• hmm

Zdravím. Mám 191cm 110kg a jezdím pouze silnice nebo zpevněné lesní cesty. Terén 10× ročně. Doposud jsem měl 26tku HT velikost rámu 22, nebo full stumpjumper 26tku XL 53cm sedlová trubka. Sedlo mám hodně vysoko neb mám dlouhé nohy ale nechci mít sedlovku vytaženou nadoraz kvůli mé váze proto potřebuji rám co má minimálně 53cm dlouhou sedlovou trubku což je docela oříšek. Jak jsem pochopil jedině 29tky bývají pro dlouhány ale není to podmínka. Další podmínka jsou pevné osy. Cena do 40000 a kolo aby bylo skladem. Děkuji za pomoc.

• raskin  

Do 40tis bys mohl koupit Specialized Camber 29

• gemini  

Pokud neplánuješ nějak zásadně měnit místo, kde se budeš s kolem pohybovat, je full dle mě zbytečnost…29HT je k tomu co popisuješ, neprostý ideál – ideálně pak se systémem, jaký má Trek Procaliber. Mám podobné parametry jako Ty a vozím BMC Teamelite 02, které má poměrně dlouhou sedlovou trubku a přitom je to v rámci kategorie pohodlný HTčko.

• hmm  

Nemám jinou možnost než fulla, co mám záda v háji tak záda šetřím kde se dá.

• gemini  

Tak to je pak jiná…

• Atilla  

Vyzkoušel bych pevné plusko. Nezkutečné co ty pláště dokážou zahladit. Na malých nerovnostech bych řekl, že to žehlí lépe jak full.

• wego1991  

Mám podobné parametry jako ty (192cm / 100kg – ale bylo i 110) a jezdím Neurona od Canyonu (předtím Nerve – ten mi ovšem praskl – to je u nich do jisté míry taková sázka na nejistotu:) … Teď vyprodavaji letošní modely a jsou slevy.

• hmm  

Tak vyřešeno. Poslední pořádnou kozu co šla koupit už mám doma.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.