• scret

    Zakladam holomci po predlouhatansky dobe zase UL vlakno. S privitanim hezkyho pocasi je to potreba, aby to tu uplne nezdechlo…

    Takze zatim mam najeto 0km, naplavano letos o dost vic, coz neni takovy problem:))

    Alejo, papani pro koniku uz zas vesele zobu, tak doufam, ze se mi podari tenhle vikend konecne vyjet na HT mucidle… a pomalu, pomaloucku roztacet nohy…

    0 0
    • Tacmud  

      Tak to máš dobrý. Já jsem, s přecevzetím že letos najedu mnohem víc než předchozí léta, začal už v únoru. Najel jsem 50 km a pak jsem si pořídil 15 šroubů a 30 stehů do pravého bérce. Takže letos toho zas tak moc asi nenajedu.

      Ty roztáčej nohy a já jdu rozhýbávat oteklý kotník! ;-)

      0 0
    • Lanzinho  

      Zrovna vcera sem absolvoval komarku, tisou,sneznik, maxicky.. ale v utery dopo by stejne nikdo nejel :D

      0 0
    • Jarda636  

      V nedeli na koko bylo fajn. I ucast byla slusna. :-)

      0 0
    • john34  

      Ahoj všem, já bez zhruba 50ti první tisícovka…co je to ale platný, ať jedu s kym jedu dycky uzavírám peloton

      0 0
      • scret  

        uz skoro litr? …a sakra.. to jsem slusne pozadu…:(

        0 0
        • Acanthophis  

          Jsi :)) už i já mám letos skoro 300 a to stíhám max. 1 vyjížďku týdně… nicméně v neděli bych měl mít čas, takže jestli vezmeš ht, tak bych se přidal ;)

          0 0
          • scret  

            tak to bych ti tentokrat ani neujel…:))

            Rad bych, uvidime, co na to rodina…

            0 0
            • Acanthophis  

              @Scret – nejel jsi náhodou dneska po cyklowegu směr na Valtířov? tuším, že jsem zahlédl tvoje kolo, ale jistý si fakt nejsem :))

              0 0
              • scret  

                jj, jel:) Zahledl jsem te taky:)

                Jinak zejtra asi nakonec rodinohodiny…

                0 0
                • Acanthophis  

                  Hele, v pohodě… já mám prý naordinovaný výlet na Milešovku (prý je to v poslední době nějaké populární místo či co :)) – takže se taky asi jinam nedostanu…)

                  0 0
    • Jarda636  

      V nedeli je plan kamsi z DC za DC (Decin).

      Info brzy budou, kdyby se chtel nekdo pridat. :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak jsem po sobotnim výletu a tahání prcka na tyči dumal, že bych dozadu pořídil jezdivější gumu, páč NN na áčku jako dost řve. Vyřešila to neděle, kdy jsem zadek říznul. Sice to asi eště po spravení na předek pude, ale beru to jako znamení. Stejně za to může skřítek, že ty šwáby furt pomlouvá. :-)

      BTW nějakej tip na jezdivější XC gumu obstarožního rozměru 26×2,25, kterou šutry z Milešovky neproseknou? Ideálně taky lehoučkou a za hubičku, samozřejmě. ;-) Zatim uvažuju Ralfa SnakeSkin.

      0 0
      • scret  

        v tomhle rozmeru uz dneska trochu problem… jeste navic za hubicku…

        Ralph ve SS je dobrej a docela i odolnej…

        Ostatne nic jinyho nez SS nema od schwabu cenu jezdit…

        Mrkni nekde na vyprodeje, daly se sehnat dobry rychly gumy kolem petikilka, vredesteiny apod.

        Obavam se, ze Ralphy budou dneska za dost draho..:(

        Napada mne Conti XK nebo RK v protection verzi… ale ty budou taky dost drahy:(

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jak to zkoumám, tak contik xk protection bude možná lepčí jak ten RR SS. Ale obojí je raketa. No asi o tom doma moc povidat nebudu.

          0 0
          • scret  

            muzu ti za 150kc podarovat Maxxis Ardent 2,25 TR EXO… je cca na pulce zivotnosti.. Jezdil jsem ho na bezdusich, takze uvnitr je od mlika.. V jednom miste je v behounu dirka, mliko to dalo… Ale ty jezdis predpokladam na dusich, takze no problema…

            Jizdne je ardent rychlejsi nez NN a daleko vic citelnej…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nad tim jsem chvíli taky uvažoval, ale to už je celkem těžítko. Víšjak… ten pocit…

              0 0
              • scret  

                ahaa, takze chces timpadem kevlar a ne drat…

                Zkus nekde vygooglit ty vredesteiny…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  určo kevlar. vredesteiny jsem pogooglil, tam by připadal v úvahu jenom black panther xtrac, ale nechce se mi dělat testera… no a u xkinga jsem se dočet že 2,2 conti je výrazně užší než 2,25 švalbe. tak budu doufat že todle fiknutí bylo na dlouho poslední a dám šanci RR SS.

                  0 0
                  • scret  

                    mam jak RaRa SS 2,25, tak i XK 2,2 a je pravda, ze XK je uzsi, ale neni to tak hrozny…

                    Zkus jeste mrknout treba na maxxis Ikon nebo Crossmark…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      kua ty mi dáváš… crossmark v exo protection by moh bejt dobrej.

                      0 0
                      • scret  

                        pripadne superrychlej Aspen, ale ten delaj jen uzkej:( a ve 26ce nebude uz asi skoro vubec drzet…:)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Objednán Crossmark Exo, měl by vydržet víc jak Ralf. Sice o pár deka těžší, ale zas o 250 lacinější.

                          0 0
                          • scret  

                            a dle myho nazoru o dost vic vydrzi…

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Tak jsem kolu přilepšil o 130 g, to vydržet musí. :-) Ale nechtělo se mu tam, to je snad první guma, kde jsem musel máznout mejdlíčko, aby patky sedly. Taky bych moh už přejít na bezduše, když mam TR ráfky i gumy.

                              Tak a jdu si hrát na švadlenku a zašívat plášť.

                              0 0
    • AussigBiker  

      Ahojte bando,

      zdravim vsechny co znam, i neznam za tu dobu co jsem tu nebyl :).

      Zacina se oteplovat a prichazi nejaky ty prodlouzeny vejkendy. No a tak prichazim s nabidkou na vikenodvy bajkovani u me na chate – mam ji u Zahradek, dejme tomu 10–16 km od Machace. Presnou adresu se mi sem davat nechce. Pokud se vam postesti videt se Skritkem, tak ten bude vedet jak to tam vypada atd., bo jsem od nej neco sluzebne potreboval. Skill porad nic moc, fyzicka mirne vzrostla, stejne ale byste na me cekali…

      A za druhy, kdybyste sli nekdy do hospody, tak bych se pripojil a volne poklabosil o fullech (Trance, Jeffsy), zacinam setrit, uvidime jeslti se postesti jeste behem tyhle sezony, nebo zactkem pristi… Uz pres tejden v tom lezim a vybiram :D. Ale casu je dost. Hlavne by bylo fajn, kdyby se domluvila chata… v podstate kdykoli, kdyz bude min lidi, daj se vzit zeny a deti, kdyz by bylo vic bajkeru, tak spis jenom bajkeri. Muzeme i vickrat v sezone, to neni problem…

      Treba okruh chata – houska – chata vyjde na nejakejch 80–90 km si matne vzpominam.

      Tak zatim, prijemnej kratkej tejden.

      0 0
      • scret  

        klidne bych neco domluvil.. Oblast je to pekna, kousek od Vlhoste…

        Daj se tam vymyslet i XC trasy…

        0 0
        • AussigBiker  

          Jj, pak grilovacka, nebo vylozene na otocku se da – dorazit autem, pojezdit a dom, kdyz nekdo bude potrebovat tocit rodinohodiny.

          Mimochodem, o vejkendu muzu na kolo :). Moje banda jede s prckama pryc, tak sobota / nedele muzu vyrazit, ale jezdim porad XC, tak kdyby nekdo chtel nekam vyrazit… rad bych Hrensko, Belveder v sobotu nebo nedeli, podle pocasi a nalady.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Hlavně tam teďka neměli co dělat, průčelka je od půlky nahoru zavřená do června kvůli sokolu stěhovavýmu.

        0 0
      • scret  

        ntvl…:(

        0 0
      • Smazaný účet  

        Tak podle deníku to byli cizinci. Takže buď němčouři co o zákazu neměli páru, nebo „turisté“ z východu…

        0 0
    • Lanzinho  

      Tak to tu trosku ozivime a zeptam se, nekdo kdo by zejtra pobajkoval? Start bych videl podle domluvy, ale at sem ready na hokej .)

      0 0
    • Endurossta  

      Tady to moc nežije, tak zkusím alespoň udeřit na peněženku: nebude někdo chtít něco objednat na stránkách OneUp?

      0 0
    • Pohys  

      Čau. Jezdím sám a už mě to moc nebaví. Rád bych našel někoho na společný bikování. Nejsem polikač km, DH ani polety nejsou pro mě, jezdim spíš na pohodu ve stylu am a lehčího en, takze určitě raději terén než asfalt, ale ve finále dám téměř vsechno. Pokud se najde někdo, klidně i banda stejného zaměření, vůbec se nebudu zlobit :-)

      0 0
      • scret  

        sleduj tohle vlakno. Prestoze se dneska uz bohuzel skoro vsechno odehrava pres FB, tak sem jeste obcas stary koreni (jako napr. ja) zavitaj…:)

        V podstate jezdime podobnej styl, pohodicka, biky AM-EN… Nekdo je trpochu silensji v kopcich, nekdo zas vic z kopce dolu… Bohuzel casy, kdy se nas vzdy na svihu seslo treba 6 jsou davno pryc… Trochu se ta kdysi velka skupina rozstepila na par mensich, ale v podstate jezdime porad skoro vsichni…

        0 0
        • Pohys  

          Taky to u me s casem neni zadna hitparada, makam ve trismenem provozu, takze spis jezdim vikendy a kdyz uz v tydnu, tak kratsi vyjizdky. A stejne jako vsichni obcas musim doma honit body ( a to nemam prcka… ( zatim :-D )) , takze rozumim :-)

          0 0
      • Jarda636  

        Cau, je sezona, tak nekdo z nas objizdi Enduroserii, nekdo maka na chate a pro nekoho jsou nase cesty moc daleko nebo je moc horko :-)

        A taky kdyz neni vubec zadna odezva na planovany vylet tak neni motivace sem neco psat.

        Nejvice se nas vzdy sejde podzim zima .

        Kdyz nezapomenu, tak sem napisu.

        0 0
        • Pohys  

          Jasny, sam vim jak je to s casem. Ted v lete se mi samotnemu v parakach jezdit moc nechce, to maximalne, ze vytahnu kolo na vecer a jedu se tak na pohodu povozit, nebo si zlehka zablbnout :-) . Jinak jaro a podzim jsou pro me ideal. Nicmene kolik takhle nalitate pri vyjizdce? Protoze muj max je zatim neco kolem 60km a to uz jsem myslel, ze si pujdu s pr… lehnout na jipku :-D

          0 0
          • scret  

            ono je to o tempu a konkretni vyjizdce.. Obcas se jezdej celodenaky a to si myslim, ze kluci klidne i tech 80kilacku natocej… Ja vetsinou nemam uz tolik casu, takze bezna vyjizdka cca kolem 40–50ti… Kdyz je vic casu, tak klidne vic…

            Jinak cca 25tyho jedeme do rychlebek… cca na 3–4dny…

            0 0
            • Pohys  

              40–50 je pro mě celodeňák, ale jak rikas, zalezi na konkretni vyjizdce. Jinak Rychlebky bych jel hned, jeste jsem tam nebyl, ale ja uz jsem tento rok bez dovolene ( studium ):-\ . a co singl pod smrkem? Byli jste? Pry je to tam super.

              0 0
              • AussigBiker  

                Me tenhle rok zacal hlodal cervicek, jestli nahodou full. A tak jsem byl dva dny v Singletracku pod Smrkem (a zkusil Remedy 9 RSL a Top Fuel Ex 8 tusim – 29er, nikoli 27.5). No a proste je to uzka cesta v lese, bez vetsich prekazek. Prvni den nam prselo, druhy den byly louze :).

                Ale da se tam pekne pojezdit, jenom to neni klasicky jezdeni z kopce, me prislo, ze dost trailu byla vylozene do kopce, ale jsou hravy a kdyz mas fyzicku, tak se da drzet i flow.

                Shodli jsme se, ze kdyz uz prisel nejakej hupik, tak za nim hned byla zatacka nebo stromy, coz byla pro nas skoda, protoze bez skillu se nedalo poskocit :). Jinak Centrum u Kyselky super zazemi – sprcha (jedna), hospoda s jidlem, parkoviste za 50,– na celej den, za 10,– zapujcka rucniku, zeton do sprchy tusim 30,–, wapka na kolo 30,–. Az dorazi eRBecko, klidne bych tam vyrazil znova. Na hravym fullu je to preci jenom diametralne lepsi zazitek, nez na HT.

                0 0
                • Pohys  

                  To jsem i četl, že stezky jsou spíše koncipovány jako šlapací traily, ale myslel jsem, že tam budou alespoň nějake překážky, little jumpy, dropy apod… Zas na druhou stranu, na výlet s přítelkyní asi good, ne? Ikdyz ta moje je trochu jina, bo ta se na silnici take nudi :-)

                  0 0
              • scret  

                „smrk“ neni spatnej, pokud jsi tam jeste nebyl… Jakmile tam pojedes ale vickrat, zacne te nudit a uvidis ty chyby… Jsou to uhlazeny cesticky a zabava trochu zacina az na tech tezkych…

                Tam kde smrk konci, tak rychlebky zacinaj…

                0 0
              • Jarda636  

                Singl neni spatny. Ty starsi pasaze jsou hezci. Narocnost se zvysuje z rychlosti a z rychlosti se ukazuji nedostatky.

                Lehka modra je celorocne mokra a louze jsou i tam kde by si je necekal.:-)

                Na pohodu celodenni jezdeni.

                0 0
                • scret  

                  „Narocnost se zvysuje z rychlosti a z rychlosti se ukazuji nedostatky.“

                  Do kamene tesat!

                  0 0
                  • Jarda636  

                    Ale je pravda ze singl nebyl stavenej na vyssi rychlost, nebo na zavodeni.

                    Byl staveny aby si tam uzila cela rodina i ty co nejsou uplne zdatny.

                    A to splnuje, az na ty louze :-)

                    0 0
                    • AussigBiker  

                      Souhlas. Ja byl letos na jeden den i na Trunov Trails, tam je zazemi uplne v plenkach, tady je Kyselka a to druhy – ten Autokamp, kde se da najist, odpocinout a tak. Pohodovy jezdeni. Za me good. Tereny mame u nas leckde drncavejsi :)

                      0 0
                    • scret  

                      tak stavenej nestavenej… Jak byl stavenej se dneska nikdo uz nikdy nedozvi v ty demagogii TK… Kdysi hlasal, ze si na tom uzije jak rodinka, tak zkuseny bajker, ktery to prave rozjede… Ale v ten moment to dostava trhliny.

                      Louze, ktery tam jsou, jsou des… Takovy lavory, nektery dost hluboky, by se tam nedelaly snad ikdyby to bylo prirodni:)

                      Ale jako dilo je to samozrejme paradni, rodinky s detma si tam uzijou a my jednou za rok taky nepohrdnem…

                      Bylo to dilo, prvni nebo jedno z prvnich toho druhu a muzeme byt radi, ze neco takoveho vyrostlo…

                      Vlastne vsechno zacina a konci T. Kvasnickou… nebyt jeho, tak by to sice mozna nevzniklo, ale nikdo by na kvalitu nerekl ani popel a vsichni by byli spokojeny, vcetne me. A ty drobny nedostatky by nikoho nezajimaly.

                      0 0
                      • AussigBiker  

                        Souhlas. Je to monumentalni dilo, starat se o ty kilometry lesnich cest, kam moc neni pristup musi bejt hrozna prace. Co vim, tak TK v nejakym rozhovoru rikal, ze se o traily v soucasnosti stara jina firma, ne on a ze to delaji spatne :). Na druhou stranu neco to stoji a ze tam si tam prijede nekdo zajezdit, tak z toho zadny penize nemaji, az nasledne z toho co tam kdo utrati… Tim nic neomlouvam. Je to jak to je.

                        0 0
                        • Jarda636  

                          Bohuzel co se tyka udrzby tak tam je to celkem zoufale.

                          Proc to tak je se asi jen tak nedozvime.

                          Zbavovat se louzi tim ze se maji rozjizdet je taky nehorazna kravina, stejne tak prohlaseni ze to jsou bezudrzbove traily.

                          Ale byly prvni a je to tam i pres ty chyby pekny.

                          0 0
                        • scret  

                          TK nemuzes verit bohuzel ani slovo, je to hroznej zloprcek, takze skutecnost, jak to vsechno bylo se nikdo asi nedozvi…

                          To, ze se prestal o to starat bylo jednoduchy, nedostal za to prachy a bez toho ani kure nehrabe:)

                          Bohuzel zadna stezka neni beudrzbova, ikdyz se tim TK chvastal a taky se tim nasledne snazil zakryt vlastni chyby pri projektovani…

                          Na RS mu P.Hornik ukazal, ze to jde udelat mnohem lip, ikdyz tam maj vody podstatne vic…

                          0 0
                          • AussigBiker  

                            Jj, souhlas. Je to skoda. V Rychlebkach to jde, na Trutnov Trails taky, i kydz tam jsem toho moc nepojezdil, pac se mi rozbila tretra, kdyz jsem jel potreti na nejakej trail.

                            Jasny, bezudrzbovyho neni nikdy nic. Skoda, ze ta udrzba tam moc neni, bylo by to jeste o fous lepsi, pac za je videt, ze zazemi tam je dobry a pohodvy jezdeni (kdyz nepocitam kopce) taky.

                            0 0
    • chyna.cz  

      nebo se mrkni na FB a pridej se do skupiny UL – bike vyjizdky. tam staci parkrat napsat, ze bys jel to a tamto, nebo se k nam pridat a je to ☺

      0 0
      • AussigBiker  

        Dik, pridam se tam casem :).

        No a aby rece nestala, tak jsem obednal RB Bandit 475, trochu jsem se vyjezdil a cervicek hlodal, neco jsem vyzkousel a RB je OK. Ted uz jenom v pondeli doladit detaily v RB a pak cekat. Do svestek snad bude :)

        0 0
      • Pohys  

        Oka, diky za tip, uz to cekuju :-)

        0 0
    • Jarda636  

      Zitra v 8.30 na parkovisti u Albertu ve Vansdorfu.

      V planu je vylet do okoli Oybina.

      Plechovku piva a burta sebou.

      0 0
    • AussigBiker  

      Ahoj, pozadal jsem o pridani na tu FB skpinu, kdyz uz mam poradny kolo. Tady na BF se tvrdi, ze nikdo nekoupi na poprvy dobre prvni fulla. Ale kdyz se koupi RB, tak se chyba stat nemuze :)

      Vcera jsem poprvy vyvencil 475. Pro Skritka: Pike je RCT3 (a jeste jsem si tam nechal dat Sainty :) ).

      0 0
      • scret  

        paradni… Ikdyz bych osobne dal dozadu jen XT trmen, kterej staci. A vidli bych dal asi v cerny, pokud mam bejt hnidopich:) Kazdopadne kdyz uz, tak minimalne aspon nechat udelat zeleny polepy na Pika!

        Oranzova vahadlo – super vyber barvy! Snazil bych se tam narvat jeste vic ty oranzovy, pak to bude pecka!

        Velikost M nebo L?

        0 0
        • AussigBiker  

          eLko. S vidlí jsem laboroval, nakonec dal bílou. S tou oranžovou, myslíš nechat naeloxovat prehazku a tak? :-). Polepy uvidim, zas nejsem takovej ladič.

          Hejník se smál když jsem vytáh oranžový sedlo. Taky ví, že barva jede.

          0 0
          • scret  

            to nenaeloxujes… je to shimano… Ale muzes ruzny doplnky – cepicky ventilku, podsedl.objim­ka atd.

            Super, tesim se, az se na Lku povozim:)

            0 0
          • scret  

            jinak polepy na vidli treba info pres Katie… Ta to resila na Santovi a lepil jsem ji to…

            Pika bych doporucoval vyvlozkovat, urcite jsi dostal k tomu tokeny… 1–2 tokeny by ti mely max. stacit…

            0 0
            • AussigBiker  

              Tokeny nedostal, ale pry to neni probem, urcite v kazdym servisu to za par kacek udelaj. Uvidim, jak to bude takhle fungovat. Spis me trapi stav oleje, cet jsem, ze RoxShox olejem setri :).

              0 0
              • scret  

                myslim, ze to neni jen tohle, co by te u Pika melo trapit :D

                Jinak mazaci olej mam a mazaci olej taky umim vymenit, tak neni problem…

                Charger ale neumim… zatim…

                0 0
    • scret  

      dam to i sem, budu objednavat knoty, zaplaty na bezduse atd. od Ferdusu, Nejpozdejs v pondeli.

      Jestli nekdo neco chce, hodte mi to do mejlu nebo sem…

      0 0
    • jecnak  

      Zdravim Usteckou bandu. Chystame se na prodlouzeny vikend k Machaci a mam naklikano i par tras smerem na sever k Ralsku a k Ceske Lipe. Meli byste k tomu prosim nejaky komentar?

      Ralsko + neco kolem https://mapy.cz/s/248gm

      Ceska Lipa https://mapy.cz/s/248h2

      Vlhost, Cap a Krapnik https://mapy.cz/s/248ho

      0 0
      • scret  

        ad prvni – do Hradcan to jezdivam spis pres Psi kostel (po zeleny), jestli neznas, tak Skalni brana i Psi kostel jsou takovy hezky mista… Tu modrou zpet k machaci jezdim spis nazpet… jinak letiste, Ralsko atd. To je takova klasika, ale z hlavy si to bohuzel uz moc nevybavuju… mizerna pamet bohuzel:)

        ad trojka – v poradku… Smer dobrej.. Teda pokud jsem se neztratil nekde v krizenich:)) velkou cast toho jezdime relativne dost casto… Sjezd z Capu je peknej… na fullech:) Smer z Hvezdy do Blizaku taky ok…

        0 0
        • jecnak  

          Diky. Psi kostel a Skalni branu mam v te trase na Ceskou Lipu. V prvni trase mam schvalne trasovanou primejsi cestou na Hradcany – je tam pekny mirny sjezd pres koreny pod Hradcanske steny. Snazil jsem se to naklikat tak, abychom jezdili minumum stejnych tras. Vetsinu z toho znam, vic jak polovinu dokonce velmi dobre, ale mame obvykle vychozi bod nekde kolem Pavlicek a nebo Dube, tak je pro me planovani trochu narocnejsi.

          Kdyby nekoho napadly nejake tajne speky, klidne napiste sz.

          0 0
    • acidb  

      Nazdar bikeři z Ústí, každoročně jezdíme 4 denní přejezd a letos zavítáme i do Ústí. Chtěl bych se zeptat na pár věcí k připravovaným trasám. Druhý den budeme vyjíždět z Homole, jak jsem zakroužkoval na mapě a pak chceme do Ústí, je na té trase něco, co bychom neměli vynechat zejména směrem dolů a kde nejlépe překročit Labe?

      Potom chceme na Děčínský Sněžník, což bych se chtěl zeptat kudy nejschůdněji mimo asfalt? Idea byla směr Jílová…

      A pak do Děčína také kudy, čím techničtěji, tím lépe, ikdyž budeme mít větší baťohy a ne všichni mají potřebný skill:-).

      Díky za pomoc, končit chci někde kolem Janova, pokud byste měli i tip na dobré ubytování (5 lidí), raději s hospodou, ať můžeme večer doplnit potřebné kalorie:-).

      0 0
      • AussigBiker  

        To je tezky, takovy ty kanci stezky ze Snezniku kudy kam se moc nedaj popsat :) A ze se tam da vyradit. Primo v Janove / Ruzovy – vesince vedle jsou penziony, co jsem koukal i s hospodama. No a dobry vyleni misto je Belveder v Labsky Strani, kousek od Janova. Tam dat gablik, venkovnik posezeni je primo na srazu dolu, krasnej vyhled a vubec. A od tama se da pekne zase sjet do Deicna po turistickejch, na coz se obcas full / skill hodi :).

        0 0
        • acidb  

          Díky. Takže ze Sněžníku směr Děčín kudykoliv a uvidí se:-). My pak chceme jet z Janova/Růžový směr Lužické hory, takže zpátky do Děčína se nám chtít nebude:-). Ten začátek zdo Ústí, vyplatí se jet přes kopec (Brná/Střekov) nebo k řece (Březno) a k mostu dojet podél Labe.

          0 0
          • beavis  

            Ze Snezniku bud po acku dolu a nebo po cerveny smer Konska hlava coz je hezka zalezitost a dal treba pres Maxicky a jeste lepsi je byvala zluta TZ, ktera zacina kousek vedle rozhledny a vede smerem na Decin.

            A z Homole do UL na rozjezd treba po cerveny a pak po zeleny smer Sokoli hreben do Velkeho Brezna. A nebo neco delsiho, cili vystartovat zapadnim smerem po cerveny, pak zluta do Tasova, z nej na Nemci a pak opet pekna zalezitost po zeleny Prucelskou rokli do Brny nebo trosku volnejs po cerveny okolo Vysokeho Ostreho ke hradu Strekov:-)

            0 0
      • pete_ax  

        Tak jestli jedete z Homole, vemte to po cervene a pak po zelene pres Sokolika dolu do Velkeho Brezna. Z Brezna po cyklostezce do Usti, pres stary most porad rovne nahoru pres Marianskou skalu po turisticke modre (btw hnusnej kopec nahoru), nasledne se napojte na zelenou az do Maleho Chvojna. Kousek po trase 3066 zatocit vpravo a podel Jilovskeho potoka, zatocit doleva a napojit se na cervenou. Po cervene pak az na Sneznik. Dolu ze Sneznika variant milion, podle toho, kam chcete dojet. Jestli Janov/Ruzova, tak zelena pres Konskou hlavu do Maxicek, z tama zluta i zelena smer Dolni Zleb jsou fajnove, Ve Zlebu je privoz do Hrenska. Z tama uz do Janova kousek. V Janove muzu doporucit penzion Na Tocne, ma to kamos.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.