• Genarito

    Čus :o) Neplánujete někdo delší vyjížďky o víkendu z UL? Docela bych se konečně projel v terénu. Sám do terénu moc nelezu i kvůli tomu, že ty cesty tady nemám moc projetý :o)) Když sám vyrazím, tak nechci bloudit nebo pořád slejzat z kola :o) Proto u mě zatím vede silnice, ale chci se začít pomalinku přeorientovávat :o)

    0 0
    • Genarito  

      kurnik na stole mám otočenej kalendář na příští týden :o) mělo to být na tento víkend :o))))))))))

      0 0
      • Smazaný účet  

        sem pryc, ale pristi urco neco podnikneme jo ? :-)))

        0 0
        • Genarito  

          píšu si za uši :o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            jinak ul-crew o weekendu urco neco podnikne, se jich zeptej :-)) estli vemou silnicare ;-)))

            0 0
            • Genarito  

              no nevím o koho jde :o) a jestli maji problémy se silničářama, tak to jim to znepříjemňovat nebudu :o)))))) by stejně jezdili nějaký zběsilosti :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                byl zert prece :-) no ale dyz chcesh do terainu, tak se halt nesmish bat ;-))) to vish, to drnca vobcas :-)

                0 0
                • Genarito  

                  já se fakt nebojim :o) docela se těším na to až někde lehnu :o))) jsem před 14dny jel na Bezděz a fakt jsem se divil co jsem ustál :o) A místo abych jezdil opatrně například po písku, tak jsem to pral co to dalo a teprve poznával co to dělá :o) Pokud při cestě nebude nějakej totál masakr, tak to všechno vyzkouším :o)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak se tesh :-)

                    0 0
                  • scret  

                    no pokud jsi vyjel na Bezdez a taky ho sjel,tak uz nejakou prupravu mas:) ja tam imho jedu v cervnu na tradicni bajkovou dovolenku:)) super mista na jezdeni!

                    0 0
                    • Genarito  

                      hehe no takhle jsem nechtěl aby to vyznělo :o))) skončil jsem samozřejmě pod branou :o)))))) než vyjedu úplně nahoru tak to potrvá :o)

                      0 0
                      • scret  

                        ale nee,myslel jsem po ty turisticky,tusim cerveny? nemyslel jsem az k brane:)

                        0 0
                        • Genarito  

                          jasan, tak to bylo dá se říct v poho… a pamatuju jak jsem se rozjel do jednoho z posledních strmých kopců s tím, že mu dám co proto i kdybych si měl namlátit… jsem viděl ty ztvrdlý brázdy od traktoru… rval jsem co to dalo, měl dostkrát namále, ale nějak jsem to ustál :o) to byl ten okamžik, kdy jsem očekával, že jdu na jistou porážku :o)

                          0 0
                          • scret  

                            za sucha to jeste jde,ale kdyz je mokro,tak v jedny casti je takovej cca 10m jilovej usek a tim se mi podarilo prodrapat jenom parkrat,a to uz tam jezdim cca 6 rokem:)

                            0 0
    • scret  

      12.,13.5. uz snad konecne taky vyjedu…ale asi to zatim vidim jenom zlehounka po stezce…

      0 0
    • Genarito  

      tak zítra vyjedu nejspíš sám, ještě počkám do večera jestli se někdo neozve :oP nějak přemýšlím, že se pomotám nad Novou Vsí… :o)

      0 0
      • lenunka  

        Ahoj, zdravim, možná zítra pojedu, pod Vsí bydlim, ale až tak ve 13–14 hod, mám nějaký zařizování. A taky dle počasí. Mám se ti ozvat jestli jedu?

        0 0
        • Genarito  

          ahojky :o) uvidíme jaký bude počasí jo? Posílám ti email s kontaktem na mě, ať nemusíme pořád sedět u PC a čekat na zprávy :o)

          0 0
    • dada  

      v nedeli…samo jako pozitri tj. šestého pátý!!! jeem kazdopádne na celej den…tak nevim kerej vikend si to myslel ale tedka v nedeli bys s nama vyjet teda moh…! porada by mohla byt zitra vecer klidne nekde na rozhrani vsebo a bukov. dada

      0 0
      • Genarito  

        ok… myslel jsem tenhle týden :o) ale v bahně rajtovat nebudu :o))

        0 0
      • lenunka  

        Cau dado, vy jste v usti?

        0 0
        • dada  

          dneska vecer se vracime z hradce a zejtra je v planu KOLO! jak uz sem rikal, meli bysme to dneska dukladne probrat nekde v hospode!

          0 0
          • Genarito  

            kdyžtak pak napiš v kolik a kde budete schůzovat. Bych se tam za váma třeba mrknul. Poznám vás doufám tak, že budete v hospodě s přilbou na hlavě… :o))))

            0 0
            • kacacka  

              od sedmi na bowlu na klíši je zabookovanej stůl pod plátnem, od devíti přesun na dráhu…přijď, bude tam celá úl družina :ooo)))

              0 0
              • Genarito  

                pomoooooc!!!! Já teď psal Lence ať Davidovi rychle napíše, že nemůžu :o/ jsem přijel domu a změna plánu… budu hlídat děcka

                0 0
                • Genarito  

                  ale když vás bude tolik, tak to alespoň kvůli mě nebude muset rušit… po telefonu mi říkal, že má obavy aby tam neseděl sám :o) hele a zítra se s vámi rád projedu a jela by i Léňa… Ta mi dneska fakt dala…

                  0 0
                  • lenunka  

                    Cauky všichni, pro genarito – david s kačkou mají už na tebe číslo, už jsem s nima i mluvila že nemůžeš. pro všechny – dnešní výletek s genaritem mi dal taky pěkně do těla:o) ale dělala jsem jako že nic:o))))

                    0 0
                    • Genarito  

                      prej dělala… já tam funěj skoro na maximálkách a Lenka to udýchávala nosem :o) ale spadnul jsem jen jednou, naštěstí když byla hodně daleko přede mnou :o))))

                      0 0
                      • kacacka  

                        zato dneska sme padali jak hrušky :))) nebo švestky? :)))

                        0 0
                        • Genarito  

                          to chce :o) u tebe je vidět, že nejsi silničářka a u mě, že nepatřím do terénu :o) já s tím počítal, že se budu válet. Když si nic nezlomím a budou jen sedřeniny, tak je to v pohodě :o) Nabírám zkušenosti… a dnes se mi už jelo líp jak včera :o) příště to bude ještě lepší. jinak mrkni na url=www.bikebase.cz

                          0 0
                          • kacacka  

                            zrovna se tam rozkoukávám :)

                            ale bylo to dneska príma…to jó..:)

                            těch terénů se nesmíš bát…smrt ve vočích a nechat kolo jet…ono to dycky nějak dopadne :)

                            0 0
                            • Genarito  

                              se nebojím :o) proto jsem to skoro všechno sjel… teda krom těch levotočivek :o)já se do toho dostanu :o) už dlabáte těstoviny? :o) já si dám špagety později… láduju se teď chlebama :o)))))))

                              0 0
                              • dada  

                                takhle pozde bys ale papat nemel! mysli na svuj tukovy index!!!

                                0 0
                                • Genarito  

                                  no to je taky to proč mám pořád stejně kg :o))) tak já teď chleby jíst přestanu a budu si už jen dávat špagety… jooooo!!!! a jablka tu mám :o) jdu na ně

                                  0 0
                                  • dada  

                                    sacharidy. sacharidy. no a zase sacharidy :( ja vim ze nemam co radit ale pokud chces na sobe este neco vylepsovat musis to posunout vice do proteinů! vis ze telo ma v jatrech primy mechanismus jak cukry premenit na zasobni tuky? njn…

                                    0 0
                                    • Genarito  

                                      takže tuňák, tuňák, tuňák :o) teda doufám… no tak večer budu jíst jen jablka nooo… jsem zvědavej jestli budu mít pak energii další dny jezdit :o) jinak Káče jsem poslal email s fotkama :o)

                                      0 0
                                      • kacacka  

                                        :))) a káča dala ty fotky sem: kacacka.rajce­.idnes.cz/vylet_kac_da­da_lenunka_ge­narito_/

                                        0 0
                                        • Genarito  

                                          jsem si promyslel fotící taktiku na příště… budu do kopců makat abych chvilku čekal než ke mě dorazíte a já vás pak mohl v klidu nafotit :o) a až budu mít kamerku na přilbu, tak to bude mazec :o)

                                          0 0
                                          • lenunka  

                                            Ahojky, fotky dobrý – na ty podmínky:o) až budeš mít kamerku na přilbě, to budou přímý přenosy:o))), myslím, že dneska by bylo co natáčet.o) jinak já s jídlem skončila teprve ted, sotva se valim. Přes kuře, rejži, rajský, jabko, jsem se dostala až na nějaký slaný krekry a tyčinky. Dádovi asi radost neudělám, ale je mi dobře.

                                            0 0
                                            • Genarito  

                                              no čoveče já o jídle mluvím, ale měl jsem jen krajíc chleba se sýrem a asi 10 minut poté jsem si nasypal pár musli do pusy :o) ani to jablko jsem nevytáhl z batohu… už na něj fakt jdu, i když jsem si vyčistil zuby :o)))))) budu čistit ještě jednou… jééé a vůbec jsem ještě nepil. Přijde mi, že jsem ty včerejší vysoký tepy vyjezdil :o) zítra bych na kolo sedl znovu, ale dám odpočinek. Kééééž by pršelo :o)))

                                              0 0
                                              • kacacka  

                                                a ono prší :)))

                                                to lena: včera jsem se pěkně nacpala v hospodě, pak sem ujedla dádovi tláču, doma se docpala těstovinama :) sem furt neměla dost…dáda měl radost, že prej moc hezky papkám :)))))

                                                0 0
    • scret  

      zdar lidi,co tenhle vikend nejaka projizdka,jestli bude teda rozumny pocasi…

      0 0
      • Genarito  

        za 2 vyjížďky v terénu jsem jednou píchnul, 2× spadnul (z toho jednou fakt hodil držku málem na záda Dádovi :o), nic si nezlomil a tak jsem na 100% spokojenej. Teď jsem si koupil nový pláště s trochu víc rozměrnějším Camelbakem a vypadá to, že místo kvant km na silnici budu dávat terén :o) se těším na další zlepšování :o))) až se něco dohodne tak budu potěšen, když s vámi zase vyjedu :o)

        0 0
        • scret  

          hehe,to mi neco pripomina…nase 1.vyjizdka s dadou,ja narazena prdel a holen a totalne spinavej…dada natazenej sval ci co a taky neco narazenyho tusim,tejden s nim urcite doma nic nebylo:)))a taky spinavej jak si „kecnul“… ja mu rikal ze s tim jeho crossem na strizackej northshore by nemel:))) ja mel sice divocaka,ale tam jak zaprsi,tak se to neda jet jinak nez po zadku:)))

          0 0
          • Genarito  

            Dáda to v terénu krosí pěkně :o) akorát v kopcích odpadává kvůli převodům. Ale mohli bychom si ho dobírat třeba tak, že se ho příště budeme ptát proč má 10kg kolo, když mu to do kopce stejně nejede :o))) hehe ale já mám co říkat. Nebyl to záměr, ale dnes jsem koupil odlehčenou duši :o))) hehehe hned jsem si vzpoměl na Dádu jak honí gramy :o) jinak já chtěl normální duši, ale už jí neměli :o) Mám jí na předku a jestli s ní píchnu, tak si jí v životě už nekoupím. Na předku jsem zatím nikdy nepíchnul :o)

            0 0
            • scret  

              no jestli mas Rubenu,tak ani nejezdi ven,bafni doma kuchynskej nuz a rovnou ji bodni…:))) ver mi,vozim skoro jenom ultralight duse a loni jsem defektil skoro kazdou vyjizdku:))))ale delaj to jenom Rubeny,zhorsily se totiz dost v kvalite:(((a taky zalezi co vozis za gumy…

              jinak dada a kopce,to nejde k sobe:)))

              0 0
              • Genarito  

                No tak na to přijdu až píchnu :o))) už jsem to přezul. A proč je vozíš, když pícháš? Jestli budu každou 2. vyjížďku defektit, tak mě ta jízda v terénu fakt přestane bavit. Za 21.000km jsem píchnul jen 2×… teda na silnici. Defekty mě asi z terénu hodně rychle vytlačej. Ale slyšel jsem o nějakých dobrých pláštích se vzorkem, na kterým se často nedefektí… Teď jsem tam hodil Specialized Roll-X 2.0. Nikdy jsem kvůli jízdě na silnici vzorek neřešil, tak uvidím co to umí :o)

                0 0
                • scret  

                  no taky o co na silnici pichnout ze?:))

                  no proc je vozim? protoze jsem je vozil cca 2 roky predtim a mel jsem treba jenom jeden defekt za sezonu…!! ale jak rikam…jina kvalita dusi Rubena…zacali je od lonska asi sidit:((( letos hodlam vozit Maxxis,Kenda…

                  jinak urcite cim sirsi a celkove tezsi plaste,tim mensi riziko defektu…toz tak…na divcakovi jsem zatim taky nemel ani jeden defekt! jenomze ta vaha…

                  0 0
                • kacacka  

                  schwalbe nobby nic 2,25 a nic tě nerozhází…teda pokud tě nepřeválcuje kolo když stojíš :))) já vám mám jelito :))))

                  0 0
                  • Genarito  

                    mrknu na ně, už jsem o nich slyšel. A z čeho máš jelito? :o)))) z toho včerejšího pádu na rovném asfaltu? :o) Já furt nevím proč, ale jediný co si z pádu pamatuju je výraz Dády. Letěl jsem k němu pěknou rychlostí po zemi a když jsem se zastavil tak mi řekl: „Co děláš?“ :o)))))))))) hehe no tak jsem nic nevymýšlel a řekl jsem mu pravdu… „Zapomněl jsem brzdit“ :o)))

                    0 0
                    • kacacka  

                      je to divný, ale je fakt, že člověk vnímá všechno strašně zpomaleně a všímá si neskutečných detailů :)

                      0 0
                  • Genarito  

                    /…/article.php?… zajímavá je i diskuze pod článkem. Já do nich asi taky půjdu, ale takový balony nebudu kupovat. Přijde mi to zbytečný, snad jen kdybych chtěl získávat ve sjezdech. Na nějaký brutus sjezdy ale nemám stavěný kolo a tak budu pláště nandavat tak do 2.0… a takhle drahý pláště budu muset šetřit :o) asi je koupím až po té co si pořídím nový zapletený kola… Pak místo toho abych furt přezoval, budu měnit celá kola :o) to to mám vymyšlený co? :oP

                    0 0
                    • kacacka  

                      makik je jezdí v 1.9 myslím :) a taky je chválí…

                      0 0
                    • kacacka  

                      mě těší, že jsem v hlasování na BF k tomuhle tématu hlasovala správně :)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      2.0 jo? a ultralight duši, jo? :o) já myslel, že chceš začít jezdit v terénu… no, snad budeš mít štěstí a pády a procvaklý gumy tě neodraděj. ;o) to nic, jenom rejpu. :o) btw na RR 2,25 vzadu a NN 2,25 vpředu se jezdí výborně a to že těch pár gramů navíc u širšího pláště tě bude trochu brzdit v akceleraci, zajímá jenom závodní megachrty a skřeta. :o) jinak samá pozitiva a sociální jistoty… občas je třeba ukočírovat smyk toho ralfa na zadku, když NN eště drží a ralf se smýkne, ale to je otázka zvyku/cviku, je to daň za rychlej vzorek. skoro bych řek že NN je nebezpečnej plášť páč drží někdy tak dlouho že člověk neodhadne hranici svých schopností. ;o) akorát na mokrym asfaltu je to na těch špuntech bruslírna, ale to je asi u všeho. já bych tak úzký pláště nesnes, 1,9 (resp. 1,8 se snad dělá) NN sice bude mít nějakej záběr, ale budeš mít z kola závodní kostitřas, budeš foukat na vysoký tlaky, abys necvak, čímž zas ztratíš záběrový schopnosti a vedení… pokud dáš něco s jemnym vzorkem tak můžeš zůstat u silnice a nandat třetí placku. ;o) nejde o nějaký hrocení ve sjezdech, ale celkovou jistotu vedení, záběr ve stoupání, v neposlední řadě pohodlí a odolnost na cvaknutí. já už dost dlouho foukám jen těsně nad minimální doporučenej tlak a cvaky nic, jen sem tam trn. ale každému co jeho jest. já jenom abych vyvážil skřetův protipól. :o)

                      0 0
                      • Genarito  

                        raději mi nemluv o nějakým podsmýkání zadního kola… toho se bojím jak čert kříže :o) vím že takhle jistý borci jezděj www.nomaks-racing.com/dl.php?… ale myslím že letos mi bude stačit, když nebudu padat a zjistím co ten terén vůbec dělá :o) Kéž by zítra nepršelo :o) chci dát v terénu 100km :o) nějak mi ty dálky chyběj.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Nemusí jít hned o nějaký driftování… se mi třeba stalo, že jedu po šikmý cestičce ve svahu (takovej travers), trošku mokro, přední kolo jede rovně, a zadek mi ujel dolů z cesty. :o)

                          0 0
                          • Genarito  

                            No já ten slastnej pocit, že zcela ovládám a kontroluju driftování zažil v neděli při jednom ze sjezdů. V několika zatáčkách jsem měl pocit jakoby mi kolo trochu podjíždělo :o) akorát pak jsem kouknul na kolo a já defektil :o) Teď jsem na kolo hodil blatníky a pojedu trochu vyzkoušet nový pláště… Do mokra mi ale moc nepřipadaj

                            0 0
                            • scret  

                              hele,zalezi kolik chces dat do plastu penez…pokud je na tebe uz 700,–/ks moc,tak bych volil bejt tebou treba IRC Mythos 2,1…za 690,– se da sehnat uz v kevlaru,nebo v dratu stoji tusim kolem 4stovek?…jsou to dobry univerzalni plaste…anebo Ritchey Z-Max 2,1…to je taky dobrej plast kterej drzi,ale je uz tezsi…

                              Schwalbe nebo Contiky jsou dost nachylny plaste na procvaknuti nebo primo na rozdrbnuti…

                              0 0
                      • scret  

                        to je mi ale dneska moda…tss…na XC kolo davat rozmer 2,25…to neni zadny umeni na tom jezdit! to te podrzi vsude a na vsem… na 1,9 to chce uz techniku jizdy!

                        ja nikomu ale necpu 1,9 vis?:) a to ze na nich jezdim je jenom moje vec…nekdy to ma svy vyhody…tak jako urcitej vzorek je dobrej na urcity veci…

                        musis taky brat v uvahu ze vazim 75 kilo…kdybych mel 90,tak nejdu do min jak 2,0!

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ty, takový vyžle, že máš 75 kilo? To seš o kilo těžší jak já! :o)))

                          0 0
                          • scret  

                            hmm,svaly jsou tezsi nez tuk!:)) jinak vcera jsem se meril,jsem tomu taky nejak nechtel verit…ale vaha vazila dobre…asi to delaj ty dlouhy vlasy:)) v tom pripade povim na konci tejdne,to by mely bejt dole:((

                            0 0
              • dada  

                neser boha! ja mam kopce rad, by mne teda zajimalo jestli si nekdy jel modrou ze zalezel do moravan…tam je ve dvou pasazich prevod 22/32 na velkejch kolech fakt malo…a este jedes po zadnim…

                0 0
                • scret  

                  hmm…borci to ale jezdej po prednim:))))) helee,s velkejma kolama mas prece spis vyhodu,i Gary Fisher to rika:)))))

                  0 0
      • kacacka  

        my jedem kamsi k telči: www.siskuvmlyn.unas.cz/…galerie.html

        a budeme hrát golf :), chci si vzít kolo…tak uvidím, jestli mě dáda nechá :)))

        tzn., že už ti je dobře? to je super :))))

        0 0
        • lenunka  

          Zdravim při pondělku, do telče jedete o víkendu? To vypadá děěěsně romanticky. Kačko, ten zítřek je na vážkách, už se omluvily dva slabší kusy, hanka a raďa, kešu stále odolává. Ale vidim to na náhradní termín. Nechci to lámat přes koleno, je lepší, aby měli zážitek a to při pěkným počasi je větší šance. pro skreta – já tu vidli mám Suntour XCP 75 – asi nebude z dobrýho oddílu:o) Furt mi klepe když jedu. No děs. Někdy se zhoupne, někdy se naštve a nic z ní nedostaneš:o)

          0 0
          • scret  

            jj,uz to snad dada psal ze mas Suntoura…jak jsem psal,tyhle vidle jsou seriove desny! reseni je budto koupit novou,lepsi vidli,nebo nechat predelat u milan1

            0 0
    • Genarito  

      čaute :o) plánujete něco na tento víkend? Dnes (pokud nebude pršet) projedu terén nad Vaňovem a trošku si šlápnu :o) Zkusím myslet na „včasné“ podřazování v terénu :o)))) Blbě rekogniskuju terén :o)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        planujou jit na golf, pac nevim proc ale je to divny ;-)))) ja bych samo nekam vyrazil a snad se nekdo prida ! :-))) doufam… :-)

        0 0
        • SELMIRA  

          chjooo

          0 0
          • hmi  

            cau zenska, jak jezdi ten tvuj krasavec?;) a kdy nam ho predstavis?;)

            0 0
        • Genarito  

          jsem slyšel, že s tebou skoro nikdo jezdit nemůže :o) že všem ujíždíš :o)))))

          0 0
          • SELMIRA  

            to asi bude ňáká mejlka :o)

            0 0
            • Genarito  

              :o) no samozřejmě kecám :o) jen jsem slyšel, že je dobrej :oP

              0 0
              • SELMIRA  

                mooooc dobrej je Kamzík se mnou je to horší, ale snažim se ho stíhat aby se mi nezaběhl :o)

                0 0
          • Smazaný účet  

            kuba je, byl a dycky bude lemra :-))) bo ale z kopce ho to bavi dost :-)

            0 0
            • Genarito  

              jo to je fakt… o těch tvých sjezdech jsem slyšel… máš 2.25 pláště? :o)

              0 0
            • SELMIRA  

              Kuba je výbornej ;o] A Mastodont v klidu stíhá chrtibiky. Jo.

              0 0
              • scret  

                mozna tak po rovine:))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  vubec nechapesh fyzikalni zakony, cim mensi rychlost, neboli vetsi sklon kopce, tim mensi valivy odpor a mensi vliv hmotnosti kol, nebot oboje roste se ctvercem rychlosti :-) na rovine sme s mastodontem uplne marny :-) v kopcich je to trochu lepci a ve skopcich je to vynikajici :-)

                  a uz dej pokoj, kazdej vi ze si chrt :-))))

                  0 0
                  • scret  

                    :))) zkopce o tom neni pochyb,to se musi uznat ze jsi z nas jejvic ultimatni DH jezdec z nas fsech,to klobouk dolu… jo a taky zarytej antihelmista:))

                    0 0
                  • hmi  

                    jj škopky by ti sli chuligane;)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      sive, nektery chuligani lamou vidle s pevnyma vosama ;-)))) tady f ul, sem slysel ;-)))

                      0 0
                      • hmi  

                        sive ani mi nemluv, mam ji v kancelari a je to smutnej pohled…;/

                        0 0
                        • scret  

                          cozeeeeeee??? tys zlomil prezidenta??????

                          0 0
                          • hmi  

                            …je to tak;/ zejtra dodam foto…

                            0 0
                            • scret  

                              tywoe,tak to uprimnou soustrast:( a jak to?? tvoje chyba nebo vada materialu??:(

                              0 0
                              • hmi  

                                spatnej kousek, to prdlo jak je chycena osa…no zejtra uvidis;) ale prej reklamaci vyridi, v nejhorsim koupim novy nozicky;) asi se pro priste od rudokozcu odklonim…

                                0 0
                        • Smazaný účet  

                          achjoooo… bysme potrebovali dve kola :-)) identickyyyy :-)) pac to je furt neco rozsekanyho :-)))

                          0 0
                          • hmi  

                            to mam za to svy posmivani…;) no nastesti se to da vyresit…hlane at to netrva, pac jinak pujde do kopru i pan Kaja jesli bude jezdit s vama;)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              tam indiani pri vyrobe kourili dymku miru spratci jedni nevychovani a vdechli bublinku kam nemeli urco ;-))))

                              :-))

                              manitu svami :-) jeduuuuuuu :-)

                              0 0
        • hmi  

          ahojda, se hlasim k sobobotni akci…vlastne uz zejtra mame prilezitost mirne pojezdit a domluvit se v senku na sobotu – kam, jak rychle, kudy, na cem, s kym, kdo tam bude, co tam toci…;)

          takze zejtra ve 4 na zakladne (pivovarska senkovna)????

          se ted jedu provetrat richtung Lipova usw;)

          0 0
          • SELMIRA  

            dyk máš prdlou vidli?

            0 0
            • hmi  

              tsss, jako myslis ze mam jenom jedno kolo jo?;)

              0 0
              • SELMIRA  

                nojo to si nemyslim :o) tak teďko nevim, esli nechci s váma asi chci akurát nevim ještě jak to zařídim

                0 0
          • Genarito  

            no já na poradu asi nestihnu :o) přijíždím z TP později a na zítra plánuju od kola odpočinek, abych měl sílu na víkend :o)

            0 0
            • dada  

              odpocinek????? ty umíráš???????

              0 0
              • Genarito  

                ty neodpočíváš? jezdíš víc jak 5× do týdne? máš najeto 5400km jak já? :oP a to jsem srágora… taky jsem to hrotil, že jsem se na kole plazil :o) ale fakt se odpočívat musí :oP

                0 0
                • dada  

                  ja odpocivam neustale…ale u tebe mne trochu prekvapilo…

                  0 0
                • scret  

                  cece a gde furt jezdis?? to tu musis znat kazdej sutr… nebo to je prevazne na silnici?

                  0 0
                  • Genarito  

                    znám jen díry na asfaltu :o) terén vůbec :o))))) vyrážím… mějte se… kdybych se nevrátil, tak jsem někde zakonzervovanej v pařezu nebo tam na tý stezce mezi Rumcajzem a nějakou pandou nad Vaňovem :o))) bus

                    0 0
          • Smazaný účet  

            jupiiiii, tak joooo :-)) v nejhorsim dorazim malinko po 16:00 ale budu kmitat abych stihal co nejdrif joooo ? :-)))

            :-)))

            kuba se teshi na pa/so :-))

            tedka byl pro vejplatu, nahore na severce a docela to shlapalo, sice pomalu ale gut :-)) se asi kripka nestacila projevit swina jedna ;-)

            :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              jo ale ve s.w.i.s.uuuuu furt nemaj pana tiogu :( prej problemy s dodavatelem a starej uz je pekne slickovatej :( sive :-))

              0 0
    • scret  

      jinak taky v sobotnik planuju nejakou lehci vyjizdku…

      0 0
      • Smazaný účet  

        sive, si tech svych placatych 500 odbud co nejrychlejc at se aspon do podzimu dostaneme taky nekam do kopcu voe ;-))))

        0 0
        • scret  

          neboj prdka neboj,v cervnu jedu do tech Doks a po Doksech budu zase naslehanej jak Léns Ármstrong:))) ted jsem sice taky jak Léns … ale po chemoterapii:))

          0 0
          • Smazaný účet  

            moc machrujesh a malo jezdish, prtka… :-))))

            0 0
            • scret  

              to jo,ale ja nejsem optimista,spis realista:))) uvidis:)) pojed s nama…misto by mozna jeste bylo… ikdyz je pravda ze letos asi chrtit nebudem,kamos ma problemy s alergii…takze budem jezdit spis tak pseudochrte:)

              0 0
          • RUMcajs  

            to jako ze mas uplene vypelichanej sourek? :-)))

            0 0
    • hmi  

      Halo halo, vcera jsme s panem Kubou vymysleli trasu sobotniho vyletu…bude se vam to libit…chcete vědět kudy?;)

      …jinak ve fotkach kola&komp. je portret soudruha NIXONA;)

      0 0
      • Genarito  

        no jasně piš :o) Podle toho co jste vymysleli si pak tipnu kolik jste měli v sobě piv :o))))

        0 0
        • hmi  

          bo nejsem takovej poeta jako Kuba, tak jen strucne;)

          UL-Velke Brezno-Fraz-Sokoli hreben-Fraz-Bynov-Probostov-Tasov-Cereniste-Rytina-UL-kremace;)

          0 0
          • Genarito  

            ty jo… to jsme kousek od Trojhory… byli jste tam? Já poprvé když jsme zakufrovali při jarní 100km :o) místo kolem trojhory jsme to po 50ti km dali přes vrchol a hned jsem věděl, že se na to místo určitě vrátím :o) akorát nevím jak bychom to udělali s kolama :o) asi by tam šly vytlačit… :o) Jinak cíl cesty je zajímavý :o)))))))

            0 0
            • hmi  

              jeee Trojhora, to neznam…? kde to je?;)

              0 0
              • Genarito  

                no tak jsem se snažil najít nějakej kloudnej odkaz a bohužel :o) „Trojhora se nachází 2 km jihozápadně od Třebušína. Z kopce (451 m.n.m.) se ukazují zajímavé pohledy do Polabí a na zříceniny hradů Kalich a Panna. Rozhledové místo je nejsnadněji přístupné po zelené turistické značce od Třebušína ke Staňkovicím. Na jihovýchodním svahu Trojhory lze najíti smírčí kříž.“

                0 0
            • Smazaný účet  

              trojohu sem nafstivil a moc me nezaujala :-)) pomer vzdalenost kni a vyzivnost tamnejsiho trailu je velmi nizka :-)

              0 0
          • Genarito  

            na kolik km to vyjde? Bych se kdyžtak ráno trošku zahřál :o) stejně asi plánujete stavit ve všech hospodách, co? :o)

            0 0
            • hmi  

              ja myslim kolem 50…zahrejem se u nonstopky na rohu a pak az zastavka v Probostove, restaurant Habeš;)

              0 0
            • Smazaný účet  

              pan je koukam fainsmekr, sice nejsem takovej zabijak abych si po dvou vystupech do 600mnm jeste chtel dat naaashup, ale ze si to ty, z rytiny vede velmi ultimatni zluta, rad ti ji ukazu ;-) no a dyz i pak budesh mit chut, klidne se projed jeste do litomeric a z patky ;-)) ti zatim objedname na shenkenau biira :-)

              0 0
              • Genarito  

                já se projedu ráno :o) dám tak 40 na zahřátí na silnici, abych v terénu neměl moc roupy a zbytečně si nenamlátil :o))))))))) Jenže je fakt, že vy jste chrti a tak bych spíš potřeboval ujištění, že tam pojedou i normálně zdatní jedinci :o) abych vás pak nebrzdil :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  koukam te asi dost honi tachometr co ? :-))))) ale jak chcesh, pripadne te treba muzeme vyzvednout ve V.B. za shrankama, pokud by se ti nechtelo vracet na misto startu.

                  0 0
                  • Genarito  

                    koukám, že jsi postřehnul, že jezdím na Děčín :o) Nejde o tachometr, ale o celkovou únavu na vyjížďce :o)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      ok, jak chcesh, tak teda to V.B ? jen abysme vedeli… jinak ale tech 50sat pres kopecky je docela naaklad…, me to teda staci azaz… :-)

                      0 0
                      • Genarito  

                        no jde o to jak dlouho to pojedem… jestli to bude v klidu jako minulý víkend, tak se ráno zahřeju :o) Já s nikým závodit nebudu… takže co se mě týče pojedu tak, abych nahoře nepadnul vysílením :o) Mimo to tento týden jsem to děsně flákal. A včerejší vyjížďka byl docela trapas :o) jsem se chtěl napojit na stezku nad Vaňovem a já absolutně nevědel kam to mám střihnout… nakonec jsem tlačil kolo k vodopádům a pak úplně nahoru :o) jsem si říkal, že tahle cesta jako sjezd by byla dobrá pro tebe :o) Jinak vlastně trénoval jsem slušně… při tom tlačení kola jsem měl tepy tam kde jsem je při tréninku chtěl mít :o))))))))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          kolem vodopadu a pak po zluty na podleshin ? :-)) jo to je dolu pekny :-)))

                          0 0
                          • Genarito  

                            jj přesně tak… z 90% by se to vyjet dalo, ale chtělo by to brutus traktory, trochu podhustit a pořádně dejchat :o) Člověk si na těch kamenech rozhodně moc neodpočine :o)

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          vyjezd kolem vodopadu je pruda, to nejezdime, lepsi je to vzit kolem vetruse, pak jeste porad nahoru a napojit se na zelenou k vodopadum, jinak ta zluta z podleshina je po te co se setka se zelenou asi lepsi nez kolem vodopadu dolu :-)) aspon mi to tak prijde :-)

                          0 0
          • lenunka  

            Cau lidi, tak tohle vypadá pěkně:o) Vezmete mě s sebou?

            0 0
            • Genarito  

              bez tebe nejedu!!!! :o)

              0 0
              • lenunka  

                aspon nebudeš padat sám, vid?:o) ještě ted mám naraženej bůček:o)

                0 0
              • lenunka  

                aspon nebudeš padat sám, vid?:o) ještě ted mám naraženej bůček:o)

                0 0
                • Genarito  

                  :o) no jo… vlastně pro to :o) Mám ti vzít gumový rukavice? :o)

                  0 0
                  • lenunka  

                    asi pojedu v podkolenkách:o) sjezd rytinou by mohl zanechat následky, který by pak byly vidět v sukni:o)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      vem mooodni pruhovany :-)) nejlepe se zelenymy pruhy, budesh tak prijemne ladit s okolnim destnim pralesem :-)

                      0 0
            • Smazaný účet  

              :-)) juuu, jooo pojeeed :-))

              0 0
              • lenunka  

                :o))) ale nešlo by vyjet až v 11? Jestli by vám to teda nějak nepřekřížilo plány.o)

                0 0
                • Genarito  

                  mě to vadit nebude, alespoň na rozjížďku vyrazím později :o) Si přispím… ty já bych dnes spal… A po obědě to bude děsný, asi si zdřímnu pod stolem :o) A koupím si dorta… asi jo, nějakýho jogurtovýho s kiwi :oP

                  0 0
                • hmi  

                  slo by to driv – 10:30? odpo jeste musim stihnout pozadat vo ruku atd.;))))

                  0 0
                  • dada  

                    jako fakt???????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­?????????????????????

                    0 0
                    • hmi  

                      hadej;)

                      0 0
                      • dada  

                        jo!

                        0 0
                      • scret  

                        vynatek z Haussmanova dila:)

                        Vrcholem pokrytectví pak je to, že snoubenec nežádá svou nastávající o vagínu, nýbrž o ruku. Přitom je to jednoznačně vagína, o kterou se jedná. Při jejím převzetí existují u nepokryteckých národů velkolepé ceremoniely, její použití cizím mužem je uzákoněno jako důvod k rozvodu a její neposkvrněnost znamená neposkvrněnost celé ženy. Ne tedy o vagínu ženy je třeba žádat, nýbrž o její ruku, kterou na ulici líbá kdekdo, která specifičnost zásnub ani nereprezentuje a přísně vzato není pro ně ani potřeba.

                        0 0
                        • hmi  

                          a chlupu a chalupu dostane od taaaaty;)))))

                          0 0
                        • Genarito  

                          :o)))))))))

                          0 0
                        • dada  

                          hele az budes svyho nastavajiciho tchana zadat tak to, prosim, natoc na video jo? :)

                          0 0
                          • hmi  

                            je to jednoduchy, vlezes nalitej dovnitr, svalis se na pohovku a zahucis PIVO NEBO ZDECHNU!

                            0 0
                            • dada  

                              no ja myslel screta az bude zadat o tu vagiinu… o tebe strach nemam ty ses slusne vychovanej kluk!

                              0 0
                            • scret  

                              tak to si troufam rict ze tohle by klidne proslo…teda pokud budu zadat nekdy v budoucnu Kacu o ruku:))

                              0 0
                        • lenunka  

                          haussman je tvoje oblíbená četba?:o) Si myslim, že hmi v tom má ted dost zmatek, vo co vlastně bude žádat, že si to bude muset zítra nacvičit a my mu budem radit:o) jak to vyjádřit:o)To teda z toho může bejt dobrý číslo:o)))

                          0 0
                          • scret  

                            no nevim esli oblibena cetba,ale cetl jsem to a samozrejme jak chlap s nekterymy pasazemi vic nez souhlasim:)

                            jinak moje oblibena cetba kdyz je cas je sci-fi…F.Herbert a jeho Duna me docela zamestnavali:))

                            0 0
                            • lenunka  

                              chápu že s něčím souhlasíš:o) Ale my jsme ouplně JINYYY:o)))))

                              0 0
                              • SELMIRA  

                                MNOHEM LEPŠÍ než ten pán a někteří další můžou vůbec pochopit :o)

                                0 0
                                • lenunka  

                                  to máš ouplně pravdu. A tech jinech je daleko víc, než si ten pán myslí:o)

                                  0 0
                              • scret  

                                jj,to je jasny:) stejnej argument jako kdyz vezni rikaj ze jsou v kriminale nevinne:))))

                                ale kdyz si to clovek precte tak zjisti ze neutoci ne vsechny zensky,jenom proste na nektery tipy:)

                                0 0
                            • RUMcajs  

                              No, ja se docela nasmal u te pasaze, jak prirovnava oralni sex k vynaseni odpadku.

                              0 0
                          • hmi  

                            ev. bych mel zajem o nacvik svatebni noci;))))

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          nekterii ‚pani tvorstva‘ mi prijdou uplne blby, ale mozna sem blbej ja…

                          0 0
                          • RUMcajs  

                            JJ, si predstav, ze se takovej lev (pan tvorstva) necha normalne zavrit do ZOO :-)

                            0 0
                          • SELMIRA  

                            mně taky páni, ale i pani tak možná…nevim :o))

                            0 0
                  • RUMcajs  

                    Na ruku se vyprdni, zazadej o usta :-)))

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    jeee, bude svatba?! muzem se prijit najist??? :o)

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  nooo, snad nezkrizilo :-)) nebo te muzeme nabrat cestou, dyz sficish z vashich vyshin nejak bokem smer V.B. :-))

                  0 0
                  • lenunka  

                    já bych čekala ve velkáči na křižovatce pod závorama. Jak teda s tím časem? Tak 10:30? Tak já bych ve VB byla tak 10:45. To abych šla spát po večerníčku.

                    0 0
          • SELMIRA  

            tak to s váma nejedu pro LOVOsičačky to neni uplně příhodná trasa :o(

            0 0
            • RUMcajs  

              No, venuj se misto toho foceni Kamzika!

              0 0
              • SELMIRA  

                uz mam nekolik jeho fote, naposledy jsem ho vyfotila minulej vikend na Pajstunu, ale nic moc foto :o( asi neni jen tak ho vyfotit je tak kraaaasnej, az neni fotogenickej se mi zda

                budu se radeji venovat lovobabičce :o)

                0 0
            • Smazaný účet  

              a budesh tu zzz bajkem ? :-)

              0 0
              • SELMIRA  

                bez málo času jsem včera uvažovala, že by jo, ale stejně to máte naplánovaný tak, že se mi to moc neho tak příště ten Proboštof kdy to vlastně je? to bych jako jela totiž

                0 0
                • Smazaný účet  

                  posledni weekend f kvetnu :-)) fcera sme s houmim urcili termin :-) pac porad to bylo takovy ‚plovouci‘ a to se pak neuskutecni nikakdaaa :-)))

                  :-)

                  0 0
      • Smazaný účet  

        jen dodam ze start je umisten na oblibene misto U KULTUURAAAKU, casove pak na 10:00, pokud by nekdo s prespolnich se chtel pridat a bylo to pro nej moc brzo, radi odstartujeme az v 11 :-)))

        0 0
    • hmi  

      organizacne: 10:30 u kulturaku, 11:00 schranky VB

      …vyhovuje?;)

      0 0
    • kacacka  

      všem přeju fájn víkend…příští týden s vámi už snad konečně opět vyrazím :)

      0 0
      • hmi  

        na Hnatu;)

        0 0
      • lenunka  

        Měj se fajn o rooomantickym víkendu a v tejdnu bysme mohly něco zajet, jestli te pustej z ph

        0 0
      • scret  

        jj,tobe taky:)

        0 0
        • RUMcajs  

          Hele, dneska vecir jdu zkouset opet nepromokavost hadru. Venku tak pekne prsi, ze po kopcich urcite nebudou somrovat domorodci v adidaskach a ja tak konecne budu mit 2 dny klid :-) Bagl uz je sbalenej, pripravenej k poklusu na autobus.

          0 0
          • scret  

            hmm,to ja hodlam az dodelam tu fusku ve Slanym jet nekam na hory…Slovinsko,Ra­kousko,Sloven­sko…kdo vi…

            0 0
            • RUMcajs  

              No, ja se uz tesim na zimni dovcu. Premejslim kam s fotakem na par dnu, aby tam byl snih a neotravovali tam turisti.

              0 0
            • RUMcajs  

              Jo, jeste k tem Salticum.

              • malo tuhe (krouti se)
              • nizky vzorek
              • bok jsem proriznul (cca 1cm x 1.5mm jizva)
              • kvalita zpracovani
              • nebylo treba je rozchodit
              0 0
              • scret  

                tak ad 1: si nemyslim
                ad 2: jo to bohuzel maj
                ad 3: to se ti muze stat u kazdejch bot,holt smula:(

                0 0
                • RUMcajs  

                  Ad 1) take si to nemyslim, ale moje chodidla pro to maji padne argumenty :-) Priste jdu ciste do tvrdosti C, nikoli B/C

                  0 0
                  • scret  

                    se pose..es! uvidis…zalezi taky u jaky znacky…treba vim ze HanWagy se daj nosit i C…kamos je ma,taha je i po meste:)

                    0 0
                  • RUMcajs  

                    Jdu-li po vrstevnici v takovemhle svahu, tak se proste kroutej :-(

                    www.fotoaparat.cz/index.php?…

                    0 0
                    • scret  

                      no to nevim,zalezi co myslis krouteni..:) ale kazdy celokuze ktery nejsou uplne tvrdy se trochu poddaj…

                      0 0
                      • RUMcajs  

                        JJ, prave to mam na mysli. Mel jsem koupit Ccko, a rozslapnou ho a ted mit super botky. Na rovine a bez baglu to jde, v 30% sklonu s baglem pracujou az moc.

                        0 0
    • Smazaný účet  

      2hmi: plati dneska 16:00–16:15 zakladna-start na kratkej vyletek ? :-)

      mi napadlo, sme uz dlouho netestovali ten zelenej sjezdik ze suchy do stadic a ten neni tak prisnej ohledne sutruuu, ze by karlovi tolik nevadil :-) co ty na to ? :-)

      0 0
    • Genarito  

      tak se nám to počasí trochu pokazilo :o) vyrazil jsem ještě za sucha, ale dojížděl za deště :o) nemám na vás kontakt a tak nevím jestli se jede… Moje pláště mokrej terén moc nezvládnou… držej, ale nabalujou bordel :o) projížďkou po silnici jsem kolo umyl, má cenu ho zase v terénu špinit? :o)

      0 0
      • lenunka  

        Co říkáte posunout start třeba na 13 hod. Třeba se to vybere. Ted nejedu, i kdyby už nepršelo, chce to trochu vsáknout. Co vy na to?

        0 0
        • Genarito  

          já jsem pro :o) v klidu usuším hadry, dám si čajík, konečně posnídám :o) Akorát chudáci chlapi jestli vyjeli… i když oni jsou šílenci co? Si v tom bahně porajtujou… Mě tohle nějak nebere :o) nebaví mě čistit kolo kort, když jsem v paneláku. A stejně mám zásadu ho čistit tak, že až to bahno uschne, tak to oloupu a otřu… Žádný sprchy a mokrý hadry… to teda ne

          0 0
          • Genarito  

            teda tím chci říct, že je blbý tahat totálně zapra*ený kolo se 3ma kg bahna do bytu aby to uschlo a já to kolo potom mohl vyčistit :o)

            0 0
          • scret  

            bry rano,to musi do sprchyy:) ja takhle sprchuju taky a neni nic lepsiho nez oplachnout „milacka“ vlaznou vodou…

            0 0
            • Genarito  

              fujky… chudinka malinká… ten bordel se mu dostane do všech škvír :o)

              0 0
              • scret  

                ale jdi ty:) no prave tu spinu ze vsech skvir vyplachnes..

                0 0
            • Genarito  

              jestli máš pls kontakt na kubu či hmi, napiš jim, že s Léňou nejedeme… díky, zkusíme vyrazit později… v těch 13h

              0 0
              • lenunka  

                sorry že se opakuju, ale mám dneska šnečí net, než něco odešlu, tak to je teda dneska fofr:o)

                0 0
                • Genarito  

                  V pohodě Lenčo :o) Jinak já tu vidím už modrou oblohu :o) v těch 13h by to mohlo být dobré

                  0 0
            • lenunka  

              brý, ty náhodou nemáš kontakt na kubu, že bys mu napsal že nejedu a genarito koukám taky ne? Jestli vyjeli, aby na nás nečekali?

              0 0
              • Genarito  

                ale mám pozitivní zprávu… mrknu na severozápad a asi 30 minut v dálce :o))))))) je prázdno… poslední dlouhý mrak se přežene a pak by to mělo osychat… a mrkal jsem i na satelitní snímek 1.im.cz/n/img/po­casi/satelit.jpg a nemělo by to být už tak strašný :o) podle mě bude do hodinky líp… odpoledne vyjedeme :o)

                0 0
              • scret  

                na Kubajze mam,ale nevim jak taha sebou mobil ale pisnu mu…kdo jede dalsi?mam cislo na Kacu a i Dadu…

                0 0
                • Genarito  

                  teď už to aktuální asi neni, protože byl spich v 10:30 u kulturáku a v 11h ve VB… jinak vím že měl jet hmi a snad rumcajz :o) fakt přesně netuším :o)

                  0 0
      • Smazaný účet  

        tyjo, tak kdo nejel dost zavahal :-)) sice hnedka ze zacatku zacalo chcat, ale preckali sme pod strechou, kourili a pomlouvali ty ktery nejeli ;-)))

        jen co prestalo, vyrazili sme smer malecov, probostov ( dali polifku a energeticke napoje ), nasledovala homole a fraaaz, peknej zjazd do V.B. a dojezd :-))

        :-) po celou dobu bylo krasne, zacalo chcat az dyz sme byli pod strechou na shenkovne :))

        blata minimalne, porad se fsechna voda okamzite fsakuje, v lesich pohoda a prijemno :-)))

        tak :-)

        0 0
        • Genarito  

          No tak já taky nebyl srab :o) Vyjel jsem v 9h ještě za sucha… dojel k pumpě směr Malé Březno a začalo cikat… Tak jsem tam postál, a vracel to domu :o) Hlavně, že jsem měl natankovaný 2l vody :o) no vyjeli jsme s Léňou ve 14h z Nové Vsi a dali to přes Němčí, Rýdeč, Těchlovice a Zubrnice domu… V Zubrnicích byl jarmark a ještě než jsme sjeli do hospody na večeři, tak jsem málem porazil jednoho maníka na chůdách :o) Lenka asi čekala až se tam vyřáděj a předvedou nějakou scénku a pak už jsme pili, jedli a kecali :o) Když jsme se zvedali začalo zase lejt… Tak jsme se schovali na autobusové zastávce v Zubrnicích a přečkali to nejhorší (Lenko už o tom nemusíš mluvit :o))))))))))) No a pak už jsme pohodově jeli směr UL :o) hele nevěřím, že jste měli dnes víc km v nohou jak my :oP Pche a těch nastoupaných metrů co jsme měli… A nejsme bábovky a zítra chceme taky vyrazit… má být parádní počasí :o) Jedete s náma? :o) Jo a při cestě zpět jsme si díky mokrý silnici umyly kola, heč :o)))))))

          0 0
          • lenunka  

            Cau všichni, to bylo dneska hezky!!! Už jsem vostříkala kolo, batoh, hodila hadry do pračky, do bot nacpala noviny, horká sprcha a je super. Z tý Novky jsme dali kondičku do Němčí, je tam ted před cílem nově strom přes cestu, docela tlustej, to musela bejt dost rána. Jeli jsme kolem Dlouhýho vrchu, to je mňam cesta po vrstevnici, asi ji znáte. Počasí celou dobu dobrý, až když jsme vyjížděli ze Zubrnic. Naštěstí má Genarito v hlavě ten satelit:o), tak že prej to přejde, i když to teda na to nevypadalo, sešli jme se nakonec na bus zastávce 4 cyklisti. Tam jsme tu průtrž přečkali, ale jsem tak drkotala zubama, že jsem je musela držet silou u sebe, abych se nekousla do jazyka:o) G. se už na mě nemoh koukat:o), tak jsem musela dělat dřepyyyy, klikyyyy, a jánevimcoještě, abych nebyla modrá:o) No a do ústí slunce, hawai, atd. Tyjo, já tady vyšvihla přímo slohovku:o) Plánujete někdo, že byste zítra vyjel?

            0 0
            • Genarito  

              jen srágory nevyjedou :o) teď hodím info z Polaru do PC a pošlu ti trasu co jsme jeli :o) teda bude tam víc km… něco jsem totiž jel já k tobě ze Všebořic… No jak jsme na zastávce procvičovali na lavičce triceps, tak jsem se slušně prohřál :o) Chudáci ty 2 cyklisti :o) ten jeden měl nepromokavou bundu, ale ten druhý ten si z toho kopce z Lovečkovic do Zubrnic v dešti užil :o))))) No a za jízdy ve 40km/h je to spíš slejvák neš déšť :o) Teď jsem dojedl brambory s dušenou mrkví a asi se vrhnu na nanuky :o) musím doplnit pořádně energii :oP Si to musím nějak odůvodnit, když před vyjížďkou furt nadávám jak nehubnu :o)

              0 0
              • Genarito  

                :o))) tak tomuhle říkám kvalitní záznam v Polaru :o) /…cz//foto.php?… Hele kdy si dáme třeba Komáří Vížku 10×? :o))))) Jde do toho nkdo se mnou? Teda já myslím, že kdybych jí jel po 2. tak mám totálně dost :o)

                0 0
                • lenunka  

                  to snad ani neni možný, to existuje mít to takhle pravidelný nebo co?

                  0 0
                  • Genarito  

                    no ono to vypadá pravidelný… Pavel jel jeden kopec 70× :o))))) to pravidelný hnědý je výška, modrý rychlost a červený tepy :o) to se to trénuje… a nastoupáno měl 5km :o) Jinak poslal jsem ti email

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      70× jeden kopec ??? asi trochu magor ne ? ho bavi ? :-)

                      0 0
                      • Genarito  

                        žádnej magor :o) totální borec :o))))))) kdybych na to měl energii, tak to taky jedu… hele ale tu Komárku myslím vážně… i když tohle asi s pořádným tréninkem nemá nic společnýho… chce to kratší intervaly… kopec tak do 1,5km :o) ale kterej vybrat… u baráků nejezdím… to bych si fakt připadal blbě… jet nahoru a dolu třeba 5h :o)))))))))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          me trening nezajima

                          0 0
                          • Genarito  

                            no jenže tohle trénink ani tak neni :o) to člověka prostě baví :o) Stejně tak jsme magoři pro někoho kdo vůbec nejezdí na kole… Slašej, že jezdím a jezdím (protože mě to baví) a už vypouštěj z pusy něco podobnýho jako ty :o)

                            0 0
                        • lenunka  

                          Tak jeden kopec 70× mi připadá taky trochu ujetý, jedině že to bral z výzkumných důvodů, ale stejně je to masochista:o) komárka proč ne, pak přes kopečky do ústí. Na komárce vařej dobrek grog, vid kubo.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            jo, komarka je gut, ale po tej kripce sem nejakej marnej :-)) tak se mi tam tedka nechce ;-) by byl spish boj vo preziti nez vylet :-)

                            0 0
                            • lenunka  

                              jasně že to nevidim na zejtra, ale dá se s tim počítat

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                to je jasny ze ji dame :-))) a klidne brzo, treba i f tejdnu :-) je uz dlouho svetlo :-)

                                0 0
                                • lenunka  

                                  jasně, když slyšim vo těch odměnách na komárce, tak si i vezmu volno:o)

                                  0 0
                          • Smazaný účet  

                            co grog, ale ta česnečka! o jelenim guláši nemluvě!

                            0 0
                            • lenunka  

                              a další a další laskominy:o)

                              0 0
                              • Genarito  

                                já mám hlad :o) hehehe poslouchej: …asi si jdu otevřít chipsy :o))))))) nebo ne… to nechám na jindy… tuňáka si otevřu :o) Vidíš to jaký mám chutě? přitom by to jablko spravilo… akorát ho tu nemám… budu si muset něco nasyslit dopředu… pak mi to tu chybá :o/

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  jabko s tuňákem? nejsi těhotnej? :o) já sem si dal čipsy a dorazil flašku červenýho made in south africa… ňamka…

                                  0 0
                                  • Genarito  

                                    no jablko tu nemám a tak místo něho do sebe nacpu chipsy Grande a tuňáka… a mrknu se co tu vůbec ještě mám… jdu na to :o)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      solený chipsy jsou doplňování minerálů, žejo. :o)

                                      0 0
                                      • Genarito  

                                        no jasan… hele čtu tu, že tam je i hořčík :o) super… a vitamín E… a bílkoviny!!! No vidíš… chipsy jsou zdravý :o) Našel jsem tu ještě polosuchej salám :o) to jsou hody :o)

                                        0 0
                            • Genarito  

                              no o česnečce mi nemluv… to bylo posledně děsný… přijeli jsme tam kolem 17h a říkali, že nic k jídlu nemaj :o) asi jí chtěli zrovna vylejvat psovi, když kuchař zezadu řekl… „Ale jooo, česnečku tu máme…“ no můžu ti říct, byla nějaká prošlá, ale česnek to svinstvo asi vypálil :o))) v době oběda ji maji asi dobrou… nevím :o)

                              0 0
                      • RUMcajs  

                        No, me se obcas stane, ze zapomenu v pokoji klice a musim pro ne rano do pokoje do prvniho patra, pak tam zapomenu botu, co jsem drzel v ruce kdyz jsem sel pro klice, tak se vratim s klicema pro botu. Ale ze bych se musel nekam vracet 70×? :-)))

                        0 0
            • Smazaný účet  

              nebyli ty dva cyklisti kluk s holkou, blondatej dlouhy vlasy a tmavovlaska vysoka hubena ? :-)) bych si tipl ze jooo, pac sme je potkali cestou zpatky jak jednou do zubrnic pres homoli pres hreben a byl to pepanek s betkou a meli jet rano snama ale zaspali :-)))))

              0 0
              • Genarito  

                néééé to byli nějací dědulové :o) teda pardon… ale o pár let starší než my :o))))))

                0 0
            • Smazaný účet  

              no na zitra sme s tesakem predbezne dohodly na setkani na kamejku :-) a pak se uvidi co dal…

              ale jeste nevim jakej time :-) doufam ze ne moc brzo ;-)

              :-)

              0 0
              • lenunka  

                že bysme udělali na kamejku rozhovory z voka do voka?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  zejo :-))))

                  bych to videl tak nekdy po vobede, uvidime kdy se vzbudi tesak, rikal ze maj dneska nejakou kalbu ;-))))

                  my ji meli fcera a taky podle toho sme splazili kopecky tempem velmi volnym ;-)))

                  :-)

                  a jela bys nejak vrchem od sebe nebo setkani u zdymadel a spish spatky to vzit pres cereniste treba abys to mela uz pak dolu domu ? :-)

                  0 0
                  • lenunka  

                    asi spíš za b) od zdymadel, abych si trochu protáhla unavený končetiny. Ale pak bude zážitek na čéřo, jestli to chceš vzít přes hradiště:o)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      uvidime co tesak :-)) dohodneme trasu na tom kamejku, neco zajimavyho at sou zazitky :-))

                      0 0
                      • Genarito  

                        hlavně ne nějaký brutus sjezdy :o) i když to by vás nemuselo bavit, protože po tom musí člověk zase nahoru do kopce :o))))))))) :oP

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          duvod proc jezdim do kopce je, ze se pak muzu spustit co nejsilenejsi cestou dolu… :-)

                          0 0
                          • Genarito  

                            nestraš tím, že by sis těch sjezdů chtěl dát víc :o)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              vazne uvazuju o HASKYM :-))) tahal by me do kopcu :-))) dole bych na nej pockal :-)) nezby sebehl zamnou :-)

                              0 0
                              • Genarito  

                                dobrá taktika :o) hehe a neuvažoval jsi o Olafovi? Že bys ho nechal jezdit a sám byl třeba furt v hospodě :o)))))))))

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  ten pes te neutahne celyho, jen ti pomuze :-))

                                  0 0
                                  • Genarito  

                                    počkej, ale to asi nemyslíš vážně ne? Nebo to jsi někde viděl? :o) Bych asi neudržel řidítka :o))) ale je to bomba… Pes se proběhne, ty projedeš a oba dva jsou spokojený :o)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      psa mash pripoutanyho k necemu podobnymu jako je horolezeckej sedak :-) nahodou by to mohla bejt prdel, tydle psy potrebujou behat jak stekly ;-)))) semnou by se mel dobre ;-)

                                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    se vám divim. mě dycky hrozně štvalo, jezdit s kocovinou, nedejbože dyž sem do toho eště hulil. nejelo mi to, bolely mě plíce, fuj. eště že mi to zakázali. :o)))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jj, kocour je tezky zavazi ;-)) ale stim hulenim…, me to fakt nevadi :-)) asi ten tabak je jina trida ;-))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        sem hlavně hulil nepravidelně… sem si nikdy nezvyk. a max. lehký, jak jsem si dal „těžký“ tak sem sotva vykouřil celý cigáro… sem se z toho motal… :o)))

                        0 0
                        • Genarito  

                          to chce trénovat a trénovat… časem to přijde :o)

                          0 0
                        • lenunka  

                          a co ti teda zakázali? To hulení a nasáváníl nebo to ježdění? :o))))))

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            chlastat, hulit cigarety, a vůbec požívat psychotropní látky… divoký sex taky, že prej mám dost spát… a dyž sem se onehdá vyflákal a rozbil helmu, tak se doktor taky tvářil hrozivě, že musim bejt na hlavu opatrnej… no, doktoři, pakáž jedna… ;o)))) tak naštěstí jsem to zakázaný stihnul odzkoušet tak mě to tolik nemusí mrzet… a trvalé partnerství eliminuje potřebu dlouhých nocí… :o)))) a vůbec, du spát, ráno musim vstávat v osum… abych stihnul profrčet prahu než jí zavřou pro maratonce…

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          aha, jo, to pak jo :)) pak to znat je, u me samozrejme zadnej rozdil neni.. pac hulim imrvere ;-)))

                          0 0
                  • lenunka  

                    po vobědě mi to vyhovuje, budu aspon doma za kuchňku:o) Ale abych je moc nerozmazlila zase, vařila jsem i dneska!

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      tak prima :-) urco se rano dohodneme, se teshim :-) jen je rozmazluj :-)))))))) ( musim drzet s chlapama ne ? ;-))

                      :-))

                      0 0
                      • lenunka  

                        Sem zjistila pozorováním, když TO rozmazluješ furt, tak to berou jako standard a stavíš si sám pro sebe šibenici. Ale když to nejni standard, tak to každej ocení:o)))

                        0 0
        • lenunka  

          Kubo, jak vypadá ten sjezd z fráže do VB? Jsou tam hodně šutry ? Já to zatim jela jen nahoru před rokem. Taky zážitek:o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            tam je tech cest dolu hodne, vetsinou sou to shotolinky nebo lesni cesty ( rozumej od lesni techniky ), sutru malo…

            :-)))

            0 0
    • Genarito  

      tak dnes bude start někdy po obědě? Netuší se alespoň přibližně v kolik? abych se včas nadlábnul a pak se trochu zahřál :o) mám ve stehnech ze včera bordel :o))

      0 0
      • Smazaný účet  

        tesak nejede…, psal sms…

        bych dal start na 14:00 u tech zdymadel, co byste rekli dojet si napohodu do zernosek, dat si gulashek + mopr a pak prefrcet reku pomoci privozu, vyjet si oparenskym udolim, pak pod kletecnou a pod kubacku, tam uz to znate, pak bysme mohli dat i nejakou zmenu dyz budete chtit, nebo klasika do dubicek a zalezlu a paradnim trailikem do vanova :-)

        do zernosek to vememe pres deblik a pripadne i kamejk… a po stary vinarsky ceste dolu..

        0 0
        • Genarito  

          no já souhlasím :o) to se stihnu nadlábnout, oholit hlavu abych byl rychlejší a možná i vyšvihám ten sajrajt z nohou :o)

          0 0
        • lenunka  

          Cau poránu, budu tam. Už se těšim na tu pohodu:o)

          0 0
        • Smazaný účet  

          uz ste vyrazili ? :-))) budu tam tak o 5–10minutek pozdejc…, se omlouvam, sem se zasekl na filmu :-)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            a jak to dopadlo?

            0 0
            • Smazaný účet  

              vyjizdka fakt gut :-) luxusni pocasi, zadny krutarny na trati, proste nedelni pohodovej vylet :-))))

              nam :-))))

              0 0
              • Genarito  

                excelentní a úplně nejlepší sjezdy a rovinky… šlo tam i pěkně přišlápnout :o) No ale ten 1. sjezd mě přímo nadchnul :o) jsem se ani moc nebál to pustit :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  noooo :-)) sjezd sme jeli jeden, ten z dubicek :-)) ale z debliku je to pohoda, nedivim se ze ti to libilo :-)

                  dash fotos nekam ? :-))))

                  0 0
                  • Genarito  

                    juj… vydrž prosím 15 minut… pálím a pak to nasypu k sobě na ftp… už to mám stažený v PC, ale teď při tom pálení nechci moc zatěžovat comp :o) Pálím rychlostí 4× :oP

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jo, mam casu dost :-)))

                      0 0
                      • lenunka  

                        Fakt moooc dobrý:o) samá pohoda, počasí taky malba. Jsem zvědavá na tu fotku labe za dubičkama:o)

                        0 0
                      • Genarito  

                        tak fotky k sobě hážu jen dočasně (tak na týden), protože tam moc místa nemám… hodil jsem tam i originální velikosti fotek, tak pokud se vám nějaká bude líbit, můžete si jí stáhnout do PC :o) nakopčil jsem to do pasqil.hustej­.net/foto/bf_200705­13/ Kopírování trvalo tak dlouho, protože tu mám děsně pomalej upload :o/ grrrrrrrrrrr :o))))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          sive, dobry ale to vypada jak dyz sme celej den jezdili asphalt a pritom ho bylo daleko min jak lesa :-))

                          0 0
                          • Genarito  

                            :o)))))) hehe diskriminující fotky! :o) ale fakt po mě nechtěj, abych se naučil vás fotit za jízdy v terénu :o) Ale pokud budu příště znát trasy, tak bych si do kopců máknul a pak vás nafotil :o) Jenže to se obávám, že budete zase namítat to, že na těch fotkách vypadáte pořád vyflusaně a přitom jste to jeli na pohodu :o))))) Sjezdy rychlejší jak ty mít opravdu nebudu :o)

                            0 0
                          • lenunka  

                            no protože v terénu nebyl čas fotit:o) ale příště musíme nafotit i tebe.

                            0 0
                            • Genarito  

                              jedině můj stín :o)

                              0 0
                              • lenunka  

                                ne, musí bejt i dokument:o) Příště vezmu foták já.o)

                                0 0
                                • Genarito  

                                  víš co… To je poslední dobou moje image :o) snad jí nechceš narušit? Mimo to mou image zničíš i jiným způsobem, protože se ti určitě povede mě fotit v momentě kdy budu rýt frňákem zem :o) Znám ty Murphyho zákony :o)))

                                  0 0
                          • RUMcajs  

                            No, vypada to jak kdyz jedete po silnici do hospody a z hospody opet po silnici :-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              jo, na to sme cekali az to zhodnotish ;-)))))

                              0 0
                              • RUMcajs  

                                No a dockali jste se :-) Ted muzes hovnotit ty (myslim ze by to chtelo zesvetlit stin na kopci vpravo).

                                P.S. Asi starnu, bezel jsem do toho kopce jen pomalu a s prestavkama :-/

                                0 0
    • Smazaný účet  

      Neska máme pěkně, tak vám řeknu veselou příhodu z usínání. To si takdle usínám, a v polospánku slyšim houkání. A řikám si kurňa, je po půlnoci, to musej ty policajti houkat? Dyk je určitě silnice prázdná… A pak jsem zjistil že to nebyla houkačka ale že mi pískalo v nose… :o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        :-))))

        0 0
      • RUMcajs  

        No, povedena historka :-) Slysel jsem, ze takhle mel nekdo rymu a jak usinal, tak vzdycky slysel jak nekde bzuci komar. Tak se zvednul, piskanu ustalo, lehnul a zase ho slysel..

        0 0
    • Smazaný účet  

      sive, slusny vedro co ? :-)) tady f praci to jeste docela de :-) ale venku…, ani by se mi moc na kolo nechtelo :-) jedine f plavkach ;-)

      co zitra ? :-)) ma bejt deshtivo a chlaaadek :-) teda jestli zase nekecaj, voni f tom moc jasno nemaj… :-)

      pojedeme nekam ? :-)) trochu se rochnit ? :-) i kdyz… to se zase hnedka fcucne… to uz zname :-)

      jinak mam prej prudushky chyceny, chrcim a kashlu takovy pekny veci ( bleeee… ), ale jinak je mi dobre :-) navic mam espezial hrozne dobrej syrouuupek, nejradeji bych ho vypil hnedka celej jak je dobrej ;-)))) bo ale asi bych byl pekne nafrcenej ;-))))))))))

      no a jinak nic novyho ;-) jak se mate ? co delate ? :-)

      jen snad ze pro milovniky zdrave ( tfuj tajxl ) vyzivy, byla na dvore ujepu dneska ochutnafka f. EMCO :-) ve velkym styylku, s reproooo music, stankem, epesnima modelkama a pro damy epesni modyylci aka shampoooni :-) luxusni akcicka, skoda ze nedavali treba klobasky :-)

      :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        müsli klobása… tyjo, to by byl hit! ideálně grilovací!

        0 0
        • Smazaný účet  

          sme jednou grilovali tofu-NECO, vermi ze idealni to neni ;-))))))))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            tofu je fascinující věc. nemá chuť ani vůni. prostě bílé nic…

            0 0
            • Smazaný účet  

              ma ale urcite proteiny, vlakniny atd… :-)) to tydle bezchutny zdravovyzivovy cajky mivaj :-)

              0 0
              • dada  

                omyl…chybi tam spoustu dulezitych zivin stejne jako v kurecim mase atp…100% krava a prase rulezzzz!

                0 0
                • Smazaný účet  

                  dobre zivenej clovek se dozije vic let zejo ? :-)) nevim jestli se mi chce spolecne s vrstevnikama duchodcema brazdit ul za ucelem nejlevnejsiho nakupu ;-) si tak rikam… mozna lepsi se toho nedozit ;-)

                  0 0
                  • dada  

                    neeee nekde je hranice kde se to lame a jidlo ti zivot zkracuje…spish je ta hranice dle nasich meritek dost nizko…hlad je positivni… ale kazdopadne bilkoviny sou dulezity a poradny sou jen v poradnym mase…soja to je hruba a chemicky krute zpracovana nahrazka!

                    jo co bude s tema clou? a co sem to vlestne este chtel?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      nevim, pac si mi to neposlal mailem, to covek muze meldovat donekonecna toto :-)))) to se strati f tech threadech.....

                      0 0
                      • dada  

                        mas mejl brumlo

                        0 0
                        • dada  

                          to vogo sem dal seznam.cz misto volny…uz davam spravnou adresss

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            :-) ajak se jinak mate co delate ? :-)) co ten golfing weekend ? :)) byla pohoda ? :))

                            0 0
                            • dada  

                              jjjj…ale mame este tak 20 let cas na to…ale videli sme se tam s chlapem co stavi to golfovy hriste za habrakem tak sme mu rikali ze mu rozjizdime kolama greeeeny :))))

                              0 0
                              • Tesak  

                                Tak sem se Dádo poptal jak je to stim moprem:-) A pan znalec pravil ze je to special odruda vyslechtena na morave ze dvou odrud (uz nevim jakejch) a pote se to zacalo pestovat tady u nas v zernosekach. Zatimco tady se to pestuje pod nazvem mopr dale, na morave to dostalo nazef MUSKAT.No ale rikaj ,že ten zernoseckej je fakt zdařilej a trochu jinej nez na moravě.prostě náš:-))

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                sive, za habrakem bude golf jo ? :-) mamamija..... :-)))

                                0 0
                                • dada  

                                  jo 18 jamek mistrofskej

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    sijo :-)) no, voni sou ty hriste hezky :-) mam je vlastne rad :-)) takovy cerstve zeleny :-) a ty rubnicky a zakopavaci piskovistatka a mostiky a tak :-)) parada :-)

                                    0 0
                                    • RUMcajs  

                                      A vsiml jsi si, jak dokazou bejt golfisti agresivni? Staci si sednout k hristi a piskat jim fauly, nebo rvat gol a hnedle se certej :-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        ;-)) joo, nebo jim jako podavat zatoulany mice, ale vracet jim tenisaky ;-)

                                        0 0
                                      • dada  

                                        dobry je taky projit se jim pres green a ukopnout jim omylem micek..ale chce to odvahu-ty hokejky maj kovový!

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          dobrá akce by mohla bejt naběhnout tam v noci a zabetonovat jim jamky. :o)

                                          0 0
                                          • dada  

                                            a do rybníčků nasadit pirani a do sandpitů ty červáky z Duny!

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              vidim ze by sme spolecne mohli udelat moc prima nocni ‚golfovou‘ akcicku ;-))))))))) co treba krtci ? syslove, kralici a dalsi norari, jak se knim stavi golfovy travnikari ? ;-))))

                                              0 0
                                              • RUMcajs  

                                                No, ja si pravidelne kratim cestu behem nocnich pochodu v Killarney prechodem golfovych hrist v pohorkach a s baglem. Musim uznat, ze se do toho jejich travnicku ty trekovy hulky spickove zapichujou :-)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  ty si ale… :-)

                                                  0 0
                                                  • dada  

                                                    …malej nezbeda :)))

                                                    0 0
                                                  • RUMcajs  

                                                    A strasne linej. Jsem si tam chtel postavit stan a vypadnout s usvitem, ale obvykle se v nem valim do 10:00 a nerad bych v nem byl ubit holema jak had v pytli :-))))

                                                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      kua, abych tu kvuli castymu predvejplatnimu hladovani nakonec nebyl do stofky, to by mi jeblo :-)))))))))

                      0 0
      • RUMcajs  

        Hmm, tak to vypada, ze v CR se zdrzim dele, nez jsem myslel. Napsali mi od Kudrny, ze prej takovejch kretenu, jako jsem ja je stasne malo a tak se zajezd pro nezajem rusi.

        0 0
        • Smazaný účet  

          no vidish :-)) aspon si nas uzijesh :-)) trochu jatra promasirujesh :-)) cubeho pocechraaash, stredohori zryjesh a krvi skraaapiiish ;-))

          joooo :-))

          0 0
        • Smazaný účet  

          jestli chcesh, muzesh mi rikat kudrno :-)))))))) ( zamlada sem mel krasny dlouhy kudrnaty vlasky ) a ja te budu vozit po stredohori jo ? :-)) za pivo ;-))))))))))))) chrrrr :-)

          0 0
          • RUMcajs  

            Hmm, jsem se dobre pojistil, den v nemocnici 300e, den v neschopnosti 210e, takze nejakou tu kapku rad proleju :-)

            0 0
    • RUMcajs  

      Spite?

      0 0
    • Tomahomo  

      400 :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.