• 2. Bóďa

Nejel by někdo omrknout trasu v pátek 17.11.?

• jezura  

Asi to nepojedu(WTB),ale projet bych si to možná chtěl.Musí to být v pátek?Hodila by se mi spíše sobota.

• 2. Bóďa  

V sobotu už má být hnus a hlavně so-ne jsem s dětmi na závodech. :(

• jezura  

Jestli pojedeš v pátek, dej vědět kdy a kde, možná se připojím. Přijede mi dcera s vnučkou, tak nevím.

• 2. Bóďa  

Minule jsme jeli od zámku v Dobřichovicích, ale klidně můžeme odjinud. Jel bych třeba kolem poledního.

• jatichy1  

Pro info, byl jsem tam v neděli

• bláto jak by člověk čekal ale pořád lepší než letos na jaře, louže jsou nejhlubší hned na začátku u Berounky (ten úsek co se normálně jede pouze na konci)
        • padlých stromů přes cestu uz méně než před týdnem ale pořád cca 30, nejhorší to je ten úsek před Soudným, tam se to prochází dost těžce
        • nevím jak bude fungovat ten restart po podjezdu tratě tim tunelem, 300 jezdcu to pojede po jednom podle mě tak 15 minut
        • jiriga  

hmm, to teda nic moc, ani nema chut si to jit projet, rozhodne nechi nekde tahat kolo:-) n jare jsem to jel, si rikam,z e horsi to snad uz byt nemuze..ale trvalo mi to pres 3.5hodky..

• McBlacky  

Letos to nedam :/ antibiotika do pulky pristiho tydne, to za to nestoji. Mrknu pak kdo me zastoupi na bedne :)

• 2. Bóďa  

100 km za 2 měsíce, taky se jedu jen ušpinit. :)

Za 2 roky v M40 už to tam stopro pokosíš ( poKošíš ). :D

• McBlacky  

to kosim co jezdim ne -pána co myslíš občas taky, ale on trenuje, to je cheating :)

važne uvažuju co pristi rok, „zavodit“ v 39–49 už je fakt trapny, na dedky neni nikdo zvedavej, akorat zdrzujou vyhlasovani

• 2. Bóďa  

:D Jj, Sparta. :) O zbytku nepochybuji.

Nejsou starší až nakonec? A co teprve nad 50? :D

• šimlos  

Za dědka souhlas :-)

• snas89  

:)))

• DaD  

Tak to ti nezbude nic jiného než zahodit waťák a jen se tak pro srandu vozit, když už budeš důchodce a nemá cenu závodit :)

Když jsem byl před pár lety první rok ve 40+ tak jsem zajel párkrát na KPŽ celkově v první desítce. Schválně to můžeš zkusit. Taky budeš ve 40+ závodit s klukama jako je David Klap, Karban a spol. A ty pojezdit není až taková sranda. Že je člověku přes 40 nic neznamená. Tahaly jsme za držku o 20let mladší borce. Jinak Košík na biku zas taková extra třída není. Na silnici je neskutečný, ale v terénu ne.

S vyhlašováním souhlas. Stejně takové kraviny, co já už dostal, nevymyslíš a už vůbec nechceš…

• 2. Bóďa  

Nakonec počasí na zítřek bída, tak se necháme překvapit až příští sobotu.

• MiKED  

Snad nenasněží. :-D

• Schuminier  

Trasu jsem si byl projet v sobotu (18. 11.). Pokud jde o padlé stromy, tak na hřebeni kousek za vrchařskou prémií jsou 2 spadlý stromy. Dále jsou 3 místa spadlých stromů (z toho 2 se dají objet, už tam začíná být vyježděná stopa) na kořenatém sektoru na hřebeni asi 2 kiláky před občerstvovačkou. Další jeden padlý strom je pak dole pod hřebenem kousek před stoupáním na Vrážky (Doupovská cesta). A další 2 stromy pak ve sjezdu z Vrážek. Ostatní stromy již byly odstraněny, takže to není nic zásadního. Co mě však mrzí mnohem víc, že loni ze zhruba jedné třetiny pozměněná trasa se pojede takto modifikovaná i letos a také v dalších ročnících. Na trase tím ubylo oproti trase, která se jezdila do roku 2015, tak 50 % technických úseků, které k tomuto závodu vždycky patřily. Ale i tak se na závod těším, je to fajnovej zavírák sezony. Mimochodem taky moc nechápu pořadatele, proč nás na start povede těma srajdama u Berounky a tím tunýlkem. Přesně tak, jak tu někdo už poznamenal… než tím projede 300 lidí, to bude vopruz. Dalo by se to vyřešit elegantněji, tak doufám, že s nějakým lepším řešením pořadatel ještě přijde… pořád na to má pár dní čas.

• Sgt Pepper  

ideální je ten klasickej start TB – široká cesta do kopce, kde se to vždycky krásně roztřídí…

• Schuminier  

Seržo, na tom se nic nemění, do tohoto kopce se zahne hned po zhruba 300 metrech. Spíš jde o ten nepříjemný přesun z náměstí z Let na druhou stranu Berounky kvůli stavebním pracím na tom hlavním železničním podjezdu těsně před úvodním stoupáním. Právě kvůli tomu se tento úsek bude objíždět jinudy.

• Sgt Pepper  

aha, to jsem nevěděl…a to to nemůžou na tu chvíli zavřít a poslat vrchem přes přejezd a pak doleva? kdyby se to načasovalo správně, tak jim závory nepadnou…

• jatichy1  

Na ty závory se spolehnout nedá, jsou v půlce nádraží tak se tam docela čeká. Za mě bych viděl dvě možnosti.

• projet tou stavbou, neni to ideální ale lepší a rychlejší než ten tunylek
                • přesunout start tam kde chtějí dělat ten restart, nebo do té silnice k tomu uzavřenému podjezdu
                • Butschweck  

S tím souhlasím :). Ta cesta na začátku před tím tunýlkem bude očistec. Ten start na té asfaltce,kde teď nikdo jezdit nemůže, by nebyl špatný.

• McBlacky  

neutrální start a ostrej start je jediný řešení. Tunýlek sám o sobě není krize, krize je co se bude dít na příjezdu k němu :/

• 2. Bóďa  

Naivně doufám, že WTB jezdí víc skalní a nenastane tam něco po vzoru A-cupů- všichni se narvou dopředu a zhasnou v prvním kopci… :/

• McBlacky  

poslední dva roky to taky byla docela rychta až do třetiny kopce. Ne jako jarní přebor vesmíru, ale do klidný pohody to mělo už daleko. O ten mostek tam min. dvacet kousků pojede ostře :) což na tý rozjebaný cestě plný kaluží co maj i 20cm bude zážitek, zajebat se hned z kraje :/

• 2. Bóďa  

I kdyby 50, tak pohoda. Nemám na to žaludek ( nebo ostré lokty ), se tam s někým zbytečně přetlačovat před tunelem.

Na druhou stranu výletně bych si vybral jiný den a hezčí trasu, že. :)

V nejhorším si zapředjíždíme.

• Schuminier  

To je tak, když si tam Škarnitzl rozjede na něho příjemný tréninkový tempíčko a chrti jako ty se ho snaží držet, respektive Koš chvátá za Škarnitzlem, ty za Košem a ostatní za tebou :-D Loni to bylo vyostřený ještě tím, že Škarnitzl se hnal za elektrokolem.

• Honzas  

Stavbou se ted projet neda, musi se to prenaset a i to jde dost blbe.

• jiriga  

Ty a ten tvuj partak, jste mi akorat vzali chut si ten zavirak sezony jeste zajet:-))) se tam plouzim v prvnim kopci a najednou frnk frnk…:-) sem si vybavil to martyrium na jare a nevim, jestli ted mam vubec moral to „po sezone“ jet zase znovu…

• Schuminier  

Hehe :-D Když Blacky nestartuje, tak jsem vycítil šanci a v sobotu jsem vyslal úvodní stoupání v závodním režimu. Neboj, v závodě tam taky poletíš, až Škarna rozjede tempíčko. Psychologický efekt a chuť trochu se zmáčknout jistě zafunguje.

• jiriga  

Vy jste někde jinde, ale nevadí:-) jen mám problém, že mám vytrženy závit v botě…nicméně by měl zajímalo, jak dlouho byste tu trať asi jeli.ma nějakých 38km, ale vy jste měli delší švih..odhadem

• 2. Bóďa  

Díky. ;)

Jsem zvědav na report z čela. :)

• straky  

Pojede nekdo na zavody od liberce? Muzu nabrat.

• Lachtis  

Prosím, místní, co to o víkednu projeli, jak je to tam s bahínkem? Loni mě nejvíc štval ten konečný úsek u Berounky, kde se jelo asi 1 km vyloženě v kalužích… Pochopil jsem správně, že letos se to pojede jako úvod až k tomu tunýlku, takže přes ty sr.čky? Nebo je to zatím bez většího bláta…? a zbylá část trati? Zatím jsou předpovědi od středy celkem fajn, tedy bez deště a docela i vysoké teploty, takže by to mohlo i někde trochu vyschnout.

• jatichy1  

Ano u té Berounky jsou kaluze jako vždy, ale beru to tak že když se to pojede před restartem tak se pojede pomalu, no a cestou zpět už je to jedno..

Zbytek trati byl v neděli ráno blátivý, v okolí na hřebenu bylo i trochu sněhu ale nic co by člověk nečekal v listopadu v lese. Nestalo se mi že bych kvůli blátu něco nevyjel nebo nesjel a obecně ta trasa je spíš technicky jednoduchá, ale spinavej a mokrej jsem byl slušně. Pořád to bylo ale o dost lepší než na jaře, kdy jsem neviděl téměř nikodo kdo dokázal sjet bez pádu ci šlápnutí tu louku před druhým občerstvením..

• Lachtis  

Díky moc za info! Trať ± znám, jezdím to každý rok, už asi po páté a technicky to je v pohodě. Mne zajímá to bahno z toho důvodu, že jsem si obě „závodní“ kola již odservisoval a moc mě netěší, když dám ložiskům zase za uši, jinak mi je bláto fuk :-).

Na jaře to byl asi očistec, letos jsem jej nejel a to ne kvůli tomu blátu, ale protože se to krylo s Velotestem ve Slaném, kde jsem byl kvůli testování, neb jsem letos kupoval nového fulla.

No nic, vytáhnu HTčko, full by bylo škoda trápit, stejně nejedu na bednu, tak co :-)

• jiriga  

Jo, na jaře jsem se tam vymachal asi 3×…:-)

• crom  

co tu ctu tak ztoho je chrtackej závod:(kde jsou ty casy kdy na obcerstvovacku rychle a zpatky na mol

mělo by vam napadnout alespoň 20 cisel snehu:)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.