PRODÁM: Giant Reign 27,5 2 2015

Tento inzerát je již smazán zadavatelem

Ahoj,

prodám Reigna, kterého mám od října 2016. Koupil jsem to od týpka, co na tom jezdil jen na cyklostezkách a stav byl perfektní.

Osazení je původní, prodávám bez pedálů, ale když přijedete, dám tam něco na zkoušku.

Osazení je zde: https://www.bike-forum.cz/…5-2-ltd-2015

Bylo to moje první enduro, většinou jsem jezdil nějaké vyjížďky a traily za barákem a jednou jsem byl na Klínech v bikeparku. Za ty 4 roky jsem na něm ale moc nenajezdil – cca 2000km. Nijak moc jsem ho netrápil, vzhledem k tomu, že jsem začátečník a nejezdil jsem víc, než na co jsem se cítil.

Nejvíc bych ho doporučil začátečníkům, ale rozhodně si zajezdí i zkušený jezdec.

Má nějaké klasické oděrky, ale skluznice a důležité části jsou v pořádku. Zapotřebí je vyměnit gripy, ale to je tak vše. Nyní je zapotřebí odvzdušnit sedlovku (ještě nevím jestli si s tím poradím sám nebo to dám do servisu až bude otevřeno).

Za mě super bike. Jediné minus, které mi vážně vadilo je tlumič – není rozbitý, všechny Monarchy RT jsou takové, ale v praxi se to projevuje tak, že i na víc než 250 psi jsem s váhou 80 kg dal sag na 40%, tudíž má častěji tendenci chodit na doraz. Ale odjezdil jsem na tom 4 roky a nebyl to tak velký problém. Případně se dá koupit pružinový (nebo i jiný) tlumič a je po problému.

Prodávám, protože jsem si koupil nové s větším rámem. Mám 191cm a L mi už nestačilo.

inzerát vložen 5.3.20

38000 Kč

Kategorie Kola / Full/Celopéra kola
Materiál Alu
Rok výroby 2015
Velikost L/ 19 – 20/ 170 – 185 cm
Výrobce kol, rámy Giant
Stav použité
Cena 38000 Kč

Prodávající

Inzerát je smazán. Již nelze kontaktovat prodávajícího.