• enjoy

    nejak me napadlo,ze se podivam jaky byly thready kdyz to tu zacinalo a koukam,ze cca prvnich 400 threadu ma 0 prispevku.znamena to ze se historie maze?to by pak oblibena hlaska „hledej smudlo“ mohla trosku ztratit vyznam.. ne ze by mi na tom nejak extra zalezelo,ale zeptat se muzu:-)

    0 0
    • admin  

      historii nemazu, mozna se to nejak nedopatrenim umazlo nevim, ale umyslne sem zadne stare prispevky nemazal.

      0 0
    • pegal  

      ale to nejsou ty nejstarsi, jsou tam treba i prispevky ze zari 2004. Treba se tam radi ty na ktere nikdo nereagoval. Nevim, treba je to p***v**a :)

      0 0
      • admin  

        menil jsem strukturu db takze pri tom se vsechny prispevky na ktery nebyla zadna odpoved zaradily dolu.

        0 0
    • Lister  

      Já mám taky dotaz: chybí mi tu možnost změny hesla, nedalo by se to nějak dodělat. Už se v těch svojich heslech nějak ztrácím, tak jsem si to chtěl sjednotit.

      0 0
    • Pekáček  

      Já bych se zeptal jestli komentář k obrázku ve foto by nešlo brát stejně jako odpověď na dotaz, tedy upozornění na majl. Dík.

      0 0
      •  

        no to by bylo dobrý, nebo nějako zobrazovat na úvodní stránce sekce Foto posledni komentáře

        0 0
    • blue  

      tak jeste admine to zavirani obrazku v galeriich kliknutim na obrazek, prosim :-)

      0 0
    • Lister  

      No já věděl, že mě neco napadne. Poslední dva dny tady řeším dost věcí soukromě přes maily tak mě napadlo, jestli by nebylo možné tady zřídit systém soukromých zpráv, protože spousta lidí má v profilu nefunkční mail a bylo by to asi celkově jednodužší.

      Co vaše názory na to. Admin mě zase nebude mít rád :-)

      0 0
      • blue  

        není jednodušší mít v profilu funkční mail? :-)

        0 0
        • Lister  

          Já ho mám, někteří nemají a pak se jich dovolej :-)

          0 0
        • Lister  

          …Sice mám svůj mail pod kontrolou přes zprávy na mobil, ale jinak na něl lezu méňě často jako na BF, tak tady bych hned vidlě jestli nepřišlo něco soukromého. Ale není to samozřejmě nutnost, dá se bez toho v pohodě žít, ale když už byl Admin nedávno tak rozjetý, tak by třeba opět zlepšil forum teď už minimálně na 110% :-)

          0 0
          • pos3k  

            nyni jiz pri registraci musis zadat fcni email existuje moznost zaslat odpoved na tvuj prispevek na tvuj email

            0 0
    • blue  

      kdyz si tak obcas ctu nejaky thready, tak me napada, jestli by nebylo dobry nahoru do pridat kategorii SEZNAMKA :-) nebo do drop-down menu s volbou kategorie threadu :-)

      0 0
    • MattsSpeed  

      blbne to na mozille firefox :-(

      0 0
      • Lister  

        A máš nejnovější verzi, vím, že meli problém verze 1.0.0–1. Já mám 1.0.6 a pohoda.

        0 0
      • blue  

        to by bylo dobry rict, co presne ti blbne… ja si zadnej problem s firefoxem nejak nemuzu vybavit od jeho prvnich verzi

        0 0
        •  

          sem mel jednou problem s jednim „rozsirenim“ uz nevim jak se to menovalo, umoznovalo to ruzne zobrazovat zdrojaky a podobny vecicky, celkem vymakany, ale pri posledni aktualizaci to hazelo chyby ,tak sem to dal pryc, stejne sem to moc nepouzival, to byl jedinej problem co sem s FF mel

          0 0
          • blue  

            web developer toolbar? ten pouzivam a problemy s nima nemam, obcas to chce aktualizovat i ty extensions

            0 0
            •  

              no tak se to menovalo, nevim musel sem to smazat aby to vuebc chodilo a kdyz sem to nepotreboval tak sem to dal neresil

              0 0
    • cat  

      no ja mam obcas takovej problem,ze kdyz se chci podivat do sekce"nase biky" na kategorii kol treba:DH/FR,tak to musim projizdet cely…neslo by to udelat jak u prispevku,ze se klikne na:„DH/FR“ a ukazali by se vsechny biky v teto kategorii…? a jestli to nak de,tak me omluvte,asi sem slepej…:-)

      0 0
      • enjoy  

        staci kdyz to budes denne hlidat a nic ti neutece:-)

        0 0
        • cat  

          no to ja delam:)ale kdyz sem sem prisel tak tam tech bajku bylo…co ja vim…no a nez to clovek vsechno proleze…a navic to pak vsechno zapomenu,co tam bylo a prohlizim znova…ale to uz je muj problem:-))

          0 0
        • Radek Broz  

          Pripadne to monitorovat nonstop jako my;-)

          0 0
    • Lister  

      Tak mě jěště něco napadlo, ale tohle by se mohlo fakt hodit :-) Nebylo by možné do sekce foto přidat nějaké vyskakovací okno, které by se mě zeptalo, jestli chci opravdu smazat celé svoje kolo. Ty dvě tlačítka upravit a smazat jsou tak blízko vedle sebe, že není problém se přehmátnou.

      A taky by možná nebylo marný povolit i mazání fotek v ostatních skupinách nejen v sekci naše biky. Hodně lidí hodí svůj bajk nejdřív do sekce kola a komponenty a pak si teprve všimnou sekce naše biky. Potom to tam zbytečně straší.

      0 0
      • Martinkaa  

        Souhlasim s Listerem. Bylo by dobre, kdyby se mazani jeste potvrdilo dalsim kliknutim. Uz jsem si nechte sveho bajka jednou smazala :-(

        0 0
      • Radek Broz  

        Nekteri lide by to potrebovali i u anket… a zeptat by se to melo tak 5×, odpovedi na ruznych pozicich, povinny cas na rozmyslenou a rucni vepsani „ano, skutecne chci hlasovat pro tuto moznost a nekoukam pouze, jak kdo hlasoval“;-)

        0 0
    • Vojtas  

      Nechci zakladat dalsi prispevky tak to vecpu sem.

      Mohlo by se udelat aby se prectene thready na ktere najedu mysi zobrazovali jinou barvou nez ty neprectene ? nejlip proste jako prectene. Diky

      0 0
    • Vojtas  

      Nechci zakladat dalsi prispevky tak to vecpu sem.

      Mohlo by se udelat aby se prectene thready na ktere najedu mysi zobrazovali jinou barvou nez ty neprectene ? nejlip proste jako prectene. Diky

      0 0
      • Vojtas  

        sakra, chybka, sem myslel ze sem to neodeslal kdyz se delsi dobu nic nedelo a vono se mi to jenom nejak zaseklo :)

        0 0
      • enjoy  

        prectene thready s eale zobrazuji jinou barvou.. nebo to myslis jinak? me by spis potesilo,kdyby to tady konecne skakalo samo na prvni neprecteny prispevek.nevim proc zrovna u me to skoro nefunguje:-)

        0 0
        • Lister  

          tohle funguje dobře, to bude chyba jinde. Teda pokdu nepočítám to když zmáčknu tlačítko obnovit, to pak nefunguje to je pravda a to mě taky štve.

          0 0
          • enjoy  

            jo kdyby to bylo pokazdy tak bych bral ze to je neco u me,ale kdyz to dela cca v 75 procentech,tak to nechapu.

            0 0
            • Lister  

              to je divný, jak jsem psal mě to funguje dobře a na několika počítačích s různými prohlížeči a systémy – doma XP + Mozila, v práci 2000+Mozila nebo XP+IE, u přítelkyně 98+Mozila

              0 0
        • Vojtas  

          jo to jo, ale ja to myslim tak ze kdyz na neco najedes mysi ma to stejnou barvu at je to precteny nebo neprecteny, chapes ne ? :)

          0 0
    • Lister  

      tak si dovolím ještě jeden návrh, když tenhle thread někdo vytáhl. Nemohlo by na stránce s obsahem threadů fungovat jméno človkěa který thread založil podobně jako tlačítko s kategoriemi – tedy když na něj kliknu zobrazi se mi všechny thready, které daný člověk založil. Myslím, že by to nemuselo být špatné, hlavně kvůli některým expertům :o). V samotných příspvěvcích by to už pak fungoval tak jak teď – vyskakovací okno s profilem.

      0 0
    • Vrci  

      Pokud dám do vyhledávání ve fotkách např. Pekáček, zobrazí se první strana náhledů, nahoře a dole odkaz na další dvě, ale tyto odkazy vedou na prázdné stránky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.