vyběr předniho světla do 700kč

49 nepřečtených
  • jaja99

    zdravim, dival jsem se na DX procital forum a dle toho vybral toto svetlo

    nejsem narocny, jen potrebuji videt na cestu, kdyz jezdim vecer 8km z prace. Jde me spise o vydrz, at nemusim kazdy den nabijet, nez o oslnovani protijedoucich aut :) vybral jsem spravne? Nejake jine napady? Diky za rady.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Používám Solarstorm X2 svítí víc než dobře.

      0 0
    • jIrI___  

      Tohle neber, má moc úzký světelný kužel. Solarstorm X2 nebo Uniquefire HD-016 za srovnatelnou cenu jsou na tom podstatně lépe.

      0 0
      • chyna.cz  

        tak tak, má to moc úzký kužel… i když tuningem reflektoru a předního sklíčka se z něj dá dostat víc, tak si připočti dalších cca 4–5 stovek, za což už máš onoho storma, či jiný lépe řešený světlo

        0 0
        • Smazaný účet  

          STORM stojí stejně :D

          0 0
          • jaja99  

            a kde? na DX je storm 2× drazsi nez to moje vybrane.

            0 0
              • jaja99  

                dik to vypada na favorita… jen ta dodaci lhuta 40–60dni :(

                jeste jsem nasel toto: http://www.dx.com/…18650–224526#… to bude asi nejaka napodobenina ne??

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Z DX budou asi všechny napodobeniny, já mam na něm normálně potisk Solarstorm X2, jako na tomhle http://www.dx.com/…18650–259653#…. A světlo mi přišlo tak do 3 týdnů.

                  0 0
                  • WEGO  

                    takže si ho kupoval na DX jako z toho odkazu? Mohl bys kdyžtak tady hodit foto, jak to svítí?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Já kupoval z aliexpresu.

                      0 0
                      • jaja99  

                        primo od toho typka viz odkaz? Cim vic to prochazim tim vic se me mota hlava… posledni pivisko otevru :) … a jak je natom vydrz… drzi se baterie? predpokladam ze ho uz nejaky ten mesic vlastnis?

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Jedno jsem kupoval tady http://www.aliexpress.com/…0289805.html?…, druhé které ještě nepřišlo tady http://www.aliexpress.com/…4672065.html?…, ještě jsem k tomu přikoupil další akupack http://www.aliexpress.com/…2521309.html?…, který je ale bez závitu ale pořád to funguje akorát kabeláž není chráněná proti rozpojení. Výdrž je menší než u obyč. světla na baterky ale na ty 4–5 hodiny jsem se dostal. Teď ho moc nepoužívám ráno je světlo tak na co.

                          0 0
                          • jaja99  

                            tak mam objednano snad neco prijde :)

                            http://www.aliexpress.com/…1325301.html

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Uvidíš, podle mě budeš spokojenej, za ty peníze nic lepšího u nás neseženeš. Já kupil za 300KČ 1W Inoluxe, jako svítí ale když jedeš fakt ve tmě tak nepoznáš zda je na zemi louže nebo díra, s tímhle jezdím na minimum a kolikrát před to musim dávat ruku aby neoslnoval auta. Hlavě jim napiš do poznámky ať ti pošlou EU nabíječku, já to neudělal (zvyk z kupování na DX – kde automaticky posílaj podle země) a přišla mi US. Ale neva stejně jsem chtěl druhý na horáka a co jsem koukal tak koncovka pro napajení EXT HDD je stejná, takže není problém nabíjet.

                              0 0
                              • jaja99  

                                hh sem pocital kurz koruny kolem 20kč a on je 25 :( ale za ty prachy to urcite stoji… taky jsem v obchode zkousel nejake svetla kolem 300kč a to si raci zapalim svicku a dam do lucernicky

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Njn nevybral sis vhodnou dobu já se před Vánoci vešel do 440KČ. Teď mě stálo stejně protože zlevnil prodejce o dva dolary. Předtím 23 dolarů teď 21.

                                  0 0
                            • jaja99  

                              tak uz je doma… trvalo to 15 dni, ale nabijecku mi poslal tu co je na obrazku, ikdyz sem mu do poznamky psal ze chci EU… ted zjistuju kde sehnat redukci, nebo jestli to resit s prodejcem?

                              0 0
                              • jaja99  

                                tak adapter objednan z aukra za 20kč aj s poštovným :)

                                0 0
              • Tehu  

                jak dlouho vydrzi ta integrovana aku ??? Jestli dobre chapu tak je tam nejaky battery pack ktery obsahuje 4ks 16850 a jedna stoji 150kc ??? to se vyplati pak hodit svetlo do kopriv :-D

                jak je to z reklamaci? Je mozno nekde na zastoupeni u nas v CR ???

                jsem nasel toto ? coto ? http://www.kim-group.com/…lna-jkxt0002

                0 0
                • Tehu  

                  kukam ze rozdil je asi v diode ta v CR od kimu ma 2× CREE XM-L T6

                  a ta na aliexpress ma 2*CREE XM-L U2 Led Light unit

                  je to mozny ze nejsou identicke … ?

                  0 0
                • Tehu  

                  evidentne nejsou nasel jsem i svetla kde psali CREE … T6 a vsechni meli mensi svitivost. Takze je to jen dobre lakadlo pro nepozorne, s jinym pismenem. A to kdyz jsem jim psal tak odpoved byla typu za 14dni, je o ne obrovskej zajem a nez nam stihne dojit dodavka je prodana…

                  0 0
    • Ricci  

      na cestu na 8km to stacit bude

      0 0
    • drood  

      Má moc úzký kužel. Ovšem pokud do toho dáš Cree MT-G2 nebo XHP50, staneš se králem mezi všemi solarstormy a yindingy:)

      0 0
      • Ricci  

        ale za ine prachy :-)

        0 0
        • drood  

          Ale stojí to za to :). A musíš počítat s tím, že tě budou stavět pomahači a chrániči, protože ti svítí jenom jedno světlo (vlastní zkušenost).

          0 0
          • jaja99  

            pomahace mijim kazdy den, kdyz jedu z odpoledni :) nevim proc jsou v te dedine, kde se absolutne nic nedeje, ale fakt temer kazdy den je potkam a vysvetluj jim ze to neni auto ;)

            0 0
            • drood  

              Oni si zvyknou:). Jednou za mnou jeli až do fabriky, protože nechápali jak je možné, že mi svítí ráfky:D Jednou mi jeden z nich po bouračce řekl:„To víte, světel není nikdy dost.“Tak jsem holt přitvrdil…

              0 0
          • Ricci  

            mna zastavili s dvoma solarstormami,mys­leli ze zastavuju kamion, potom sa omluvili :-)))

            0 0
            • pepek  

              Buď rád, že tě nezastavil nějaký motorista a nedal ti po tlamě. Jinde bys dostal tučnou pokutu a světýlka by ti nejspíš sebrali.

              0 0
              • Smazaný účet  

                To je pěkná blbost.

                0 0
              • nooski  

                Takže až mě zase oslní auto (a stává se to každý den), tak řidič může být rád, že mu nedám někde na křižovatce po tlamě a nezavolám na něj hluchavky, které by mu daly tučnou pokutu a sebraly mu třeba auto? Chápu to správně?

                0 0
                • petrun  

                  +1

                  0 0
                • pepek  

                  Řidič tě oslní nedopatřením, ale tady soudruh to oslňování přímo plánuje a ještě z toho má čurinu.

                  Např. v Německu jsou tato světla na silnici zakázaná.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Ne nejsou.

                    0 0
                  • oddie  

                    A nějaký odkaz na příslušný německý zákon, vyhlášku nebo něco podobného by byl?

                    0 0
                    • pepek  

                      psali to na BF :-)

                      0 0
                    • drood  

                      Je to StVZO .Je daný příkon předního i zadního světla, tvar kužele, dynamo atd. Jinak Germáni můžou za to, že nikdo nevyrábí silnější dynamonáboj, než 6V/3A.A co má StVZO, to si taky nechají dobře zaplatit. Četl jsem knihu Rukopis Karla Velikého od Steva Berryho (v práci na noční, ve sluchátkách, načtenou Linguatecem). A co se člověk nedozví…Cit.:" Poté co Himmler nařídil arizaci dobytého Krymu, dostala Ahnenerbe za úkol vysazovat tam lesy německého typu a kultivovat nové plodiny pro Říši. Zároveň dohlížela na přesídlování etnických Němců do této oblasti a na deportace tisíců Ukrajinců.

                      Jenže jak rostla, potřebovala čím dál víc peněz.

                      Vznikla tedy nadace, aby pro ni shromaždovala finanční příspěvky.

                      Ke stálým dárcům patřily Deutsche Bank, BMW a Daimler-Benz – svědčily o tom opakované oficiální dopisy s poděkováním. Když se Himmler dozvěděl, že si jistý německý mechanik nechal patentovat odrazky na bicykly, zareagoval pohotově jako vždycky: Přiměl ho k založení společného podniku a pak se postaral o přijetí zákona, že odrazky musejí být na všech pedálech. Vydělával tím pro Ahnenerbe desetitisíce říšských marek ročně."

                      0 0
                      • oddie  

                        To ale platilo jen do 2013. Od 2013 nemusí být dynamo, může být aku, předtím tam měli jen dynamo.

                        0 0
                      • nitraq  

                        Sakra, jak souvisí ta propaganda s nákupem světla?!

                        0 0
    • petrun  

      Momentálně testuju toto:

      http://www.aliexpress.com/…1784568.html

      Na cestu do práce a zpět je to naprosto ideální. Na max svítí stejně jako podobná světla s externím akupackem, na low vydrží svítit celý týden. Na zastavení nebezpečně najíždějícího hňupa perfektně funguje strobo. Šroub na objímce jsem preventivně nahradil jiným s torxem a pinem uvnitř, takový bit u sebe nikdo běžně nevozí.

      0 0
      • petrun  

        PS: nabíječka byla před několika dny v nabídce Superdeal za 10 doláčů včetně 4 kvalitních aku. Je potřeba denně sledovat akce, bez slev už nenakupuju ani na Ali :D

        0 0
        • roman 3D  

          nějaké výsledky z testování máš?

          0 0
          • roman 3D  

            ještě mě zarazila váha 270 gr bez baterie, opravdu je tak těžká?

            0 0
            • drood  

              To je dobře, snadno se uchladí. Ta váha odpovídá, je to kus duralu…

              0 0
        • drood  

          Za 10$ 4 ks kvalitních 18650ek nikde nekoupíš, natož s nabíječkou…Natož na superdeal. Třeba tyhle Power XWD-5200 Rechargeable 4.2V „5200mAh“ 18650 Lithium Ion Battery – Green jsou absolutní výsměch…

          0 0
      • roman 3D  

        vypadá zajímavě za ten peníz

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.