• dEvilPS3

    Zdravim

    Za kolik mam prodat druhej bajk po byvale, ketrej ja nevyuziji… netroufnu si ohadnou spravnou cenu, mel jsem na mysli max 14k, ale chci nazor znalych, nedokazu posoudit zda to neni moc.

    Je to prestaveny zaklad od Univegy ( z te zbyl jen ram – kvuli barve, a hlavko) – zakladni ram HT5100, osazeni nasledujici:

    Vidlice RS Raidon s lockem na riditach

    Razeni 10speed SLX

    Presmykac SLX

    X0 prehazovacka

    Zakladni kliky XCR od Suntouru

    Brzdy zakladni diskove M445, zakladni kotouce

    Riditka Pells

    Kazeda deore 10 speed

    Kola zakladni MRX disc, naboje force

    Sedlo force s dirou

    plaste na asfalt schwalbe city jet a pridam zakladni plaste do terenu (tusim kendy)

    Vase nazory?

    0 0
    • Lada,s  

      myslím že tak za polovinu je to reálné…

      0 0
      • dEvilPS3  

        to se mi nezda, za 7k mam kolo sic na stejnem ramu, ale na spalcich s XCT ci max XCM…

        0 0
        • kubad  

          když to víš nejlíp tak co se ptáš na nazory na BF

          14 je nesmysl. pochybuju že pudeš přes 10

          0 0
          • dEvilPS3  

            14 je nesmysl, s tim ted souhlasim, proto jsem se ptal, 7 mi ale prijde dost malo…

            0 0
            • Lada,s  

              aha, takže ty nechceš slyšet reálnou cenu. Ty chceš slyšet cenu která se tobě zdá akorát :-D

              0 0
              • dEvilPS3  

                chci slyset cenu, pri ktere si nepridu jako by me nekdo okradal :D ale ok, to si asi radsi necham a prodam z nej za 3k raidona a X0 s packama…

                0 0
          • Radovan84  

            Také bych to viděl reálné cca za 7–8 tis.A mohu se také připojit k dotazu?cyklo­bazar.cz/inze­rat/336728/frmko-650b-8–4kg-/

            0 0
            • Radovan84  

              www.bike-forum.cz/bazar.html

              Ještě zde.Děkuji.

              0 0
                • kubad  

                  rozprodej to po dílech, dostaneš víc

                  0 0
                  • scalar  

                    Vždyť nabízí rám s vidlicí, když to rozdělí, tak už se vidlice asi nezbaví…

                    0 0
                    • kubad  

                      sorry blbě čtu máš pravdu

                      0 0
                    • Radovan84  

                      No právě a ta vidle tam sedí. Škoda to rozdělovat. Pro mě ideální prodat rám a vidli a zbytek použít. Chtěl bych si postavit fulla.Bohužel zájem není tak proto jsem se připojil zde k dotazu jestli náhodou není cena neúměrná.

                      0 0
                      • nitraq  

                        Pokud to prodáváš už delší dobu, tak asi ta cena nebude úplně ok.

                        0 0
                        • Radovan84  

                          Cca 3 týdny. Tak zase asi moc lidí tolik peněz nemá že jo.

                          0 0
                          • nitraq  

                            Navíc je podzim, to je všeobecně bazar v útlumu.

                            0 0
                          • McBlacky  

                            bych zauvažoval o tom, že za 35–40 se prodávaj sezonu jetý 27,5 Kellys s foxem na XTR a crestama nebo cobaltama. Kokpit mix carbon, hlína.

                            vím, že kellys a frm se nedá srovnávat, ale trochu to indikuje cenovou hladinu i pro tvoji nabídku. Podle mě za 50 ohozený nebo 28–30 za set. Ta vidle je taky spíš minus než plus. Kdo to bude servisovat a za kolik? Náhradní díly do ní… atd

                            0 0
                            • Radovan84  

                              Tak jasný. Vidle jde servisovat v pohodě ale kde to tady psát nemůžu kvůli pravidlům BF.Rám sice není nový ale zbytek v podstatě je takže srovnání s sezónu jetým Kelysem no nevím :-)) ale chápu jak to myslíš.O ceně se s tebou přít nebudu proto sem to jsem nedával. Takže dík za názor.

                              0 0
    • Doyle  

      Prodáš to za 5000kč, když budeš mít štěstí, tak max. za 7000kč. To je bohužel dnešní realita.

      0 0
    • xshreck  

      Dej cenu, jakou si myslíš že to má. A s lidma se případně dohodni. Líp to neuděláš.

      Buď chceš prodat rychle = málo, nebo za to co chceš – chvíli to potrvá a podařit se nemusí, protože to može být nesmysl.

      Jinak bych viděl 8, můžeš zkusit od 10–11.

      0 0
    • Erknold  

      14k je Vážně moc na kolo z druhé ruky. Když se mrkneš do sekce bazar, co ti za 15–17 poskládá Scalar – nové kolo se zárukou, tak je to srovnatelné a nové.

      Budou Vánoce, zkus 10k. Pokud to neprodáš a nebudeš chtít jít s cenou k těm 7k, tak počkej na jaro, až začne sezóna a lidi budou shánět kola.

      Jinak drahá by mě asi s takovýmhle posedem poslala někam. Pro ní by to bylo málo napohodu. Něco jako ten stavební vtip „Franto, to prkno furt řežu a furt je to krátké“ :)

      0 0
      • dEvilPS3  

        posed byl muj, zkousel jsem ho pouzivat na presuny po asfaltu, ale i tak byl muj stumpjumper rychlejsi :D

        0 0
    • roman 3D  

      za osmičku a to budeš rád jestli se nějakej soudruh najde

      0 0
    • kali222  

      otazkou sis snizil sanci na prodej i cenu. :D

      0 0
    • McBlacky  

      kdyby jsi se rozhodl nakonec to dát po dílech, tak bych vzal tu přehazku

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak ono tam kromě přehazovačky a možná vidlice neni nic, o co by byl nějak extra zájem…

        0 0
        • McBlacky  

          nj, mě by se právě šikla x0 9spd na zimáka. Mám tam x9 a má už dost za sebou, zase mi není líto na ní chcát když je kolem nuly a zamrzne :) :) :)

          0 0
      • dEvilPS3  

        ok, kdyby nahodou, tak dam vedet.

        0 0
    • Muf_Bike  

      Najdi si novou babu a daruj ji ho :O aby za tebou nemusela běhat :F

      0 0
      •  

        +1

        0 0
      • dEvilPS3  

        Novou babu mam, ale znate zensky…barva se nelibi :D Takze bud prodam kolem 10k a nebo koupim odpruzenej ram a preskladam.

        0 0
        • Azmir  

          10? merida z profilu šla za 11 a to byla výbavou oproti tvojemu trochu jinde.

          0 0
    • scret  

      osobne bych zkusil 10… a pak dle zajmu pripadne snizil…

      anebo po dilech…

      0 0
    • Lada,s  

      a tak se přidám taky – kolik reálně za tohle?

      http://s3.postimg.org/…IMG_6572.jpg

      Karbon, komplet Ultegra 6600, kola Ksyrium SSC

      0 0
    • blaf  

      Poznate nekdo toto sedlo? Co je to zac? Za kolik je tak realne ho prodat? Diky

      0 0
      • McBlacky  

        připomíná mi to model Selle Italia Octavia nebo tak nějak.

        pokud ano, tak za pivo nebo zdarma.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.