede doprava na Ořech a druhá doleva (nevím kam), tak jsme jeli doleva a v další pravý zatáčce jsme jeli doleva mezi baráky, teče tam potůček, kterej se potom ztrácí někam do zahrady. Nějakej můstek tam byl, ale asi ne ten správnej. No a tam jsme potkali „místního“ se psem a ten povídal nahoru a mezi polema na Velkou Ohradu :-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          no tak to byla správná cesta, tam jak vám řekl nahoru na velkou ohradu tak po pravý straně byly dva rozbořený baráky a za nima cesta do prava přes můstek vedle kerýho byl brod dál do Dalejskýho údolí. A ten můstek to byl a vy jste jeli do kopce po hliněný cestě kde cca po 50 metrech ji křižovala vyjetá dálnice ze šutrů, celkem prudká, kde si to dávaj kluci na freeride. kdybys jezdil City terrory tak bys to trefil :)

                          0 0
                          • Pebe  

                            no jo, kdyby :-) kdyby jsme měli všechny kontroly kolem kterých jsme jeli, mohli jsme být i 10. :-)

                            0 0
                          • Pebe  

                            My jsme jeli po černý čáře a asi jsme měli jet po červený, ne? V kroužku je ten můstek, je tak?

                            0 0
            • fousac  

              to by me zajimalo, kolik ste najeli km..

              0 0
              • Pebe  

                celkem za celej den 107km, když odečtu z domova na ČM a od Pigiho domu, tak cca 85km.

                0 0
                • fousac  

                  ak to sme s blonckou dopadli jeste dobre… ;) trasa zavodu nam hodila 68km, priznano 110 bodu.. ;) no mohlo to bejt 130, kdyby pan nebyl linej stavet kuli psani dohledavek.. sem si rek, ze to napisu az nekde zastavim a no a nakonec sem na to nejak zapomel.. ;))

                  ale i tak s vysledkem max. spokojenost, ani sem to tak dobry necekal vzhledem k tymove kolegyni.. dost se snazila..

                  0 0
      • hejtcvaj  

        Za me a za Alese taky diky. Posledni misto jsme uhajili. Pristi rocnik ale zkusime zautocit na predposledni :-)

        0 0
    • Gung-Ho  

      Sice z mírným zpožděním, ale i já se přidávám s poděkováním za super akcičku. Těšim se, že se bude zase někdy opakovat. Večer sem se plánoval zdržet. I světlem sem se vybavil, ale kosa v mokrejch hadrech byla veliká, tak sem dlouho nevydržel, příště se snad polepším.

      0 0
    • Luka  

      Tak, taky se ozveme… :) Diky kluci za paradni projizdku, musim rict, ze sme to meli rozjety docela dobre… 7kontrol vcetne jedny 30ti bodovy… ten dest byl ovsem podpasovka. Zmokli jsme uplne durch, zmrzli a moralka nebyla dostat se do Radotina, kde bysme v tech totalne mokrejch hadrech sedeli a pak jeste vidina cesty domu… na to proste nebyla sila. Tak jsme to asi ve 4 zabalili…

      Ale az budete poradat dalsi rocnik, nebo nejlepe pulrocnik nekdy ted v lete/na podzim, tak s nama pocitejte.

      Objedvila jsem spoustu super mist ktery jsem neznala, hlavne teda me uchvatil ten klanovickej les! Opet mi – nevim proc – vypovedela zadni brzda a nekam se vyparila podlozka kolem sedlovky, takze mrcha zalejzala do ramu :( … tak to bylo chvilema dost o nervy, o hubu i o kolena. Mame taky par fotek, tak v utery je povesim na web :)

      Diky kluci.

      PS: foto porizeno u 4.kontroly, na ceduli naucne stezky :D

      0 0
    • vladosegi  

      Zdravim vsetkych, pretek bol super. Aj napriek pocasiu. Pripajam sa k nazorom ze za pol roka by som si kludne nieco podobne zopakoval. Mam len dve pripomienky. Zakreslit do mapy ciel. Nepoznam Prahu nieto este Radotin. :-) A pouvazujte o mensej penalizacii za prekrocenie limitu. Pripadne pouzit progresivnu metodu. 1.az 10.min. – 1bod/min 11. az 20.min – 3body/min. atd. Keby sme stihli limit tak mi to samozrejme nevadi ;-) Inak to bolo dobre. a dovi nabuduce…

      0 0
    • McBlacky  

      tak druhá část postupy tak jak bych je jel já jako pořadatel. ne všude to kopíruje na 100% cestu v mapě dělal jsem to narychlo a v práci, ale kdo by si to chtěl objet tak tudy je to až na cca 2km po Bucharově bez velkýho nebo žádnýho provozu.

      0 0
    • Floydie  

      Ahoj, zavod super, bohuzel nam organizatori neuznali plno kontrol na kterych jsme byli.. takze ze 170 bodu se stalo 70 :) + defekt, takze navic pulhodinka zpozdeni. Skoda tech nejasnosti v dohledavkach. Na zavode najeto 110, 140 celkem i s cestou domu od Pigiho :) Doufam, ze jsme Vas moc nenastvali tema krosovyma kolama. Papa, Floydie

      0 0
      • jecnak  

        Kdo pozde chodi…

        0 0
      • McBlacky  

        my bychom i uznali, ale limit je pes. 90 minut se vám odečetlo a jednu kontrolu jsem vám neuznal. Neuznával jsem jen ty o kterých jsem věděl že to je nápis z jiný cedule/kamene/atd v lokalite kde se nachází kontrola. jinak jsem uznával třeba i odpoved dub a buk na padlý kaštan :) takže jsem byl hodně benevolentní…

        0 0
    • jecnak  

      Pridal jsem tam Blackyho fotky.

      bajk.cz/web/gfx/­download/tom/Los­t_in_Prague/in­dex.htm

      0 0
    • jecnak  

      Nasel jsem doma par veci, ktere si u me v aute asi nekdo zapomnel.

      1. cernou pumpicku vela s lepenim uvnitr, dirka pro ventilek je prelepena cernou izolackou
      2. mikinu Moira – cerna, dost jeta, se zipem ke krku, myslim, ze je to z materialu plys
      3. torzo zadniho blatniku – myslim author

      Pokud to neci je, at se mi ozve.

      0 0
    • Thidney  

      Zatím se mi nechce začínat nový topic, tak to zkusím tady. Jelikož můj standartní parťák se ještě nevzpamatoval z mého špatného překreslení mapy na minulém závodě, tak hledám spolujezdce, bežce..spíš chodce, zorientovanýho na sobotního Jasoňe Drsoňe. Start Kemp Jachta nedaleko Holan, Kokořínsko. Dopravu z Prahy můžu zajistit. Pro neznalce pár popisů předchozích ročníků. www.bakovdevils.cz/…/JD2002.html vli.vslib.cz/bar­neyteam/index­.php?clanek=53 PS – jedu na pohodu žádný chrcení, páč jsem se v sobotu v Bučinách pjekně potloukl

      Budoucnoust patří Aluminiu Epitaf Járy Cimmrmana Co k tomu dodat, zase měl pravdu…

      0 0
      • jecnak  

        Jeje, jak ja bych rad jel kdybych uz neco jinyho nejel :-( Flasky bych ti vozil, cestu klestil i na to chrceni bych zapomnel. Ale co, mam co mi patri.

        0 0
        • Thidney  

          co jedeš? malevil?

          0 0
          • jecnak  

            Presne tak. Ale docela se i tesim.

            0 0
            • Thidney  

              by bylo minimálně divný kdybys jel něco na co se netěšíš .-)) jsem koukal kdo všechno jedete držím vám palce ať se vám práší za kočáry

              0 0
              • jecnak  

                Dik. Ptal jsem se kamarada co ted zacal s bikovanim, ale neciti se na to…

                0 0
    • cabbage  

      drzá otázečka: kdy bude to slíbené prijetí trasy?;

      0 0
      • jecnak  

        To nevim, co treba tenhle vikend? Budem to aspon mit i s destem…

        0 0
      • cabbage  

        tak mě napadá že nic nebylo;)

        ikdyž příští víkend bych se na to asi vykašlal..

        0 0
        • Pebe  

          taky jsem nad tím přemýšlel, že nic nebylo…a hodněkrát možná by Luka vzala ten vyhranej vozejk a mohl bys :-))

          0 0
        • McBlacky  

          nebylo no, nějak na to nebyl čas a pak se to zamluvilo. Ale důležitý je že Lost 07 bude.

          0 0
          • Pebe  

            už je termín?

            0 0
            • jecnak  

              8.5.

              0 0
              • Pebe  

                už se těšim :-)

                0 0
                • Habib  

                  a od kdy se muzeme hlasit? :D

                  0 0
                  • Luka  

                    My co uzavirame pole musime byt prihlaseni dostatecne vcas… aby mel peloton udany pevny bod :)

                    0 0
                    • Pebe  

                      třeba to letos dojedete ;-)

                      0 0
                      • Luka  

                        no o doufam, ale jestli nas nekdo „zabehne“ (jako ze bude posledni on a ne my), tak me vazne nastve! :D

                        0 0
              • Manas  

                Kurfa. To sem v Americe, nejde tejden pred nebo 2 potom?

                0 0
                • Thidney  

                  to znamená, že jedu s jirkou zbytovským obhájit neobhajitelné s nemožností výmluvy na stav parťáka. no to bude mazec :-))

                  0 0
                • cabbage  

                  Coowa fiX!:-/ teď budu muset najít jinýho „chrta“ imunního vůči pomalému bloudění;)

                  0 0
              • Thidney  

                jak jako v květnu? dyk to už bude moc teplo :-/ no třeba do tý doby zvládnu uvést koloko do stavu pojízdného

                0 0
                • McBlacky  

                  uznávám že vloni jsme standart počasí nasadili hoooodně vysoko, takže nebude snadný to letos překonat :)

                  z nejhoršího poběžíš :)

                  0 0
                  • jecnak  

                    …doprostred Berounky pro kontrolu. :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no ten jez v Černošicích je pořád ve hře :)

                      0 0
                    • McBlacky  

                      btw: nebylo by to poprvé ani naposled na MTBO už jsem se jednou sápal na šlajsnu pro nějaký zgurvený čísla. moc fajnový v plastovejch tretrách :)

                      0 0
                    • klerik  

                      Hledat kaminky. :-)

                      0 0
    • Jituschka  

      Mám dotaz – Když jsem nic takového nikdy nejela – ani závod, ani orienťák, je rozumné o tomhle vůbec uvažovat? Zní to totiž velmi zajímavě:) Jo, na kole už jsem párkrát jela:-D Tak mě prosím kdyžtak odraďte, díky :)

      0 0
      • McBlacky  

        samozřejmě že má, tempo i trasu si zvolíš jak budeš chtít, navíc pořád je koho se zeptat, idkyž ne vždycky poradí ideálně :) jesli už jsi někdy jela na kole a viděla mapu tak to rozhodně zkus.

        0 0
      • Darkson  

        neboj, věechny cesty vedou k Pigimu :-)

        0 0
        • Jituschka  

          Tak super – na kole jsem jela, mapu viděla, k Pigimu trefim:) To abych začala přemlouvat mojí polovičku…A ješ­tě..Termín je 8.5.? Není to úterý?

          0 0
  • Luka

    KVO KVO URL:www.vesmirna-drubez.cz/

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.