Vitus Sommet VR 2016 versus Escarpe VR 2016 full

6 nepřečtených
  • xMartinx

    Zdravim vsechny bikery

    Po nekolika letech na HT jsem se rozhodl pro fulla a chtel bych pozadat o rady pri vyberu.Jiz nekolik let ziju v Severnim Irsku a po objeveni mistnich trailu http://www.mountainbikeni.com/ jsem mountain bikovani propadl.Chtel bych jezdit hlavne technicke traily (les snad i hory) jako je Davagh Forest (podobne Rychlebkam) Rostrevor…fotky a popis v odkazu vyse.

    Zatim jsem diky Chain Cycle Reaction pri jejich Demo Days zkousel Vitus Sommet VR (muj favorit)

    Vitus Sommet VR

    a Vitus Escarpe VR (mensi zdvih)

    Vitus Escarpe VR

    Geo mi vice sedlo u Vitus Sommet zkousel jsem zatim jen velikost L, merim 183cm vazim 79 kg u ceho si nejsem jisty jsou komponenty, vybava jestli to za ty penize stoji (£1799 = 63000 kc) chtel bych,aby to kolo neco vydrzelo nechce se mi kupovat za rok jine.

    Co vidle Manitou Mattoc Expert 160mm ma nekdo zkusenost? Jsem zastancem co si sjedu to si take vyjedu a tak s vahou 14.36kg (velikost M) a systemem 1×11 mam trochu obavy (ja vim je to o nohach:)

    Pokud to proste za ty prachy neni dobry kup mely by jste nejaky jiny tip v cenove kategorii 60000 – 70000 kc?

    Predem diky za jakekoliv reakce.

    0 0
    • smizo  

      Ahoj, mám escarpe pro, ale bral jsem jen rám a stavělo se a je to peckovní bike!! Hlavně, je to jezdivý s tímhle zdvihem a vepředu mám vidlici o vyšším zdvihu a je to bomba!! kolo je tuhý i pod mym metrákem a ten monarch maj suprově vyladěnej, ještě sem doraz nenavštívil, za to sem s tim byl v bikeparku, na Pekláku a v Koutech na enrudu a to kolo mě podrželo v pár místech ;)

      0 0
    • xMartinx  

      Diky dival jsem se na fotky hezky to mas postaveny.Escarpe Pro jsem taky zkousel je super ,ale trosku pro me jina cenova kategorie.Jinak jsi myslim,ze Vitus od toho roku 2013 ,kdy zacali vyrabet MTB udelali velky krok dopredu Vitus Bikes

      Mno jen si nejsem jist s tou Manitou vidli,naboje,brzdy atd. Ram bude v pohode.

      0 0
      • smizo  

        Rám je myslím stejnej urt, pak se mění jen osazení a rám je co sme vážili, tak v XLku i s tlumičem má nějakých 3,6kg, takže to rozhodně není žádnej papír :D a to se mi na něm právě líbí ;) Manitou vidlice bych sem se určitě nebál, případně zde je spoustu uživatelů a myslím, že má i své vlákno :) náboje jsou od novatecu, tahle značka dělá spoustu nábojů i pro jiný značky, takže tam to je víceméně jedno a shimano brzdy používá spoustu lidí, já jim na chuť nepřišel, ale většina si je chválí :D

        Jinak rozhodně nelituju, že sem vzal Escarpa!! ;)

        0 0
    • xMartinx  

      Zdravim vsechny

      Chystam se koupit Vitus Sommet VR 2016 Vitus Sommet VR

      Podle jejich tabulek jsem velikost L ,ale protoze je eLko jiz vyprodano zbyva pouze XL (nyni 25%sleva) a to je to na co se chci zeptat merim 185cm inside leg mam 85cm myslite,ze nebude problem vzit vetsi ram?Myslim tim jizdni vlastnosti a pak i mozne pripadne bolesti zad,rukou spojene s vetsim ramem (jestli vubec jsou).Co myslite brat nebo ne a pockat na modely 2017?

      Diky

      0 0
      • wilda81  

        Pokud jezdíš trochu agresivneji, tak bych ho nebral. Pokud XC/AM tak asi OK.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.