• Bbrouk

    Luxusní XCčko v Úvalech již posedmé. K tomu dětské závody, koncerty, exbihice Dirt jump.

    www.triprozdravi.cz

    Anketa: Jedeš?

    ano
    12x
    92%
    ne
    1x
    8%
    0 0
    • Bbrouk  

      Pokud máš zájem o startovné zdarma, připoj se k nám tuto sobotu – jdeme prosekat trať Úvalského XCčka. Mačety, křoviňáky, nůžky, hrábě vítány. První nedočkavci mohou v sobotu večer v hospodě kouknout jak jsme dopadli a pak vyrazit na okruh! Zájemci ať se ozvou na triprozdravi@seznam.cz

      0 0
      • Bbrouk  

        Zítra v 9 v Úvalech na hřišti, nářadí sebou! Večer hodím fotky jak se zadařilo a od neděle můžete lítat na trati.

        0 0
    • Bbrouk  

      Trasa prosekaná! 15 lidí, 6 hodin a výsledek rozhodně stohí za to. Už jste někdo trasu projížděl..jak se líbí?

      Pár fotek ze sekání džungle (každý rok si říkáme – příští rok to bude v pohodě..a není:o) Každopádně je trať na mnoha místěch docela výrazně rozšířená.

      PS:ve středu v 18 projížďka trati.

      0 0
      • capo  

        Projížděl, včera lehká 4 kolečka. Trasa super průjezdná, takže jsem spíš řešil chybějící fyzičku, přeskakování nového řetězu a prasklý držák na lahev :)

        0 0
      • vojta1212  

        Jen v okolí pole u těch klád jsou v hluboké trávě kameny, které nejsou vidět.. To je jediné místo, ke kterému mám výtky, jinak super. Díky

        0 0
      • jecnak  

        Parada. Urcite si to pred zavodem projedu, kdyz to mam pomalu za barakem.

        0 0
    • Bbrouk  

      Ve středu v 6 sraz v Úvalech – projížďka trati, viz http://www.facebook.com/…02132773850/ tak kdo nezná doražte a kdo zná tak taky:o) Registrace za nižší startovné stále běží na http://triprozdravi.cz/…na/index.php

      0 0
    • Bbrouk  

      Úvaly se jedou už za týden, už jsi přihlášený? http://triprozdravi.cz/…lasenych.php Ve středu bude od 18 klasicky prohlídka trati.

      0 0
      • bikerR  

        Jsem prihlaseny ale trat projedu az pred zavodem,nestiham driv :-( Ale tesim se a doufam ze vyjde pocasi,paraky uz nebudou tak snad nebude prset…

        0 0
      • misak.nb  

        Ahoj, kde je ve středu sraz na prohlídku na trati? Jako ne místnímu mi upřesnění na hřišti pod kostelem moc neřekne. Díky.

        0 0
        • Nikovlas  

          Snad ti pomůže informace, že start závodu je taktéž na hřišti pod kostelem, není liž pravda? Na stránkách závodu je jistě mapka.

          0 0
        • Delkim  

          při příjezdu zdola na náměstí je vpravo základní škola, za ní je hřiště a tam je ten start plus tam budou doprovodný akce

          a že jsi v Úvalech na náměstí poznáš tak, že tam jsou dlažební kostky někdy z dob krále Klacka a nikdo je nikdy neopravoval a podle toho to tak vypadá, je to takový místní TRAIL :))) takže to minout nemůžeš :)

          0 0
        • bikerR  

          kdyztak napis info jak tam pojedes, ja se tam nedostanu,zajima me jak vypada trat.Dikes ;)

          0 0
          • misak.nb  

            Byl jsem si projet trať a musím říct, že je povedená. Líbí se mi, jak je taková plynulá, nemusí se nějak zbytečně brzdit a tak. Nečekej žádný technický libůstky, technicky je nenáročná. Co se aktuální sjízdnosti týče, tak naprosto v pohodě, trať neni bahnitá, jen vlhká. akorát na polňacce je trochu víc bláta ale tam to na rovině ničemu nevadí.

            0 0
            • bikerR  

              díky, malinko blata nevadí, pokud se v tom nebrodíš, no problem :) navic už by nemělo pršet tak to bude super.

              Jinak jak sem si všiml z fotek minulých závodů, pokaždé hodí před cílem kládu, bude tam i letos? :)

              0 0
              • Bbrouk  

                ahoj, kláda bude i letos, pravděpodobně 2. Už stojí i lávky přes potok, takže se dá hoblovat celá trasa. Koridor pro svedení u nejprudšího sjezdu uděláme zítra odpoledne:o)

                A kdo není přihlášený, registrace předem končí zítra v poledne. http://www.triprozdravi.cz/…lasovani.php

                0 0
                • bikerR  

                  aha, tak budu muset natrenovat jizdu pres klády (a nebo budu slizat z kola :) )

                  0 0
                  • Medunka  

                    přejet kládu se vyplatí, já takto loni předjela jednu soupeřku, slezla z kola

                    0 0
                    • Delkim  

                      já tam loni z lávky viděl zahučet do potoka jednoho kluka a jak vylezl tak si z přední kapsy vyndal promočený mobil, asi potřeboval během závodu psát smsky :)

                      0 0
                      • bikerR  

                        a to se vyplatí! :D třeba se během jizdy nudil a hral hry :D Ale jako spadnout bych tam nechtěl ani bez mobilu :)

                        0 0
                    • bikerR  

                      to je fakt…ale ja si to radsi nelajznu :) co ztratím na kládách doženu v terénu :)

                      0 0
                      • JakeF  

                        Jakože v terénu máš takovou techniku, že to budeš sjíždět a přitom nedokážeš přejet kládu? Něco mi tu nesedí…

                        0 0
                        • bikerR  

                          možná v dalším kole vyzkouším, ale nechci hned spadnout (mám za sebou teprve 2 závody a tam takové překážky nebyly ;) )

                          0 0
        • Bbrouk  

          Ahoj, je to tady: http://mapy.cz/s/8mMr

          Přejedeš šraňky a viz níže psáno – po krásných kostkách dolu z kopce, na konci doleva (před tebou je škola), po levé ruce bude kostel, dolu k potoku po příjezdové cestě a už jsi na hřišti.

          0 0
    • Lulanecek  

      Ahoj,

      tak jsem se přihlásil, dneska si projedu trať. Nikdy jsem okruhové XC nejel a přijde mi, že tenhle závod by mohl být dobrej na vyzkoušení XC stylu závodění. Jen bych se zeptal: stahuje se tam při dojetí o kolo?

      Dík

      0 0
    • Medunka  

      Zase to bylo super, díky!

      0 0
    • JakeF  

      Bolí mě prdel :D. To je tak, když někdo nechá vložku do volnejch kraťasů doma na šňůře :D.

      0 0
      • Delkim  

        jak jste dopadli?

        0 0
        • capo  

          Výsledky hír

          Já jsem si splnil cíl byl rychlej po startu abych nemusel tlačit ten první kopeček, pak jsem se z toho asi 2 kola dostával :D a zbytek už jsem nějak dojel. Závod parádní, trať suchá, tradiční párty vyvedená ;)

          0 0
    • bikerR  

      Jel jsem takový typ zavodu poprve(XC) a dopadl jsem hur nez na Karlstejne :( Ale trat pekna, nebyt uvodnich padu tak bych to zajel lip…ale co…podstatne je ze sem dojel a skusime pristi rok :)

      0 0
    • Nikovlas  

      Pěkné to bylo – jako vždy.

      0 0
    • Nikovlas  

      Kamarád, co na kole nikdy v terénu nejezdil a skákat se naučil těsně před startem, ty klády skákal na kole z Mountfieldu za pár tisíc :-) Nášlapy samozřejmě nemá. Myslím, že někteří lidi jsou jen líní věnovat 3 minuty tomu, aby se naučili vyskočit na kole :-D

      0 0
      • jonti  

        Připadá mi nepochopitelné, kolik lidí s výbornou fyzickou výkonností nedokázalo rozumně v tempu přejet ty klády. Ale v juniorech to kromě prvního nedával hezky skoro nikdy a v nad 45 taky jen vítěz.

        0 0
    • xxhonzikxx  

      Mě se závod taky líbil, jel jsem poprvé… bylo zajímavý, jak většina lidí postupně vadlo (viz. výsledky a zhoršující se časy na kolo)

      Po trati bylo celkem hodně fotografů, nemáte někdo nějaký odkaz na fotky?

      0 0
      • Schuminier  

        Nejvíce fotek udělal Tomáš Mastík (přes 4 stovky kousků v tom sjezdu s 2 dropy), zatím je uploadoval na svůj facebookový profil (je tam jako Tomas Mastik), tak buď mu napiš a nebo počkej, až to naháže ještě na Rajče.

        Jinak já jel taky poprvé a taky se mi to moc líbilo, ale z těch klád jsem měl ze začátku docela respekt :-) Viz můj report: http://schumiho.wordpress.com/…l-31–8–2013/

        0 0
        • JakeF  

          Lukáš jel ve volných kraťasech, což je univerzální znamení „dneska jsem přijel jen pózeřit“, takže žádný rámování :D.

          0 0
          • celevra  

            *ve volných kratasech a pod nima elastáky.. vy ste banda, jeden volný katata bez vložky a druhej kombo volný šortky a pod ně elastáky.. :D já jen doufám, že mě schumi nezmíní ve svejch reportech společně se slovem zářez.. to už bych se na to mohl ****** :D

            0 0
            • JakeF  

              Endůro pyčo… S trochou štěstí se zítra už budu moct posadit aspoň na silnici :D.

              Jedeš P50? Budem muset makat, jinak nás tam Schumi zmíní oba :D.

              0 0
      • Schuminier  

        Tak je to tady!!! Tomáš Mastík z Černých koníků se opravdu činil, přes 600 fotek!!! http://mmast.rajce.idnes.cz/…exter_U.A.C/

        0 0
      • radek_netu  

        Přidávám pár fotek od úvalského fotografa Roberta Brajera

        http://rbdesign.rajce.idnes.cz/…_Uvaly_2013/

        0 0
    • pipni  

      Video z Uval – http://koukni.cz/13623332

      0 0
    • capo  

      Na rajčeti je několik set fotek od pořadatele. Věřím že se tam téměř každý najde :)

      0 0
    • Medunka  

      Tak letos už někdo poctivě najíždí trasu, včera večer byly znatelné stopy po jezdcích :-)

      Letos to teda bude opět bez nás, kryje se nám to se závody v zahraničí. Ale i tak, jak tam poslední dobou docela často jezdím/e, napadal nás nápad na změnu trasy. Za dropíkama dolů, brod přes potok a pak kolem plotu koupaliště :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.