• Radek Broz

    Nekolik dni ziju v domeni, ze b-f nejde, jelikoz me adresa http://bike-forum.cz/ presmerovava na Solution 4 Web a ono to ve skutecnosti jede, jen je nutny do adresy psat www. Presmeruj na b-f i adresu bez subdomeny www – snad tenhle archaismus z webu jednou vymizi.

    0 0
    • CZiko  

      chtěl bych mít tvé problémy…

      0 0
    • JSt  

      ve firefoxu si muzes nastavit, jestli www za tebe bude doplnovat

      0 0
      • blue  

        ne v kazdym a kdyz uz jo, tak bohuzel ne vzdycky to funguje

        0 0
    • enjoy  

      taky me to vcera trosku zaskocilo.ale prisel jsem na to docela rychle:-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Ja o voze, vy vsichni krome Bluea o koze. Myslim, ze tady asi nidko nepochopil podtstatu problemu;-) Chtel jsem admina upozornit, ze domena http://bike-forum.cz smeruje jinam, nez by mela a vy my radite reseni typu „Pridej si to do bookmarku“.

      0 0
      • enjoy  

        jak uz nekdo rekl BH,tak za to muze pouze spatne polozeny dotaz:-). blue je vyjimka,on ma specialni schopnosti:-)

        0 0
        • Radek Broz  

          No nevim – je to v rubrice „TO ADMIN“ a jasne pisu „Presmeruj na b-f i adresu bez subdomeny www – snad tenhle archaismus z webu jednou vymizi.“. Pisu tam snad „Jak to mam udelat, abych nemusel pred adresou psat www?“?

          0 0
          • enjoy  

            poradim ti:-).zadas do radku s adresou „bi“,najedes kurzorem mysi na celou adresu ktera se ti nabidne a kliknes:-) pak uz nezakladas zbytecny thready:-) vypada to ze jses jeden z tech co orodovali za to aby se fotky dali zavirat kliknutim na ne a ne jenom krizkem v rohu:-),taky nechapu:-).

            0 0
            • Radek Broz  

              Ty to proste vzdycky dokazes posunout jeste nekam dal;-) Na tohle jsem se proste vubec neptal.

              0 0
              • enjoy  

                jako jo,snazim se to nekam posunout.. ale myslim ze to ma smysl:-).

                0 0
            • cabbage  

              coze?? to zavirani kliknutim ma na svedomi on? to kvuli nemu si ty obrazky vzdycky zavru, kdyz si je chci automaticky kliknutim zvetsit;))

              0 0
          • enjoy  

            hmm,nechovam se moc vanocne:-/.promin mi..

            0 0
      • blue  

        radsi to vzdej, to je boj s vetrnejma mlynama, a jeste natvrdlejma :-)

        0 0
    • kolombo  

      Problém je v tom, že se, podle DNS, jedná o dva zcela rozdílné servery. Takže by si ADMIN měl srovnat DNS záznamy pro doménu a pak to bude chodit :-)

      [root@router root]# nslookup bike-forum.cz

      Non-authoritative answer: Name: bike-forum.cz Address: 194.213.226.197

      [root@router root]# nslookup www.bike-forum.cz

      Non-authoritative answer: www.bike-forum.cz canonical name = krtek.rozhled.cz. Name: krtek.rozhled.cz Address: 217.11.236.225

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.