• becis

    Ahoj,

    když zasunu teleskop Kindshock i900 a vezmu za sedlo tak jde povytáhnout nahoru a pruží když sedlo zase pustím tak se vrátí zpět do zasunuté polohy. Nevíte kde by mohl být problém? Nikdy to tohle nedělalo.

    V podstatě mi to vůbec nevadí jen bych rád předešel tomu aby se mi začala samovolně vysouvat sedlovka.

    Díky !

    0 0
    • TJK  

      podle me pomalu umira ta patrona.. a nebude se ti vysouvat ale spis ti zacne zajizdet… a doporucuju za to fakt netahat jinak tomu pomuzes do kopru vyrazne rychleji!

      0 0
      • becis  

        no tu sedlovku jsem kupoval před měsícem, takže jí spíš pošlu na reklamaci :(

        0 0
    • Breakpain  

      Patrona, u KS bezna vec. Nechci rikat, ze jsem Ti to rikal ;-)…

      0 0
      • becis  

        tak stejně se serou všechny, tak je jedno kterou jsem koupil ;)

        0 0
    • Jenda  

      ja teda nevim ale tohle je podle me u vsech hydraulickejch teleskopu vlastnost, nektere to delaji min, jine vic.

      0 0
      • smash_mouth  

        tak tak, not bug but feature :-) teda pokud nemas na mysli maximalni „zasun“ tam se mi to naopak seka tak ze nefunguje remote a musim to tahat ruco hore. Na reklamaci nejak nemam cas …

        V podstate to nicemu nevadi, teda ja na nic krom zaveseni za sedlo za 2 roky neprisel :-)

        0 0
        • Jenda  

          zasekavani jsem u KS resil taky, konkretne se sekala naopak asi 2 cm pred maximalnim vysunem. Celej problem byl v prilis tesnym pouzdru, nepatrne probrani pomohlo.

          0 0
          • smash_mouth  

            me se to seka na max zasunuti, jako by problem s nejakym zamkem :-O

            0 0
            • becis  

              ok asi to tedy nebudu rešit. Zatím mě to nijak neomezuje a při jízdě v sedle se sedlovka nezasunuje takže asi v pohodě. Já jen že to nedělalo tak aby se to ještě nezhoršilo.

              0 0
              • Soreno  

                Neřeš mě to dělá taky od začátku a mám KS už 3 roky a že by něco odcházelo :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.