PRODÁM: Prodám cyklocomputer s navigací TEASI ONE 3

Tento inzerát je již smazán zadavatelem

Prodám cyklocomputer s navigací TEASI ONE 3 Extend s powerbankou a dalším příslušenstvím. Navigace je plně v pořádku, prodávám z důvodu přechodu na Garmin.

Navigace po všech typech cest – Naviguje po silnicích i polních a lesních cestách*

Naplánujte si Váš výlet v klidu doma na počítači a pak jednoduše trasu nahrajte do navigace.

Kompletní plánování tras ve více než 47 zemích + USA (Měřítko 1:25.000)

Jednoduché a intuitivní ovládání Logické menu a jasná indikace Robustní provedení (odolné proti stříkající vodě, splňuje IPX5 normu)

Výdrž baterie 12 hodin

3D magnetický kompas

Bluetooth 4.0 pro připojení hrudního pásu nebo senzoru rychlosti a kadence

3,5” (8,8 cm) barevný dotykový displej s vysokým rozlišením (480×800) s transflektivní technologií pro bezchybnou navigaci a čitelnost displeje na slunci i ve tmě (podsvícení)

Integrovaný computer s rozsáhlou škálou funkckcí (rychlost, vzdálenost, čas, stoupání, atd.) Záznam trasy (včetně, rychlosti a grafu nadmořské výšky) Perfektní pro cyklisty (MTB, trekking, rodinné, závodník, atd.) Zároveň vhodné pro pěší turistiku, vysokohorskou turistiku i geocaching

Doživotní aktualizace map a firmware ZDARMA Speciální funkce TEASI FITNESS, umožňuje naplánovat trasu na základě času, vzdálenosti nebo spotřeby energie. Specifikujte například 20km, 3 hodiny nebo 1000 kcal. Vytvoří se mapa a vy si můžete vybrat optimální trasu podle vašeho zadání.

inzerát vložen 1.12.21

Kategorie Příslušenství / Computery
Stav použité

Prodávající

Inzerát je smazán. Již nelze kontaktovat prodávajícího.