• pawouk

    RockMachine Blizzard elite 2006 Tak co si myslite o tomto kousku… oproti lonsku ho dost vylepsili…

    Anketa: Stoji za uvahu?

    Ano
    4x
    80%
    Ne
    1x
    20%
    0 0
    • fousek  

      Co znamena dost vylepsily?

      0 0
    • LukasX  

      mam ho z roku 2004 a koukam, ze pekne vylepsuji ;o) Ale taky je pravda, ze ta cena sla nahoru. V tom roce byl za 36000 katalogove a diky studentsky sleve sem ho dostal za 30000 ;o) A musim rict, ze jsem spokojenej az na razeni a presmykac deore. To jsem ted vymenil oboje za XT a parada. Pokud tam uz ted maji LX/XT .. je to plus. Tu vidli neznam, toho axela budu menit pristi rok. Planuju si to nechat jako XC HT i v dobe kdy mi finance dovoli si poridit vysneneho Spesla fulla. Hodne stesti pri vyberu

      0 0
      • pawouk  

        nazdar, ta studenska sleva by me velice zajimala… kde a jak si ji ziskal? dik

        0 0
        • LukasX  

          nevim, jestli to neni reklama, ale studoval jsem na suchdole v praze a tam ma obchod Cyklo Adam. Na jare vetsinou dava 20 procent slevu studentum. Ted jsem koukal a ma tam 10procent. Ale ja sem mel od nej druhy kolo, tak tech 20procent vyslo a hodilo se;o)

          0 0
    • bajaja  

      taky sem na nej koukal, nakonec sem si za ty samy penize nechal postavit RB, navic s mx pro etou a jeste lepsi vybavou, ale neni osklivy

      0 0
    • max11  

      Já myslím ,že je ti uplně v pohodě a nový designy na dobrých MTB mě dostaly. Osobně přemýšlím o Wildfire.

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.