• Tomino35

    Zdarec, někteří budou vědět, řeším tedy koupi nových kol (někdo napíše, je toho napsáno spoustu, je, ale ne aktuální, při aktuálních cenících atp)

    Chtěl bych poradit s výběrem zapletených kol do 6 tis., nějaké návrhy mám, ocenil bych opravdu osobní zkušenosti, popř doporučit jiné. Moje míry 190/97.

    http://www.kupkolo.cz/…bila_z90559/

    http://www.kolokram.cz/…-5–2014.html

    http://www.kupkolo.cz/…ic-g3_z4493/

    0 0
    • Rubi  

      ty 105 jsou uplne mimo vahou i cenou(s tema ale mam zkusenost a vydrzi vse), kdyz si vezmes ty fulcrum 5, tak mavic aksium wts je o 50g tezsi (nez fulcrum 5 se shimano orechem) a stoji o 1600 min a ma navic i plaste a duse v cene…

      resil jsem neco podobneho v nizsi cenove

      za 6K bych sel uz do vento, ale nikde z tehle neslapnes vylozene vedle

      0 0
      • Tomino35  

        Jo to jsem taknějak pročítal, ten set Aksium je dobrej i váhově co píši, samozřejmě, čím míň, tím líp, ale ne za každou cenu ;-)

        0 0
        • Rubi  

          ja je budu mit do konce tydne doma, tak muzu dat vedet, ale verim ze budou fajn…

          0 0
      • Tomino35  

        ještě jsem narazil na Remerx Alcyon, nějaké zkušenosti?

        http://www.remerx.cz/…nipl-al-sa2

        hmotnost vs. cena (y)

        0 0
        • jecnak  

          Dej si hledat Remerx tady na foru. Zadnou chvalu na jejich kola s alu draty nenajdes. S 97kg bych to neriskoval uz vubec. Fulcrumy jsou tezsi nez udava vyrobce.

          0 0
          • Tomino35  

            Ok, snažím se někde dopracovat reálné váhy těch Fulcrum 5 i s upínáky… Jako asi jsem pro ně rozhodlý myslíš, že je problém mít tam cx, když jsou jako cyklokrosová – cena je tam výborná a co jsem zjišťoval, tak jsou prý jen více utěsněné náboje…

            0 0
        • Lada,s  

          Od toho raději ruce pryč, nenech se zlákat nízkou váhou. Kup osvědčené Aksia nebo ty Fulcrumy a máš klid

          0 0
          • Tomino35  

            Aksia, ok, ale těch je, že v tom ztrácím, jaký bys doporučil v té cenovce?

            0 0
    • kubasowa  

      Zdarec. Já 194/110 a už dvě sezony jezdím http://www.koloshop.cz/…ts-2015.html?…

      bez problému.

      Štastný výběr

      0 0
      • Rubi  

        to rad slysim, dnes mi dosly v krabici, za 3950,– nebylo co resit

        0 0
      • Tomino35  

        Ahoj, díky říkáš dvě sezony, kolik km nalítáno, možná bych nakonec změnil názor a vzal místo F5 ty Mavic.

        0 0
    • Tomino35  

      Takže díky všem za pozornost, za rady atd. vyhrály Cmapa Vento Asymetric G3 , váhový limit 125kg a hmotnost udávaná 1465g bez upínáků.

      0 0
      • Lada,s  

        seš si jistej těma 1465g? dyt v clanku nahoře píšou 1680g

        0 0
        • Tomino35  

          už jsme myslel, že nebude žádná reakce, to mi napsali :-D :-D :-D ale stejně do nich jdu ;-)

          0 0
        • Tomino35  

          Až budou doma, někdy v půlce března, převážím a napíšu ;-) ať je z čeho „brát“

          0 0
      • Amoondre  

        Vaha je nesmysl, Zondy/FR5 maji 1550g (vazeno)

        0 0
      • jaja01  

        ofic. udaj od campy je 1660g s nabojem campa, se sh je jeste tezsi

        0 0
        • Tomino35  

          je mi to jasné, alespoň to tu nezůstalo mrtvé, kluci se asi přepsali ;-)

          0 0
          • raf007  

            Ty jsi zákazník snů :-) čtvrt kila na výpletech nahoru a smajlík. Mě nedávno reklamoval zákazník překročenou udanou váhu o 15g :-)

            0 0
            • Tomino35  

              Neboj, tak to není, jsem docela náročný, dělám si z toho legrandu, bo jsem četl, kolik váží a až mi přijdou, možná nějakou poznámku utrousím :-) podle toho, co jsem pozjišťoval to mají být opravdu držáky se slušnou váhou, já totiž nejsem žádný drobeček 190/97.

              0 0
              • Vilém  

                No uvidis. Kdyz jsem si precetl v paralelnim vlakne jejich „recenci“ od zenske, tak bych mel trochu strach s tvyma telesnyma proporcema.

                0 0
                • Tomino35  

                  Známý má venta na Wilier a měří méně, za to váží mnohem více a bez problémů ;-) jako hodně jsem se rozmýšlel mezi Fulcrum 5 a Vento, myslel jsem, že se mi tu dostane více info o obou značkách, ale asi především díky tomu, že ten známý je jezdí se svou hmotností a jsou krásné, tak je beru…

                  0 0
                • Tomino35  

                  No nevím, asi jsem v jiném levelu, ale já na to Wilier izoard xp + campa centaur+vento a že bych se se svýma proporcema houpal, naopak můj subjektivní pocit, že to je ho hezky „tvrdě“.

                  0 0
            • McBlacky  

              na čem?

              0 0
            • TJK  

              se divis :-) 986g nebo 1001g kola :-D

              0 0
    • Tomino35  

      Hmotnost kol Campa Vento Asymetric 2014

      Přední kolo bez upínáku 770g s 831g

      Zadní kolo bez upínáku 972g s 1038g

      Tak jest Shimano ořech.

      0 0
      • Lada,s  

        To máme 1742g…takže trošku víc než těch 1465g co jsi psal :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.