"Rychlost a Connection Time Out" Bikefóra

9 nepřečtených
  • Jester

    Nevím, jestli se mi to nezdá, ale od té doby, co nám v práci zavedli 1Mb místo 256kb mi připadá rychlost natahování stránek značně pomalejší. Také se dost často vyskytuje connection time out. Je to naším providerem nebo máte také ostatní podobný pocit?

    0 0
    • blue  

      nejsi v tom sam… je to problem serveru, na kterym je BF, prej se chysta nejakej upgrade

      0 0
      • Jester  

        No říkal jsem si, že je to asi zatížením. Když jenom kouknu, kolik je on-line připojení…

        0 0
    • ravo  

      Jsem připojen přes ET DATA Nonstop, takže k rychlosti se vyjadřovat nebudu, ale ty timeouty tady jsou. Prostě sem tam se BF tváří, jako když nejede…

      0 0
      • biker007  

        ja mam taky Dara Nonstop a s rychlosti b-f problemy nemam. po zalogovani si najednou naotviram neprecteny(vzdy min. 15) prispevky a postupne je ctu. „connection timeout“ mi to nehlasilo uz dlouho. naposled tak pred tejdnem, mozna jeste driv.

        0 0
    • admin  

      Problem je ve vytiznei serveru a problemech se sitovou kartou, snad bude brzo upgrate serveru.

      0 0
      • Nego  

        Nevim, nedavno jsem mel na serveru taky problemy se sitovou kartou a nakonec pomohlo nahrat jinej ovladac od sitovky. Kupodivu jsem pouzil starsi nez byl instalovanej a od te doby beha bez problemu …

        0 0
    • Twisp  

      mam 100mbit a BF jde opravdu velmi ztuha…:(

      0 0
      • Tomus  

        Ja tedy time-outy nemyvam, ale ta rychlost je fakt bida. Na klasickym modemu nebo GPRS to nemuze byt poznat, tam je pomaly vsechno.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.