• tomek

    Které vidlice modelové řady 2007 se vám nejvíc zamlouvají?

    Anketa: Které vidlice modelové řady 2007 se vám nejvíc zamlouvají?

    50x
    60%
    FOX
    14x
    17%
    3x
    4%
    16x
    19%
    0 0
    • JMT  

      no nic moc sem zatim nevidel, tak mi sem muzete nahazet odkazy at se muzu kouknout :-) dik, sem linej hledat

      0 0
    • Radek Broz  

      Jak ktera – neco od Foxu, neco od Marzocchi, nic od RS bych si ja na kolo nedal – tech 6 hlasu nechapu.

      0 0
      • wroum  

        7

        0 0
        • BikerM  

          8

          0 0
          • dodydody  

            Vozim Fox 36rc2 a tu RS Lyrik bych zkusil

            0 0
            • TinkTink  

              Si myslim ze bude lepsi nez tadle 36…

              0 0
              • Misiak  

                preco? ma uzsie nohy, je drahsia (36vanR-759$ (rc2–880$) – lyrik od 920$ nahor), hmotnost rovnaka a je to uplne nove, neoverene… nastavitelnost-zastavam nazor cim menej nastaveni, tym lepsie-menej veci sa moze pos… jaj a este lyrik ma post-mount uchytenie brzdy-tfuj…

                0 0
                • hanz  

                  protože jednu jezdil a já jezdil dvě proto si to myslí..aj já si to myslím.

                  0 0
                  • Misiak  

                    ake su skusenosti? viem ze so vzduchovkami boli problemy ale co van? chcem si ju kupit tak zhanam info

                    0 0
                    • hanz  

                      VANa bych sa nabál…já som nebol u talase 36 spokojný s chodom ani u verze RC2 ani R. Obydve boly necitlive a linearne. Oproti tomu talas klasický(teraz už 32) má chod super. Jak varianta rlc(tuším rok 04) tak X(letošní)

                      0 0
                      • Misiak  

                        no linearita mi celkom vyhovuje, mam vanilku r 05 a na to moje umiernene presuvanie sa po krajinke kde mi ide o pohodlie je idealna. vnutro je brutalne jednoduche, mal som ju rozobratu, 36van bude asi to iste len v ruzovom. vzduch nemusim po skusenisti s mxc ale to bolo v 2002… mam rad co najvacsiu citlivost, tak preto ta struna a fox

                        0 0
                      • dodydody  

                        Co se tyce citlivosti tak se mi nezda ze by zehlila hur nez vanilla R co sem jezdil pred tim ale tam mi vadila linearita jak pri brzdeni tak pri dopadu sla hodne na dno u te 36rc2 se mi to nestava ale preci jen nejezdim takove maso jako ty a Tink takze na me XC/Enduro dostacujici ale Lyrik bych vyzkouse ale neminim tim ze se svou 36 sem nespokojen : )

                        0 0
      • lubos  

        Zkus vyhledat REBA ve fore :-D

        0 0
      • TinkTink  

        To je tim, ze jsi nejezdil PIKA… ;)

        0 0
    • BikerM  

      Taky se mi docela zamlouvaj RST 2007, hodně šli s váhou dolu a design je taky supr..Ale jinak u mě vede Fox.

      0 0
      • lubos  

        Je ta vaha kterou uvadeji komplet vidlice ?

        0 0
        • BikerM  

          No v letos tomu tak nebylo, udávali váhu bez krku, ale co jsem se díval na jejich stránkách tak modely 2007 tam maj uvedenou celkovou váhu i s krkem.

          0 0
    • wroum  

      marzocha je mrtva fox je porad stejnej a stejne drahej manitou v posledni dobe nic zajimavyho neprines ale uvidime RS mi prijde jako nejprogresivnejsi znacka v posledni dobe. vzhledem a chodem je mi nejblizsi.

      0 0
      • lubos  

        U marzocchi ale zacali delat 32mm nohy a vypada, ze vidlice prodelali zmenu. Akorat nevim vahu u XC vidlic :( Jenom jestli to k necemu bude.

        0 0
        • vlk  

          no a u RS také na příští rok zesílili nohy a to dost postatně i více nežli fox :o)

          0 0
          • vratan  

            zaujimave je ze niektore vahy tam nie su. takze to bude asi dost zle :-)

            0 0
            • lubos  

              Doteraz uvadzali vahy bez stlpika a stplik bol samostatne. Ak tie vahy co tam uvadzaju su bez a plus 174g hlinikovy stlpik, tak je to veeeelmi zle u Corsy (co je asi nahrada maratonky).

              0 0
              • vratan  

                dole je tabulka s vahami krkov. takze tie hmotnosti su naozaj bez krkov. nova xc rada vazi tolko co allmountain u konkurencie. fuj :-)

                0 0
                • lubos  

                  No tak to uz fakt prehnali :(

                  0 0
                  • vratan  

                    vyrobcov odolnych motorkovych komponentov nove kusky nenaucis :-)))

                    0 0
                    • Fugas  

                      Tohle jsem našel, tak nevim.(je to z článku kde představovali Marzocchi 2007 na Gardě) : Corsa XC The new Corsa XC race fork was designed from the ground up to put Marzocchi up front in the XC arena. The target weight was 1550 grams and according to specs they beat that by over 100 grams as it comes weighs in at 3.1 pounds. That's just a hair more than a Rockshox SID World Cup, but with Marzocchi's re­liability. It features the new SFA air spring system, nickel-coated stanchions, and a brand new crown and casting.

                      0 0
                      • vlk  

                        Zajímavá anodizace vnitřních nohou.Vypadají jako pochromované.

                        0 0
      • cabbage  

        bych chtěl skřížit Foxe s RS- maxle, poploc + talas07…

        0 0
    • Jane  

      RS Sid www.sram.com/…country/sid/

      0 0
      • lubos  

        Hmm, proc je WC tezsi nez Race ? To tam maj nejak spatne, nebo co.

        0 0
        • Veeteck  

          Race nema Poplock, vahy jsou za komplet.

          0 0
        • Jane  

          WC a Team maj váhu vč. PopLocku…

          0 0
          • lubos  

            Aha, dik. To znamena, ze tam jde jeste odlehcit, pac ten bowden na PL je dost tezky :o) /slov gramare/

            0 0
            • MattsSpeed  

              no ten bovden s packou na riditka vazi 17g… rozdiel je v regulacii tlmenia, race – pure de lite, team a wc – motion control. u pure delite je regulacia tlakom vzduchu u team a ws je to predpetim pruzinky. rozdiel vahy je IMHO purdelite/moti­oncontrol

              0 0
    • BikerM  

      Lidi nepřipadá vám, že u vidlic RS Sid je sice zdvih 80mm, ale vypadá to jak 110mm (vzhledově).mě ty jejich nohy připadaj hrozně dlouhý a to je asi důvod proč bych Sida nechtěl..Nevíte jak jsou jejich nohy dlouhý??..chtěl bych je porovnat se skarebem.

      0 0
      • Jane  

        Na kole to nevypadá tak zle..:-)

        0 0
        • BikerM  

          Vypadáto skvěle, ale já mam rám určen na zdvih 80mm a kdybych tam delší tak by se mi změ nila geometrie.Proto by mě zajímala jak ty nohy u těch Sidů jsou dlouuhý..Nemáte ho někdo doma a změřil byste mi ho?

          0 0
          • TinkTink  

            Jenze Tebe nezajima delka nohou, ale vyska vidle a ta bude ± stejna jako u Scareba…vsad se :)

            0 0
          • Jane  

            Zde je Sid Team z roku 2004…

            0 0
            • BikerM  

              A to je zdvih 80mm?

              0 0
              • Jane  

                Ještě jsem doplnila další rozměr, zdvih je 80 mm.

                0 0
                • BikerM  

                  Asi zůstanu u Skareba.

                  0 0
                  • Jane  

                    Hele, klidně mrkni na můj bike v profilu. Ten Meriďáckej rám jsem nějakou dobu vozila s obyč. pevnou vidlí a taky se to dalo – akorát to bylo trochu podkopnuté, kolo bylo více neklidnější, ale jinak v poho. Ten rozdíl ve výšce Sida a pevné vidlice je cca 2 cm, takže v záměně Skareba za Sida by neměl bejt žádnej problém…:-)

                    0 0
            • Lone1  

              Hrozná vidle.

              0 0
      • lubos  

        Jo, vypada to tak, a je to myslim kvuli vaze. Ale jde to pekne na ukor tuhosti.

        0 0
      • McBlacky  

        důvod je ten že kratší vnější nohy=nižší váha. nevýhoda je v tuhosti, protože sid má IMHO u sebe blíž futra, ikdyž jestli se těm titěrnejm plastovej kroužkům dá říkat futra :) takže nižší pevnost v krutu.

        0 0
        • visby  

          hold ono to ani nie je vidlica robena na kotuc…

          scareb je zase pohroma na vecka…

          0 0
    • pz-km  

      dnes sem videl katalog sr suntouru a co se tyce vidlic (a nejen jich) tak sama vizualni pozitiva – v tomto smeru konkurence u vidlic oproti suntouru zaspala…

      bohuzel, jak to tak vypada, klasika pero/olej je uz vytlaceno konstrukci vzduch/olej – no pri sve vaze a hlavne surovemu zachazeni z toho moc nadsen nejsem…

      0 0
      • vratan  

        jednoducha rada – revelation

        0 0
      • BikerM  

        Fox..

        0 0
      • Polka  

        Hod tam toho Foxika, ted se k tomu bude krasne hodit, mnam :-)

        0 0
      • enjoy  

        a orpavdu nechces jednodussiho foxe?:-).tohle uz je precijenom makt moc penez:-)

        0 0
      • vlk  

        Já bych vzal z těchto revelationa.I když ta foxka není špatná, ale mě nějak osobně nesedne Terra Logic.

        0 0
        • tomek  

          Jezdil jsem roky závody na SIDu, pak Marathon SL, pak Marathon RACE a mám rád když to do kopce letí to kolo..

          0 0
          • vlk  

            No ne já chtěl říci, že motion control s poplockem by mi vyhovovalo více nežli terra logic.Ale to si každý musí rozhodnout sám.Si s někým -třeba i z bike-fora- kdo má dané vidlice domluv schůzku, že by sis to vyzkoušel a uvidíš.

            0 0
          • vratan  

            kombinacia RP3 a terralogicu na vidlici nie je dobry napad. zadok citlivy na male nerovnosti a predok otvara len pre vacsich podnetoch. nejde to k sebe. ide to napriklad k epicu…

            0 0
            • tomek  

              Oni to ale doporučují… myslím tuhle kombinaci

              0 0
              • vratan  

                ramovy set predavaju s revelation. komplet bike s talasom. s foxkou je dobre mat servis nedaleko bydliska :-)

                0 0
                • enjoy  

                  zeby teda kazdej majitel foxe mel bydlet v pisku?:-)

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Ve Zline jsme taky v pohode a dokonce jsme na tom lip nez Vy :)

                    0 0
                    • JMT  

                      to tezko, racetool…

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Slovakia…nemyslim ze to v RaceToolu udelaj lip nez u oficialniho dovozce na Slovensko…

                        0 0
                        • Radek Broz  

                          Nicmene hur zcela urcite ne. Nebo tim, ze je nedko „oficialni pro SVK“ dostane nejaky nadprirozeny schopnosti?

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Plneni takovy DHX Air neni az tak jednoduchy a nektery veci se bez specialniho proskoleni delaj hur – nerikam ze se nedaj, ale rozhodne se delaj hur…

                            Rozhodne Vas nechci presvedcovat, strkejte si svy FOXy kam chcete, ja mam vybrano.

                            0 0
                • tomek  

                  Máš pravdu. Dám tam Talase-X

                  0 0
    • Fugas  

      A co říkáte na Maguru? Mě se ten novej design teda moc nelíbí..

      0 0
      • d_j  

        No, me az taky ne, ale funkcnost snad OK. Mam Asgarda 100mm a jsem mooc spokojenej :-)

        0 0
    • black.horse  

      využiju thread: na příští rok přemýšlím o novém enduru, zdvihy 170/170 – 180/180, vidlice pravděpodobně největší favorit RS Totem, slušná váha, bytelná a příjemný zdvih:-) nemáte s ní někdo jakoukoliv zkušenost?

      0 0
    • MrtweyUbrus  

      Kdyby nebyl Talas 36 za hodně dobrý peníze neváhám a beru R.S. Lyrik 2step, úžasná vidle,myslim že nic lepšího na enduro není, jinak Totem je taky hroznej mazec :O) Jen škoda těch cen který budou v čr asi hodně vysoký

      0 0
    • Richie  

      888RC2X WC !!!!!!!!! OMFG tohle je chlapci a devcata nadhera. Nevim jak vy ale podle me tahle vidle a vubec Marzocchi neni mrtva, ale nejlepsi… Jedine co bych vymenil za moji 888 je Travis, ale to si jeste nejsem jisty…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.