• smitty

Ahoj,

zajímal by mě názor a hlavně případná praxe zdejších bikerů a bikerek… mám zcela „jednoduché“ dilema, které kolo z těchto dvou???

Obě jsem projel, obě mi sedí i když každé malinko jinak :) Díky

Zesty

SL AMR

Anketa: Které?

5x
    33%
    10x
    67%
    • swinx  

Na SLAMR X8 by mě taky zajímaly názory, hlavně na tlumič a celkově odpružení + geo…prosím, kdopak ho tu sedlá? =)

• tonik666  

Lapier ma za ty prachy vyrazne horsi vybavu, ale ram se mi libi vic nez ty experimenty od ghostu

• itvostro  

Co tohle cena super a to uz tady jeden uzivatel ma:

http://www.ramala-silhavy.cz/…white-l-2016

• tonik666  

taky lehky trailbike. na trailovani ok, pokud uzivatel skace, tak nic

• smitty  

Bohužel, ke této značce mám osobní odpor. Samozřejmě vím, že jsou to velmi kvalitní kola, jen jsou mi prostě děsně nesympatická a přes to vlak nejede :)

• Honik  

Mel sem Zesty 527 2016, a je to lehoucky trailbike, kdezto Slamr X tihne spis k enduru. Hlavne prubehem zadni stavby.

• smitty  

Díky moc za reakce. Stejně jako swinx by mě zajímaly ještě vaše názory na tlumič a jeho „kvalitu“.

No občas si skočím nebo se o to aspoň pokouším, ale fakt nic závratného, většině tady by to spíše přišlo k smíchu než skok :D Co mě ale trápí je váha 105kg a karbon, nevím, jestli to nebude dokupy dělat paseku :/

• marek_K2  

Tlmic na X8 ku je novinka, takze skusenosti asi moc nebude , maximalne co sa docitas v nejakych prvyh preview. Je to uplne novo navrhnuty tlmic CC stavany pripamarne na trailove pouzitie, nie DH.

Inac X8ku 2016 jazdim rok http://www.bike-forum.cz/…-amr-x8-2016, je to vydareny bajk, v osadeni s float X som spokojny. Cena vs vybava siel by som aj tento rok znova do ghostu.

• metr-x  

Jezdím sice FR AMR, ale za sebe můžu říct, že to kolo mi neskutečně sedlo. 100 km švih není problém (no teď po vánocích asi bude :) )

Xko bude ještě o něco živější po rovině a do kopce, váhově jsou na tom obě kola hodně dobře, Zesty bude ještě lehčí.

Rám je super tuhý, lak na zadní hliníkové stavbě není moc odolný a navíc vybledl, ale to jak tak jediné, co bych tomu vytkl.

Zesty měl kamarád (píše tady ve vláknu jako Honik), a co jsem to kolo projížděl, tak je to spíš XC raketa, než enduro.

O váhu bych strach neměl, ten rám je fakt bytelný, ještě jsem neslyšel o prasklém AMRku v karbonu.

O tlumiči nic nevím, těžko říct, jak se bude chovat.

• Jenda  

dotaz první – všude píšou, že u AMR je identickej rám pro všechny zdvihy, tedy 130, 150 a 160 a zdvih se mění délkou tlumiče a tím výměnným uchycením. Je ale identická i zadní stavba? Jde mi o to, kdybych hypoteticky sehnal jakýkoli AMR rám, jestli jsem ho schopnej předělat na 150 či 160 zdvihu?

Druhej dotaz, jaký jsou dýlky tlumičů? U 160 je 216 a u 130 je snad 200 ale nevím jestli 51 nebo 56.

Poslední – nába je X12 nebo boost?

• marek_K2  

Ako pises v 2016 to tak bolo, ako pozeram geo ramov a bajkov (slamr/slamr X/FR amr) tak sa to nezmenilo tj identicky ram aj zadna stavba. 130 a 150mm(vzadu je to 145mm) maju adapter ktory drzi tlmic otoceny do hora takze tam ide ten kratsi tlmic, na 150ke 200/57, na 130ke 200/51. Na 160mm si musel otocit adapter(netreba iny, len sa otoci) aby sa tam zmestil dlhsi tlmic 216/63. Dlzky tlmicov aj ich zdvih mas aj v katalogu ghost.

Je tam klasicka x12.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse