• Petr 1

    Tak mi kleknul VDO C15 po třech letech provozu. Jak jste na tom vy s výdrží těhle mašinek?Nemyslím pády a jiné úrazy zaviněné svoji činností.Protože modely 2005 nemají funkce,co měla C15/3 počítače vzdálenosti,funkci Freenze/,musím zase do něj jít.Přitom záruka na něj je dvouletá,nové modely 5 let.Ach jo.Vyplatí se dávat cyklocomputery na opravu?Umíte se představit na bajku bez něj?Mě to teda nejde.

    0 0
    • Smazaný účet  

      vymen baterku ;-)

      0 0
      • Petr 1  

        Baterkou to opravdu,ale opravdu nebylo.Nakonec jsem koupil VDO C4/namlsala mě 5letá garance/,ale než si zvyknu na jiné ovládání párkrát mi potečou nervy.Jinak upřímně závidím,až 10 letou výdrž vašich budíků.Asi jsem zvolil blbou značku,uvidíme jak dlouhéj život bude mít tenhle. Jinak jsem děsně šikovnéj,s tím TO ADMINEM mi to nějak ujelo,měl jsem svoje dny.

        0 0
    •  

      hehe,computer sice mam, ale je mi uplne na *ovno, jednou sem si na nej postavil kolo, zapomel sem ho oddelat kdyz sem sundaval predni kolo, tak ze praskl displey, je videt jenom kousky cisel, no a pak se mi i pretrh kablik, tak ze uz jezdim tak pul roku bez neho, a ze bych bez toh nemohl bejt fakt ne

      0 0
      • kralovek  

        Ja mam na konci riditek parohy (tedy doufam ze jen tam) a diky nim je comp v pohode chranenej i kdyz otocim kolo vzhuru nohama

        0 0
    • dalimil  

      co s tím má co dělat admin :-)

      0 0
      • kralovek  

        coby, pta se ho jestli se vyplatí dávat cyklocomputery na opravu … neumis cist? :o)))

        no co tak se prehmat

        0 0
    • kralovek  

      ja mam cateye os 1.0 (tak nejak se myslim to jmenuje) … a uz mi zase kleknul kabel … aspon myslim ze to je kabel. Nez kupovat novy (kabel), koupim radsi novy bezdrat comp. Rad bych se vesel tak do 1000–1500, protoze mi staci mi celkem zakladni funkce. Od tech dob co mam gps, tak comp je pro me jenom meric rychosti (ta je na gps presna, ale dost neohrabana) a citac celkoveho odometru (s tim na je gps taky problem).

      Muzete mi nekdo naky poradit? Diky

      0 0
      • vlk  

        co tím myslíš kleknul kabel-pokud se přetrh apod stačí u cataye jde vyměnit normálně za jakýkoliv jiný,–cca 5kč/m, pokud čidlo-tak to v elektrosoučás­tkách cca 20Kč.

        0 0
        • kralovek  

          Abych rekl pravdu … neumim to presne lokalizovat Comp se chova asi takto: (km/h) 0, 0, 0, 0, 56, 0, 4, 0, 0, 968, 0, 0, 10, 80 … atd. jestli je to cidlo nebo podlozka, nebo kabel … nevim.

          Napis prosim neco biz o tom cidle v elektrosoucas­tkach za 20kc

          0 0
          • fousac  

            podobne, ale s realnejma ciframa (zadny 968) mi delal budik, kdyz mel blbej kontakt v drzaku… tam bych to zkusil ocistit a pripadne osetrit nejakou elektrochemii (kontaktol)..

            0 0
          • Matts.  

            Takéto cifry nahadzuje pri blbom kontakte, comp je v poriadku. Skús ho založi? na iný bike (kámošov) ktorý má tú istú káblovačku a uvidíš či blbne aj tam.

            0 0
            • kralovek  

              bohuzel nikdo neni takblbej, aby si koupit tenhle comp … onehda stal cca 2500 … chtel jsem na svoje „ferrari“ neco luxusniho, ale za ty prachy nic moc Jestli je ten kabel v pr… tak se mi uz nevyplatikupovat novej … s bezdratem snad takovy problemy nebudou A taky je fakt, ze svoje uz odved a zaslouzi si duchod :o)

              0 0
          • Lance  

            solidni zrychleni,ale musi to byt narocne menit tak nahle rychlost ne?:)

            0 0
        •  

          hehe, dneska sem to nahodou rozdelal, a to cidlo jsou dva plisky asi z nakyho special materialu ve sklenenej trubicce, a ten magnet to spojuje a v tu chvili to propusti, tak ze v computeru bude nakej citac impulsu+ prevodniky,pamet a dalsi podobny vecicky, takle se to zda docela jednoduchy ale asi to je kumšt to vymyslet

          0 0
          • wraftler  

            nahodou rozdelal? to jak?

            0 0
            •  

              no sundaval sem to z kola a koukam ze to cislo je z toho drzaku naky vyckavkli, tak sem od oddelal uplne a tim se to cely rozdelalo tdeka se najim a du koupit novej kabel

              0 0
    • Peslezedirou  

      Používal jsem Echovel, myslím, že má jen základní funkce a dostal jsem ho někdy v roce 97 a od té doby slouží poměrně v pohodě. Teď jsem byl ale línej dávat ho na nový bajk tak jezdím bez něj a ani mi to nějk nevadí. Km naskakujou na MTB docela pomalu, tak jsem možná i radši........

      0 0
    • náčelník  

      Comp jsem prodal i s kolem v roce 1993 a už jsem si žádný nekoupil. Občas strčím do camelu GPS.

      0 0
    • JMT  

      jezdim bez tachace (nastvalo me ze sem si opravdu dlouho ladil bike na svih a v pulce lehnul tachac-opakovane)

      0 0
    • Vision  

      Já jezdil a jezdim Catey HB-100 je snad nesmrtelnej mám ho snad už 6roků a pořád drží, jen jsem jednou při padu přetrhl kabeláž ale to jsem opravil. A baterku jsem měnil snad jednou… a to jezdím skoro furt…

      0 0
    • datel  

      Ja mam catey mitty 2 uz 10 let, sice sem kupoval uz dve kabelaze(jednu me ukradli), ale ten tachak stale funguje. Kdyby to nebylo tak drahy, tak bych si koupil kabelaze do zasoby, protoze uz je si moc dlouho vyrabet nebudou a ja se myho milovanyho tachaku odmitam vzdat.(klepu na drevo, aby zejtra nedodejchal)

      0 0
      • hydrant  

        Mity 2 jsem měl – mám – snad od 1993, je to možný ?, a fungoval pořád dobře, kabely asi čtvery ( hydrant ničitel ), byl výbornej. Teď jsem ho nahradil novým Cateye Micro bezdrátem s obvodem dvou kol – k silnici jsem nově koupil bika. Mity 2 je v šupleti, ale pořád funkční :-)

        0 0
        • Lance  

          mity 2 mam od 93 nebo 95teho a funguje,jen sem menil baterky

          0 0
    • Jirik123  

      bec computeru bych nevyjel, mam uz 10let sigmu bc700, jezdim s ni celorocne a porad funguje. i kabelaz mam stale puvodni:-)

      0 0
      • JJ  

        Tu jsem mel taky silene dlouho.. Kdybych ji neztratil, tak ji mam asi dodnes.

        0 0
    • Luka  

      Ja ted 3 vyjizdky po sobe vytrhla kabely z drzaku… no, zoufale…

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.