• Smazaný účet

    bry den pratele barevneho udoli ;-)

    umelecky atashe podzim ve spolupraci s krasnou asistentkou babim letem pripravili kulisy pro posledni spolecenskej vylet tohoto roku, citlive jsme vybrali trasu adolfov-tisa-sneznik-decin nebot na tamejsi nahorni planine podzim dostava volnou ruku a neomezovan pidlivizaci rozjizdi nevidany karneval barev, variace prirodnich scenerii nuti tajit dech a to i v prudkych vyjezdech ;-) usta navstevniku jeste tyden po, vykazuji vzorec krivky sluvka krasa, od jeho neustaleho mumlani :-) cela ta nadhera, jak zjistili vedci z usa ma nakrmit lidskou dushi barvami pred monochromaticky modre ladenou zimou, tak aby ji bez uhony prezila :-)

    start v 9:00 u autobusu, svetla totish ubejva…, pokud by autobus nejel, dojedeme si do krupky a svezeme se lanofkou, chrti samozrejme po svejch a sraz by mel f poho vyjit na 11 nacku v adolfove..

    na kockove v hydrometeoro­logickem ustavu, zamluvil jsem pekny pocasi :-)

    tak se na vas teshime, prijedte :-)

    0 0
    • Smazaný účet  

      Já mu držim palce, dyk by mu jeblo, stačí že je praštěnej tak jak je. :o))) A jinak uvidíme podle času, předpokládám, že po opárenskejch okruzích stejně nebudu moct za volant a pojedu až v neděli… ale nic neslibuju.

      0 0
    • Tesak  

      zupa.tesim;)

      0 0
    • hmi  

      aneb jak basnikum chutna floutkovani a jine stavnate cinnosti zcela odtrzene od sede obycejnosti;)

      …se mi na podzim libi ze ma vsechno podobnej odstin – pivo, listi, grog…

      0 0
    • lusk  

      uvidim, jestli se podhrabu a dorazim, je to tak 50/50..

      0 0
    • Genarito  

      Tuňáka jsem už dlouho neměl :o) Začíná být zvykem, že si naleju do půllitru mléko a nasypu tam třetinu půlkylovýho pytle musli :o) Oblbuju se že jím zdravě, i když je to jen o tom abych mlsal a mohl pořádně před zimou přibrat a obalit se tukem :o) To dá rozum, že když nebudu mít tuky mudu na jaře spalovat cukry a z toho bolej hnáty :o) No nic. Včera mě někdo celý den telefonicky naháněl. Myslel jsem si, že volali ze servisu a chtěji mi oznámit radostnou zprávu, že mám novej rám. Tak jsem zavolal nazpátek no a.........

      1. objednávka tuňáků dorazí v pátek
      2. dostal jsem fulla
      3. dostal jsem hovno :o)
      0 0
      • Genarito  

        á je správně :o) Kdybych ten rám nedostal včas, tak mi prosím hlavně nepište jak si užíváte, kocháte se a jíte sladký :o)

        0 0
    • Radek CV  

      Rad bych s Vami take vyrazil na posledni jizdu. Zkusim se domluvit s Filipem. Jen mam z pa na so „zaverecnou“ z fotbalu na Lesne, tak nevim zda budu ziv. Kubajs radi pit pres noc hodne vody ale na Lesne mu to moc nepomohlo :-)))

      0 0
    • Smazaný účet  

      bry den :-) jak se mate po ranu ? :-)) nam trochu zachcalo jako… bo ale :-) to uschne :-)

      0 0
      • Tesak  

        noo, voni bahnity tobogany alá buckoffka maj taky co do sebe:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          je fuckt vlastne :-))))

          0 0
        • hmi  

          sive vono to klouzalo i fcera;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            ve streeedu taky cece, jinak jako pruhovana red-bestie z moravan rulz :-)) hodne zajimava ! :-) spish teda technicko-prudka nez jezdivo-povlovnaaa ;-) ale fine :-) spezial f kombinaci s blue do moravan je to pekny :-)

            0 0
            • hmi  

              sive;))))

              …jel si nekdy modrou do Trmic? dle vrstevnic masakr;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo, z milbohova ? :-) ta je paradni, je to takovy koryto, drif to asi byla nejaka drevni stezka nebo co, asi metr siroky, a tak 1/2 az metr vysoky kameny hradby :-) plny kamenu a tak :-) luxus !! :-) je to teda uz dost rozpadly :-) a voto lepci ;-) sedlo dolu ! ;-))))))

                0 0
                • hmi  

                  heeey, dam priste;))))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tam zezacatku je taka polnice/lesnice dost projeta a hrozne svadi prejet odbocku na modrou ;-)) uz sem kolikrat ji prejel.. ;-)

                    0 0
      • dada  

        co ten mastík???

        0 0
        • Smazaný účet  

          nerikejte mu mastiiik, jako by to bylo miminko :-) je to MASTODONT :-) jako ze je velkej a drsnej a spinavej a vubec jako poradnej chlap ;-) chrrrr :-) mozna i smrdi… nevim, musim cuchnout ;-)

          jooo, a piiitrs & eva mi ho vemou a vemou i me a z nejdku to dojedu po vlastni mastodontalni ose :-) aspon se to nebude komplikovat :-)

          s luckou sme dohodly :)

          tak snad je fsechno f oklandu a muzeme se teshit na pekny pojezdenicko :-)

          co kufr ? uz si ho odvrtal a mash slehacku ? :-)))

          0 0
          • dada  

            nemam slehacku ale bonbonek SL bys vedel jinak uz to funguje a je to docela liga cece…tak mne napada jestli je to vyhoda nebo nevyhoda ze ted nemuzu to kolo jentak nekomu pucit…?!?

            0 0
            • Smazaný účet  

              muzesh ho pucit geronymovi ;-) ten ma taky shlehacku :-)

              0 0
              • dada  

                ze sem neco rikal.....:)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  sem vedel ze te poteshim ;-)))))

                  0 0
                  • Genarito  

                    dámský věci už nechci :o) stačili mi dvoje kraťáky… se mi budete smát, ale já mám na 100% i dámský zimní kalhoty… a ještě k tomu jsou mi malý :o)

                    0 0
            • scret  

              jee slehace,fuuuj:))

              0 0
              • dada  

                chytrolin chocholaty :)

                0 0
                • scret  

                  s to vzal moc vazne:))) ale je to tak jako razeni v packach nebo gripu,oboji ma svy zastance a oboji odpurce,a ja jsem zrovna priznivce systemu SPD…podle me je lepsi,u slehacek mi vadi ze se neda nastavit tuhost:((

                  0 0
                  • Genarito  

                    mě se na nich zase líbí že je zacvaknu hned na první našlápnutí a nezasíraj se bordelem :o) jééé a kdybys jen tušil kolik toho už našlapaly… ty jo. Se divím, že vůbec držej :o) jako nový… a suprová údržba… nikdy nebudu chtít nic jinýho než Crank Brothers :o)

                    0 0
                    • scret  

                      no to SPD taky,teda pokud clovek nevozi jeste nejaky stary welga apod.

                      0 0
        • Petrs  

          To Dáda: Kuba je salámista. Včera jsem mu psal že mu vezmeme i mastňáka. No a už se asi neobtěžoval poslat informaci dál :-) Asi teda pojede po vlastní ose :-))

          0 0
          • Smazaný účet  

            neeee, tyjo, sem neodepsal ?! kua… to se omlouvam, je mozny ze sem na to zapomel :-) vono to tu fcera trochu frcelo, jako ve skole…, sem tu lital jak pako :-) hej, to fakt sorrko :-)

            0 0
          • dada  

            to das kola na strechu nebo mas v zaloze tranzita???

            0 0
            • Smazaný účet  

              do cz.swissu sme jeli s kolama na streshe, tak pocitam to tak bude i cestou do nejdku :-)

              0 0
              • Petrs  

                Střecha to jistí. Přece jenom 3 biky a 4 lidi dovnitř to by bylo maso :-)

                0 0
                • dada  

                  tak to jooo…sejdem se teda v hamrech u vohně

                  0 0
                  • Petrs  

                    U vohně? To myslíš dneska? Měl jsem za to že přijedete až ráno z Ostrova. Jinak ráno je sraz v 9.00 za Hamrama směrem na Jelení.

                    0 0
              • Evča1  

                Kubajz, nevim co máš s Luckou domluvený na dnešek, ale jistě vím, že jdeš dneska s náma k mojí mamce a ségře na gáblík :-)))))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  heeej, to zni slibne :-)) domluvenej je akorat bod setkani :-)

                  0 0
                  • Evča1  

                    Kocourka néééé, to je Petr, toho ti nedám. Něco teplýho nám dneska vaří moje mamka:-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      von je koucourek, nebo medvidek atp. kde kdo ;-))) kazdopadne tendle kocourek co myslim, ma pekny drapky a je deeeesne tezkej cestou do kopce :-)

                      0 0
                      • Evča1  

                        No prostě se dneska najíš :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          to je dobre, pac na lacno se spatne pije :-))))))))))

                          0 0
                          • Petrs  

                            Tak tady najdete link na fotky z víkendový akce v Hamrech. Mě se to moc líbilo :-) Místy to bylo sice trochu víc náročný ale fakt to stálo za to. Jinak Evča si přivezla zase další pěkný zážitek. Třeba k tomu něco napíše :-) www.petrs1.rajce.net/Hamry

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              juuuu, ste se meliiiiii :-)) heeeej kaca tam skace !!!!!! :-)))))))

                              0 0
                            • Tesak  

                              vypadá to moc pjekně:)

                              0 0
                            • dada  

                              jeeeeeee :)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                hej, ti to na tom fullu sekne :-)))

                                0 0
                              • Evča1  

                                Ahojky všem, tak těm, kdo se nezúčastnil sobotního bajkování. No aby se spestřilo moje ježdění, tak jsem v sobotu schytala 3 žihadla od vos. Jedno do levé nohy-to je v poho. Ale dvě do pravé do každého kotníku jedno.Jelikož jsem před 14-ti dny umírala na hmyzí bodnutí, tak jsem urychleně jela do Nejdku do lékárny pro prášek. V soboto a v neděli mě léčila maminka. Noha jak bakule bolela, dneska jsem v práci,ale nohu mám nateklou. Tak jsem zvědavá co mě bodne příště :-)))))))))) To Kubajz: přišel jsi o dobrej gáblík :-)

                                0 0
                              • Petrs  

                                Kde ste včera skončili? Bylo to o poznání míň náročný než v sobotu a ještě k tomu jsme si užili sluníčko :-)Škoda že ste nejeli.

                                0 0
                            • kacacka  

                              hned to du omrknout…sme včera nějak pomalu vstávali, ale sjela jsem celou rosu aj boubín a sem se úplně zlepšila a bylo sem z toho děsně happy…navíc s námi honzík potrénoval, co nešlo, až to nakonec šlo…se těším na jaro :)))

                              0 0
                              • Petrs  

                                Tak to jsi fakt dobrá. Já jsem si dal na závěr zelenou kamenitou z Pajndlu do Nejdku. Na jaře se mi o tom mohlo jenom zdát. Prostě se postupně aspoň trochu lepšíme :-) No a ten dropík? Byli jsme prostě nejlepší.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  zelena to je ta od ty vyhlidkovy restaurace doluuuuuu do parkuuu nad nejdkem :) ta se mi libila :-)

                                  0 0
                                  • Petrs  

                                    To je vona ale začíná až u rozhledny nad Nejdkem (to je ten Pajndl). Dolů je to 3,5km moc pěkným terénem.

                                    0 0
    • hmi  

      hey amigos, zdravim z oktooobrfestu;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        hey :-) cuuus :-) davash sluzebne tuplaky jo ? ;-)) andy sem trochu nalomil na tu so-ne ;-))) slibil sem ji nechrti skupinku :-)

        :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak autí zabere žena takže pro mne neděle padá, horko těžko bych se dostával dom, známe svoje lidi… :o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        :(

        0 0
        • Smazaný účet  

          jak si ty lidi zvyknou na auto tak uz pak vubec neumej uvazovat pruzne vlakove ;-))))))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            vono dyž se skloubí pružný časový plán vyjížďky a pružný jízdní řád čd tak to nedopadá dobře. :o)

            0 0
            • lenunka  

              Cau lidi, koukám že jste se měli luxusně:o) A pěkný fotky. Pokud nebudu moct jet na tisou v neděli, asi vám budu dělat doprovodný vozidlo:o) Je to děs, vidět jen photos:o))

              0 0
            • SELMIRA  

              Uf! Teda já hledim, jaxe lidi „vyvíjí“… Mno nic.

              Já ještě nevim, jak dopadne víkend, určitě jinač, než myslim dnes, jako ostatně často… ale jelikož ČD nepohrdám, tak zřemě se na severu vyskytnu páč Okruhy to je zlatý hřeb sezóny nicht wahr? :o)

              Budete tam ještě nědo?

              0 0
              • hmi  

                nikdo!!!!! ba neeeeee se vi ze tam bude UL_timate crew

                0 0
              • Smazaný účet  

                siveeee, pockeeeej :-)) te prozeneme chrtko prazounskaaaa :-)

                0 0
                • SELMIRA  

                  pch! dyk vy máte letos nachrceno asi tak 5× víc jak já tak gdo je u vás chrt? Vy prdi ústečtí? :o)))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    neboj, prave sem urval patku....., budu tam muset dat sikmovokou, vono to pak vubec nekvaltuje ale jezdit se da… jinak bys totish plakala, pac bych ti ujel ;-)))))))))) chrrrr :-))

                    0 0
              • Smazaný účet  

                týýýýýýýýýýýý­ýýýýýýýýý koukej dorazit na okruhy, teprve pak tě možná začnu brát vážně! :o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  dobrá, dobrá hlawně ať neni sjezdíček moc rozbahňanej se trochu bojim o život :o)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    ále, bahno neva. loni jsem to tušim jel na ralfech a na hubu sem si taky nedal. aspoň se pročistí statovní pole. a scret na svých rubenách nám nebude tolik ujíždět. ;o)))))

                    0 0
                    • scret  

                      bacha na me,mam nazuty ultrasirokyazubaty Contiky Explorery 2,1 v kevlaru:)))

                      to uz bych jel radsi na Black Sharkach ktery jsou jeste uzsi nez Rubeny,ale jsou na bahno uplne supr…

                      0 0
    • Smazaný účet  

      jo, zitra tj. f uuuteriiii, nema chcat :-)))))))) ja muzu f poho kolem 3ti ( na zakladne ) :-) prida se nekdo ? :-)

      0 0
    • hmi  

      hey sem dostal mail vod prof. Zdimery a prezident bude v brzke dobe po amputaci vzduchove komurky ale s pruzinkou brzy u doufejme stastneho majitele…;)

      0 0
    • Smazaný účet  

      haloooo haloooo, aussigeeers, kdo dnes po obede volno maaaa, kdo si semnou malej tripik daaaa ? :-))

      fcera to bylo podzimne chladneee, afsak prijemne vyzivneeee ;-) nemci-rycina-a zluta do brnneee :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        sive, mi nerikejte ze zase sama :(… me to samotnyho nebaviiiiiiii­iiiiii :-)

        0 0
        • Genarito  

          nakonec začneš jezdit na asfaltu abys potkával kamarády auta :o)))))))))) jáááááj :o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            a nakonec si podrezu zily ne ?

            0 0
            • Genarito  

              vidíš co s člověkem dělaj drogy? :o))))))

              0 0
              • Smazaný účet  

                jakože po fetu má člověk tendenci jezdit po silnici? ;o) bych věřil, to soudnej člověk neudělá.

                0 0
                • scret  

                  hele kluci nenavazejte se do Genarita,kdyz je ted bez ramu jo?:)))

                  ale jinak aspon clovek vidi jak se nicej komponenty na silnici:)) a pak ze prej nakej fryrajd,pche:)))))­))))

                  0 0
                  • Genarito  

                    od minulýho víkendu je za mě houbař :o) vyšel jsem sjezdovku na Tisý… jsem si říkal, že tam houbaři chodit nebudou a ono prd. Za 3h jsem našel jen 2 jedlý houby :o) A lysohlávky žádný :o)))))

                    0 0
        • Smazaný účet  

          kurwafix… to uz je letos snad 10sata patka...... doprdele uz…

          0 0
    • scret  

      prosim prosim,muzete mi hodit link na ty vokruhy? nebo informejsn,vim akorat ze to je cca od 14.h? a ze se jede cca 25km… kde je presne nejaky prihlaseni,do kolika hodin? dekujuu… pojedu asi autem…akorat nevim esli malou corsickou,pokud santafeckem,mohl bych vzit i nejakyho spolujezdce…

      zkusim napsat dentistovi Petrovi,treba ho taky nalakam:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        nevim. nic víc není třeba vědět. řikám, 12 je akorát, dáme klobásku, pivo, projedem okruh, přihlásíme se. jinak triatlon.lito­merice.cz

        0 0
        • Smazaný účet  

          sem zvedavej jestl ten skritek nakonec pojede :-)))) jak ho tak znam..

          :-) noo jinak vlastne uz si pomalu muzeme domluvit…, bych asi vyrazil tak kolem 11, nebo i malinko drif z aussigu, abysme na pohodicku byli u privozu ve 12, nahore f opaaarne u vorace pul jedny, trochu se posilnili, zapsali na listinu :-) vyfasovali cisla ;-) a taaaak :-))))

          doufam ze nejedu sama zase, jak je tendle tejden ve zvyku ;-)

          0 0
    • kacacka  

      héééj tak co se tady chystá :)))))

      můžu v pátek odpoledne + sobota + neděle :)

      napište mi gde mám bejt a já tam snad budu :)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        v sobotu ve 12:30 u penzionu Oráč v Opárně. :o)

        0 0
        • kacacka  

          a co vlastně obnáší ty vaše okruhy :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            5 kol po cca 4,5 km (myslim)(nebo to maj ženský kratší, šelmo?). 2 sjezdíky, 1 výjezd, mezitím takové plácání po širokých cestách a asfaltu.

            0 0
            • Genarito  

              těsně nad 20km? no tak to vás chci vidět jak si jedete lážo plážo :o) tomu ani nevěřím :o) to je sprint a budete určitě totálně dodělaný :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                no o tom žádná, je to xc závod, takže hodinová krev nahoru i dolů. loni vítěz 53 minut, já 1:07, kuba 1:31. ;o) ale klidně si to člověk může zajet na pohodu… :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jak muzu mit jaaa 1:07 a zaroven kuba ( taky jaaa ) 1:31 ?? kua…, burdel tuto :-)

                  to sem zvedavej jestli se zlepsim :-) chtel bych to zajet pod 1 a 1/2 hodiny :-)))

                  chrrrrrrrrrrrrr :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    máš na to, draku! :o))))

                    0 0
                  • Genarito  

                    to dáš v pohodě :o) jsi jezdil jak drak a ani ses nezadýchal… hele ale tebe bych chtěl fakt vidět rudýho s děsně do široka otevřenou pusou hahaha :o) si tě neumím představit :o)

                    0 0
      • Smazaný účet  

        :-))) heeej ;-)

        sobota 11:00 gulturaaak a pak frcime do oparna na vokruhy ktery vyhrajesh ;-)

        nedele 9:00 antabus nahoru do adolfova…

        to je vlastne i pro ostatni rekapitulacka ;-)

        jooo a patek, ja muzu tak f pul/paty.. neco kratsiho :-) predzavodni flouuuting ;-))))

        0 0
        • kacacka  

          estli mi do toho něco neskočí, tak se asi domluvíme :)

          a do opárna po svejch…já mám totiž káru, že by nás svezla :o

          0 0
        • Smazaný účet  

          jo tak upresneni, f sobotu je sraz 10:45 u gulturaku jo ? :-)) dyzby jako mel jeste nekdo zajem jet :-)

          0 0
    • kacacka  

      taky přidávám fotky z minulého víkendu :)

      kacacka.rajce­.idnes.cz/nutri­ecamp/

      0 0
      • Smazaný účet  

        si fotila sama nebo ti stim doktor pomohal ? :-)))) ;-) ste sikovny :-) fakt mi je lito ze sem nejel, kua.. :-)

        0 0
        • kacacka  

          vsechno sama, oni vsici jeli nejak pomalu…tak na skoro zadnych fotos nenisem :)

          no na litovani je pozde, tes se na jaro :)

          0 0
      • scret  

        sjoda ze mas dost fotek rozmazlejch,ale nektery jsou fakt efektni,skoro jak z Vela:)

        0 0
    • Smazaný účet  

      juuuu, prisli patkiiiii :-) tak je to f pohoooo

      0 0
    • scret  

      heej,koukam tu chvili nejsem (furt sama prace) a uz jsem tu nazyvan za sampona apodobne:)))) to je pravda asi no,jsem jeste zadnou patku neurval:)))

      jo a tady je dukaz pro Kubu,ze nejenom ja jsem prznitel EN kola z uzkejma gumama (pro pana Kubu to znamena rozmer 2,1)

      :)))

      kacacka.rajce­.idnes.cz/nutri­ecamp/#DSC04019­.JPG

      to samy kolo a gumy jeste mozna uzsi:))

      0 0
      • hmi  

        ach jo…;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          sampoooni nooo ;-) cus houmiii :-)) jedesh zitra taky okruhovat ? :-))0 a jak si se mel v munchau a jak se mash tak nejak vobecne a tak vubec :-)))))))))))))))))

          ;-)

          0 0
    • Smazaný účet  

      kua fix, to se teda povedlo !!! :-)))))

      0 0
      • Tesak  

        To teda, chrochtám blahem:))))

        Photos standartně na:

        hactar.ujep.cz/

        :-)

        0 0
        • matra  

          Holt ňamina to byla woe..

          0 0
        • Genarito  

          ach jo :o)

          0 0
        • Genarito  

          23ka excelentní foto, ale možná k úplné dokonalosti to chtělo vyklidit kolo, v pravo nohu koho si a snažit se tam nemít vlastní stím :o) To pózoval nebo tam takhle dojel?

          0 0
          • Tesak  

            jel na konec skaly a tam to postavil na predni,to chytil na snimek pítrs, příště je řada na tobě,ty si v stavjení kola na předek taky expert:-))))

            0 0
            • Genarito  

              no já to delší dobu zkoušet nebudu. to zápěstí mám pořád v háji… nebo spíš kůstku někde na malíkový straně nebo jak se tomu nadává :o) dnes mi to opět připomněla asi 60ti letá pani při představování, když mi podávala ruku a já se bolestí orosil :o)

              0 0
              • Tesak  

                to mas z toho, že místo abys koupil rám a jezdil s nama ultimate trails, balíš pozáruční madam! ;)

                0 0
                • Genarito  

                  no kdybys věděl co všechno dělám když nejezdím… bys koukal :o) Jo a náhodou uvařila dobře :o) ne že si pod tím budeš představovat něco jinýho :o))))))

                  0 0
      • Smazaný účet  

        jo, co shelma a jaaacob ? dorazili ste f poho do DC a na vlacek ? jelikosh zluta vedla bez zaludnosti, po chvili cekani sme vas nechali vlastnimu osudu a ficeli dolu bez vas :-)) doufam ze se nezlobite :-)

        0 0
        • Genarito  

          a jak jste s Milhausem dopadli na okruzích? :o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            ja splnil plan a vyhral sem :-)))

            0 0
            • Genarito  

              takže pod 1:30? :o) o kolik lepší? nebo byl plán zůčastnit se? :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                plan byl: bejt posledni, cas nevim, navic je krapet znehodnocen diky defektu, nasledny tlacande, lepeni…

                0 0
            • Smazaný účet  

              jo, já musim dementovat údaj o mym času. asi mi na 5 minut vypad tepák, se mi občas zmáčkne čudlík o rukavici. na kompjutru jsem měl 1:11 což je reálnější. ale byl to mazec. dost jsem čuměl, že vítěz měl zhruba stejnej čas jako loni. přitom ta trať byla určitě o něco pomalejší /=člověk má výmluvu :o)/. sou to magoři. co lovoš za 14 dnů? nechcete si někdo střihnout uphill? třeba kačka, tý se to tak líbilo… :o)))) já asi dorazim autem, tak budu flexibilnější i pro případný nedělní výlet.

              0 0
        • SELMIRA  

          i yen se nedělej, že máš starost!

          dojeli jsme dobře furt po žlutý čož byl nakonec nejlepčí úsek! singlík nad Děčínem akurát jsem jela jako shneck a byla mi čím dál větší zzzzima nemohla jsem se vůbec zahřát a vůbec, ale VUBEC se mi nechtělo šlapat… až v autě, cestou nach Prag jsem se zahřála ale nějak moc jelikož dyž jsem konečně ulehla do pelíšku, což bylo od Sněžníku mý jediný přání naměřila jsem si 39,2 :o( Včera jsem si musela hodit marod. To sou ty návštěvy Ústí. Mě dycky zlYkwYduye. :o)

          0 0
          • Tesak  

            tak se brzy uzdraf, a už nejez banany s hořticí! to máš z toho:-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              fuj, to by mě zabilo. 39,2 je eště dobrý. :o)

              0 0
              • SELMIRA  

                jo. Rači tam NIKDY nejezdi! Dobře, žes jim to v Opárně natřel! :o)) Abych teda byla přesná, ulehla jsem s 38,5 a to mi bylo zle. Pak nastalo 39,2 a to jak píšeš je právě dobrý. To už mi bylo krásně. :o) Jinač…co tak matně vzpomínám, nejlepší jsou čtyřičítky. To je už uplně jiná dimenze. :o) Ale dneska už jsem zas na normálu a to je snad nejhorší, páč musela jsem do roboty. :o( :o))

                0 0
            • SELMIRA  

              to byl snad jen následek nevového vypětí jak mi do tak náááádherně rozbudnovanýho velkoměsta nasadili katedrálu!!! :o)

              0 0
          • Smazaný účet  

            ajajajaj :-)))) sever je sever noooo… :-)

            0 0
          • kacacka  

            brzo se uzdrav :) doufám, že si mě nenakazila…i když odpočinout si na pár dnů…:)

            0 0
    • scret  

      aaa,vidim ze nekteri aspiruji na viteze souteze promrzle koleno:)) nevim teda jak bylo nahore,ale tady dole to nebylo ani odpoledne kdyz bylo pekne na krataky…

      jinak jste tam meli hezky…

      ja vezl Kacenku uz v 6h rano na autobusak a pak to nejak tofnul:)) ale aspon jsem se odpoledne jenomtak hezky provetral…a trosku ublizil belousovi:(((( od predniho kola odlitnul bugr jaksvina a trefil ramovou trubku stredovy osy,nejenom ze to „odfouklo“ lak,ale v tom miste i tu trubku cca 2mm promacklo dovnitr,to dostat do holene,tak mam kost holeni na trisky…

      0 0
      • Genarito  

        tak to vypadá, že půjde Bělouš rychle do důchodu :o) Na druhou stranu to má svý výhody… jistě máš to kolo o nějaký ten gram lehčí :o)

        0 0
        • scret  

          neboj,ten jeste neco vydrzi:)) belous se spis driv okouka nez ze by zestarnul materialem… no kazdopadne letos jsem si udelal radost dost,pedaly,tre­try,Crossmaxy,no­vy Oukleje atd.

          0 0
          • Genarito  

            no a co ty crossmaxy? dobrý? co tuhost? ty na tom ale neřádíš, co? Cejtíš rozdíl při akceleraci? :o)))

            0 0
            • scret  

              jsou super!!!! jedou jak svina! no nevim jestli radim,neskacu zadny dropy,proste normalni XC a AM…ve sezdech tomu davam poradne pokourit si myslim,ale kubajz jezdi rychlejc:)

              jinak tuhost jako takovou jsem moc nezaznamenal,to je tezky popsat,spis je to takovy ze clovek ma pocit ze jedou jak v jedny lajne a jedou a jedou,takze takhle se ta tuhost projevuje:) samozrejme i nizka vaha neni k zahozeni a dost do chovani kol promlouva…brzdej taky vyborne.....kaz­dopadne ja jsem fakt spokojenej,splnily co jsem ocekaval…

              jenom je znat ze jsou to UST rafky,takze kdyz jsme ted na „okruhach“ defektil,tak sel plast hur sundat…

              0 0
              • scret  

                jezis to je chyb:))

                0 0
              • Genarito  

                jak jsi měl těžký předchozí rývky? Bych tenhle přechod na lehký kola chtěl jednou zažít… Prej má člověk pocit jako když ho to táhne dopředu samo :o)))) teda kdyby toho tvýho Bělouše měl osedlat Kuba, tak podle mě z Mastodonta zústanou možná jen řídítka s gripama :o) Ty jo… Z něj by byl větší chrt jak ty :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Sdělím ti zásadní pravdu: kola jedou tak rychle, jak do nich šlapeš. Ale když někdo dá x tisíc za kola, tak musej bejt skvělý, lehký, tuhý a rychlý. :o))) Kupte si silničky kucí. Ty jedou nejrychlejc.

                  0 0
                  • Genarito  

                    no takhle mluvěj namachrovaný chrti :o)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      nevim jak to midlandr dela, ale vytezi z minima maximum, moc toho najezdit nestihne, moc toho za kolo neutrati, ale jezdi mu to naprosto neuveritelne, nahoru i dolu :-)

                      nevim kolik tisice kilometru na silnici v zari polaarky a kolik zlomenych kellysu by potreboval geronymo, nevim jak lehky, tuhy a tenky kola by potreboval skritek.. …nezbyste to kluci midlandrovi nandali ;-)) a me teshi ze to tak je :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        to zas ne. voni by mi to natřeli, kdyby chtěli, myslim že geronýmo určitě, ale to by museli chtít jet krev… což se nikomu nechce… málokdo je takovej masochista aby se odpálil. já jo páč NEMŮŽU v Opárně nechat vyhrát ústečáky. :o)) Tak, teď je to venku, proto jsem s Váma nechtěl jet v neděli, páč bych nikam nedojel… :o)))

                        0 0
                      • Genarito  

                        Co jezdím s váma tak mě furt přijde, že se každej s každým porovnává jestli je lepší jak ten druhej a proč… a proč má tohle kolo a proč tam má tamto… docela trapný :o) A lehký kola chci určitě proto abych vám všem ujel, viď Kubíku :o) Za to ty seš takovej kanec, že raději budeš jezdit s uhlím v nůši na zádech a všem furt říkat jak chrtěj :o)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          aha, aha, trapny ti prijdeme… :-) ty nam taky…

                          0 0
                          • Genarito  

                            to neustálý porovnávání určitě :o)

                            0 0
                          • Genarito  

                            Bys mohl dělat na TV Nova :o) Z věty kde jsem psal o trapným neustálým porovnávání jsi udělal tvrzení, že jsou všichni trapný :o)))) Dobrýýýý

                            0 0
                      • scret  

                        kubajzi,Genarito ma v tomhle pravdu,porad mas tendenci neco porovnavat a hlavne rejpat… ty to asi porad nechapes,ja jsem si ty Cmaxy nekoupil proto ze bych chtel machrovat,ale proto ze uz po nich cca 6 let touzim,libej se mi…a tak je to i s celym belousem,proste chci mit hezky kolo,v mejch ocich…(v tvejch je malo full a ma tenky gumy a bla bla bla) to ze me dneska strcej do kapsy kluci kteryjezdej na LXu a na horsim kole ale neni nic divnyho,vis…

                        pokud bys to vzal opravdu objektivne,tak bys vedel ze jsem nikdy netvrdil jak jste spatny bikeri apod. proc taky? kazdej jezdi podle svyho… jenom proste me treba nesedi vas styl jezdeni,ujet kus,pak zastavka na pivo v hospode,clovek vychladne (resp. svaly) a pak zas dal a pak zase dalsi zastavka…proste me to spis vyhovuje z bodu A do bodu B a mezitim se moc nezastavovat,ma­ximalne na chvili se pokochat krajinou…

                        a to jestli je nekdo lepsi na kole a nekdo ne,to mi prijde trochu detinsky to srovnavat:)) trochu jak kdyz jsme jako mali kucii sutezili o to kdo dal docura:)))

                        jinak musim uznat ze midlanderovi to slapalo velice dobre,tobe taky,kdybys mel aspon vahove priblizny kolo jako ja,tak te neuvisim ani za nic,ale co si budem nalhavat,mejch cca 2tis. km,jeste stylem weekend warriora:( a tvejch ted uz si myslim cca 8tis.km… je trochu precejenom rozdil,nemyslis? a zase neni to o tom kole ze?:)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          2 tis., kua, to bych taky jednou chtěl najet. :o) Na to se musí jinak. Před závodem kapsle proti křečim, 1 litr ionťáku s l-karnitinem před a 1 litr během závodu, 3 myslící tyčinky, a ve třetim kole potupné stláskání karbošneku. :o)) a není třeba nic najíždět…

                          0 0
                          • scret  

                            ahaa,tajemstvi je vyzrazeno,ouplne jsem zapomnel na ty tvy dopingovy kapsle:))))

                            0 0
                  • scret  

                    mozna je to tim midlandre zes na lepsich nejel,ale opravdu lehci a tuzsi kola jedou rychlejs,to je proste fakt,a ty jako skorovedec bys mel vedet ze to tak je a ze to neni nejaky machrovani nebo jak to chapete…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      nojo, ale když přestaneš šlapat tak zas těžší kola maj větší setrvačnost a ujedeš na nich o kousek dál, třeba… :o)) to chce udržovat stále stejnou rychlost, nebrzdit a neakcelerovat… :o)

                      0 0
                • scret  

                  tak predchozi rafky byly 717ky, tzn. nejvyssi model od Mavicu,vahove 400–420g… draty DT Competition 2.0–1,8–2,0 a naby XT…jo a jeste niple DT alu… takze taky lehoucky kola,ale CMaxy jsou jeste lehci,cca o 200g,coz dela dost,ale taky asi tim ze jsou tuzsi…

                  jinak hodne je to znat pri jizde do kopce a taky akcelerace je hned o dost velkej kus lepsi (to ale dela zase asi ta tuhost)

                  0 0
    • kacacka  

      koukám že gena se pěkně nudí :)

      myslím, že by se měl trochu provětrat…troška fyzickýho vyčerpání by neuškodila, aby si zase vzpomněl ják se mu s náma líbilo :)

      0 0
    • scret  

      ale ze se nam to tu privostrilo co?:)))))

      nee a vite vy coo?? vsichni machrujeme:))) ty co maj fully,tak machrujou ze jako jsou vic kchul,pac maj pod zadkem naky tlumitko,ja machruju z uzkejma gumama a tak vubec:))) a Genarito porad machruje s tim prasklym „kelacem“:)))))))­))))))))))))))

      jsem to rozstip co?:))

      kua jsem si vzpomnel ted jako,ja vlastne musim makat:))

      0 0
      • kacacka  

        júúú bude bitka :)))

        0 0
        • scret  

          helee,ty pruhovana bestie,neprovokuj jo?:))))))))

          Rosta promluvil,how­gh:)))))

          0 0
          • kacacka  

            …floutek z vily si vyskakuje :)

            běž makat, já du taky…děngy jsou potřeba, aby se nám eště líp machrovalo :)))

            0 0
            • scret  

              hmm,to jsou potreba no:( ale cim vic clovek vydelava,tim min casu na bikovacku:( a kdyz vydelavas malo,tak zas nemas tu bikovacku nacem si uzit:))

              0 0
      • Smazaný účet  

        Genarito je největší machrovatel. Drsňák. Na toho nemáme. :o)))

        0 0
        • Genarito  

          přestávám se s váma bavit. Jste hnusný a furt mi nadáváte. Tak................ čáááu :o/

          0 0
          • makki  

            tak se nečerti:-)

            je to náročný na psychiku delší dobu nejezdit…jak probihá reklamace???budeš v sobotu pojízdnej?

            0 0
            • kacacka  

              ahoj ženo :) jak se daří?

              0 0
              • makki  

                čauves, teď už je líp:-) Pojedeš s náma v sobotu?

                0 0
            • Genarito  

              ahojky. No buď na mě v servisu zapomněli nebo snad vážně začnu věřit tomu, že to vyreklamuju a pošlou to na poslední chvíli jako posledně… ale spíš ta 1. varianta… Bohužel v sobotu to nestihnu. V pátek se vracím odpoledne od zákazníka, takže i kdybych ho vyreklamoval, nestíhaj to složit, protože mám některý věci u sebe doma. No a další věc. Mám svoje životní váhový maximum, tak si umím představit jak dlouho bych vydržel šlapat než by mi bylo blbě. skoro 2 měsíce se nehejbu :o)

              0 0
              • Genarito  

                stačilo říct nejedu, co? :o))))))

                0 0
                • Tesak  

                  s těma kilama nejsi sám já mam taky 5 kg nahoře voproti létu,ale prej je to nazimu normalní a vlétě to zas hodíme do pangejtu:)

                  0 0
                  • Genarito  

                    No to je vidět jak ti Markétka dobře vaří :o) Jaks to říkal s těma slepicema? :o))))))

                    0 0
                    • Tesak  

                      nikterak! tloustnu proto že jsem vygooglil mocnou chuť čokolády při západu slunce! ;)

                      0 0
              • kacacka  

                tý jo, tak běž ven…dyť je tam tak krásně :) můžeš třeba sbírat kaštánky a pak si doma vyrábět zvířátka :)

                0 0
    • Smazaný účet  

      Hóhó, jsme zas o něco blíž světovému míru! triatlon.lito­merice.cz/index­.php?id=clanek&cis­lo=216 škoda že kačka neuvisela tu babu, mohly bejt dvě ženský ZMMNATU na pódiu. :o))

      0 0
      • Smazaný účet  

        a taky je hafo fotek!

        0 0
      • SELMIRA  

        tééééda, koukám napsali, že jsem zkušená :o)))

        ale nechápu, co je na Míru a uzenině úsměvného??? Jako prostě normální tým, ne? Tssss!!!! Na příští rock musíme děsně natrénovat a obsadit celý bedny ve všech kategoriích. Aby viděli, že fakt ten mír a buřty chcem!!!

        Jo a PROČ jsem v celkovém hodnocení ZASE MOCHÁNKOVÁ to fakt NECHÁPU!!! :o)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          bud rada ze nejsi zkushena bochankova ;-)))))))

          0 0
          • SELMIRA  

            GR mladičká zas tak už nejsem, ale naději neztrácim tak mohli napsat zkušená a stále nadějná ni? :o)))

            0 0
        • Smazaný účet  

          napiš markovi buškovi, ať tě opraví… :o)))

          0 0
        • Smazaný účet  

          a jinak, asi dyž má někdo inteligentní a smysluplný název týmu tak to připadá ostatnim úsměvný, ale dyž má někdo „bajk team skajp“ nebo „ck supersport hnědka pod pleší“ tak jim to přijde normální… kam jsme to dospěli… :o)))

          0 0
          • SELMIRA  

            no jo mír je přeci vážná věc a uzenina taky holt doba je zlá možná dybysme to měli anglicky… :o)))

            0 0
            • Smazaný účet  

              by se dala udělat pěkná slovní hříčka… „for peace of sausage“? :o))

              0 0
              • Smazaný účet  

                by se dalo přeložit taky jako „za mír z párku“, což je taky velmi smysluplné, neboť s plným žaludkem nikdo neválčí, že. :o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  akurát někdy může žaludek válčit proti párku aber můžem prubnout příště :o)

                  0 0
            • Smazaný účet  

              hashek mel taky pokrokovej nazev strany: stranu za mirny pokrok v mezich zakona :-) a taky nebyl pochopen ;-) si mysleli ze si dela srandu :-) je tezky todle noooo :-)

              0 0
              • SELMIRA  

                hlavně, že my víme jaxme dobří a jednou bude mírová konzumace párků světovou prioritou No.1

                :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  třeba si nás konečně všimne osn a rozjedou mírový program. akorát je třeba vyřešit problém s trvanlivostí párků v africkém horku. aby z toho nebyla naopak ta válka s žaludkem, jak jsi psala. by mnoho míru nepřineslo. :o)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.