PRODÁM: Magura MT Custom 218g!!! Carbo Texture

Tento inzerát je již smazán zadavatelem

Prodám v podstatě novou kotoučovou brzdu Magura MT Custom jež má 218g celá brzda!!!

Carbo Texture material části páky. Hadice originál od výrobce tak jak spojil továrně 80cm

Brzda sundaná z nového kola, jež bylo jen vyzkoušeno, když bylo nové, prostě na cyklotrase projeto a pak sundaná, a používal jsem mé z minulého kola.

Přechod mezi hardtailem a fullem. Nechával jsem si jí na stavbu takového horského gravela se zaměřením právě na hmotnost, ale sešlo z ní a stavba se

už nerealizovala.

Co je na brdě vzácný je její hmotnost, materiál a provedení. Tělo je z kvalitního Carbo-Texture materiálu, pocitově něco jako carbon, pusobí to jako zajímavě řešený kov, ale je to jejich speciálně vyvinutý materiál, určen pro závodní a lehká kola, právě s cílém na velice nízkou hmotnost.

Provedení je zcela raritní a umožnuje použít brzdu rovnou jako pravou i levou, přední zadní. Bez jakýchkoliv úprav. Páka se otočí a je to. Je prostě symetrická z obou stran. Takže můžete mít jako přední nebo jako zadní pořád tuhle jednu brzdu. Jen logicky délku hadice je třeba upravit.

Zároveň brzdič je vyrobenej (odlitej) z jednohu kusu materiálu, né jak vidité u ostatních, spojovanej, viz. ryska co je tam vidět. Skoro u všech. Je to prostě jedinečná práce.

Byla určena na stavbu lehkého kvalitního gravel , cross country bajka, ale ze stavby sešlo a jen mě tu leží nevyužitá, což je škoda.

Takže, kdo hledá i z ohledem na váhu velice lehkou a zároveň brutálně brzdící kvalitní brzdu kort na předek tak ideální volba.

Dodány řádné fotky váhy, aby bylo vidět, s čím tu máte čest! Nuže to je váha do pranice a ukažte mě konkurenci!!! 212g – 218g To beru prostě jako rozsah (odchylku dané váhy)

A nechám ji za velice dobrou cenu 1550,– za novou brzdu na mnoho let a ujetých kilometrů.

Prostě je to fajnšmekrovina a můžete jí mít na kole. Možno u mě prověřit, převážit na vaší váze, a také klidně si jí hned i namontovat na předek kola a odjet s ní tentýž den.

!!! INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ !!!

inzerát vložen 21.7.21

1550 Kč

Kategorie Komponenty / Brzdy, páky
Stav nové
Cena 1550 Kč

Prodávající

Inzerát je smazán. Již nelze kontaktovat prodávajícího.