VC Roadcycling.cz Dukovanské okruhy 2011

149 nepřečtených
  • maedva

    Zvu vsechny cyklonadsence na tradicni silnicni zavod:

    VC Roadcycling.cz Dukovanské okruhy 2011

    Prectete si info a pokud budete mit cas a chut prijedte si zazavodit a nebo fandit :-)

    0 0
    • xkrchnav  

      No teda zaujalo ma to dosť. Ale neviem, či by to bolo vhodné vzhľadom k tomu, že zatiaľ som absolvoval len jeden MTB maratón a aj tomu už je pár rokov. Ale zas tá hobby 43 km trasa nevyzerá až tak nezvládnuteľne. Ale ešte som nešiel v balíku. Ale zas jak ináč sa to naučiť, že?

      0 0
      • maedva  

        Balik se stejne vetsinou v prvnim stoupani roztrha podle vykonosti :-)

        Ja driv zavodil, ale uz posledni roky taky nic, tak si to chci zkusit jako takove spestreni sezony.

        Po dojezdu tech 43km se jede jeste casovka jednotlivcu, jako druha etapa a celkove poradi se urcuje sectenim obou casu dohromady.

        0 0
    • Biker jak Pes  

      To vypadá zajímavě, hlavně ceny pro prvních 10… snad mi to vyjde…

      0 0
    • maedva  

      Je to vicemene amaterska akce pro sirokou verejnost i zavodniky, ale zas kvalitne organizovana lidma co to umeji. Vsak se jede uz 16-tý rocnik ;-) Zucastnit se muze kazdy a za zkousku to urcite stoji.

      0 0
    • rob133  

      nemá někdo mapku nebo popis malýho okruhu chtěl bych projet…díky

      0 0
    • Siddha  

      Přidávám plakát závodu.

      0 0
    • xkrchnav  

      Teda čakal by som väčší ohlas na najväčšom cyklistickom servery ČR… Či v Brne je tak málo „silničkářů“?

      0 0
    • Blade  

      Co je pravdy na tom, že se letos jede 21. dubna? Ofiko stránky mlčí..

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Jede tam letos někdo z Olomouce? Nechce se mi tam jet samotnému…

      0 0
    • bagr84  

      Jel to nekdo zdejsi? Je to vhodnej zavod na silnicni premieru?

      0 0
      • Blade  

        Jel jsem to před třemi lety. Podle mě je to v pohodě. Nemůžu ovšem srovnat s žádnou vyšší ligou, pouze se Zlatým kolem Vysočiny, který je z tohoto pohledu menší závod.

        0 0
      • maedva  

        Je to celkem dobrý okruh, řekl bych středně náročný, nechybí stoupání ani dlouhá rovina přímo kolem Jad.El. Dukovany.

        Okruh je dobře zajištěn a je to moc pěkná lokalita s nízkým provozem aut.

        Cesta bývá většinou v dobrém stavu, nejhorší silnice je v při průjezdu Mohelnem, jinak OK.

        Na startu se většinou objeví hodně dobří borci i slabší, po chvíli se utvoří skupinky, takže každý se někam zařadí :-)

        http://www.dukovanske-okruhy.cz/

        0 0
        • bagr84  

          jj dobra akce.

          0 0
        • Kysky  

          Když koukám na fotky… nebývá tam docela zima? :D

          Docela bych si tenhle závod i zajel, trať je fajnová, ale to počasí :-/

          0 0
          • Lada,s  

            jo letos trochu chladno bylo

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              Co letos Laďo, jedeš? Když jsi udělal ten přestup sezóny. To by ses měl v novým trikotu ukázat. :-) Já ty Dukovany zkusím letos poprvý tak uvidíme. :-)

              0 0
              • Lada,s  

                No to ještě nevím, protože možná se budu muset zúčastnit organizace, páč KC je pořadatel…

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Jo tak, no vidíš to jsem nějak pozapoměl. Ale co jsem koukal na fota z loňska učást je slušná. Já ten dnešek obtočil asi 120 km, v tom fuj počasí, proti větru asi 4 přeháňky jsem rád že to mám za sebou. Nepotkal jsem na kole nikoho. :-) Co Laďa dneska dává si klídek ?

                  0 0
                  • Lada,s  

                    Laďa dneska drtil kopce v Mor. Krasu :-D

                    http://app.strava.com/…es/122114101

                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      No máš to tam pěkně namotaný to se musí nechat. :-) Já ten Adamov – Útěchov jezdím docela nerad hustý provoz. Tak to seš evidentně technicky dál. Já jezdím teď ještě pořád dlouhý výlety napohodu :-) Co tě přimělo ke změně klubu?

                      0 0
                  • bagr84  

                    To mi rekni kterou kategorii pojedes? Hobby nebo muze? :)

                    0 0
                    • Spící kníže :-)  

                      No řeknu ti to tak, máme v týmu daleko lépe připravené borce než jsem já na kategorii mužů. Ti mají šanci na velmi dobrý výsledek. Já bych to sice zajel ta vzdálenost není problém ale ne tak abych byl spokojen s umístěním.

                      Takže jsem se rozhodl pro start v hobby, tam je šance z pohledu mé stávající formy asi větší. Navíc pošetřím síly na ten kotící úsek. Ale koukám že ty se na to snad připravuješ roky podle té profilové fotky. :-)

                      0 0
                      • bagr84  

                        Jo, roky. Jel jsem to jednou :)

                        0 0
                      • Lada,s  

                        Nedělej Zagorku a jeď dlouhou

                        0 0
                        • Spící kníže :-)  

                          No rád bych ale vím na co momentálně mám, navíc to tam neznám tak to bude takové seznámení. Kdyby to byl závod v červnu tak bez problémů, je to na kraji sezony, a jak píšu máme x lepších na tuto trať. Tak já pojedu to na co momentálně moje forma stačí. Nevím jak ty Laďo ale já nezajíždím ani z části výsledky co jsem zajel na změřených usecích v září. Jsem někde uplně jinde tak je potřeba se k tomu tak postavit. Navíc mne teď brzdí už asi potřetí vracející se nemoc což je nepříjemné. Jestli budu muset dát na týden nebo dva pauzu tak to vůbec nebude dobrý.

                          0 0
                          • Lada,s  

                            Tak nakonec z organizačních důvodů nebudu závodit a budu dělat doprovodné vozidlo před vaším balíkem :-)

                            0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              To se moc nesvezeš Laďo :-) Co ta neděle klapne to u tebe toho 20.4?

                              0 0
                            • Spící kníže :-)  

                              Tož důfám Laďo že je všechno na zítřek zařízený. Když budeš ten pořadatel. :-) Vrtulník, mažoretky, fotograf, kameramani na motorce, houfy lidí u silnice. :-) Zítra dorazíme v plným počtu :-)

                              0 0
                              • Biker jak Pes  

                                To jste se teda pochlapili dneska.

                                0 0
                                • Spící kníže :-)  

                                  Čauves myslím že celkem jo. Cíl splněn šéfík to vyválčil. Měl dobrou podporu od kluků z týmu na ten závěr. Jináč Laďa pořadatel dostává jedničku vcelku nic nechybělo. Klobáska bodla. Tombola fajn. Tak asi tak. :-) Co ty jak se jelo?

                                  0 0
                                  • Biker jak Pes  

                                    Jsou už někde výsledky?

                                    Nevím, jakou kategorii jsi jel, ale v hlavním závodě Rosťa jel to, co jel jen díky tomu, že má takovou výkonnost jakou má. Ve druhém kole jsme odjeli v 6 lidech (z toho právě Rosťa a ještě někdo z Vysočiny), jeli jsme opravdu rychle, už to vypadalo, že je vymalováno, ale pak nás sjeli. No a kdo nás sjížděl… Vysočina Cycling, a ne jeden. :D

                                    0 0
                                    • Spící kníže :-)  

                                      Já jsem jel krátkou, i dlouhou bych zvládnul což o tom ale není zatím taková výkonnost abych tam dokázal pracovat pro tým. :-) Byl bych tam do počtu pouze a vezl se. Na dlouhé krom Rostě jeli od nás ještě Jarda, Filip, a Jirka. Další členové týmu se kvůli nemoci nezapojili. Pak jsou tu ještě ti co od nás jezdí profesionálně za tým (jméno si doplníš sám) a asi měli jiný program jinak by to bylo jiný kafe. Ale i tak můžeme být celkově spokojeni. Jak jsem psal minule víc lidí z týmu co dokáže spolupracovat je daleko lepší stav než aby tam jel jednotlivec. No a poprvé jsem viděl bombarďáky z oranžového týmu, neuvěřitelní závodníci. :-) Jsem měl obavu že jsem pořád hodně silnej silničář a už ji jaksi nemám. :-)

                                      0 0
                                      • Biker jak Pes  

                                        Vůbec nechápu tvou odpověď, ale raději to nechám být. :D

                                        0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          No já spíš chtěl napsat že jsme tam nebyli všichni ale i tak se povedlo zajet dobré výsledky. Jak jsi spokojený s organizací toho závodů KC Brno?

                                          0 0
                                          • Biker jak Pes  

                                            K organizaci nemám, co bych vytknul, snad jen to čekání na časovku. Ale tomu se prostě nedá vyhnout, zvlášť pokud bude hodně lidí. Pak už bych reálně zauvažoval o změně a udělat z toho pouze obyč závod, žádný etapák a protáhnout jednotlivé délky tras.

                                            Strašně se mi líbil okruh, ten nemá chybu. Jsou tam dlouhé roviny, kopce, takže i nějaké převýšení tam je. Ke konci jsem litoval, že to nebylo delší, nebo že se nejelo rychleji.

                                            0 0
                                            • Lada,s  

                                              Máš pravdu, že ten model hromaďák + časovka je docela náročný na organizaci a čas, ale na druhou stranu si myslím že je to zase závodnicky zajímavé, protože i když dojede balík pohromadě jako dnes tak není nic rozhodnuté, a teprve časovka ukáže kolik komu zbylo sil a dokáže ještě zamíchat kartama. Obyčejných závodů a dlouhýma trasama je dost :-)

                                              0 0
                                              • Biker jak Pes  

                                                Upřímně, už jsem si velké ambice na výsledek v časovce nedělal. Vystřílel jsem se v tom úniku a pak už do konce závodu se akorát chystal na spurt, který stejně nestál za nic. :D

                                                Závodnicky to zajímavé určitě je, ale osobně bych to asi dal naopak. Ale nevím, jak to je s organizací, nikdy jsem závod nedělal a klobouk dolů, kdo se do toho pouští, ať už to dopadne jakkoliv. :)

                                                0 0
                                                • Spící kníže :-)  

                                                  Zajímavý nápad, proč to neudělat příští rok v opačném pořadí. Zkus to zkomunikovat Laďo v KC to by neměl být problém když se to zvládlo i takto.

                                                  0 0
                                                  • Biker jak Pes  

                                                    Řekl bych, že tento způsob je zvolen proto, že nikdy nevíš, kolik ti přijede lidí. Když dáš první časovku a dojede hodně lidí, tak nemůžeš zaručit, že se start hromadného závodu neodloží. Nebo naopak, dojede 10 lidí a pak budou dvě hodiny čekat.

                                                    0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          Jinak už tuším co myslel někdo tím oranžovým týmem. Hned jak jsem je spatřil tak mi to došlo. :-)

                                          0 0
                                      • Lada,s  

                                        Já jsem jel krátkou, i dlouhou bych zvládnul což o tom ale není zatím taková výkonnost abych tam dokázal pracovat pro tým

                                        A na krátké jsi, Peťo, pracoval pro tým jak? :-)

                                        0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          To bys mohl z fotek poznat pomáhal jsem mladýmu když to šlo od nás. Střídal ho vepředu a pak jel závod s ním. :-)

                                          0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          On jel dobře to se musí pochválit ale ten konec už nevyšel. Ale nicméně na bedně byl takže, to vidím dobře. :-)Máme mladý to je dobře, jak jste na tom s mlaďochama v KC?

                                          0 0
                                          • Lada,s  

                                            Máme to asi tak že jsem tam nejmladší bažant :-D

                                            0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              To je docela špatně Laďo bez srandy. :-) Tým bez stále čerstvé krve kolem 14–15 let stárne :-)

                                              0 0
                                            • Spící kníže :-)  

                                              Nám do týmu chybí 2–3 starší kvalitní ženské, a mladé holky abychom obsadili všechny kategorie. A budeme komplet. Ovšem je to běh na delší trať. Uvidíme zdali se to povede.

                                              0 0
                                    • Lada,s  

                                      muhehe, zvláštní týmová taktika :D

                                      chtěl jsem tě pak někde odchytit tě pozdravit aspoň ale před časovkou jsi odjel ne? :-)

                                      0 0
                                      • Biker jak Pes  

                                        Jj, odjeli jsme. Divím se, že jsi mě poznal. Já vůbec neměl ponětí, kdo jsi. :D

                                        Plán byl, že pojedeme i časovku, ale nechtělo se nám tam tak dlouho čekat, tak jsme to zabalili. Teďka mě to trochu mrzí, ale co už… :)

                                        0 0
                                        • Lada,s  

                                          Tebe jsem poznal hned, ale já jsem byl inkognito jeden z těch ve žlutých vestách :D

                                          0 0
                                        • Spící kníže :-)  

                                          Jo měl jsi zůstat časovka byla zajímavá :-)

                                          0 0
                                          • Biker jak Pes  

                                            Kluci říkali, že 90% bylo proti větru, to máš pravdu, že to bylo zajímavé. :D

                                            Jinak trasu jsme si projížděli před závodem už ráno, takže jsem jí znal. Není to vůbec špatná trasa, řekl bych ideál.

                                            0 0
                                    • haklicek  

                                      asi si byl dost poblitej, kdyz ani neumis pocitat :))

                                      a když se blbostí lidí před tebou ocitneš na 5s na špici je pro tebe sjíždění? :o tak to pak sorry ;)

                                      0 0
                                      • Biker jak Pes  

                                        Co mám počítat, jestli tam bylo 5 nebo 6 lidí? Není to jedno? :)

                                        Pouze interpretuji to, co mi bylo řečeno, když jsem vyzvídal, kdo nás dojel. ;)

                                        0 0
                                        • haklicek  

                                          jooo, byla to moje blbost :D to uznávám… :)) aspon se muzu uklidnit, ze dyl jak 5s jsem tam nebyl, takze aspon tak :)

                                          stejne byste byli dojeti tak i tak… (s timhle vetrem to je prakticky bez sance odjet)…

                                          aale tak chybama se clovek uci (na druhej silnicni zavod to byla asi jedina) …

                                          0 0
                                    • Lada,s  

                                      http://www.youtube.com/watch…

                                      4:35 :-)

                                      0 0
    • Lada,s  

      Myslím že kromě pár zmatků při vyhlašování šlo všechno hladce bez zádrhelů

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Tož Laďo Sparťan hlásí že zítra dorazí. Kdy vyrážíte od té křižvatky v 09:00?

        0 0
        • Lada,s  

          čus zítra asi k Olympii nejedu tak to nech na jindy. Jinak odjezd 10:01

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Jestli se jede tak dojedu mám v plánu 200km+ tak něco sám něco se skupinkou něco zas sám…

            0 0
            • Lada,s  

              Tak jak chceš. Já jsem měl v plánu vyjet už ráno abych byl brzo doma, mám odpoledne nějakou práci. Ale rozhodnu se ráno

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                No tak já ráno budu muset vyjet tak jako tak. Cesta na křižovatku bude počítám tak hodka. +/- nějaká minuta.

                0 0
                • Lada,s  

                  Hoďka jako odkud? Hodinu to jedu já z domu, je to 28 km

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    No ale když na to koukám tak jestli je to od Sconta tak já povalím z opačného směru. Takže z Tišnova, přes Kuřim, okolo Golfu do Brna pak po cyklo až na místo. To je na pytel. Takže sraz na fleku.

                    0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    No ukazuje mi to na místo 40 km. Takže to by byla slušná časovka. A to nechci takže holt vyrazit dřív.

                    0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Ale Laďa nedorazil. Tak má velký mínus.

                    0 0
                    • Lada,s  

                      Jsem říkal že dneska nedojedu. Nakonec jsme dali ve třech 126 km takže dobrý

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        To od tebe vůbec není hezký, ale nějak se vám to tam rozpadlo hned po tom co se vyjelo. Jeden závodník to neuvisel hned po 20 km a jede se pomalu. Druzi se odpojili hned. Další dvojka na 80 km. To jsou věci. Nakonec jedu sám se starším pánem ale aspon jsme si popovídali :-)

                        0 0
                        • Lada,s  

                          Byls tam poprvý tak nerozumuj :-) A nechápu v čem je problém, je to naprosto normální že se někteří v průběhu švihu odpojí. A navíc ne všichni kdo s námi jezdí jsou závodníci jako TY a jezdí třeba jen pro radost :-)

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Já si myslím že závodníci jsou v Dukle a tak. Ostatní jsou rychlejší turisti. :-)

                            0 0
                            • Lada,s  

                              No Péťo, tak ten starší pán se kterým si včera jel je Miloš od nás z KC a dneska mi o tobě vyprávěl jaký jsi zapálený cyklista ale pak si postěžoval že prý jsi mu včera na švihu třikrát štrejchl o zadní kolo a to by se prý závodníkům tvého formátu nemělo stávat :-D tak tě mám pozdravovat :-)

                              0 0
              • Spící kníže :-)  

                V kolik vyrážíš z domu Laďo?

                0 0
              • Spící kníže :-)  

                Že bychom dali scuka někde po cestě a svištěli spolu :-)

                0 0
            • Biker jak Pes  

              Dneska těch 200 km nějak nevyšlo, co? :)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                No ne, sice chuť byla. Začalo pršet a mokrej a zmrzlej se mi fakt už nechtělo točit víc. Jinak bych to v klidu odjel.

                0 0
    • gerrard  

      Nevite budou letos? Nejak se nemuzu dopatrat.

      0 0
      • Lada,s  

        Ahoj, Dukovanské okruhy pod hlavičkou KC Brno letos už pořádat nebudeme. Pořadatelství přebírá Vysočina Cycling v čele s Rosťou Krotkým, ale žádné podrobnější informace v tuto chvíli nemám

        0 0
        • gerrard  

          dik za info

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Dík za fandění, proč jsi nestartoval. Kolo uveze i víc kg. A jede tam x lidí slabšího výkonu na tech kratších tratích bys to dojel v klidu a bez nějakého problému.

            0 0
            • gerrard  

              Kdybych jel, tak jsem kategorie 40+ to je 110km to bych tam s moji vykonnosti asi pobyl hodne dlouho :) a v tom horku nevim jestl by se me chtelo. Co se stalo zes nebyl v baliku?

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Ve druhým kole v kopci jsem sel na brzdu a mel v ruce bidon, skoro jsem zastavil tak vycvaknul a bidon pustil. Ve druhém jsem nemel nebyla voda. Přemýšlel jsem co dál jestli se kousnout a jet bez vody nebo se otočit sjet si zpet ale balík je fuč. Odjel jsem si na kraj a pro bidon si sjel. Sice mi Spartanské auto zastavilo ale na nejaké dotahování už bylo pozde to bylo nedojetelné. Půlka závodu sám se na čase podepíše. I kdybych to nejak uvisel déle ve 3 nebo 4 kole by mne stejne trhli. Ale dojel bych s menší ztrátou. To je vcelku celé.

                0 0
                • gerrard  

                  Tak to je skoda, kvuli takove ptakovine. Nam to prave pripadlo, ze jedes dobre, zes musel mit nejaky problem, kvuli kteremu si vzadu.

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Výkon na to je to se neboj. Na první místa v žádným případe ale dojet to nejak normálně určite. No pokud je 37 až 40 stupňů na slunci a nemáš vodu a další místo kde by ti ji mohli dát je relativně daleko je to *******. Byly pro mne dvě flašky na okruh strašně málo. A jet to uplně bez vody bych to možná ani nedojel.

                    0 0
                    • Lada,s  

                      …se divím že v takovým horku nebyla jediná občerstvovačka. Já jsem taky doplatil na málo vody

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Kluk z BMC Amplatz co zůstal vzadu si se mnou popovídal. Podle toho co mi řekl tak, vypadneš z balíku tak jsi bez přísunu a už se s tebou nepočítá, neviděl jsem tam od nich na okruhu žádného podavače. A dojedeš volně do cíle. A zřejmě to tak i udělal. Jak se pustil balíku tak to při průjezdu cílem vzdal a skončil.

                        0 0
                        • Lada,s  

                          Já se ale nebavím o těch co měli doprovodný auta s vodou, ti at si to zařídí jak chtějí. Mluvím o normálních hobíkách bez doprovodu. Na 110km závodě bych čekal aspoň jednu občerstvovačku, obyčejná voda by stačila, kór když bylo 30°C. Jo a vyhlašování výsledků byl prý taky trochu zmatek. Jinak na poprvé dobrý, ale ještě to chce vychytat nějaké mouchy ;)

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Já myslím Laďo že pokud se vznesou nějaké námitky a budou opodstatněné že se to vezme na zřetel a příště se to vyladí. Já jsem byl velmi spokojený s okruhem a profilem tratě. Je těžší než ta co se jezdila za pořadatele KC. I malé kolečko na finále je dobrý tah. Najde to svoje příznivce. Já měl vodu zajištěnou v jednom místě od týmu.

                            0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Co Laďa Zlatý kolo za rohem, dlouhou trať sis se mnou projel jak to letos vidíš?. Bude trhák na dlouhé? Já Zlatý kolo jedu ale neřeknu kterou. Letos už chci pódium, nějaké hezké přední místo. :-) Přeci jen pojedu tam potřetí tak aby to za to stálo. :-)

                            0 0
                    • gerrard  

                      To bys asi bez vody nedal, horko bylo silene. Dokonce na nas byla vyloudena flaska vody ani ji nevadilo ze je zpulky vypita. Tak respekt, zes to dojel, a nevykaslal ses na to. Za tebou dlouho nikdo nejel, to sis musel uzit samotu.

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Ale potěšilo mne že fandíme stejným lidem. Já to tady veřejně profláknu, snad mne naukamenují místní fanoušci Jardy a Zdendy. Mluvili jsme konkretně o Clemens Fankhauser, Gregor Mühlberger. Speciálně ten druhý jmenovaný je mi při svých výkonech sympatický a má myslím nadějné vyhlídky. Je to dříč.

                        0 0
                    • Člověk a jeho svět  

                      Co závod, to nějaká lapálie… To je už fakt pech.

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Není to pech. Pokud bys to sledoval pozorně, tak se moje ztráta minimalizuje. Za chvíli budu slavit vítězství. Tomu věř. Mezi elitou těžko na to nemám roky ani to moře hodin co je potřeba ale jinde to přijde.

                        0 0
                        • Člověk a jeho svět  

                          Počkej, já tě nijak nekádruju ani nesnižuji tvé výkony. Ztratit bidon a jet buď s balíkem, ale bez pití, nebo s pitím, ale ne už v balíku, to je prostě pech. Třeba by ti v balíku někdo něco z auta podal, ale asi spíš ne, co?

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Ano z auta Sparty podal. Ale byl to moment kde se stala chyba a to nevrátíš.

                            0 0
                            • Lada,s  

                              mě jsi říkal že ses pro bidon musel vrátit protože jsi ho měl půjčený…to bych ho radši po závodě zaplatil než si pokazit závod, no né?

                              0 0
                              • Spící kníže :-)  

                                Přesně tak proto jsem se pro něj vrátil a hlavně kvůli vodě. Auto mi zastavilo ale ja už jsem byl otočený už ten moment bylo na cokoliv pozde. Stalo se. Holt i taková blbost zvlášť když je teplo rozhodne. Kdyby jak správně řekl Laďa bylo 18 stupňů jedu dál. Neřeším pak bych si tam pro něj sjel.

                                0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Co můj skvělý fanoušek, na jakou akci se chystá dál? Je jedu Zlaté kolo spíš kvůli kolegovi z pořádajícího týmu, že se známe a občas spolu jedem. Pak něco v barvách druhého týmu.

                    0 0
                    • gerrard  

                      Zas az bude neco pro decka bez licence a to jsem videl az GP Racio nekdy na podzim. Tech detskych silnicnich zavodu zas tak moc neni. To co frci jsou mtb zavody.

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Nevím jak je to pro tebe blízko nebo daleko ale ČP Rokycany jedu, jede se tam i hobby což je pro tebe jak dělaný jsou to okruhy, myslím možná i děcka ale nemám tucha to se podívej. Samo předtím x věcí, zvládnu taky jen s těma dětskýma závodama jak píšeš je to někde jinde.

                        0 0
                        • gerrard  

                          Rokycany uz jsou daleko. Do toho uz nejdu, pockam az zas bude nekde neco na morave. :)

                          0 0
        • Biker jak Pes  

          Jak to tedy vypadá, jak web Dukovanské okruhy, tak i Vysočina Cycling mlčí. Nemáš nějaké bližší info?

          0 0
          • Lada,s  

            čau, zatím ticho po pěšině. Zkoušel jsem pátrat i u kluků z VC ale nic konkrétního nevím. Třeba Kníže něco bude vedět :-)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Napsal jsem pořadateli, tak snad se brzo něco dozvíme. Byla by to škoda.

              0 0
            • Spící kníže :-)  

              Laďo červen je daleko. Zítra se jede Bíteš doufám že budeš na startu :-) Biker jak pes to samý :-)

              0 0
              • Lada,s  

                Já mám skromnější abmice, ale s BjP jsem se na startu zdravil :-)

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Jo BjP jel, dokonce se mi jeho výkon dnes líbil klobouček.

                  Fakt dobrý. Doufám že se potkáme na Mamutovi i s Laděm.

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Jo jo, byl to dobrý letecký den. Dokonce mě to i bavilo. :)

                    0 0
                    • Lada,s  

                      tak šup šup nějaké dojmy a zážitky :)

                      0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Jo, bylo to pěkné. Užil jsem si to. :)

                        Hned jsem si po startu najel dopředu a tam už zůstal. Občas to byl sice boj o pozice. Hlavně před vrcholovými prémiemi. Všechny kopce jsem vyjel docela v pohodě. Myslím, že jenom druhý průjezd Zastávkou byl trochu vyhrocený, protože to přede mnou někdo odpojil. Viděl jsem ale, že vzadu zůstali skoro všichni z Favoritu a ti to zase sjeli, takže no stress. :)

                        Občas jsem i reagoval na nějaké lehké nástupy. Ale nic většího to nebylo. :)

                        Nejhorší byl konec na těch třech okruzích za Bíteší, kde se rozjížděly terezíny. Už při vjezdu na okruhy moc lidí v pelotonu nezůstalo. První okruh docela šel, ale bolelo to. Ve druhém jsem odletěl a chytil jsem cca 200 m díru a už jsem myslel, že to nesjedu a že končím. Nakonec jsem se kousnul a nějakým zázrakem jsem se dostal zpátky. Mezitím se to ale roztrhalo. Naše skupina pak ten poslední okruh dojela v klidu. Až na cílový spurt.

                        Závod to byl krásný, líbilo se mi to. Myslel jsem, že to bude horší ale.

                        Po závodě jsem se dozvěděl, že to někde lehlo a zůstalo tam hodně lidí. Na chvostu to musela být sranda. Na špici se to docela dalo.

                        Jo a z kohoutovického kopce opět klasických 100 km/h. :)

                        Tady záznam na Stravě

                        Report na FB

                        0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Tak doufám Laďo že sis to nastudoval a příští rok na startu. :-) Já s tím počítám už letos. Že nějaký závod pojedu, takovej test.

                        0 0
                        • Lada,s  

                          Jakože bych si kvůli jednomu závodu vyřizoval licenci? Děkuji nechci :-)

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Ono se jich jezdí víc nevím jestli 6 nebo 8. Pak je ještě Lopata, okruhový závod něco jako Brno. Atd… Já to beru tak že i když možná ty první závody nedokončím tak pořád je to dobrej trénink.

                            0 0
    • Kysky  

      Tak i tento rok zatím úplné ticho? Všechny závody už mají daný termíny a Dukovany stále nic.

      0 0
      • gerrard  

        Moje zdroje rikaji 11.6..

        0 0
          • Kysky  

            Minulý rok mě navnadili „letním“ datem a tento rok to zase hoděj na jaro, tak nic :D

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              Právě že na jaře se hákneš za profíky a povalíš i bez trénování do léta. :-)

              0 0
            • Spící kníže :-)  

              Víš já vidím problém že v červnu chtěj závody pořádat jaksi všichni a to drobí účast. V dubnu je toho málo. Chceme tam závodníky všech kategorii a prostě každému se to hodí jinak. Léto je prostě moc nabité. Ono to původně přeci bývalo v dubnu ne. Tady skalní účastníci ti to řeknou.

              0 0
              • Kysky  

                Jojo bylo. Však to já nepopírám. už dřív jsem závod sledoval z pozice fanouška :-) A s tím nabitým létem to máš naprostou pravdu. Z týhe stránky věci je logický to hodit zpět na tradiční duben

                0 0
            • Spící kníže :-)  

              Já myslím že závodníky navnadí finanční cena za vítězství než nějaký termín v červnu. Tak to zkus třeba se poštěstí a pár tisíc bude doma.

              0 0
          • Spící kníže :-)  

            Letos 23. dubna a doufám že se přihlásí víc regionálních borců a stupně vítězů budou z místních závodníků.

            0 0
          • Spící kníže :-)  

            Co bourák Laďa.s. Jede?

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.