• vt

    Ma nekdo chut si dat jako loni testovaci jizdu Zlateho kola ?

    Budu podliz Rudy 4–6.dubna a 8–10.kvetna 2015. Klidne vyrazim na oba terminy.

    0 0
    • coplos  

      A kdy se jede závod???

      0 0
    • Spící kníže :-)  

      Jo soudruhu to by šlo. A už máš ty zázračný pláště abys to uvisel?

      0 0
    • vt  

      Info od poradatele: 20.6.2015 plati, web se dela novy.

      Pls nepostujte sem hovadiny, at to nemusim cele mazat, dik.

      0 0
      • marekd74  

        Bude testovací jízda? Kdy a kde bude start? Díky MD

        0 0
        • vt  

          Budu kousek od Rudy 8–10.kvetna 2015.

          Loni jsme jeli normalne po trase, jen jsme vynechali nudnou cast u Svratky a prejeli Zdarske vrchy po lesni asfaltce z Milov.

          0 0
    • vt  

      Tak vzhledem k pocasi beru na duben mtb :-) … kveten zustava v platnosti.

      0 0
    • plyn  

      Jen pro dokreslení, ZKV má nové stránky (přesněji adresu)

      http://www.zlatekolovysociny.cz/

      testovací jízdu zvážim podle času, ale chtělo by to

      0 0
      • vt  

        Ahoj,

        dik za info.

        U mne pristi tyden plati, budu tam patek-nedele.

        0 0
        • plyn  

          čau, ja bohužel tento víkend nemůžu…

          ale rád si trasu projedu nekdy jindy…

          0 0
          • vt  

            Ahoj, neva, tak jindy. Uz tam asi do ZLK nebudu, kdyztak bych sem napsal.

            0 0
      • Spící kníže :-)  

        Čoveče stránky dobrý jste se hecli ne? Tolik let nic a najednou takový výkon. Jinak počítám s tebou na testovačku, mam dva lidi k sobě tak ve čtyřech by to šlo. Ale tento víkend to neklapne.

        0 0
    • vt  

      Tak za mne to plati – patek-nedele jsem pobliz apojedu si projet dlouhou.

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Tak pak dej vědět jaké to bylo hezké, a kde to jak vypadá. Přeci jen někde se ty cesty musí opravovat. Neb to za pár let pojedem už jen na MTB. Já frčím s kolegem na Mamut Tour 9.5.2015 taky si to lehce projedem. :-)

        0 0
    • Spící kníže :-)  

      Ahoj pro všechny, testovací jízda bude v sobotu 6.6 v 8:00 z místa startu v Rudě. Pojede se celá dlouhá trasa tj 212 km. Pohodovým tempem. Se zastávkou na jídlo Milovy – Pension U Šlechtů. Takže kdo má zájem může se připojit. A po cestě klidně odpojit. Není nutno to absolvovat celé. Jedem zatím 3 lidi.

      0 0
      • Lada,s  

        A sakra, na sobotu zrovna nemám žádný plán :-D

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Tak jed s náma terminátore :-) Pojedem pomalu reproše necháme doma. Zastávka na dobré jídlo.. To stojí za to.

          0 0
          • Lada,s  

            Popřemýšlím ale určitě dám vedět kamošovi co si to chtěl taky projet

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              Já jsem slíbil závodníkovi co s náma chce jet že se pojede pomalu, tak aby se to nezvrhlo v závod. :-) Ale jo čím víc lidí tím víc srandy…

              0 0
            • Spící kníže :-)  

              Dej mi vědět Laďo na mobil nejpozději v pátek jestli s tebou máme počítat nebo ne. Kamošovi klidně řekni. Pojedem ale v klídečku páč ostatní nemaj tolik natrénováno.

              0 0
              • Lada,s  

                pane Lórenc, ujedu to? :-D

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Však si jel Mamuta Laďo, tak toto máš 2× tolik pokud tedy počítám i tvoji cestu z domu. :-) Pan Loren by řekl teď už jo. :-)

                  0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Svatá pravda Laďo ty bramboráčky jsem na Milovech jíst neměl. To mne zabilo na 2 hodiny. Ale když jedeš výlet, taková kačena se zelím pivo, nebo škvarková no neber to. Jen pak musíš jít na autobus. Protože po tom se fakt nedá šlapat.

                  0 0
      • Lada,s  

        Mise úspěšně splněna, Peťo dík :-D

        http://app.strava.com/…es/319763661

        kolik ti to hodilo nakonec?

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Garmin ukázal nakonec 300,91 km nastoupané metry a kalorie ani nechtěj vědět. Naprosto strašný čísla. Dotáčel jsem to do těch 300 okolo baráku a vypil všechnu vodu. Nevím ale proč garmin ukazuje tu délku co píšu ale na stravu se nahraje pouze 150,7 km. Velká část zaznamu chybí i když přístroj měřil relativně celou jízdu. Holt repre je repre:-). Dnes bych řekl hardcore co dlouho nehodlám překonávat.

          0 0
    • McBlacky  

      Nakonec mě žena ukecala, že se chce jet projet. Volba mezi Rampušákem a Zlatým kolem dopadla ve prospěch Kola, výrazně lepší asfalt a větší nakládačka. Konkurence v ženách ani tam ani tam, dlouhý už nikdo nejezdí zdá se :/

      Nějak jsem nenašel kdy se to dvoukilo startuje. vlastně ten web je samo o sobě dobrý peklo.

      Kdyby někdo věděl, kde se dá dobře bydlet z pátka na sobotu, hoďte sem tipy. Ideálně kde se dá i v pátek najíst líp než smažený z friťáku

      0 0
      • Člověk a jeho svět  

        Časy startů najdeš v záložce trasy… :)

        http://www.zlatekolovysociny.cz/homepage/trasy

        0 0
        • McBlacky  

          dík, já si s tím webem nějak nepadl do noty.

          7 ráno to je nemalý peklo teda

          0 0
      • Spící kníže :-)  

        Čekám že si přijdeš pro podpis. :-)

        0 0
      • Spící kníže :-)  

        Ono kvalita žen je až na té nejvyšší urovni, jak už tu několikrát zaznělo. Docela běžně celkově starovaly 3 a ta moje byla dobrá skončila první :-) To slýchávám pravidelně a musím se pousmívat :-) Ale zas pěkná silničářka není úplně běžná, a když ještě jede výkon je to skoro zázrak. Tak buďme rádi i za ty všechny ostatní.

        0 0
      • Lada,s  

        Na ZKV výrazně lepší asfalt? To nevím teda, minulou sobotu jsme si tady s panem knížetem projíždeli dlouhou trasu a místama docela tankodrom. Co si pamatuju na Rampušáka tak tam mě přišli silnice lepší. Tak se třeba potkáme v cíli, ale jedu jen střední :)

        0 0
        • McBlacky  

          :/ Rampušák je největší zlo v ČR co do asfaltu. V tom kraji není snad dobrej úsek, kromě Červený vody sedla. Vysočina není všude Bůh ví jaká, ale lepší než ten sever je určitě – ale znám jen tak 1/5 trasy, snad mě to na zbytku nepříjemně nepřekvapí.

          Těžko tipnout za jak dlouho to objedeme a jak dlouho se zasekneš na pivku v cíli. rozdíl startovních časů 2,5hodiny a vy pojedete výrazně větší kule. Na 200km je málo lidí a samotka ve dvou moc rychlá nebude.

          0 0
          • Lada,s  

            my jsme to ve třech a později ve dvou jeli turisticky za 8,5h :)

            http://app.strava.com/…es/319763661

            0 0
          • Spící kníže :-)  

            Kolem 7 hodin je to reálný na někoho zdatnýho. Samo že pokud to podceníš bude vedro nebudeš pít a jíst jak zjednanej tak jsi dojel. Ale to asi víš.

            0 0
          • Iv15  

            Není dobrej úsek v Orlickejch?? Tak to jsi tam asi už hodně dlouho nebyl…teď o víkendu jsme tam jeli závod v okolí Králík a na celé trase asi 4 díry. Jinak kolem chalupy, kterou máme v Orlickém Záhoří je na všechny strany udělaný nový asfalt ( Šerlich až po Mladkov atd.)

            0 0
            • McBlacky  

              tak z něčeho musí mít Rampušák pověst závodu s nejhorším asfaltem v ČR.

              já tam byl naposledy v sobotu v rámci Loudání, ale asfaltu jen minimum, všechno ovšem hrůza že jsem byl rád za fulla

              0 0
              • Iv15  

                ad Loudání, výkon super, kloubouk dolů, ale brát to jako bernou minci k silničnímu maratonu, který se jede pravděpodobně jinudy, to snad ne…

                Neznám Vysočinu, ani její Zlaté kolo, tak to nemůžu porovnat. Ale co jsem jela Sudety – ty jsou tak srovnatelné a Mamut je podle mého asfalt horší…

                0 0
                • McBlacky  

                  já to nesrovnávám s L, je jasný, že kudy jsem jel já to nepovede. Tím krajem jsem naposledy projížděl autem na podzim 2014 a cokoli mimo hlavní silnice bylo špatný.

                  Já silniční závody v ČR téměř nejezdím. Jel jsem v poslední době jen BGF a tam byl asfalt skoro všude úplně super – až nechápu.

                  0 0
          • Pebe  

            Prakticky nejhorší asfalty jsou ve výjezdech, na Luisino údolí (dolů nový asfalt), na Šerlich (dolů nový asfalt-vede až do Bartošovic, ale trasa uhýbá na Komáří vrch), na Komáří vrch (dolů výrazně lepší asfalt), z Rokytnice je to prakticky bez díry až do Králík (přes Haničku, Zemskou bránu, Petrovice, Adam-super sjezd do Mladkova) a po hlavní do Králík. Zlatý potok neznám.

            bez urážky, bráníme domácí revír :-)

            0 0
            • McBlacky  

              :) mě normálně přesvědčíš a pojedu to za rok zkontrolovat. Případnou fakturu na ráfky ti pak pošlu poštou :)

              0 0
              • Pebe  

                Aksia zvládnu :-)

                teď tam frézujou silnici přes Deštné, takže přibude další nový úsek. Takže příští rok to bude lepší než letos, tam je dole pod sjezdem z Luisina momentálně asi 20metrů vyfrézováno, tam se bude muset dát velký pozor. Jinak jak píšu, většinou jsou ty hnusný povrchy ve výjezdech. Zase nečekal bych nový povrch všude, to zase ne, mezi Rokytnicí a Zdobnicí to místy taky drncne :-)

                0 0
                • Člověk a jeho svět  

                  Čistě teoreticky – co to je výjezd? Není to sjezd v protisměru? ;)

                  Ale jinak mohu potvrdit spíše lepší kvalitu kolem Petrovic, Zemské brány, Mladkova.

                  0 0
              • Biker jak Pes  

                Má pravdu, Rampušák si výrazně polepšil. Těch krásných úseků tam je hromada.

                Opravdu jediný ******* je z posledního kopce pár km před cílem, kde jedeš opravdu nehorázným bordelem. :)

                0 0
    • McBlacky  

      přísný počasí dneska. Za začátku asi hodinku velká grupa, kde bylo i dost lidí co na to zdaleka neměli, pak se to totál rozpadlo v nějakým zajebaným sjezdu s dírama, kde to borci rvali i protisměrem kam neviděli – moc koukaj na pro tour.

      My dál cca v sedmi-osmi, nad Vírem už jen ve čtyřech, kus dál ve třech a to vydrželo až do cíle, z toho pro mě 95% na špici. Stačilo, ted si musím dát pár piv aby si to sedlo a přestaly bolet nohy :)

      Šárka nakonec 9. celkově (já 10.), což bez ohledu na absenci ženské konkurence je ***** solidní, čas 7:20, tak pět minut zajebáno na občerstvovačkách. Za sucha by to bylo lepší, celá pasáž Sněžné-Jimramov za svý páč bylo tak mokro že hák nešel a přitom by se tam dalo je to nejjezdivější pa­sáž.

      Kvalita asfaltu spíš radši bez komentáře :)

      A jak Kníže? My byli jasný v Radotínským, ale tebe jsem neidentifikoval

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Kníže dobře byl po noční a tak nevyspanej. Ale to že zaútočí a bude chtít podium splnil. Myslím ze dnes měli kolegové štěstí bejt vyspanej tak jede kníže sám svy sólo. Od startu do cíle.

        0 0
      • Spící kníže :-)  

        Ale jo asi jsi jel dobře. Dal bych ti hned bod. Ja jel spodek kratase Vysocinacycling a vršek, Sparta. Třeba bude někde nějaké foto za čas.

        0 0
        • McBlacky  

          o mě to nebylo já jel support ženě. tzn v kopcích jsem relativně zevloval zato na tahacích úsecích blil krev :)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Pokud jsem po noční směně a dojedu na start po 23 hodinách bez spánku nemůžu jet 200 km závod a pak jít hned na další noční. Takže moje vlba z toho důvodu byla jasná. I tak to bylo náročné. Pokud bych startoval příští rok, tak zas podle času pokud bude volno tak 200 km trať nebo 50 km mezi prací.

            0 0
            • McBlacky  

              blbý že ti to tak vyšlo. Jsem měl pocit, že jsi se právě na to těšil a připravoval a od začátku byl plán na dvoukilo.

              Celkem ti rozumím, taky jsem dělal 5 let denní/noční při studiu. Někdy to šlo a jindy nešlo. Pokud bylo najeto i dve kila se daj objet se spánkovým deficitem. Ale výsledek bude nic moc a pocity unavy a krizí celkem peklo.

              0 0
          • Spící kníže :-)  

            Tak doufám že jste pak zůstali a dali si něco z místních dobrot. Koukám video, už je na světě :-)

            https://www.youtube.com/watch?…

            0 0
            • McBlacky  

              grill, pivo, turka a guláš :)

              vyhlaško krátký jsme prozevlovali :/ ti zatleskám za rok no :)

              0 0
            • McBlacky  

              video je vtipný, jak to vypadá všechno jako slow motion vejlet- proti přenosům z world tour.

              2:51 se dokonce mihne naše skupinka, to je tak 15km do cíle, velká popravenost :)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Video je prostě pecka. Nejvíc mne rozlámal ten vousáč co jede tu pekelnou kadenci a k té hudbě se výborně hodí. Ale nejvetší hvězdy jsou zachyceny a to je důležité. Žejo Laďo :-)

                0 0
      • vt  

        Za mne teda kvalita asfaltu uplne ceska normalka ;-) … a radsi horsi asfalt nez trasa po hlavnich.

        A pocasi – kdyz vezmu jak prselo vecer – taky nakonec ok.

        Takze super, tesim se na dalsi rocnik.

        Plyna ani Knizete sem nevidel.

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Za mne teda silnice dlouhýho zlatýho kola katastrofa. Osobně pokud by to mělo mít uroveň tak silnice kde je kvalitní povrch. Přemýšlím proč nejít cestou třeba 40 km okruhu. Bylo by to pro diváky víc atraktivní. Pokud se jisté useky rozeserou ještě víc tak to bude na silniční kolo silný kafe. Rovněž termín je kolizní s akcema stejného typu, a tím prichází ZKV o lidi.

          0 0
          • McBlacky  

            no nekterý useky po další zime nechci videt. Ale bral jsem to jako takovou zážitkovou turistiku, na zhruba třetině okruhu dlouhý trasy se o závodení nedá mluvit ani omylem, to je loterie jak neprorazit a tomu odpovídaj rozestupy mezi závodníky, tempo i nasazení. Další třetina je tak tak pro skupinku do 4 lidí a jen na tretine se dá jet plnohodnotně na těsno.

            Okruhy jsou nuda, to by nikdo nejezdil. kolize s Rampušákem je blbá

            0 0
          • vt  

            IMHO ses zavodnik a beres to desne vazne, to nic proti, ale pak proste takovouhle akci nemuzes pochopit ;-) Je to proste pro jiny lidi, ktery by zas nebavilo se motat na okruhu ;-)

            0 0
      • Greyhound  

        Solidní celodenní šichta! A hustej morál, na to už nemám – už jsem si definitivně řek, že závody jezdím pro radost a ne za trest takže jak jsem viděl na aladinovi modré sloupce tak jsem Rampušáka srabácky odpískal :-/

        0 0
        • McBlacky  

          nj ve výsledcích jsem tě právě nenašel.

          tak za rok, ať už Štíty nebo Vysočina.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Silnice mi tedy jako česká normálka nepřišly… Minimálně u nás na jižní Moravě nebo třeba v Krušných Horách jsou cesty oproti Vysočině švýcarské kvality :-)

      0 0
      • vt  

        Nj … v tom pripade skoda, ze tam nejsou zadni nadsenci jako v Rude ;-)

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Jo v Rudě jsou nadšení a pro věc zapálení. Ale vše musím mít své hranice. I kluci z Rudy konkrétně BECARO jezdí na kolech a jisté useky už jsou opravdu dost na hraně. Čili by z pozice lidí co jezdí měli co je ještě jetelné a co už není poznat. Jinak to bude bez nějaké opravy opravdu o ničem. Proto by mělo příjít rázné řešení useky kde to je rozmlácený nahradit jinýma. Věřím že to 200 km hodí taky.

          0 0
          • vt  

            Ktery useky myslis konkretne ?

            Jinak – jsi mistni, tak udelej navrhy a kontaktuj poradatele.

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              Blbých míst je tam x, asi nejhorší považuju usek jak se vyjede na Čtyři Dvory – Prosatín a pak se sjíždí dolů. Nemám s tím problém se s pořadateli sejít a o trati si popovídat. Ovšem máme tady přímo člena Becara tedy týmu co závod pořádá. Ten sám jezdí a tedy toto místo zná. Zkusím mu o tom povědět až se uvidíme jestli by se s tím nedalo něco udělat. Ovšem na Čtyři Dvory jezdí i profi balík a myslím že z toho pak maj mechanici radost.

              0 0
              • vt  

                Jo tam je blba cesta, ale vynechat takovy pekny kopec by byla skoda. A muj mechanik je spokojenej, vycistil retez a jinak vse ok ;-)

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Já myslím řetěz je každýmu volnej ale pokud by někdo o ty strašný jámy rozsekal karbon kolo tak bude mít ukrutnou radost. Profi tým to tak přísně nebere se vymění a jede se dál. Závodník to ze svýho neplatí.

                  0 0
    • Amoondre  

      Knize me by fakt zajimalo k cemu jedes testovaci jizdu dlouhe trate, kdyz vis, ze mas predtim nocni. Ses neskutecna tluchuba.

      0 0
      • Člověk a jeho svět  

        Marcel druhý flek absolutně, to je fakt sekáč ;)

        0 0
      • Spící kníže :-)  

        Humorné mi přijde, že startovalo množství licencovaných i přes prohlášení pořadatele se z toho stal asi trošku sport. :-)

        Mne osobně to nevadí. Ale už zas vidím ty brečící.

        0 0
        • Lada,s  

          komedie no, co k tomu dodat :) když už si stojí za tím pravidlem tak to mají hlídat a řešit a ne dělat vyjímky

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Myslím si že se to hlídá u dříve přihlášených. Ti zdatní se přihlásí s licencí až v den závodu a to asi nikdo neohlídá. :-)

            0 0
            • Lada,s  

              Diskvalifikovat v cíli, ale to je asi moc drsný

              0 0
              • JSt  

                mne je to teda uplne burt, jestli nekdo ma licenci nebo ne. lae proc drsny? podminky jsou vsem predem zname. ;-)

                0 0
        • McBlacky  

          oni je i vyhlašovali ne? myslím kat s licencí, což by teda asi neměli.

          Mě trochu zklamalo jak málo lidí jeho dvoukilo, přitom to zas taková sada není, druhá půlka je výrazně jezdivá až na jeden prudkej kopec co je i delší

          0 0
          • tom xtr  

            Protože Rampušák ?

            0 0
            • McBlacky  

              možná, ale bylo i hnusně a lidi jsou líný :)

              Navíc se jel Malevil, KPŽ a dalších asi milion závodů sice bajkových, ale i to určitě mělo vliv.

              0 0
              • Lada,s  

                …protože né každej je pacient aby jel dvě kila v tom dešti a mokru a navíc takové harakiri kopce :-D

                0 0
              • tom xtr  

                No když se to posčítá, tak o moc blbější termín si pořadatelé asi vybrat nemohli :)

                0 0
                • vt  

                  Termin je porad stejnej. Pravdepodobne nemaji jako hlavni cil ziskat co nejvic ucastniku.

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Aby jelo na dlouhé trati 35 lidí je docela tragédie. Pořadatelé to dělají pro lidi. Za chvíli jich tam může být klidně 15 a to bude závod jak řemen. Prostě to nevyšlo s počasím, křížilo se to se stejnou akcí. To je celé.

                    0 0
            • pelhrimov  

              Ta dvoustovka i stovka časem zanikne. Zaprvé je to náročný závod a zadruhé ty tanečky kolem toho, kdo může na start a nemůže na start odradí i nelicencované co by jinak zametali na chvostu. Ten závod se tím stává pochybným. Žádná spravedlnost stejně není, někdo má čas a peníze najížďět kilometry a někdo ne. K tomu ještě jeden nejmenovaný brouk pytlík, který se snaží všechny ostatní zadupat do země :)

              0 0
              • McBlacky  

                To by byla skoda, protoze to pade je jebka pro nemohouci a zeny ;) to by pak degradovalo na odpoledni treninkovou vyjizdku

                0 0
                • Pepíček1  

                  Ahoj,

                  pán je humorista? Letos se tam sešlo téměř 200 nemohoucích a žen?

                  0 0
                  • zdendos-rb  

                    ne, on to myslel naprosto vážně!!! :-)

                    0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Tak ono na 50 stáce bude vždy nejvíc lidí. Pro lidi co míň nebo rekreačně jezdí, nebo to mají jako výlet před tím guláškem asi nic jinýho v uvahu nepřipadá. Je to relativně lehký profil. Ale i tam si může člověk dát do těla. Když se zmáčkneš a pojedeš tam průměr lehce pod 40, tak z toho budeš stejně rozbouranej jako někdo z té 100 večky v poklidu.

                    Já to beru jako trať, která se dá jet pokud není čas tam strávit půlden, člověk skončí ráno v práci a jde večer znovu. Případně jede jako doprovod nějaké ženské proč ne. Pro mne je samo víc zajímavá trasa 200 ale letos to prostě nedopadlo. Tak z toho nebrečím. Bude Krušnoton si to vynahradím. :-)

                    0 0
                    • pelhrimov  

                      Moc, nepodceňuj ženské, Šárka Vejvodová by Tě klidně mohla na dlouhé trati zaříznout :)

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Možná před dvěma lety ted už tomu sám nevěříš. :-)

                        0 0
                        • Lada,s  

                          Tak letos měla o 1h18m lepší čas (7:20 vs 8:38) než ty vloni tak nevím :)

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Tak dáme sázku, já jsem pro, když mne na Krušnotonu dá. Tak jí a tomu jejímu závodákovi platím jídlo a pití ten večer. :-)

                            Pokud nedá, platí mne a celému týmu utratu. To je výhodný ne :-)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              že tě huba nebolí. Koukej se srovnávat s chlapama, nebo jsi na tom už tak zle, tě cílem je zaříznout ženský?

                              Já vím, zas bude noční a bla bla bla…

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Já bych řekl že to tady začal Pelhřimov a rovnou nadhodil tady tu dotyčnou ze Zlatýho kola. Mmne by žádná ženská ani nenapadla a je mi to vcelku fuk jak to zajela ta nebo ta. Ale když s tím začal proč do toho nejít. Tak jsem to pojal. Místní tady z toho udělali že to vyhledávám takový soutěže :-) Myšleno humorně. Já jsem jenom odpověděl na co tady napsal to je celý :-) Mne to problém nedělá se postavit někde na start. Jiný lidi tady plkaj o hovně ale na start se nikdo nepostaví.

                                0 0
                            • Lada,s  

                              tohle už není ani vtipné Peťo.

                              Vyser se na trapné sázky a radši si to dobře domluv v práci abys zase neměl po noční…

                              a bez smajlíku

                              0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Já doufám že sázku přijme at je nějaká sranda. Pokud by ona nestartovala sázka se ruší.

                            0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Můžou z toho tady udělat klidně tipovačku členové BF fora…

                            0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Jinak, asi ti to nic neřekne ale já už s pár ženskýma co jezdí profi jel a jezdím. Tak obrázek mám. A opravdu chlap a ženská se porovnávat nedá. Silové parametry jsou jinde. Ona tě holka uvisí na relativní rovině a to po omezenou dobu. Ale jak přijde kopec a vemeš za to silově nedá to. A to mluvím o vrcholové ženské co jezdila silnci ted bajky. Ti může říct sám tady kolega z Radotína. To co tady píšeš je uplně nereálný.

                        0 0
                        • Člověk a jeho svět  

                          Píšeš, že se to porovnávat nedá, ale přitom se porovnávat chceš. Víc pokory by neuškodilo.

                          0 0
                          • pelhrimov  

                            „Silnější pes mrdá“, jenže Kníže to pořekadlo pochopil tak, že musí být o kousek dříve v cíli :)

                            0 0
                        • pelhrimov  

                          Jo, dnes Martina Sáblíková na časovce s kopcem uprostřed 30 km a průměr 44,52 km/h, byla by třetí mezi juniory, stejná trať ve stejný den a to se jí všichni smějeme, že na kole neumí. Jarmila Machačová průměr 42 a něco, jestli si to dobře pamatuji. Proč myslíš, že to vlákno pořád oživuji? Protože Ty jsi unikát, který si neustále nabíhá na vidle. Děsně se rouháš, ono se klidně může stát, že na Krušnotonu rupneš nebo vůbec nedojedeš.

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Pelhřimove já výkony ženských dobře sleduju ale těch co by mohly zajímat nás (oddíl). Sáblíkovou rozhodně ne i když je dobrá . Machačová to samý, jen je to dráhařka a tak na časovku má. Mne zajímají dobře jedoucí ženy okolo 16–19 let. Takový sem nadhod. Ty jaksi moc nejsou.

                            0 0
                            • pelhrimov  

                              Ty se těch plnoletých bojíš, že si žádáš dětí? Tak proč jsi nebyl před 14 dny v Žirovnici, tam těch náctiletých bylo a mohl jsi se poměřit :)

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                To není nic o dětech. Pro nás jako tým jsou zajímaví lidi kolem 15 let už s nějakou trošku průpravou. Ale to vědí i jinde třeba ve Favoritu Brno, Dukle apod. , jen Pelhřimov netuší. Nevím neznám Žirovnici. Nic mi to neříká. Plnoletých máme dost. Potřebujeme mladé. Ale jak mi kolega z Favoritu řekl. Pro mladé není dostatečný počet závodů aby je to posunovalo.

                                0 0
                      • McBlacky  

                        teď už není čas trénovat, jestli před kolem měla najeto 3500 tak hodně. K tomu 1300 lyže.

                        Ono když vyrazíš ve všední den nejdřív v 18,30 na kolo a půlku měsíce jsi služebně v cizině je to těžký.

                        0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          Já na to nic neříkám, trénuje jak může a hlavně jak má chuť. To je dobře. Jen mi ji tady někdo nadhodil jako něco nepřekonatelnýho a já jsem si řekl proč ne. To můžem zkusit. Já všechno beru ve srandě pokud mne neznáš. Ale pojeď aspoň ty. Nějak se to zařídí myslím ta práce. Když jsme nehodili pokec na Zlatým kole můžem tam.

                          0 0
                  • Lada,s  

                    Vždyť to měli ještě loni napsaný na webu „Závod je dlouhý 200 km. Pro děti do 3 let, těhotné ženy, důchodce nad 75 let a případné další zájemce je připravena kratší trať dlouhá 100 km, případně ještě kratší dlouhá 50 km“ :-))

                    0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Tak tak, pán si nerozmyslel co řekl. Ale to se stane. A že vetšina skončila z spícím knížetem to by se měli stydět :-)

                    0 0
                • pelhrimov  

                  Jo, škoda by to byla určitě.

                  0 0
        • Akatum  

          Tak zas na druhou stranu co jsem se zběžně díval do výsledků, tak téměř všichni co jsou označení, že mají licenci, jsou mladí kluci do 18 let, takže žádní Elite.

          Osobně jsem rád že jeli i když jsem čelo závodu uvisel jen zhruba do půlky závodu. :) Už takto bylo letos asi kvůli počasí na stovce nějak málo lidí oproti předchozím ročníkům.

          0 0
    • zdendos-rb  

      .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.