UL-LESNÁ2007 + pozvánka na mumiji

824 nepřečtených
  • dada

    takže…termín se blíží tak oficiálně otevírám vorganizační přejezdovej dred jak již mnozí víte máme super 12 postýlek na lesný zájem je veliký a já myslím že když se přihlásí víc lidí tak to určitě eště neják dohodnu

    pro ty gdo neví tak základní parametry: odjezd 8/9/07 8:42 ze západu (kdyby bylo počasí hodně v pohodě a mysme se v pátek moc ožrali tak můžem jet i v 10:42) start z Ostrova nad Ohří 10:30 Ostrov-lanofkaklíňák-měděnec-šebík-novýdům-zákoutí-svahová-www.horskyhote­llesna.cz tam už to mnozí znáte no comment a druhý den přes fláje novéměsto cínovec dom každý den pohodových náhorních cca 80km pro chrty je první den možná doplňková časovka na Jedlák – budem měřit a rozdávat ceny! a druhý den libovolné prodloužení – pro asfaltové maniaky třeba až do Děčína s oblíbeným návratem po střekofské straně labe :))))

    jak sem již zmínil tak chlastat se začně už v pátek protože přijedou sobotkovi…ubytování myslím není problém, někdo se vejde k nám a někdo třeba k houmimu nebo kubovi viďte :)

    ještě je k jednání vopačná varianta ale už protože mam strach že bysme se nevešli do cyklobusu tak ji ani neinzeruju

    z minulého přejezdového dredu mám tyhle přihlášky: Já+Kačka Sob+Sobice Geronýmo+Lenunka Kuba+Houmi Scret+Kačenka Pítr+Eva Tesak+Makki to je dokonce 14 ve vzduchu visi este teta selma furt mele neco o zavodech ale ja neverim ze by si tohle nechala ujit tak mi to prosim vsici potvrdte, další se rychle přihlaste at tam kdyztak fcas zavolam

    jináč ještě všechny mimoústecké i ústecké pozorňuju na významnou culčure akci www.strekovskamumie.cz/ který se asi taky účastníme a koná se víkend před přejezdem…je to za 2 kila a noční prohlídka hradu v ceně :)

    Anketa: jedu na:

    5x
    56%
    1x
    11%
    0 0
    • kacacka  

      já už mám cestovní horečku :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      tu mumii este nevim ale mozna jo… jedu ten tejden do krasna naposled. :-)

      0 0
      • kacacka  

        tak jaký bylo randevu :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jeshte nevim :-)

          0 0
          • dada  

            muži a ženy sou dva různý živočišný druhy…:)

            0 0
            • Petrs  

              To je proto aby to nebylo takový jednoduchý :-) přejezd samo jedeme a mumie zatím ? Padnul takovej návrh že přejezd dáme obráceně, konec v Ostrově. Byl bych pro ale pokud budou ostatní proti tak to taky zkousnu :-)

              0 0
              • dada  

                vopačnej směr sem tam taky řešil-psal sem že je to k jednání ale dopodrobna teda: počítám že 14 se nás do cyklobusu nemusí vejít ani když si přivstanem… je mi jasný že třeba ty s geronýmem ste schopný tam vyjet a pak dát eště těch 80km ale já teda ne-závěrečné stoupání na lesnou z Kateříny je ještě výživnější než ten vopačnej směr další alternativa je ještě lanovka krupka ale tam zas někomu může vadit o trošku vyšší cena… tuhle variantu už jeli kuba s houmim tuším že ve spojení s cyklobusem tak se k tomu můžou taky vyňadřit…

                jo eště by šlo udělat dvě skupiny – východ-západ a západ východ a potkat se na lesný :)

                0 0
                • Petrs  

                  Necháme to zatím otevřený. Ale i s lanovkou na Komárku to vyjde cenově nastejno protože i na Klínovec se povezeme. Spíš jsem to chtěl zkusit obráceně jako změnu. Z Ostrova to jeli už skoro všichni ale obráceně jenom Kuba a Houmi. Ale nechtěl bych nás dělit na 2 skupiny. Snad se nějak dohodneme :-)

                  0 0
                  • dada  

                    já to chápu taky mě to láká…jen mam strach abych dojel na lesnou :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      taky hlasuju pro ul-ostrof, ale dve skupiny bych nedelal :-) precejen je to spol. vylet, meli bysme jet dohromady :-)

                      jinak ale i varianta ostrof-ul je pekna :-) takze vicemene.. je to fuk :-)

                      hlavne si fsichni prejte pekny pocasi, mohlo by to vyjit a bude to krasnej vylet :-)

                      0 0
                      • dada  

                        já taky myslím že je to fakt jedno a nakonec to tradičně rozhodnou ženský – aspoň u mě doma to tak bude :)))

                        0 0
    • scret  

      Ahojte, tak Kacenka rekla ze na to nema moral:) a navic ted nejaka dobra duse odcizila,nerku li slohla,kolo na kterem by jela kdyby jela…:)) Ale napisu kamosovi,treba by jel on…

      0 0
      • dada  

        minule to dala v poho nee? skoda… no nejak to pores a dej vedet…

        0 0
        • scret  

          no dala,ale mela toho plny brejle,navic ji asi rozstip ten chcavec…navic stejne nema kolo…

          0 0
    • kacacka  

      ej…dobré ránko všem :) venku je hnus, co?

      0 0
    • Tesak  

      Vzhledem k zdravotnímu stavu markety jsme se rozhodli odcestovat na rehabilitační pobyt k moři, což se bohužel kreje s termínem, takže o přejezd příjdem už po druhý.njn:(

      0 0
      • dada  

        je to každopádně lepší řešení než kdybys měl jet zas bez makki…tak ať už se hlavně uzdraví!!!

        0 0
        • makki  

          ahoj všem…díky za podporu:-)

          už se to táhne hnusně dlouho:-(((

          tak snad pomůže to moře…už mi strašně chyběj ty dobrodružný traily:-)…a samo,že vy všichni taky!!!

          0 0
          • Genarito  

            prosím, prosím, prosíííím :o) rychle se uzdrááááv. A to plácání tenisových míčků taky omez… je to pořád pohyb :o)

            0 0
            • makki  

              se ti za mnou v terénu dobře jezdilo,vid:-)))

              prosíš na špatný adrese…bohužel:-(((…nevim,kdo o tom rozhoduje

              0 0
              • Genarito  

                jo za tebou se mi jezdí dobře :o) Jsi skoro stejně rychlá jak já :o)

                0 0
            • lenunka  

              Cau makki, myslim, ze to mooooře tě dá do kupy a bude všechno ok. Pak to zase rozjedem:o)

              0 0
      • Genarito  

        a ten tenis jí fakt zatrhni! :o)

        0 0
      • kacacka  

        tak tak ať už je zdravá…bez ní je nuda (kalení aj ježdění)…i když já mám co říkat :) včera jsem poprvý po 2 týdnech floutkovala…:)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Bry den :-)) jak se mate co delate ? :-)) tady zneuziju lesna-dred k oblibenym svolavacim prispefkum jo ? :-)))

      akorat teda chcije, bo ale..... odpolko by chcat nemelo az vecer :-)) by sme mohli dat nejakej kratsi bahnivej vyletek zejo ? :-))

      teda jeste musim zalepit obe kola :-))) chudinka mastodont tu stoji uplne splasklej, ale to se zaridi, muzu tak od 15 nebo samo pozdejc dle vasich moznosti :-))

      0 0
      • dada  

        my taky muzem…:) a klidne zneuzivej! ale to počasí je každopádně dost o h…

        0 0
      • Tesak  

        já sem dneska out,bo se chystam zatopit úředníkům f pojištovně.mám na ně pifku.maj tam pjeknej bordel!

        0 0
        • Petrs  

          Dneska to dřív jak v 16.30 nestí­hám…odpo bude hezky tak se klidně přidám :-)

          0 0
          • dada  

            kaca to má podobně tak bych to viděl podobně :)

            0 0
      • Smazaný účet  

        hey, takze 16:30 na zakladne ? :-)

        0 0
      • scret  

        zdar,vidim to nejdriv na 16,30,spis ale az tak na 17.h:( kam se pojede?:)

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak pro ty s horsima ocima z nas, dnes 16:30 na zakladne, dame urco biiira na start, tak skritek ma cas dorazit dyz sebou mrskne…

        jel bych na palacinku do dubicek a zpet do d.zalezlu + jeste jednou palatzinka tentokrate do vanova

        ale nelpim na tom ofcourse :-)))) bo ale dublovanou palatzinku bych dal, pac uz sme ji nedali dlouho :-))))

        0 0
    • SELMIRA  

      vidim to tak, že já s váma asi pojedu ale dyž to nemůžu říct 100% tak raději neklikám

      0 0
      • dada  

        no dyk ne dyk :)))

        0 0
      • dada  

        a klidně klikej!

        0 0
        • lenunka  

          Brý den, já se hlásim na přejezd:o)) dádo, ja bych chtěla spát s kačkou, my sme na sebe zvykly:o)) Někdy i v noci si potřebujem říct něco důležitýho:o)) Jak bys to viděl??:o) to tesák – pozdravuj marketu – skoda ze ji neuvidim, ale moře – dobrá volba:o) Dneska mi to na kolo nevychází :o(

          0 0
          • dada  

            uvidíme…minule sme taky dostali nějaký trojlůžáky a nějaký dvoulůžáky a tak se to stejně nějak prostě promícháá :)

            0 0
            • lenunka  

              tak to bude mazec:o)))

              0 0
            • kacacka  

              počkat počkat, s tetou šelmou se spí dobře…si ještě budu vybírat :)))

              …viděla bych to na další bowling :) s castingem :ooooo

              0 0
              • lenunka  

                no tak to můžem zkusit ve třech:o) trojkombinace:o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  jsem chtěla navrhnout trojlůžák ale netroufala jsem si :o))

                  casting beru bo ma new namornicky plavky a jsem je skorem este neuzila ale to byste se pak o mne poprali tak raci ne :o)))

                  0 0
                  • kacacka  

                    ty plavky máš na tu cestu do jižní ameriky? to bysme vlastně měly vybrat posádku na šlapadla :)))

                    0 0
                  • lenunka  

                    cau šelmo, jako že bys byla pruhovaná šelma? No to taky nejni špatný:o)

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      jo něco jako zebra Chocho. nebo kobra no, ta nejni pruhovaná, ale se to rýmovalo BTW. jsem v neděli jela s kámošem kus po silnici a všude byli přejtí slepýši, tož pravím, že to je hrozný, všude hadi a v tom mi pod kolo skočila regulérní zmYje!!! Jsem zarřvala uhnula, tak šla po kámošovi, ale taky se jí naštěstí vyhnul. To píšu jen, aby bylo yasný, jak je jízda po áčku nebezpečná. Nejezděte děti po asfaltu. Yo!

                      0 0
                      • dada  

                        tak to byla teta selma a její bezpečnostní okénko :)))

                        0 0
                        • kacacka  

                          :)

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            tak jako čék má vo vás starost a vám je to k smíchu ju? To sem se teda dočkala nevděku. Už vám NIKDY NIC neřeknu! Ať si vás klidně ti hadi požerou. Já brečet nebudu. Tsssssssss! :o)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              to už syčí ten had?

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              sem videl film vo anakonde, a reknu ti ze s hadama neni zadna sranda, espezial dyz dokazou polknout dziip se ctyrma lidma a vedeckou vybavou na jedno polknuti, takze dik za upozorneni, to myslim upryme :-))))))))))))

                              8-)

                              heeej, cuuus :-) a jak se jinak mash ? :-)

                              0 0
                              • SELMIRA  

                                heeej zdar! konečně ROZUMNÁ OSOBA :o) mam se báyečně co Ty?

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  no docela to de, snad jen ze po ranu nenashel sem v lednici milk a kafe bez milk neni tak uplne to pravy :-))))

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    tyve, to je mi tě líto, to je skoro zkaženej den… :o/

                                    0 0
                                  • SELMIRA  

                                    tsijo vidíš dybyste to ústí měli blíž k nám mohla jsem Ti pučit páč já ráno nalezla milch co na něj jest psáno, že se má vypít do 22.08. a kus jsem si dala do kávy a zrovna řešim, co s tim zbytkem to asi nepřeperu

                                    Je to na tom světě holt nevyvážený. Někdo má moc a jiný málo. :o(

                                    0 0
          • Smazaný účet  

            ci brďo, doufám, že Genarito s foťákem nezaváhá, to zní slibně… :o)))

            0 0
            • Petrs  

              Tak jak dneska? Sraz na základně nebo někde jinde? A kam vyrazíme?

              0 0
              • Genarito  

                v Teplicích lije :o)

                0 0
              • Smazaný účet  

                koukni o par prispefku vejsh :-)

                0 0
              • kacacka  

                tak jak ste se dneska měli :) my dali s dádou poježdění po okolních kopečkách a bylo to príma :) až na ty přejetý slimáky

                …jé v telce dávaj Justina :))))))))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jo, nakonec bylo gut pocasi, pekne se jelo :-))

                  0 0
                  • Genarito  

                    Původně jsem vás chtěl dohnat, ale pak jsem si říkal, že to nebudu hrotit a dal klasiku. 70km na asfaltu :o)

                    0 0
                    • Tesak  

                      mno,přirovnavat klasiku k asfaltu mi přijde nefkusný, takle rytinka třebas patří mezi klasiky ale asfalt? ten nema s klasicismem mnoho společnýho tea;)

                      0 0
                      • kacacka  

                        souhlas :)

                        sepíšem petici proti asfaltu…prej je to teď strašně in :)

                        0 0
                      • Genarito  

                        pro mě to klasika je, protože jsem na něm 2 roky jezdil :o) to se jen tak neztratí. Bude ještě dlouho trvat než se úplně přeorientuju na terén :o)

                        0 0
                  • kacacka  

                    my sme i zmokli, ale ujeli sme tomu, páč sme mega frikulíni speedové gonzálesové :)

                    0 0
                • scret  

                  ste zradci!:) meli ste jet s nama,byl gut svih! ja vytahnul belouse,ten frci ted do kopcu,pac ma zas o 300g min,normalne jsem musel pribrzdovat jak to leti:))

                  0 0
            • dada  

              tak pojeď taky nee?

              0 0
          • Genarito  

            se bojíš, že bys spala se mnou jo? :o))))))))))) já spím jedině s kolem nebo s opicí :o)

            0 0
            • lenunka  

              to je jako řeč o mě?o) Já jen viděla „dádův seznam“, tak jsem chtěla vědět, jak to bude. Takže vem ten foťák a uvidíme. A žádný výmluvy, panáčku:o))))

              0 0
              • kacacka  

                je nějakej drzej chlapeček, co? :)

                0 0
                • Genarito  

                  :o) foťák beru a taky jedny náhradní baterky :o) možná i SD kartu navíc :o)

                  0 0
                • lenunka  

                  neboj kačko, my se o něj tak postaráme, že tu vopici druhej den ani na kole neuveze:o)))

                  0 0
                  • Genarito  

                    budete mi zase klepat na dveře a žadonit abych vás pustil dovnitř? :o)

                    0 0
        • SELMIRA  

          taxem klikla Běda vám! :o))

          0 0
    • Tesak  

      btw: gde sou nějaký ty phota z patečního bowlu? nebo nesměj spatřit světlo světa? Je tu nějak podezřele ticho! ;)

      0 0
    • easyrider  

      OK takže Ubina+já se také hlásíme. Pokud není místo na lesné, možem přespat na zákoutí – máme tam chatu.

      0 0
      • Genarito  

        by ste jeli oběma směrama? Nevadilo by vám to z UL ani z Ostrova?

        0 0
        • easyrider  

          No pro nás jsou obě místa hrozný. :) V ul ale mam ségru a do ostrova by nás zas (snad) někdo hodil. No a pak se zas musíme nějak dostat z ústí… :) ale to zmáknem…

          0 0
          • dada  

            pokud máš v UL ségru tak není co řešit a prostě přijedete v pátek večer do ústí, pudete s náma na bojovou poradu a spát budete u ségry a ráno se prostě uvidí ne?

            0 0
      • dada  

        na zákoutí se každopádně staví kvůli kůůůl hospodě se supr sezením venku pod kaštanem…logistiku vám teďka neupřesním – je to v jednání – zatim ani nevím odkuď kam jedem :) tak aspoŇ vy zadejte svoje souřadnice a jestli dorazíte autem nebo třebas rovnou vlakem z praglu. pokud beste jeli autem z prahy mohli byste třebas i vzít tetu šelmu…:)

        0 0
        • easyrider  

          Fuuuj! Jakej prágl!? :) My jsme z cípu středočeského kraje (co nejdál od prahy :) ) Jsme z jesenice u rakovníka a startovním časům a místům se ochotně podřídíme…

          0 0
          • dada  

            hmmm to bude zajímavý na spojení – máte teda to auto nebo ste odkázaný na dráhy?

            0 0
            • easyrider  

              Jo jo, aut je dost, řidiči snad taky budou – jak řikam, není problém se kamkoliv kdykoliv dostat.

              0 0
              • dada  

                no tak to je v poho…koukal sem že vlakem ač to nemáte daleko je to tak na 3–4 hodiny…

                0 0
                • easyrider  

                  JJ české dráhy jen pro otrlé. :) Jinak do ostrova to máme tak hodinu autem, do ústí zhruba hodinu a půl.

                  0 0
                  • dada  

                    no a máte teda nějakej problém přijet už v pátek do UL?

                    0 0
                    • easyrider  

                      Teoretikcy ne ..... musim s tim seznámit ale všechny, co by připdali v úvahu jako řidiči. :)

                      0 0
                    • easyrider  

                      Tzn. že byse vyjíždělo z UL ?

                      0 0
                      • dada  

                        buď se bude vyjíždět z UL anebo se pojede vlakem do ostrova což je pohoda cesta

                        je dost pravděpodobná ta první varianta ale i kdybysme to brali opačně tak myslím že už páteční porada je důležitá součást akce tak myslím že byste neměli chybět :)

                        0 0
                        • easyrider  

                          Myslím, že chápu její důležitost… nicméně trmácet se kvůli ní do ústí a pak zas ráno vlakem téměř zpět domu… né že bych byl z měkký mámy, ale přecijen…no...... to se mi fakt nechce. :) Tak doufam, že se to nerozhodne až na poradě. :)

                          0 0
                          • dada  

                            tobě to nepříjde romantický??? no nic pokusíme se to rozhodnout včas…

                            0 0
          • SELMIRA  

            Brýtro! žjóoova, vy jste z Jesenice? Se máte! Jsem právě jako myslela, že bych někdy v září zpunktovala akci pro sever a spol. V Rabštejně a okolí, páč jsem tam nedávno byla a musela jsem se tam vrátit, jak tam bylo hezky, ale jelikož jsem nenasytná, tak chci EŠTĚ!!!

            0 0
            • kacacka  

              ty potvůrko podivná :) když (to) budeš takhle hodně žrát, tak tě v těch plafkách nechci radši ani vidět :)))

              0 0
              • SELMIRA  

                tak plavuchy neberu, ale bajkovací stezky u Střely bych vám chtěla ukázat by vám určo taky chutnalo zejména zelená :o)) snad byste mě nehodili do řeky :o)))

                0 0
                • kacacka  

                  jak MY bysme mohli :)))

                  jenže kdy??? sme furt nějak zapikaný :(

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    nó, právě já taky :o( ale dyž jsem tamní krásy líčila Kuboj9 jakože tam rostou celý pole konopí (asi technickýho, ale třá by to šlo?) a všude samý vymazlený trejlíky… jo a nocleh na Ranči za 210 se snídaní tak pravil, ať něco zvorganizuju teda No, dyžtak příští rock. Jestli dožijem. :o))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      to bys to pole musela asi zapálit celý, aby z toho něco bylo… :o(

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        brej nápad má někdo sirky??? :o)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          ja, zapik jest vernym pritelem kazdeho kuraka :-))))

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            nooo jistě PROČpak nekupuješ zápalky? Dyk se KVULI TOBĚ přestanou vyrábět! A neni to škoda? Počkej, až si budeš chtít udělat zviřátka z kaštanů. Budeš jim muset dělat nožičky z párátek nebo špejlí a to VUBEC neni ono. Si vem, že v celym kosmíru jsou už jen 2 prokázaný místa, kde se dělaj zápalky. Teda jestli trochu nekecám… :o)

                            0 0
                            • easyrider  

                              V Rabštejně je akce tuten víkend – kralovickej maraton. Závod v rodinné atmosféře oblastí rabštejnska. více na www.bikeclubkralovice.cz

                              0 0
                              • SELMIRA  

                                á, tak to je vono! dyž jsem tam tak nedávno bikovala, vyřítil se z řeky pojednou nějaký biker a na chvíli se ku mně přifařil a že prej trénuje na nějakej závod jsem mu vnucovala myšlenku, že to asi bude Jesenickej surovec, ale prej něco jinýho, ale nevěděl jaxe to nazývá

                                Taky řikal, že jede Extrem Bike Brdy. Jsem slíbila, že mu přijdu fandit. /ale asi nepřijdu, bo nestíhám/ Doufám, že to nejsi Ty. By byla prča!

                                0 0
                                • easyrider  

                                  Nee, já přes řeky (mimo závody) nejezdim a už vůbec na ně netrénuju. :) A tys někdy jela surovce?

                                  0 0
                                  • SELMIRA  

                                    aha on prej se netrefil na lávku :o) Surovce jsem ještě bohužel nejela.

                                    0 0
                            • Smazaný účet  

                              jo, a když člověk náhodou potká pátej element, tak zachraňovat svět zapalovačem je krajně neromantické a nedramatické. :o)

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              dyz voni sou desne nepraktishe :-)

                              0 0
    • easyrider  

      Tak pevní řidič již odmítl, ale jak tak studuju idos, tak to snad bude řešitelné, ať už se pojede jakýmkoliv směrem… Upřednostňuji ale směr z UL.

      0 0
      • Genarito  

        jinak počítej s tím, že jen srabi jedou na komárku lanovkou nebo autama :o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          doufam ze pri variante ostrof-ul nebudesh srab, na tebe na klinofci pockame :-))

          0 0
          • Genarito  

            počítal jsem s tím, že bych to vyjel. Jenže to byste mi museli dát tak hodinu náskok :o)

            0 0
            • Smazaný účet  

              von urcite jede i nejakej drivejsi vlak :-)))))))))))))

              0 0
              • Genarito  

                no to určitě jo, ale tak o 2h dřív :o) ale co bych neudělal pro zdolání Klínovce :o) nepřidáš se? ať vlakem nejedu sám :oP

                0 0
                • Smazaný účet  

                  sem na nej jednou uz vyjel… z mladicke nerozvaznosti…, opakovat chyby neni moudry ;-)

                  0 0
                  • Genarito  

                    no nevřím, že to je brutus… ale určitě jsem nemyslel trasu pod lanovkou :o)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      po silnici je to pohoda, teda dyz ti nevadej auta… me vadej, lesem je to brutus.....

                      0 0
                      • Genarito  

                        to určitě brutus je, bohužel si z pohledu lanovky neumím představit jestli to je nahoru vůbec sjízdný, ale koukal jsem na kamenitý úseky a to by bylo asi fakt jen o tom, že tam člověk tlačí kolo :o)

                        0 0
        • easyrider  

          Mam závratě a miluju kašpárky… ještě nějaký připomínky? :)))

          0 0
    • Smazaný účet  

      hey, mel bych tady takovou trochu spezialitku, vypravu na radobyyyyyl :-) pres kamajk :-) spatky asi zase nakamajk, to je kousicek taka jako zajizdka a pak… dyzby energie dodadana na kamjkofskym restaurantu dovolila, by se treba dalo zmaknout vyfunet na homolku tobolku a down rytinkou nejsladsi :-))

      kolem paty ? start ? :-)

      0 0
      • kacacka  

        já jedu na výlet za Markétkou :) autem…páč po včerejším príma floutkování jsem zase v p… :( a slíbila jsem doma, že dneska budu hodná a budu vodpočívat… …v sobotu nás čeká Borkaman a o toho nesmím přijít :)))

        0 0
    • scret  

      heeergot ste se nejak rozjeli!:)) tolik prispefkuuu…

      tak dneska jedu cyglo,ale jenom jako k posilovacimu pristroji,zvednout si parkrat cinku…:) navic po vcerejsku belousek potrebuje ocistu a hlavne lubrikaci pohonu…

      to dada: tak ten muj kamos jede,takze misto Kacenky jede Pé´ta:)) manzelskou postel nevyzadujeme:))

      0 0
      • dada  

        já právě myslel že když místo kačky tak nutně sháníš kámoše že to letiště potřebovat budeš :)

        0 0
        • scret  

          haha,to ale bylo z toho slabsiho soudku:))

          0 0
          • dada  

            ja sem ale fakt tu souvislost nepochopil – normalne mi teda vysvetli proč toho kámoše bereš: protože se bojíš jet s náma sám nebo protože si myslíš že nás je málo nebo prostě proto že ten kámoš chce jet?

            0 0
            • scret  

              no vidish,cece ty nejsi hloupej:)))) no protoze castecne jsem rekl ze jedeme dva a Kaca nejede,tak jsem nasel nahradnika,castene protoze jezdime s kamosem na kole a rad bych ho vytahnul nekam na bikovacku,na Lesnou,seznamit s vama chuliganama atd. PS: je to zubar,muze se jeste hodit,po nejakym tom karambolu:)))) staci??:))

              0 0
    • dada  

      ty vogo sem si par hodin dovolil pracovat a mezitim tu zavladla úplná anarchie!

      srab je ten kdo netrefí na lesnou :)

      na individualisty se nečeká!

      takže kdo chce experimentovat ať si pořídí www.mapcentrum.cz/…0t-10148205/ a www.mapcentrum.cz/…0t-11670905/www.mapcentrum.cz/…0t-10028605/

      …a hlavně se je naučí používat :o)

      p.s. nevíte nekdo kdo je to david.dvk co hlasoval že jede? už ftom začínam mít maglajz :)

      0 0
    • Radek CV  

      Ahoj, nerad se nekam vnucuju, ale meli byste jeste misto pro dva z CV?

      0 0
      • Genarito  

        bych s tím počkal na našeho tiskového mluvčího. Co se mě týče nevidím v tom problém :o)

        0 0
      • dada  

        čus…sem to já ale nejsem tiskový mluvčí ale prostě to tak nějak organizuju Genarita si nevšímej von je jen strašně ukecanej až mám někdy dojem jestli by si neměl říkat třeba Gina nebo Rita :) Tak mi teda řekni jak vážně to myslíš – chomutovská lokalizace by mohla svádět k nejakejm zkrácenejm variantám…jeli byste teda s náme full version?

        0 0
        • Radek CV  

          Mluvil jsem s kamosem a klido dame celou trasu. Upresnim nejpozdeji do nedele. Staci?

          0 0
          • dada  

            oukej teď sem koukal že byste měli hodně v pohodě přijet do krupky vo půl jedenáctý courákem z chomutova takže bysme se potkali u lanofky (chomutov 9:25-Bohosudov 10:33) to ted v pripade ze byse jelo UL-O

            0 0
            • Radek CV  

              Tak potvrzuji ucast dvou kusu. Prijeli bychom timto vlakem. Na Komari v. budeme slapat. Snad to zvladnem. Akorat to pivo nahore nam moc nejede. Radeji to, v cem jezdim (viz foto). Ubytovani nam nazamlouvej. Vyspime se venku. Prikladam foto atrakce na Lesne, ktere po par kusech prospeji.

              0 0
            • Radek CV  

              Tak potvrzuji ucast dvou kusu. Prijeli bychom timto vlakem. Na Komari v. budeme slapat. Snad to zvladnem. Akorat to pivo nahore nam moc nejede. Radeji to, v cem jezdim (viz foto). Ubytovani nam nazamlouvej. Vyspime se venku. Prikladam foto atrakce na Lesne, ktere po par kusech prospeji.

              0 0
              • Radek CV  

                Omlouvam se dve stejne odpovedi. Prikladam jeste druhe foto. Jedeme ti dva vpravo

                0 0
                • Genarito  

                  běda jestli nám tam zaberete místo :o)se nám povedlo zamknout snad 5 kol jedním krátkým zámkem :o) kuriozitka :o)

                  0 0
              • dada  

                oukej když venku tak venku…myslíte to vážně??? jinak plzeň samo rulezzz!

                0 0
                • Radek CV  

                  Joo. Myslime to vazne. Spacak a karimamu vezmem s sebou. A stejne nevim zda tam sezenes tolik mist. Zamlouval jsem v kvetnu 15 mist nekdy na prazdniny a byl volny jen jeden vikend.

                  0 0
                  • dada  

                    tak kdyby měli místo i pro vás tak ho teda chcete nebo nee?

                    0 0
                    • Radek CV  

                      Tak nam ho zamluv. Ono lepsi vice nez mene. Tam se plati za postel a ne za pokoj coz je vyhoda. Ale tolik mist, nevim nevim. Drzim palce. Ta Svahova neni spatna, ale Lesna je Lesna. A obsluha na Lesne vyborna a tolerujici nocni bordel az do rana. A pivo (myslim pilsner) maji siroko daleko nejlepsi.

                      0 0
                      • Genarito  

                        posledně ten bordel netolerovala jen Kačačka :o)))) místní jo :o)

                        0 0
                        • Radek CV  

                          Zeny jsou vzdy trosku mene tolerantni :-)) Ale jen o malo. Kdyz na Lesne byla se mnou manzelka a ve ctyri rano jsem dorazil na pokoj tak tam byla tolerence taky nulova

                          0 0
                        • kacacka  

                          tobě se to povídá, když si nespal nad hospodou :(

                          0 0
                          • Genarito  

                            já vím :o) si dělám srandu… mě se na tom druhým konci chodby spalo úžasně… nic jsem neslyšel

                            0 0
                  • kacacka  

                    eště je alternativa svahová…tam je místo dycky, jen mě minule trošku ničilo rušení nočního klidu :)

                    0 0
    • easyrider  

      Hmm tak sme to s ubinou resili a jediny mozny pro nas je vyjizdet z ul :( jinak by to byl silenej masochismus…

      0 0
      • Genarito  

        co jsem dnes mluvil se třema cyklistama, tak všichni jsou pro směr UL-Ostrov :o) si myslím, že to padne

        0 0
      • dada  

        tvůj hlas bereme jako poradní :) jinak mezi námi já bych byl možná taky pro UL-Ostrov

        0 0
    • dada  

      no tak to počítám znova… a máme tu: já+kač kuba+houmi (houmi eště nepotrvdil ale to myslím ani není třeba) scret+péťa radek z chomutova + přítel/přítelkyně (prosím upřesnit, nejlépe i se jménem) GinaRita+Lenča+Sal­maHayek Pítrs+evík A nějakej mlaďák vod žatce co si říká ízirajdr a asi je to jarda+ubina…kdo je to vlastně ubina? No a sob+sobice samo…

      dělá to v tuto chvíli 15ks

      nechám tomu eště zejtřek a v pátek zavolám na lesnou jakože definitívní počet teda snad:) bude to docela masox :)))

      0 0
      • Tesak  

        heh,líbí se mi tvé pojetí jmen, takle nějak asi vznikaly new slova f době národního vobrození, ale to jen na wokraj:)

        jinak , vypadada to ne big frojnshaft, jestli se podaří,tak předpokladam z jara new trestnou výpravu:-)

        0 0
      • scret  

        hmm,nas bude jak psu…

        mimochodem na cem pojedes?:))

        0 0
        • dada  

          tak jestli mě něco nenutí do nákupu nového kola tak je to tahle akce…myslím že tady bude hárdkros výhodou :) ale hlodá mi teň kaňour fest…věř mi!

          0 0
          • scret  

            verim ti!:) pri tvych financ.moznsotech bych ho uz mel doma!:)

            0 0
            • scret  

              teda moznostech:)

              0 0
            • dada  

              no právě když máš prachy tak se vybírá možná eště hůř… mám v merku eště marin mount vision někde na druhym břehu proti tomu mi stojí scale 20 ale to mi žena asi nedovolí prej „žádnej karbon mi domů nesmí!“ …no a někde v dálce hlodá zvědavost jak bude vypadat kolekce kaňonu 08 – viz pítrs kterej koupil zlevněnou 06ku a teď je slintá nad tím co má kačka

              jinak musím říct že není jiné kolo ročníku 07 který bych jako mohl…neberu v teda v potaz santy a tak

              0 0
              • scret  

                dupni si a karbon si prosad:)) visco,to je tezky,to bys nesmel koupit nikdy nic…protoze co kdyz pristi rok bude ten model lepsi… jinak Marin bych ti taky schvalil,uz kvuli znacca,a hlavne si myslim dobrej system…

                0 0
                • Genarito  

                  Karbon je pro ty co nepadaj a co nenahazujou kameny od kol na rám :o)

                  0 0
                  • Genarito  

                    a tím chci říct: „bacha na to aby se z doktora nestal zarytej silničář“ :o)

                    0 0
                    • scret  

                      no prave my ho transformujem ze zarytyho ziletkare na mountainbajkistu:))

                      0 0
                  • scret  

                    karbon je si myslim stejne nachylnej na pady apod. jako nejakej lehkej hlinik…

                    0 0
      • dada  

        ty bláho já už to ani nespočítám vono je nás 17!!!!!!

        0 0
        • Radek CV  

          Ja jedu s kamosem – Filipem. Snad neni podminka jet sparovan :-))Do patku tedy definitivne potvrdim. Na Lesne jsem travil tuto sobotu do cca 4 hodiny ranni a moc pekne. Ale maji tam porad narvano, tak nevim zda bude volno.

          0 0
          • dada  

            jjj…dobře žes mi to připoměl-až tam budu volat o ty lůžka navíc tak zrovna řeknu i o rezervaci na nějakej megastůl na večer…

            0 0
          • Smazaný účet  

            defcata kamaradky sou ale vyhodou ;-))))) to jen tak pro poradek :-)

            jo a nevim kde presne se hlasuje, ale hlasuju pro UL-Ostrof.. :-)

            0 0
            • dada  

              máš pravdu ale nemůžem chtít zázraky…to že v naší skupince je tolik bikerek není jen tak samo sebou…jinak sou fakt vzácný!

              0 0
      • easyrider  

        Ubina je moje stará. :)

        0 0
    • Tesak  

      no vypadá to tak , že dádovi nezbude nic jinýho než vypravit speciální cyklobus asi:)

      0 0
      • dada  

        he! no každopádně řádně prověřím provoz lanofky na komárku já to fakt šlapat nehodlám

        0 0
        • scret  

          nebud mekkejs,dyk mas krosa:)

          0 0
        • Tesak  

          i kapacitu drah bych nepodceňoval;)

          0 0
        • Smazaný účet  

          to nebude tak horky, chrti si to daj kolmo… f busu zbude mista dost, udelame trik jak minule, lenka tam nabehla jako prvni a bylo to :-)))) sme ani neplatili ;-)))

          0 0
          • dada  

            kolik vás bylo? chrti sou jen dva – kačka a gina, pítrs předpokládám bude držet basu se svojí ženou… takže i bez chomutováků je nás do busu furt 13! vidim to na tu lanofku..tě sere těch 6 pětek co?

            0 0
            • scret  

              chrti jsou tri,vcetne me:) siiwaaa,to je jak v sedmi statecnejch jak se postupne pridavaj co?:))

              0 0
            • Smazaný účet  

              uvidime no :-) kazdopadne pan je schopnej tam narvat 50kol…, sice ta cesta na jedny noze nahoru nic moc… ale me se to furt libi vic jak jet ten uphill a pak zbytek trasy bejt chciplej… :-)

              0 0
              • dada  

                50??? fakt? to de… ale ta cesta nahoru je hodinovej hustej vopruz ta lanofka mi přinde přírodnější a pohodlnější a vyplivne tě rovnou v hospodě…by mohlo bejt skoro vrcholový pivo v ceně lístku co? :)

                0 0
                • scret  

                  presne,sem myslel ze to jede tak max. pul hodky,ale hodinu stat v buse jak trotl se mi nechce,za hodku jsem tam na kole:)

                  0 0
                  • dada  

                    má to psanou ofiku dýlku jízdy 40min ale eště si k tomu připočti to čekání než všici nastoupí a tak = vopruz lanofka = 15 min

                    0 0
              • Smazaný účet  

                jo, to známe… akorát si pak ty lidi nahoře musej vzájemně povyměňovat součástky co cestou popadaj nebo zůstanou zaklesnutý v cizím kole a tak… :o)))

                0 0
                • scret  

                  presne tak,radsi pojedu na kole,nez aby ten pan ublizil belouskovi jako minule… kubovi se ta „patina“ libi,me ne!:)

                  0 0
                  • dada  

                    už to tak vidim že celá akce začne bojovkou „sejdeme se na komárce“

                    0 0
                    • scret  

                      to asi jo:) ale hele,nechces jet taky po svejch? dyk mas crose,to frci jak svina,kdyz to vemem po silnici,tak jsme tam za chvili a ani se nezpotime:)

                      0 0
                      • dada  

                        nene já už mám trasu vymyšlenou…pěkně od baráku zadem nad habrákem přes golfák na letiště přes velblouda do chlumce pak po vedlejšce do strádova v unčíně nahoru nad trať a pak po modrý po vrstevnici k lanofce!

                        začátek vlastně může bej i společnej s chrty – rozdělilibysme se v chlumci vy byste pak mohli nahoru po zeblený

                        0 0
                  • Genarito  

                    tak kudy to pojedem? Doporučuju to vzít tak abychom cestou nepotkali žádnou pumpu a pokud možno ani asfaltovou cestu nebo si od Dády vyslechneme, že jsme kokoti :o))))

                    0 0
                    • dada  

                      myslim že je úúúúplně jedno kudy pojedeš…

                      0 0
                      • Tesak  

                        heeeej, nechte si ty ftipy!!! potrebuju se soustředit na praci a ne se tlemit nad b-f ! :)

                        0 0
                      • Genarito  

                        tak jo, já pojedu na Komárku přes 2 pumpy a 2 hypermarkety :o)))

                        0 0
                      • lenunka  

                        Brý ranko, na komárku lanovka nejezdí:o(((((( ale nebojte, v sobotu to pustěj a pak už prej bude frčet furt:o)) A bus na adolfov jede 45 minut, on vyjíždí přesně, ale kdybysme zabrali místa nějaký, tak se můžem střídat, nebo se vezmeme na klín:o) Co děláte o víkendu, mám choutky někam jet na celý víkend mimo ul. Jakste na tom vy?

                        0 0
                        • dada  

                          fujtosemselek!

                          0 0
                        • Genarito  

                          ty jo to bude sranda… Vidím jak v sobotu slejzáte u lanovky z kola a tam čtete, že nejede :o)))))))) Pak se budete 30 minut rozmýšlet jak to uděláte, možná dojde i na mapu a vyhledání co nejlepší trasy směrem up… nakonec to vezmete „klasikou“ po silnici. Nahoře se někteří rozhodnou přejezd Krušných hor zkrátit a zamířit opět dolu ke svým domovům :o) Byl by z toho slušnej report :o))))))))

                          0 0
    • hmi  

      cau amigos, ilustracni foto ze soboty.

      Lesnou potvrzuju, smer mi je celkem jedno. Jela by i Andy, vejde se?

      0 0
      • dada  

        wow zupa!!!! na čom andy pojede? …uzávěrky se blíží dneska brnknu ještě sobimu a zejtra sem zvedavej co mi reknou na to že nás je 18…

        0 0
      • Smazaný účet  

        sive cuuuus :-)))

        hej, je gut ze jede andy, bo ale to budesh hodnej, tak to budu muset se shelmou parit sam, se trochu bojim, znash ji ;-)))

        0 0
        • dada  

          možná nakonec vyjde i k tobě na pokoj :o)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            no to uz mash pak jedno, pac drif jak f 6st rano se spat nepujde ;-))))) kua, nedele bude strasna…

            0 0
            • kacacka  

              do ostova je to z kopce…na to je spolech…ale nevím jestli budu pít rum…na lesný maj skvělou MALINOFKU mňam

              0 0
              • Smazaný účet  

                a jeje, neco jako ma fanda f habeshi svestkovej kompot ? :-))

                0 0
                • dada  

                  nevim…ale když pak ráno vidim na účtu za tou položkou 44 takovejhle plůtek: /////////////­//////////////// …tak se mi teprv udělá řádně špatně :)

                  0 0
              • kacacka  

                tý jó já si přejmenovala svoje rodný město :(

                odkaz na NUTRIE CAMP :) pro ty kdo eště neviděli…jinak dread založil Radek Broz…tak tam se dozvíte eště víc:

                etbikez.com/in­dex.php/2007/08­/10/hammer-camp-07-am-quest-videopozvanka/

                0 0
        • hmi  

          heeeej caaaau;) vono ji je taky nekdy dost;) bude prvni BajkBluesBend ultimate show…jakej zvolime repertoir?

          0 0
          • dada  

            to někdo jako potáhne kytáru na zádech, nebo nám bude stačit foukací harmónika???

            0 0
            • Smazaný účet  

              vytvorime kakofonicky orchestr, slozeny z brumlani, cinkani, louskani, dupani atp ;-) muzesh treba tukat vidlickou vo talir ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                dyž si vemu, co zvládla ta Camille v jedný osobě, tak vy musíte udělat díru do světa! :o)))

                0 0
              • SELMIRA  

                yóyó prosím! Za_zpí_váme siii! Posledně to bylo zupa! Houmiho sousedům jsme zajisté způsobili nevšední zážitek. Eštěže se druhej den stěhoval… :o)))

                0 0
          • Smazaný účet  

            jooo, jinak fcera na radobejlu sme vobjevili ultimatni trail… teda, my ho nasli dole, ale zacina pravdepodobne nekde nahore, je potreba vyzkoumat :-)) kazdopadne fakt gut…

            ilustratozni photo zde: hactar.ujep.cz/

            chrrr :-)))

            0 0
            • Smazaný účet  

              to vede na tý straně k labi kolem lomu, žejo? jooojooo kubo, ty si furt koleduješ… je to přírodní památka… „evropsky významná lokalita“… se rád hádáš s ochranářema, žejo? ;o)

              0 0
              • scret  

                je to rrebel!:))

                0 0
              • Smazaný účet  

                heeej, takze to vede vodzhora zejo ? :-)) jupiiii :-)) by sme mozna mohli uz f patek testnout zejo ? :-))

                jaky ochranari ? ty sou ve cz.swaicu na stredohori nemaj cas :-) a navic… je to kamenita cesticka, co bych tam asi tak jako znicil ??? :-)

                0 0
                • scret  

                  nahodou podle poslednich vyzkumu Radobyl diky bajkingu se snizil o 30cm,proto tam ochranari dali nahoru ten kriz vis? nebo to bylo jinak?:)))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jako pokus o ftip to docela uslo :-) hej, ale estli ste tu stezku jeste nesli/jeli tak se teste, pac fakt ultimate :-)))) rockymountains hadr :-)))

                    0 0
    • kacacka  

      neznáte někdo tenhle krám?

      mohli by mít pěkný hl. lišácký hadříky: www.razzo.cz/

      0 0
      • scret  

        jo,jednou jsem tam byl,jsou spis zamereny na MX,ale Foxe tam meli…ikdyz spis FR/DH veci…ale uz je to dyl…

        0 0
      • Smazaný účet  

        hodláš se dát na hip-hop? :o))

        0 0
        • kacacka  

          scháním volný kraťasy na kolo a je to docela nadlický :)

          0 0
          • scret  

            haha:) vzdej to! ja po dlouhym schaneni v okoli (UL,TP,LT) nic prijatelnyho nesehnal,treba NW,IP,nebo i Axony nejsou pre spatny…tak jsem koupil elastaky a cekam na jaro na NW:(

            0 0
            • kacacka  

              já je seženu…ale asi taky až na jaře…:( ale nějakej FR drezík by se mi taky líbil…teď jezdím v dádovo…ten je super…ale já bych chtěla svuj :(

              0 0
              • Petrs  

                Docela slušný výběr volných kraťasů měli ještě před 14 dny v progresscyklu v Hostivicích. Ale je to trochu z ruky a ceny taky zrovna nebyly lidový.

                0 0
              • scret  

                jezisi co to furt mate s tema FR hadrama? dyk jezdime XC:) kam to ten svet speje…za chvili se vratime k platformovejm pedalum:))))) a navic,zensky slusi hezkej upnutej dres!:)) a jeste k tomu,na vas delaj takovy pekny…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  xc hadry sou hnusny, espezial ty ruzny popsany dreziky… bleee :-)

                  0 0
                • kacacka  

                  fuj…uply drezy jsou tak na cyklostezku…chci volnej s dlouhym rukavem na vecery dyz je zima

                  0 0
                  • scret  

                    ee,to holkam neslusi,navic mas XC bike,no ale nebudu ti do toho kecat:)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      sive, se prave delaj difci dlouho rukavni uvolneny dreziky ktery ofsem vnadne krifky nezaprou a sou fakt cooool :-)

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  jooo a xc jezdish mozna tak ty, my jezdime henduuuro bo allmountain :-))) chrrrr :-) tak neprud joooo, chrte :-))))

                  0 0
                • Genarito  

                  proč myslíš, že se furt courám za ženskejma? :o)

                  0 0
                  • scret  

                    co ty Mr.ziletko?:)) neprojel by ses do LT?:)

                    0 0
                    • Genarito  

                      jsem v TP a nejsem na kole… v UL budu kolem 17h aleeeeeeeeeee­eeeeeee......­.. nebudu to protahovat… :o) bych stejně nejel, protože jsem nějakej vydřenej. Musím zase odpočívat :o)

                      0 0
                • SELMIRA  

                  ná_do_hou loni jsem jela XC ve floutkovacím dresíku

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    a na soupeřky to asi zapůsobilo jelikož se potom bály mě předjet

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      anebooo si říkaly, co to je za plašanku, že nemám chrtí hadry a tak mě podcenily … hohó

                      takže do cíle se mi lepil na záda už jen ještě větší strašák než yá :o))

                      0 0
                      • kacacka  

                        vidišh…já taky chci mít respekt :)))))

                        0 0
                      • Genarito  

                        ty jo dobrý :o) a já furt, proč na vyjížďkách furt všem zdrháš a ty jsi proficyklistka :o) bych to do tebe fakt neřekl. Asi za to můžou ty hadry… fakt :o)

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          no yistee tvářim se skromně, ale občas maj holky profi závod a tam, kde jsem já nepřijedou a pak jsem YÁ za profi :o)))

                          0 0
                          • Genarito  

                            je to jasný :o) jsi chrtice :oP Jsem se posledně furt divil proč všem zdrháš do toho kopce… Chvíli jsem za tebou jel a bylo jasný, že bys mě utahala :o)))))

                            0 0
                  • scret  

                    to je zasadni poruseni spolecenskych norem,styd se:)) letos uz bys mohla,kdyz uz nemas ten pidizdvih:))

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      mnó 130 a 120 ale jsem zjistila, že marná sláva, kraťáky jsou nejlepčí slizácký je to praktické a dyž fakt sedí, tak i sexy ovšem dresík je dost příjemnej dlouhý rukávy a volnej střih…se dá pod něj navlíct i mikča gut!

                      0 0
                      • scret  

                        jakoze slizaky a k tomu volnej dres?:) to uz snad je lepsi bavlneny triko ne?:))

                        0 0
          • Smazaný účet  

            juuu, tendle blembak se mi asi libi… sive ale prizze je teda ukrutna… fuck… www.razzo.cz/…0001001L.jpg

            0 0
            • kacacka  

              stejně helmu nevoziš, ale tahle helma je príma…dokonce jí reklamujou v každým velu… maj tam v těch katalogách hezký věcičky :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                jenze… tedka mam siroky riditka, potrebuju blembak pac to se tedka ukrutansky zrychlim… ;-)))))))))

                jen tak mimochodem, tam kde mi drif kvrdlaly ruce tak tedka se kvrdla vidlice, docela tanec…

                jeje…

                0 0
                • scret  

                  nesmysl,dyk mas pres ty dosiroka roztazeny ramena vetsi odpor vzduchu prece,takze vlastne jeste se vic zbrzdis:))))

                  0 0
      • SELMIRA  

        asi před rokem jsem tam byla s mojí malou sestrou jelikož to ještě byla huuustá hiphoperka ale nic tam neměli samý ukrrrrutánsky předražený bavlněný trička asi za tisíc korun…jelikož byl na nich znak FOX na kolo téměř nic

        letos jsem tam nebyla, jelikož se ségra je teď punkerka :o))

        0 0
    • scret  

      nepojede nekdo po steze kolem 3.h smer LT? pojedu do OBI,tak budu setrit stromy a pojedu na kole:)

      0 0
      • kacacka  

        ty jezdíš na dřevo??? :))))) já nic sem v práglu…ale včera jsem byla v ltm za makik…bylo to príma

        0 0
        • scret  

          tak kurovec nejsem:)) ale ty auta jsou fakt zly… no a takhle si aspon muzu zase udelat carku do sveho cyklodenicku:)))

          0 0
        • SELMIRA  

          heeey! A nebudeš někdy v Práglu s kaňourem? Já teď bejvám skorem denně v rachotě s kolem. Že bych Ti ukázala zuper stezky v Prokopáku! Nebo tak.

          0 0
          • SELMIRA  

            anebo na nákup bych Tě mohla doprovodit jelikož strašššně nutně potřebuju rukavice a už je sháním od jara a nikde nemaj dle mých představ :o( a ty starý se mi už asi brzo rozpadnou v Praze-Radotíně mají celkem slušný výběr hadříkůch nějaký FR kraťáky jsem tam viděla a maj otevřeno do devíti tušim

            0 0
          • kacacka  

            joj…no dybych se třeba rozkrájela, tak bych někdy mohla :)

            0 0
            • SELMIRA  

              no tak vidiš se rozkráyey! :o) a bude yá se taky musim rozkrajovat, dyž chci jezdit s vámi bys mohla jeden den nechat mužíka bez véčy a prostě zůstat v Práglu bychsme mohly pobikovat nebo vyplenit krámy a přespat bys mohla klíďo u nás nó!

              0 0
          • Smazaný účet  

            by mohla. bych se klidně taky na ty stezky taky podival, esli by teda nešlo o wombats akci… :o)

            0 0
    • Smazaný účet  

      hej hola :-))) jak se mate pri patku ? :-) weekend opet na krku ;-) pocasi zupa, vnoci zavlazovani pres den vysouseni ;-))

      kam pojedeme dneska ? :-)) bych nejradsi ten radobejl votestoval ale nelpim na tom zas tolik ;-)))

      muzuuuu taaaaaaak ooooood 16:30 :-))

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak hlasim ze ta druha strana radobejlu stoji zaprd, ne teda ze by to neslo nej, ne teda ze by to byla nuda, spish teda je to dost kruty, bo ale vizemene sklon jako prase, kameni… brzdy horky… jinak nic :-) skoda :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      HOT SOBOTNI NEWS aneb SKALKA RULEZZ :-)

      pac uz sme tam dlouho nebyli a je to tam krasne, krivolake cesticky, vysute terasy nad propasti, korenite koreni a spousta dalsich atrakci…, zajedeme f sobotu na skalku, popojedeme vlakem litomerickyho akvarijniho spolku smer blizevedly a pak zacne rodeo :-) navrat pravdepodobne po vlastni ose furt skopce do LTM…

      start 10:00 vod gulturaku, 10:10 zdymadla, pres hliiinu a dolu espezial sladkyma trailsama z mentaurova ( aby sme meli nejakej ty tejsts uz po ranu ;-) nam.. v ltm obiidek a pak vlackem akvarijniho litomerickyho spolku smer kokorin :-)

      pocasi vypada ze bude luxusni, mistni lokalita je piskova a tak nocni destik vubec nevadi, blato nebude :-)

      hej, kdo jede ? :-))

      0 0
      • hmi  

        hej amigo! hmi jede do lazni za krasami slavkovskyho lesa a krusnohori…;)

        0 0
        • kacacka  

          hej pozdravuj…co v neděli společný výlet…budeme f ostrově :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          sive, ten hmi je furt f lufte :-)))) to je desny totot ;-)

          0 0
          • Petrs  

            Až do příští neděle jsem v Království ale jenom u Rumburku :-) doved bych si představit i jiný království :-)

            0 0
        • SELMIRA  

          zdrávstvuj Kubuško&spol.!

          já odjíždím dneska bejkovat na Šumavu

          trochu se obávám, jak to tam bude vypadat, jsem tam dlouho nebyla tak kolik pribilo zákazů a ubylo stromů…

          a jinač…HROZNÝ NEŠTĚSTÍ!!! Kamzík je nemocnej!!! :O(((( Výměna zadních brzdových destiček se nějak nezadařila a taxem se pěkně nadřela, než jsem na něm dovalila do servísu, páč kotouč je sevřenej v brzdě a zadní kolečko se nechce točit. A brzda nebrzdí. Chjooo. Snad mi ho do večíra uzdravěj!

          0 0
          • Smazaný účet  

            sijo, to pak podej report jak na tom ty sumavaci sou ;-))

            pri tej vymene si zatlacila piiistky spatky do trmenu, nez si tam dala new desticky ? ;-)) voni se totish priblizujou ke kotoucku postupne jak ubejvaj desky… a dyz tam pak narvesh new, tak najednou neni zadny misto :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            na šumavě je furt stejně. furt stejně asfaltu, furt stejně cyglistů v basebalkách. kam jedeš?

            0 0
            • SELMIRA  

              taxem to zjistila docela tam ten Kyril nadělal paseky ale pořád je tam ještě dost hezkýho objela jsem Svatobor, Poledník a jezero Laka

              borci v bejsbolkách už tam nejsou, alébrž samí bezpřilbáči

              jeden mě furt naháněl a když jsem zastavila, abych si odložila mikču, tak zastavil též a jestli prej nechci pomoct Jsem řekla, že nééé a pak jsme se honili ve sjezdu a najednou si řikám, že se ten Kamzour chová divně, že to asi nebude jen těma butrákama a než jsem stihla zastavit, tak to bylo yasný, jelikož už jsem jela po ráfku. Jsem procvakal duši na zadním. Na 2 místech. Což nechápu, já, s mými 58 kg na fullu a nafučíno jsem taky měla řádně. Tak jaxe to mohlo přihodit? No nic. Bezpřilbovec tentokrát už pomoc nenabízel a to jsem schválně rychle vyházela na cestu pumpu, duši a montpáky, aby bylo jasný, že tentokrát pomoc chci. No a nic. Ale kanec se šípkovou omajdou na Svatoboru byl delikatesní!!! :o) Pch!

              0 0
              • Smazaný účet  

                sijo a scim ti asi chtel pomoct vid ? dyz ne s dushiiii ;-))))))

                0 0
                • SELMIRA  

                  no, právě dyž jsem se svlíkala, tak se staral, zda mi může pomoci a dyž stojim u škarpy, kolo vzhůru kolečkama a doprostřed cesty jsem naházela opravovací nářadí, aby jako bylo jasno, že jsem v nesnázích, tak NIC třá to neuměl a nechtěl se ztrapnit Nebo ho naštvalo, jak jsem ho předjela. Chichi.

                  0 0
              • hmi  

                …hele holcicko mas neco proti „bezprilbacum“?!?;)))))

                0 0
    • Tesak  

      To sme se zase po čase jednou pjekně dosyta projeli,což? :-) A ta lokalitka, co! Naya, nadívaná HUSAAA dycky šmakuje:)

      Musim ofšem před nastoupeným oddílem vyzdvihnout výkon náčelníka geronima, kterak obětavje před nami hodil tak krásnou masku přes rodla, že jsme se smíchy dif neudrželi:))…mno stojka na předním kole se halt musí trénovat;)

      A pár dijáků z výpravy here:)

      hactar.ujep.cz/

      0 0
      • Smazaný účet  

        joo, bylo dneska boziii :-)) geronymo 10 bodu ;-) nezapomenutelna drzka ;-) heeeej :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        pěkný podmíráky… :o)

        0 0
      • Genarito  

        a ty hlavně natrénuj včasné mačkání spouště :o) Neboj já tu stojku budu trénovat i nadále… akorát jsem nedomyslel to, že by mě po tom pádu mohlo něco bolet :o) Zápěstí se lepší… je to fakt jen naražený :o)

        0 0
    • Smazaný účet  

      hej, tak dneska taky luxus :-)) lobosh dobita :-) az na nechutnej zaverecnej shpuuurt to bylo zupa ;-)

      0 0
      • Tesak  

        pro tyhle případy ,doporučoval bych vozit f kejmlu lano! :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        jo a tady photo od maxe :-)

        0 0
      • Genarito  

        Včera to bylo šílený! Těmhle lidem se budeme muset vyhýbat mílovými kroky… uvažuju, že si pořídím zpětný zrcátka a pokus podobný cyiklista bude ke mě blížit, tak raději uhnu na nějakou vedlejší cestu… To bylo drsný. Ti chlapi určitě jeli z Pískovny… Vyjedou si jednou týdně a pak tam s náma závoděj :o) K ránu jsem byl docela dobitej… jako by mi někdo vyměnil horní polovinu těla :o) Ale za to bude moci asi ta Lovoš…

        0 0
        • Tesak  

          nasyp sem nějaky photos náčelníku;)

          0 0
          • Genarito  

            jes srrrrrr. Ze včera mám skoro prd… pár fotek mám ze soboty, ale taky nic moc :o) jsem se na focení špatně soustředil… Tolik pádů jsem nezažil. 2× jsem kvalitně lehnul a asi 3× se skulil kvůli nášlapům :o) Ale mám výmluvu… jezdím se sjetejma pláštěma… fakt kloužou i když se podhustí :o) Joooooo!!!! A oba dva mám obráceně nasazený :o))))) na přejezd koupím nový a dám bacha jak je nazouvám :oP

            0 0
    • hmi  

      Heeeej amigos, se pojezdil v Krusnejch (drztkova na medenci byla deluxe;) Neska se vratil pan prezident z lecebneho pobytu u prof. Zdimery, takze hned z prace pojedu instalovat a pak prubnout asi do maly prucelky…kdyby teda mel nekdo zajem se pridat;)

      0 0
    • hmi  

      …bo sem ziskal ekskluzivni darkovy predmet (viz. foto), vyhlasuju soutez v libovolne discipline behem prejezdu a vecerni show. Viteze urci mnou zvolena hodnotici komise, ve slozeni hmi a kuba9;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        siveeee, dekuju predsedovi komise za jmenovani mistopredsedy komise :-))))))))

        a predmet je to teda exclusive :-))) hej :-)

        0 0
        • Tesak  

          napadá mě disciplýna pití rumu načas a pak gdo dál vrhne…;)

          0 0
        • hmi  

          Jako predseda komise, dekuju mistopredsedovi komise za jeho podekovani predsedovi komise, protoze tak je to spravne;) Jeste budeme muset vymyslet hodnotici krireria¨;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo, bych je vymyslel cestou, pac voni se urco naskytnou sami, zname je prece :-))))

            0 0
            • hmi  

              …;) nevim proc si myslim, ze Geronimo je horkej favorit v kategorii The best crash of the trip;))))

              0 0
              • Smazaný účet  

                a to si nevidel jeho vrcholny cislo, tedka na skalce ;-)) dykolif si vzpomenu, se chechtam ;-))))

                0 0
                • hmi  

                  …vis jak me to mrzi ze sem vo to prisel!!!!;)))) teda jako o to jeho show;)))

                  0 0
                  • Genarito  

                    ale když se podíváš na fotky Tesáka tak ono to zajímavě vypadá i bez toho, že by bylo vidět jak házím hubu :o) si vem… rovná krásná cestička a na ní projíždím já… a na další fotce jsem tam totálně zbouranej, kdy ležím na zemi a kolo mám obráceně jako bych na něm jel pozadu :o))))))))) bomba… zápúěstí se fakt lepší… jinak si nemyslelte, že to dál zkoušet nebudu… já se to musím naučit, akorát fakt nevím co mám dělat, když tě to jako vykopne a vahou jseš na řidítkách a najednou cítíš, že přepadáváš, tak se musí člověk pustit brzdy a ne že na ně hamtne protože se potřebuje chytit řídítek… tohle fakt nevím jak vyřeším :o) tam jde o reflexy :o) Jinak tu soutěž bych nehrotil. Přizpůsobíme jí tiskovému mluvčímu :o) Bude mít pak radost, že vyhrál :o) Myslím, že to nebude problém :o) Třeba kdo vícekrát vytáhne mapu nebo kdo se bude během přejezdu nejčastěji něčemu divit nebo se ptát :o)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      nooo, von to neni pioniiirskej tabor :-) ( to jako vohledne tech prima napadu na souteze co si vyplodil ;-))))

                      0 0
                      • Genarito  

                        no to jako ne, ale někdo z toho vítěství bude mít radost :o)))

                        0 0
                    • hmi  

                      sive, ty kopance znam…se da vyresit prechodem na FS…

                      0 0
              • dada  

                no přávě best kreš kontest bych snad ani nedával nebo bude tak přemotivovanej že se někde zabije a já chudák bych pak musel eště předstírat první pomoc :)

                0 0
                • hmi  

                  …myslim ze Gero je neco jako Terminator, takze uraz na kole u nej nehrozi…spis je nebezpecnej pro okoli;)

                  0 0
                  • Genarito  

                    nebezpečnej možná tím, že se pak po cestě při náročnejch sjezdech furt tlemíte jak jsem se vymáznul :o) Snižuje to pozornost :o)

                    0 0
      • dada  

        organizační komise tímto děkuje hodnotící komisi za hodnotný podnět a přínosnou cenu. její přínos je hlavně v tom že nic neváží tak jí klidně můžem na tu lesnou odtáhnout…nicméně disciplíny vymýšlí organizační komise to je snad jasný ne? komu to jasný není rád mu to vysvětlím kdykoli na základně nebo u kroupů…jenom ne dneska protože sloužim kua!

        0 0
        • hmi  

          …discipliny vymejsli poskytovatel oceneni, chapes to?;))))

          0 0
          • dada  

            …ne!

            0 0
          • Smazaný účet  

            dej mu misto f komisi ;-))) jinak neda pokoj, snash ho ;-))))

            0 0
            • hmi  

              to nejde, bo je jednim ze soutezicich;))))

              0 0
              • Smazaný účet  

                ajo :-) to by byl konfliktuszajmus.. ( je latinsky: konflikt zajmu )

                :-)

                0 0
                • dada  

                  to nema cenu resit tady…chce to probrat v uzsim kruhu vedeni tak proto sem navrhoval ty kroupy nebo senkovnu…ale kdyz uz s tim tak otravujete tak soutez uz je davno vymyshlena habyste vedeli ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    cim vic soutezi tim lip :-))))

                    0 0
                    • dada  

                      ja bych to spis videl tak ze my mame soutez a vy mate cenu tak bysme to mohli dat dohromady…bysme akorat trebovali ty capky dve…by mozna sla na lesny koupit ne?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        todle si musish dohodnout s predsedou komise :-)))))

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        jinak jako vzhledem k poctu vyhercu, tusim ze to bude pekna certovina… ta vashe soutez :-))))

                        0 0
                      • SELMIRA  

                        nemusí se kupovat!!! mam doma jednu apartni kšiltofku jsem dostala loni na Dubničáku a od tej doby přemýšlím, co s ní jsem se ji pokoušela vnutit synovcoj byl z ní nadšen ale ségra (maminka) mu ji nedovolila ať prej ji tetě nechá Hm. Jako…neni zelená, je černá, s výšivkou Kellys…:o)), ale snad by šlo?

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          sive shelmo :-) jedinej moznej vyherce KELLYS !!!!!!!!!!!! ksiltofky je geronymo :-))))))) ty mash nekdy naaapady, ti reknu :-))))

                          chrrrr :-)

                          0 0
                          • Genarito  

                            mě Kellys nesmí už na oči :o)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              hej, s porad nedodal photos ze soboty :-))) hele, desh za tim svarecem do chuderova ? :-) tam asi dneska po obede naficim… se poptat :-)

                              0 0
                              • Genarito  

                                ale jo… risknul bych to i když mi na rámu může křupat skoro vše… snad nebude chtít balík a svařovat umí :o) Ty fotky… mám to tu teď otevřený… v práci mám frmol, tak to ještě nějakou chvilku potrvá :o/

                                0 0
                  • Smazaný účet  

                    hele, sem nekomu pomahal s webem a mi dal vino, Gilberts – ruby porto…, neznash to ? da se to pit ? pac ja to pit nebudu, tak abych pak nekomu nedal nejakej humac ;-))))

                    0 0
      • SELMIRA  

        Heyjééééééé! Ta je křááááásná! Musí být MOJE!!!

        0 0
        • hmi  

          …to se budes muset mooooc snazit;) rozmazlovat hodnotici komisi atd;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            siveeee, jeste jednou dik za toho mistopredsedu, predsedo :-)))) chrrrrr :-))

            0 0
          • SELMIRA  

            a až ji vyhraju doufám, že mi na ní dáte autogramy s věnováním osobním :o)

            0 0
            • hmi  

              …se ti podepisem kovovou padesatkou na brisko;))))) pupendo rulezzzzzzzzzzzzz­zzz!

              0 0
              • Smazaný účet  

                ..narodni banka ceske republiky…

                0 0
              • SELMIRA  

                to mě neba neumíte vymyslet něco novýho? :o)

                0 0
                • hmi  

                  …nevim esli kdyz vymyslime neco novyho, esli te to bude vic bavit…znas ty nase napady;) mozna s tebou zkusime Machacka, ten se na tobe taky hezky podepise;))))

                  0 0
    • Smazaný účet  

      hola hola, skola vola :-)))) pac totish koncej prazdniny :-) to jen tak mimochodem :-)) hlavnim chodem je prece uterni vylet ;-)

      sme si jako rikali ze asi kamajk a pak popojet jeste vejs… a sficet treba rytinku nejsladsi ? :-)))

      ja muzu klidne uz treba ve 15:00, bo ale se prispusobim, jo ale mejte na pameti ze slunce je uz trochu unaveny po lete a chodi spat lehce po vosmej…, v lese je to pak pozde vecer uz vo hubu :-)

      :-)

      0 0
      • Genarito  

        jsem si dnes ráno říkal, že to je už na návlaky… Málem jsem si je vzal až pak jsem si uvědomi, že do práce nejedu na kole :o)

        0 0
        • Tesak  

          yoyo,nejen na navleky, ja asi rano začnu vozit i přední světlo.

          0 0
          • Genarito  

            tak to už je fakt depresivní. Tohle to je snad první rok co se nechci loučit se sluncem :o) Jsem si ho vůbec neužil. Neumím si představit, že začne být chladno. Tahle sezona fakt rychle utekla :o/ Fotky ze soboty: /…/article.php?…

            0 0
            • Tesak  

              ta poslední fotka má duši:)

              0 0
              • Genarito  

                no já tam nejel poprvé při „západu“ To slunce tam je v těhle hodinách pořád takhle parádní :o) ale na fotce to neni tak vidět

                0 0
      • hmi  

        heeej;) vypada to ze se nam pam prezident uzdravil;) muzem ve 4?

        0 0
      • SELMIRA  

        právě, právě…:o((( ránou už mi, na Kamzíkoj, v sukýnce a trígu byla pěkná kosa a v baťůžku mám pro jistotu už i Sigmu na svícení páč cestou dom se chceme toulat Chjooou! Léééééto ne_o_pouštěj nás!

        0 0
        • Smazaný účet  

          se prave koukam po nejaky celofce :-) parkrat uz sem dojizdel skoro za tmy… :-) cekam ze to bude cim dal tim castejsi :-)

          0 0
    • Genarito  

      tak dopsal jsem pár slov k sobotě /…/article.php?… a pár fotek z neděle: /…/article.php?… :o) a jdu spát… zítra konečně na kolo

      0 0
    • Smazaný účet  

      hola hola, kdo se dneska kolu odda ? :-)) muzu tak od 16:00, dal bych to na dubicky,palat­zinkaaa a pak dolu, mozna i pruhovanou Z. ;-)

      jinak jako rano uz je to pomalu na kulicha, sive ! :-)

      0 0
      • Genarito  

        no to si piš… mě mrzly ušiska a příště si snad vezmu prsťáky… dokonce mi přišlo, že to je i na bundu a ne jen na rukávky a větrovku…

        0 0
        • lenunka  

          Cauky, ty fotky jsou paradni, i popis tvyho cirkusovyho cisla:o))) Dneska se na kolo nedostanu, musim do pub, i takovy povinnosti se vyskytnou:o))) Ted mi volal pitrs, ze by rad v so nebo v ne dal zase lužicky hory pro velkej úspěch, jelo by se autama. Kdo byste jel? Pitrs, tzn 3 kusy, ja bych jela a další 3 lidi by se vešli, mame 2 auta. Samo, kdo si chce vzit svoje, je to ok.

          0 0
          • Smazaný účet  

            kuba by jel :-)

            0 0
          • Genarito  

            no se mnou taky počítejte… v „nejhorším“ případě si přivstanu a dojedu tam po svých :o) no problémo… akorát to vstávání by mě trošku dostalo :o)

            0 0
            • lenunka  

              jooo jeste upresneni. Ja jsem vo vikendu slaměna vdova, ale nevim vlastne, jestli jsem slaměna s autem nebo bez auta:o), to budu vedet zejtra, tak dam vedet:o)))Snad to klapne.o))

              0 0
              • Genarito  

                jinak předběžně jsem pro sobotu… Ty nedělní návraty jsou pro mě trošku blbý, protože musím ještě sednout doma k programování… Posledně jsem měl chutě jet z Nového Boru na kole domu, ale pak jsem si uvědomil v kolik bych byl doma a musel jsem změnit plány :o) Jak jde o sobotu, tak mi nic plány nezhatí :o)))))))

                0 0
                • Tesak  

                  ani vepři boubelatí ? ;)

                  0 0
                  • Genarito  

                    no ani ti ne. hehe píše se to tak? nebo mám napsat: „ani ty ne“ (prasata jedni :o)))))

                    0 0
                • Burizon  

                  Koukám, že se vám u nás nějak líbí… Téééda… :-) Ale sobota je špatná, to nejsem doma a kdo mi tedy uštědří v neděli tu jednu jedinou světlou chvilku v mém životě, kdy někoho můžu s pozdravem předjet a dá-li Bůh před ním nesletět? :-)

                  0 0
                  • Genarito  

                    no hele na ten sjezd kde jsi nás předjížděl se chystám… prostě to musím sjet… v týdnu koupím nový obutí a dám to :o)

                    0 0
                    • Burizon  

                      Jj, to dáš i bez novýho obutí! Jen stačí zavřít oči a ono to vyjde :-P :-))) No, kdybyste fakt jeli v neděli, tak nějak dejte vědět! Sice jsem si ten sjezd dal minulou sobotu zas (tentokrát mě dole zbrzdil děda, co běžel do kopce s kolečkem hnoje :-))) ), ale jinak pohoda už… V pondělí jsem pak dal 116 km po Českosaském švýcarsku a jak jsem asi později doma nad slovníkem zjistil, že jezdit na kole se tam nějak nesmí :-) Ale ty sjezdy byli eňoňuňo! ;-)

                      0 0
                      • Genarito  

                        já ty pláště mám fakt jetý… moc to nedrží… Do předu na 99% hodím NN a do zádu nějakej šmejd :o) RR prej dost slejzá. To jak se dohodneme bude nejspíš v tomhle threadu včas :o)

                        0 0
          • Smazaný účet  

            jo a dyzteda by byly luzicky na sobotu, tak v nedeli bych dal tisa-sneznik, chtel by nekdo ? :-)

            0 0
            • Genarito  

              no hele já být tebou tak posečkám s tím jak po sobotě budeš vypadat :o) Já bych ten sněžník chtěl dát, ale ty dva kopce v Lužičkách jsou fakt výživný… no kdybys je šel pěšky, tak se tolik nevyšťavíš :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                jenze ja jedu do adolfova autobusem a spatky z decina vlakem ;-)

                0 0
                • Genarito  

                  jo tak to budu muset spíš posečkat já jak budu po sobotě vypadat :o) Z DC bych asi taky jel vlakem… Do Adolfova ne. To mám blízko :o)

                  0 0
                  • lenunka  

                    s pocasim to vypada, ze v nedeli ma bejt lepsi, tak mozna by byla lepsi nedele. Ale znate ty predpovedi:o(((Ze bys, genarito, programoval v sobotu? A adolfov by moh bejt v sobotu? Jeste uvidime, jak se to vyvrbi, hlavne ja to auto.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jako ze nevadi dyz f adolfove prsi pac tam jedu sam jo ? ;-)))))) siveeeee :-)

                      0 0
                    • Genarito  

                      o počasí bych začal mluvit až v pátek :o) uvidíme jak se jim bude zase posouvat… jinak mě jde spíš o to abych u toho během víkendu seděl… termíny jsou teď brutální :o)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      jinak stim pocasim, leto pomalu konci, si musime zvykat na desticek a chladecek :-))) jen tak mimochodem krusny hory sou za tedlech podminek hodne dobry :-) to tam ma espezial atmo :-)) podzimni tiso-sneznik akci bych dal tak nekdy na rijen a to je fakt uplne boziii !! :-)

                      0 0
                      • lenunka  

                        sem myslela, ze jako je to kratsi vyletek, a da se jet domu kdykoliv, je to za barakem. Ale ja bych te v tom nenechala, bych jela vitjů:o)))

                        0 0
    • hmi  

      Heeej, sem byl neska sluzebne na Lesny, projeli sme i dve navrhovany cyklostezky a celkem gut;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        hej, si se mel :-)))

        sme tady s mladym PetrS-Evo-sem vobjeli malyho loupeznika :-) a zpatky chte objevit new trail podel potoka objevili sme z malyho loupeznika rekl bych o neco zabavnejsi stezku do VB :-)

        pak klasika Brezi-Budof ;-) luxus, pan vertikal dostal mastodonta zase pod kontrolu :-) dalo se to sypat zle :-)) az krapet moc.. coz melo za nasledek peknej wallride f tej predposledni zatacce bufofskyho toboganku, bo ale pac pan vertikal ma meno od svych chopnosti bylo to f poho ;-)))

        jinak teda mladej se nezda, jezdi jak drak, az mam strach ze se rozseka…

        jo a jeste mam reklamaci na PetrSe ze ho nenaucil lepit dushe :-)))))

        0 0
    • dada  

      heeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!

      vcera probehlo dulezite jednani a vysledkem je ze mam na lesny vymodleno 14 postelíííí

      takze samo bydlí: dada+kač hmi+andy scret+kamarad pítrs+evík lenča+tetaselma a…ehm…kuba+geronýmo …prosím neberte ten zalehací pořádek jako pevný určitě budou i třílůžáky :)

      jelikoz Radek z chomutova chce spat venku---teda po dnesni ceste do prace mu zacinam fandit---tak ty vymodlený 2 lůžka navíc sou pro easyridera s ubinou

      vypadl totiz sob se sobicí…cest pamatce jejich veseleho vztahu :(

      je nas teda 16

      jo a nejdulezitejsi informace na zaver:

      jelikoz sem jednal primo s panem majitelem tak mame na vecer rezervovan stamgastsky stul pod barem!!!!! exkluzivita :)

      zdar dada

      0 0
      • Smazaný účet  

        hej :-)) si borec :-)))

        0 0
        • Genarito  

          se těšíš až se mnou budeš spát, jo? :o))))))) teď ráno bylo snad 5 stupňů! to je příšerný. To už neni ani na návleky na kolena… rovnou na celý nohy. A bral bych i bundu s kulichem :o) jsem málem umrznul… musel jsem se zahřát rychlejší jízdou :o)

          0 0
      • hmi  

        ist zupa!!!!;))))

        0 0
      • scret  

        hmmm,to zni dobre..

        ale ta kosa rano nicmoc teda:(

        0 0
      • Radek CV  

        Tak to jsi borec, ze ti ten stul zamluvil. Ten totiz patri kazdy vikend chlapum z Pysne. Snad bude pristi tyden lepe. Ale uz jsem spal predloni v Novem Meste ve ctyrech stupnich a dalo se to vydrzet. Ale musel jsem se pekne „nacpat“. Tak pocitame s tim vlakem do Bohosudova. Mozna pojedeme tim drivejsim, abychom si oproti Vam „Lanovkarum“ dali fora.

        0 0
        • dada  

          jjj sem z toho byl uplne perplex ale nabid to on sam…velka mistnost bude totiz zabrana svatbou, nas je sestnact takze pod barem sedime my a majitel a Pysnaci maj asi holt smulu

          0 0
      • easyrider  

        Zdar. Sory že reaguju pozdějš… Už se ví odkud se pojede??? Páč my jedem, jen když se vyráží z ústí. Navíc já nevim jak to budu mít v práci a ubina zas v autoškole. Každopádně – místa nám nerezervujte – musíme spát na chatě na Zákoutí – ubiny babči by to nepřežily, kdyby sme jeli přes chatu a nespali u nich. Nekamenuj mě – kdybys je zanl, pochopil bys. :) Kdybys potřeboval něco důležitého, plís na mejl – chodím sem sporadicky. Díky a těšíme se!

        0 0
        • dada  

          takže vypadá to na 99.999999 odjezd z UL

          to taky znamena že přes zákoutí prostě v sobotu nepojedem…

          jak tomu teda mám rozumět???

          0 0
          • easyrider  

            Hm to je pravda, to by byla komplikace. No tak ok. Jak řiká klasik, ********* je pro děcka, chlapi si vypijou. Takže ju, spíme s Vámi na Lesný. :) A už to nebudem komplikovat.

            0 0
    • Genarito  

      kurňa… Tesák vozí na předku Schwalbe Nobby Nic 2.25? nebo 2.1? Bych dnes koupil 2.1, ale nevím jestli nebudu jak žiletkář :o)

      0 0
      • Tesak  

        ja mam 2.25 ! nekupuj ty hubeny,to uz je moc velka ziletka!!

        0 0
        • Genarito  

          kurňa a kde je mám koupit? :o)))) v UL krámech nic nemaj… tady v Koloshopu maji jen 2.1, ale asi tam cinknu

          0 0
      • Smazaný účet  

        2.1 vozej holki :-)

        0 0
        • dada  

          kacka je kluk?

          0 0
          • Genarito  

            sis ještě nevšimnul? :o)

            0 0
            • dada  

              že ty a scret ste holki?

              0 0
              • Genarito  

                jo :o) si jí s tebou na Lesný klidně změřim :o))))

                0 0
              • scret  

                uz nemam dlouhy vlasy,takze mas smulu… a ze by se zacinala objevovat v cyglistice muzska jesitnost?:)) jakoze kdo ma sirsi gumu je vic chlap?:)))) no panovee…to uz je trochu moc ne?:))))

                0 0
                • dada  

                  ja za to nemuzu to psal kuba ze 2.1 vozej holki já jenom papouškuju :)))

                  0 0
                  • scret  

                    ale Davidee,ty jako študýrovanej clovek musis mit preci svuj nazor…:))

                    0 0
                    • dada  

                      nene…ten dělá to a tenzas tohle…dáda léčí nádory a kuba jezdí z kopce.....

                      a všichni dohromady udělají moc !

                      ty vole já du domů už mi hrabe :)

                      0 0
                      • scret  

                        hehe:)) tyyjo,ty uz muzes dom jo? no holt studovat se vyplati:)))

                        0 0
                • Smazaný účet  

                  jeshitnej si ty, proto se hmozdish f terainu na 2.1 gumach, jen aby ti to jelo do kopce a mohls machrovat… a skurwit docela slusnyho fulla ouzkyma gumama, to teda ja povazuju za vrchol nefkusu…

                  0 0
                  • Genarito  

                    no je fakt, že z toho fulla je na první pohled taková mutace horskýho a silničky… treky ani crosse moc v lásce nemám :o) ty kola nejsou dobrý skoro vůbec na nic :o) ani na jedno, ani na druhý :o)

                    0 0
                  • scret  

                    a on ma fulla??:)) ja mluvil o HT! a pokud mas fulla 100/100,tak davat tam sjezdovy gumy mi prijde trochu out… pruzit a tlumit maj vidlice a ram a ne gumy… ja vim a ted mi reknes tu o trakci:)))

                    hele driv se jezdil sjezd na 2,1 a jak litali,tak mi nerikej ze dneska nekomu nebude stacit 2,1 na XC…to bys me rozesmal… nehlede na to,ze navic do nekterejch XC ramu vic jak 2,2 nedostanes… ale zalezi na vyrobci…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      mluvil sem vo tvym haroshovi…

                      0 0
                      • scret  

                        ten ma 2,1 a jak frci… kdyz tam byly 2,3ky tak to vubec nejelo! to uz tvoje „ejsí“ pak frci jak XC raketa…

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          sive, ty si fakt mimo tyjo :-))))

                          0 0
                          • scret  

                            milerad zapujcim na nejakou vyjizdku po rovine s 2,3 gumama,tema Kendama co tam byly… jo a esli mi reknes proc tam jako nedam treba 2,25 NN,tak to sory,ale to si podle myho odporuje urceni toho biku…leda tak mit tu zesilenou neprustrelnou verzi… ale mit 480g gumu na takovym kole? no nevim nevim,zas takovej gramar nejsem…:))) a pokud jsem stale mimo,muzes mi to vysvetlit:))

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              mam vzdadu 2.35 kendu…

                              dyk rikam ze si mimo, voe :-)) povidash ze NN je proti urceni toho bajku a jezdis s jeste vetsi uzofkou ;-)))

                              0 0
                              • scret  

                                michas jabka a hrusky,tam nejde jenom o siri gumy,tam jde hlavne taky o hmotnost gumy… tak dam ti priklad: budes mit 480g RR nebo NN ve 2,1 a 690g Z-Maxe ve 2,1… co myslis ze budes castejc defektit…uz chapes?

                                si myslim dostatecnej dukaz toho je hafo fotek rozrizlejch „vlastovek“ (Schwalbe)… malokdy vidis tezkou gumu rozrizlou… o tom snad zadna… a pokud vim tak 700g ma snad jenom NN nebo RR v UST verzi:)) prave proto nechapu davat lehouckou gumu,sice ve velky siri,ale na takovej stroj…toz tak…

                                jinak at si rika kdo chce co chce,vzadu se mi Z-Max 2,1 osvedcil a nemel jsem snad jedinej defekt…a pro tebe specielne delaj tusim i 2,3 verzi:))))

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  jj, NN maj kolem 600, a prorazeny to je asi casto…, sem je teda nejezdil, jezdil sem BigJima a RR, a to bylo imrvere prostreleny… kazdopadne sirka a objem gumy je hrozne dulezitej pro trakci…, espezial na kameni…, zatimco ouzka guma uskakuje, baculata obaluje :-)) a vo to de…, kcemu mash zdvih 150 dyz na svejch uzovkach jedesh jako slimak ? pac gumicky se smejkaj a odskakujou ? :-)

                                  0 0
                                  • scret  

                                    no to je prave ono,predstav si takovyho BigJima a ten je oproti treba RR snad neprustrelnej…NN je kazdopadne lepsi nez RR,ale taky je to lehka guma…a myslim ze maj min nez 600g…ale to musim kouknout… s tim uskakovanim a obalovanim mas pravdu,zbytek je ale uz o technice…pokud ji nemas,tak i tlusta guma te nezachrani,pomuze ale nezachrani…a je pravda ze kdyz preskakujes z kola na kolo,tak precijenom jsem chvili takovej nejistej…a to dost…pak ale staci jezdit jedno kolo treba tejden a hned se drandi i na 1,9 protoze si clovek na nej zvykne…

                                    0 0
                                    • Genarito  

                                      koukám, že budete mít na přejezdu co řešit… nebo následně v hospodě :o) já jen doufám, že toho NN hned zboku nerozpářu… to se teď uvidí jak vlastně jezdím :o)

                                      0 0
                                      • scret  

                                        no na Krusny stacej i 1,9ky:)) asi je prezuju,na co se plahocit s 2,1:)))) ja jsem ale rebeeel:)))))))

                                        0 0
                                        • Genarito  

                                          to neřeš, sjet se dá cokoliv… já ten přejezd beru tak, že otestuju NN… dávám ho jen dopředu… na zadek stačí něco úzkýho… Jo a kupuju elektrikářskou pásku, kdybych bok rozdrbal :o)))))) Abych vůbec dojel… nerad bych do ráfku cpal trávu :o)

                                          0 0
                                          • scret  

                                            toho bych se nebal,na Krusnejch to nemas o co drbnout! to bys fakt musel natrefit nekde na nejaky ostry zrezly zelezo…jinak moc ostrejch kamenu tam fakt neni…a jakej jsi nakonec vzal NN? 2,25?:)

                                            0 0
                                            • Genarito  

                                              jj 2,25. Na ten předek to bude ideální. Tyhle pneu jsou fakt nějaký hubenější. Teď mám Specialized 2.1 a přijde mi, že jsem to měl s Tesákem stejně široký, Na zadku si umím představit klidně 1,9… Hlavně tam musí být vzorek na záběr… mi to poslední dobou fakt klouže. Ale nedivím se… mám ty pneu sjetý a ještě ktomu je mám nandaný obráceně :o) Jsem byl nepozornej a pak línej abych to znovu sundaval…

                                              0 0
                                              • Tesak  

                                                tak dozadu dej alberta 2.1 (kdyz teda trvas na uzofce), ten je na zabjer jak delanej,staci i dratena verze

                                                0 0
                                              • scret  

                                                nj,se nemuzes divit:) Jj,voni jsou uzsi,kdysi jsem mel taky Spesly 2,1…cca za dva roky jezdeni,ani jeden defekt! super drzely,akorat vahove trochu tezsi… a co hodis na zadek? klidne bejt tebou tam hodim RR…nebo Pythony…ale to jsou gumy ktery maj dost tenky gumy no…

                                                0 0
                                                • Genarito  

                                                  RR určitě ne, i když je kombinace NN RR suprová. RR prý hodně slejzaj. Jak říkám. Teď tam nechám na zadku ty spešli, akorát obrátím vzorek :o)

                                                  0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          a s kopce pojedeš lanovkou? :o)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            neblazni, je to o technice prece, ten krasnej sjezd z klinofce si paradne uzije :-))))

                                            0 0
                                            • dada  

                                              hele minulej víkend sem klínovec testoval a mám supr prodlužovací variantu kdybysme měli v neděli odpol ještě síly…nebudu naznačovat kdyžtak v hospodě-tenhle vejken bysme to už mohli někde probrat ne?

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                myslish jako smerem na hamry vid ? :-)

                                                jinak dneska bych mohl, jen tak decentne, na dva kousky :-)

                                                0 0
                                                • dada  

                                                  no nic tak velkýho spíš de o efektní variantu jak sjet do ostrova…ale houmi to asi bude znát a ty možná taky proberem to na tajňačku jo?

                                                  0 0
                                                • hmi  

                                                  bych taky zasel na „jedno“ se lehce rozcvicit pred svatbou;)

                                                  0 0
                                • Smazaný účet  

                                  mam doma asi 800 g 2,1" hutchinsona on the rocks, nechceš? těžká je dost, ouzká taky, by se ti mohla hodit… :o)

                                  0 0
                                  • scret  

                                    dekuju,ja mam doma gum dost,na belouse cca 6 paru a na harose cca 2:)

                                    jinak on the rocks zrovna neni moc dobrej plast…

                                    0 0
                                    • dada  

                                      fetišizmus je neškodná úchylka :)

                                      0 0
                                      • scret  

                                        tak to priznavam:)) ikdyz tohle zrovna neni ukazka bajkfetisizmu… jenom proste nektery jsou dobry na sucho,nektery na mokro,nektery na blato atd.:)))

                                        0 0
                                      • scret  

                                        a propo,uz mas prodanyho krose? jsem ho videl na bazaru…no nevim nevim,za tu cenu…ale treba nekoho najdes…

                                        0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        ajooooo, ty prodavash shemika :-) hej, to uz ti de poctou ten karbounovej fulleren ? ;-))) bo na cem ten prejezd pojedesh dyz to nejakej duchodce koupi ? ;-)

                                        0 0
                                        • scret  

                                          ja myslim ze bude jenom z hliny a ne z uhli…

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            nene, bude carbounovej a bude lehci nez tvuj obstarozni bjeloush :-)))))

                                            0 0
                                            • scret  

                                              hmm,tzn. 10,5kg karbonovej full?:) a kolik to bude mit zdvih?:) a pokud vim,tak dada pokukoval po tom Canyonu ve „vyprodeji“ a ten rozhodne nemel ani 11kg…

                                              netvrdim ze se neda takhle lehkej full,ale to neni rozhodne do 50.tis. …ani do 60tis. troufam si rict ze ani do 70…:))

                                              a belous je mozna starsi ale je to aspon kolo s dusi…

                                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              jo a ktem NN, nekdy mrkni jak na nich lita dole kopcom dr.Matra :-))) dyz sou ti moc lehky a ouzky na tu tvoji enduro mashinu :-)

                              0 0
                  • scret  

                    a tak jako nekdo nedokaze pochopit ze nekoho bavi jezdit jenom z kopce,tak ty proste nedokazes pochopit ze nekdo to rad taky do kopce…

                    0 0
          • Smazaný účet  

            ne, drak :-)

            0 0
      • Burizon  

        Není 2.1 jako 2.1… ;-) Někde je to pneumatika jako od traktoru a někde je to žiletka. Celkem jsem to nepochopil. Ale já mám 2.1, co se tváří skoro jako 1.95 a v poho. I když příště jdu do širší…

        0 0
        • scret  

          jj,dulezita je skutecna sire gumy… tenci nez normal jsou treba IRC a spol.

          0 0
      • scret  

        2,25 je uz zbytecne tlusty… esli to mas na HT,tak ti 2,1 musi stacit… neni umeni jezdit na tlusty gume:)))

        0 0
        • Genarito  

          no jenže tesák má 2,25 a přijde mi, že je stejně široká jak 2.1 Specialized… ti fakt nevím :o)

          0 0
          • Tesak  

            spešly dělaj tlusty bačkory a klido tomu rikaj 2.0. Swalbouni zas delaj celkem ziletky a rikaj tomu 2.25. myslim ale ze to je tak akorat,min rozhodne ne! nenech se woblbnout!;)

            0 0
            • Genarito  

              ty vo Tesáku dám na tebe :o)

              0 0
              • Tesak  

                správně !!! : )

                0 0
                • Genarito  

                  no nebudete tomu věřit jak jsem rychlej… Nobby Nic 2,25 už mám pod stolem :o) hodím to na předek, v zádu nechám asi ty shity bo se mi tam Racing Ralf nechce dávat, protože děsně slejzá… jezdím taky dost po asfaltu :o)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                di do toho, taky mam 2,25.

                0 0
        • hmi  

          …prave ze na HT je 2,3 minimum;))))

          0 0
        • Smazaný účet  

          radsi nic, nez bych byl jedovatej…

          0 0
          • hmi  

            ;))))) napjate sem cekal jak se k tomu vyjadris;)))))))

            0 0
          • scret  

            hmm,mi to tady nejak blbne,tak se mi to zobrazuje jako precteny:(

            nojo,jenomze ty mas hrozne uzkej uhel pohledu,podle tebe jsou dobry jenom fully,kdyz uz tak nejmin 130/130,tlusty gumy od 2,25 nahoru…a nemuzes zaboha pochopit ze nekdo muze jezdit klidne 2,1 a HT… predstav si…muze:))) ale to nikdy nepochopis,protoze jsi to nezkusil… teda nemluvim o 13kg HT s blbou geo a jeste jak te znam to bylo v drevnich dobach MTB:)))

            0 0
            • hmi  

              …2,1 na HT proste stacit nemusi;))))

              0 0
            • Smazaný účet  

              fully sou fakt gut, to mash recht :-)

              0 0
              • scret  

                jj,jsou.....ale kazdopadne nehazu HT do staryho zeleza… ty to proste nechapes,ja netvrdim ze je to lepsi nez full, na normalni jezdeni,ale je spousta lidi ktery si dneska HT koupej,tak to nejde zatracovat…a mit spatne fungujiciho fulla jenom za cenu toho ze mam „FULL“ mi prijde trochu pritazeny za vlasy…to musis uznat

                0 0
      • hmi  

        …sou i jiny moznosti nez schwaby, ze pane Kubo;))))

        0 0
    • dada  

      jeee houmi s prezidentem maj dred!!! napisem mu tam neco nee?

      0 0
    • SELMIRA  

      hey! 113 novejch – to si snad delate prcu, ne? to nestiham cist :o(

      0 0
      • Smazaný účet  

        ty? nevěřim. to máš za 10, maximálně 11 vteřin.

        0 0
      • Smazaný účet  

        cti radsi noviny :-) bo ztoho tady zblbnesh :-)

        0 0
      • dada  

        ani to necti o nic si neprisla…půlka z toho sou dohady o sirce gumy a druha pulka cukrbliky geronymo/lenun­ka…takze taky sirka gumy :)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          nene, na se skretem zajima hlavne tloustka gumy :-) de vo jistotu :-)))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            juuuu, heleee, uz mame dve medaile na ms atletickiiiim :-) a zase zensky :-) zlato a stribro :-) ty chlapy by sesebou meli neco udelat, pac to je vostuda todleeee :-))))

            0 0
        • Genarito  

          ty seš fakt trouba :o)

          0 0
        • scret  

          hele,kubajz o kousek vejs neco naznacil o karbonovym fullu… nenapinej me,co to bude??ja myslel ze jdes do toho outletovyho Canyona

          0 0
      • Genarito  

        to je vidět jak nás zanedbáváš :o)

        0 0
        • lenunka  

          Brý vodpoledne, tak jsme dohodli s pítrsem tak na 99% ty lužický na NEDĚLI, má bejt lepší počasí. Pro velkej úspěch opáčko výjezd na hvozd a luž. Bomba vařej v krompachu nebo na luži – říkala moje maminka:o)))Sraz cca 7:45 u hlavního nádraží, jede se autama. K dispozici dvě. Počítám že jedu já:o)), pítrsovi 2–3 kousky, genarito a kuba. Ještě by se vešli cca 2 kousky. Tak pište, nebo bude vopsazeno:o))) Jooo, a kubo s tesákem, slibovali ste mi odkaz na fulla pro mě, a jak koukám tak koukám, furt nic nevidim:o)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            www.giant-bicycles.com/…/29296/zoom/ tady je :-)

            do luzicek nakonec nejedu :-) tak volnych mist je 3 :-)

            0 0
            • lenunka  

              jééé, díky. Pěknej mazlik:o) Ještě budu muset probrat parametry. Jo a nevíte náhodou někdo o nějakym bohatym asi tak 90ti letym milencovi?:o))) škoda, že nejedeš.

              0 0
              • Genarito  

                to Kuba: všimnul sis tý poslední poznámky? Má tě za toho dědka a lituje, že nejedeš :o)))

                0 0
                • lenunka  

                  to je ouplně převrácená verze, no toto todle!

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  zarlish co ? ;-))))

                  hej, lenko, ten mazlik by mel stat tak 40–45, estli ulovime nejakou slevicku tak myslim by to slo ne ? ma damskou geo, si myslim ze si typ kterej to odceni, a je unej bran vetsi zretel na hmotnost, vybava je naprosto f pohode :-)

                  ram + vidle + tlumic uplne supr…

                  zbytek je stejnak spotrebak, casem ojezdish a budesh menit :-)

                  slusel by ti ;-)

                  0 0
                  • lenunka  

                    já koukala, že stojí 41tis, ale hmotnost sem tam nenašla. A co servis? A brzdy?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      brzdy HAYES STROKER, naprostej luxus: www.mtbs.cz/…preview.html

                      serviiiz… beznej servis ti udela kazdej normalni bike-shopik, adamek nebo kdokolif…

                      specialni servis potrebuje akorat vidle a tlumic, nebot sou fox, jednou zarok jim to poslesh, treba v zime ;-) a voni to postelujou :-)

                      zaruku dela v konecnym dusledku progresscycle, pac voni sem gianty vozej…, takze dyz bys to koupila pres nejakej obchod tady f ul, tak to tam poslou voni, dyz samostatne tak to do toho praglu halt musish sama… bo ale to je krizovej scenario, pocita se spish stim ze problemy nebudou ne ? ;-)

                      :-)

                      0 0
                      • scret  

                        ano ano,fox je supr,akorat na ten servis,teda cenu..:((( ale pokud mas znamyho servisaka Foxu,no problem…

                        0 0
                      • lenunka  

                        teda fakt dík za podrobné info.o)))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          skreta si nefsimej, ten ma porad nejaky potize ;-) dyk ho znash ;-) je fakt ze fox je krapet luxusnejsi zbozi, na druhou stranu udrzovat jiny widle/tlumice taky neni zadarmo :-) i kdyz levnejsi to je…

                          0 0
                          • scret  

                            ja potize nemam,mozna jenom s tebou:)) a to ze servis Foxu je minimalne o pulku drazsi,to je proste fakt…nehlede na to ze to moc lidi nedela…

                            0 0
                  • Genarito  

                    no a kterýho máš pro mě? Jsem koukal na toho Trance, ale to je pálka… a vzhledem k tomu, že už na kole nějakou dobu jezdím nejspíš nekoupím nic co si nevyzkouším :o/

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      ty si vyber sam, ses moc ‚chytrej‘ :-))))))

                      0 0
                      • Genarito  

                        nenadávej mi do Skřeta! :o)

                        0 0
                        • Genarito  

                          to scret: sorry to byl vtip :o) mi přijde, že o kolech víš hodně :o) Já vím kulový :oP

                          0 0
                          • scret  

                            jo v poho,beru to,je to sranda,znam toho prumer si myslim,teda kdyz to vemu tady z lidi na B-F… to proc do sebe s kubajzem porad rejem je v tom ze on ma na ocich „celoodpruzeny“ klapky a nedokaze pochopit jinej druh cyklistiky, nebo MTB vubec… a v dost vecech se proste neshodnem…mozna proto ze ja mam moznost srovnavat,on ne,a kazdej ma jinde priority a jiny pojeti bajku…

                            0 0
            • SELMIRA  

              jofka! Krasnej bajcik! Ten musi Lena mit!

              A ja mam tez medajli, tak jsem taky drzacka ci drzka. Horsi ale je, ze jsem si pri tom zapoleni trochu zaletala vzduchem a koleno mam sedreny a nejak pochroumany. :o((( Misto chuze skacu po jedny noze a na bika to neni vubec. Jestli to do zejtra nesplaskne, tak pujdu k doktorce. Ale jestli to nesplaskne do patku, tak budu brecet. Jelikoz chci vyhrat tu zelenou cepicku!!!

              0 0
              • dada  

                foukám na dálku! :)

                0 0
                • SELMIRA  

                  eh, to radsi ne, doktore na tom sedrenym miste me boli i zafoukani ale to se urcite do patku zastrupuje a uz bude gut horsi je, ze nevi, jestli otekly je to jen jako reakce na to sedreny ci jeste neco vic s tim mam vzala jsem si na noc ibalgin a stejnak jsem s rano nemohla stoupnout na nohu, pac mi otekla skrcena a tedko se to blbe narovnava:o(

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    proste poslete mi vsichni na my kolinko pozitivni energii at se umoudri THX!

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    bude uuurco narazeny, tady jako nechci konkurovat dr.dadaismu ale sem po srazce s aftamabiiilem aplikoval DOLGIT :-) mozna ty sama si mi ho poradila, uz nevim kdo… a za 3dni uz sem f poho chodil, jezdit slo i bez toho, jen to trochu pobolivalo :-)

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      jenze prave dyz ja to prave zatim nemuzu moc patlat vcera jsem si to akurat trochu omazala Traumaplantem jenze jen tak naokolo tech bebín

                      jo a budu potrebovat novy 3/4 katata, pac ty stary muzu tak leda ustrihnout na krataky

                      a to se vyplati!

                      0 0
              • Smazaný účet  

                ajajajaj.., nam todle nedelej, tedka abysme se bali ze nepojedesh :(

                0 0
                • SELMIRA  

                  ale byl to efektni pad Jeronym by moh zavidet. Na uplny rovine. Stihajici me souperka zrala. Pac nejen, ze jsem se ji slozila pod kolo, ale este ji malem sejmula ma bota, jenz se rozhodla opustit mou nohu a vydala se vzduchem na vylet. Skoda, ze to nikdo netocil. :o))

                  0 0
              • hmi  

                si predstav tu peci, jaky se ti na Lesny dostane: jeden felcar co na to ma skoly alias Al-Dada, lidovy lecitel ze zapadnich hvozdu a saman v jedne osobe Kubajz, ztepily osetrovatel nezletilych divek Jeronym, medirumyciman hmi…ze uz to prestava bolet vid?;))))

                0 0
          • Burizon  

            Tak jsem chtěl vyučovat sjezd do Světlé, ale kolo je v servisu do úterý, takže pak se pochlubte, co jste dali, co ne a co příště určo dáte ;-) Myslím tím teda sjezdy :-)))

            0 0
    • kacacka  

      Ahoj děcka, tak jsme dneska dali s Dádou ujasňující trasovou výpravou a zjistili sme, že si z nás dělaj prdel…páč takový cyclostezky můžou fungovat třeba jen 2 měsíce v roce…takže sme asi divný…dobrý KAČER :)))))

      ps: kdy a kde se uskuteční upřesňující schůzka…navrhněte volné termíny :)))) (hlavně ať tam maj RUM :)

      0 0
      • Genarito  

        a kde tohle je? :o/

        0 0
      • Smazaný účet  

        Asi tam maj zviřátka školu tak se tam o školní rok nesmí jezdit abyste nerušili vyučování…

        0 0
        • kacacka  

          jj…to psali…tetřívci a jeleni…ale máj to tám hódně luxusní :)))

          kde ste jezdili? my sme si to i dneska super užili :)))a teď mi dáda peče maso (krkovičku)…ta vůně…mňam :p

          0 0
    • kacacka  

      …a další ukázka toho, že lidi jsou různí…:( chjó

      0 0
      • scret  

        jo,to uz je rozbity nejakou dobu,jsem tam slapal cca pred 14 dnama a uz to tak bylo rozflakany…:((( fakt kokoti! se neda ani jinak nazvat! nechapu jakymu blbeckovi muze vadit tahle cedule…

        0 0
        • Genarito  

          no a ani nejde říct, že by to udělali mladí co šli právě z hospody :o) Jinak my s Lenčou, Petrsem a Evčou to tam viděli zhruba před měsícem

          0 0
      • lenunka  

        Cauky, jo!!!! Tohle mě taky vytočilo:o(

        0 0
    • Genarito  

      Tááák dnešní bikování v Lužičkách bylo taky good :o) Co se týče mě, tak jsem toho víc vyjel i sjel. Opět mě překvapila Lenča se svou suprovou technikou. I když se bojí o svá lýtka, tak to tam dávala šutr nešutr :o) Petr mi naštěstí dal nový plášť. V UL jsem přišel na to, že ho mám řízlej. Asi bych brzy skončil. Honza vydržel až do konce a Evča taky zabojovala. Já měl opět asi 6 pádů a moje pravé lýtko by zasloužilo nějakou tu plastiku :o) www.bikebase.cz/article.php?…

      0 0
      • Burizon  

        Koukám, sjezd pokořen :-) Jen co mi má hlavička nebere, jak někdo může za vyjížďku (a teda podle mě nic extrémního tam nebylo) nabrat 6 pádů… To buď musí být talent, nebo je „pád“ přírovnáván k „nucenému vyšlápnutí z SPD“… Fakt nedokážu pochopit. U mě je pád prostě na záda… A to se mě osobně stává tak jednou za měsíc…

        0 0
        • Genarito  

          no 2× to bylo kvůli SPD jen překulení, 2× jsem skoro spadnul, když jsem se pokoušel naskočit do kopce s kamenama při cestě na Luž… Jsem byl fakt vyšťavenej a motal jsem se tam :o) Levou jsem šlápnul do stráně a jak jsem se nahnul a přepadával, tak jsem pravou nohou štrejchnul o tác a málem si zaříznul Achilovku :o) Krvavej šrám tam byl slušnej… Jinak já pádu říkám i když si hrábnu jednou rukou o zem nebo když poposkakuju s kolem a vůbec dělám všecno možný abych sebou nešvihnul na zem… Tohle je pro mě pád :o) To že to nějak ukočíruju je něco jinýho. Jinak jsem sebou klasicky nešvihnul.

          0 0
          • Burizon  

            Tak vysvětleno. Podle mého počítání počet pádů = 0 ;-) Takže u mě nejseš žádnej borec :-))) Promiň… Příště zlepšit… :-P :-))) A s těmi krvavými šrámy od řetězovýho kola mám malé zkušenosti taky, jen se to v tom jednom případě neobešlo bez šití. :-( Buď rád, žes dopadl relativně dobře, je to hrozná pakárna mít nohu na chvíli „indisponovanou“ :-)

            0 0
        • Genarito  

          jinak s tím extrémem. Tohle taky nechápu jak se někdo může divit, že třeba někdo nevyjede Milešovku, když to sám dá… Nebo nechápu jak se někdo může divit tomu, že je někdo jinej unavenej, když on sám neni. Proč se divíš? :o))))))) Když jsem vjel poprvé s Lenčou do terénu, tak jsem byl 2× slušně složenej během 500 metrech.

          0 0
          • Genarito  

            takže tím chci říc, když hodnotíš, že tam nic extrémního neni, tak se to týká tebe a nehodnoť druhý ze svýho pohledu. Se taky dalším nedivím, že po 3h cítí únavu a já se teprve rozjíždím. Prostě každej je nějakej, ne? Zkouším svoje hranice a proto to takhle dopadá. Viz článek na BB „Kokořínsko s Tesack's familly“

            0 0
            • Burizon  

              No, minule jste vypadali a jeli jste na moje oko celkem drsně, rychle, dobře a dravě, takže jsem myslel, že není problém pro vás (tebe) zvládnout většinu sjezdů, co Lužický nabízejí. Žádný extrém srovnatelný s tratěmi DH. Chce to jen si ujasnit měřitka, že :-) A teda nastupovat do výjezdu na Luž, to teda smekám, já jdu už od asfaltky (z německé strany) :-) Ale o fyzičce to moc není…

              0 0
              • Genarito  

                to je o rozumu :o) jestli to vůbec má cenu… No Hvozd byl dnes v poho. Luž jsem podělal technicky v tý první větší točně vlevo nahoru kde jsou kameny… tam jsem před skopčákama 2× vycvakával jednou jsem si to fakt namířil předním kolem mimo cestu rovnou vlevo dolu ze stráně :o) Od tuď mám řízlou nohu. Pak jsem tam naskočil, vyjel ty kameny na krev. Chtěl jsem si v sedle dáchnout a tak před vracečkou doprava jsem si udělal dvě kolečka :o) nijak to nepomohlo a v půlce dalšího stoupání jsem slejzal… Prostě Luž v tomto životě nezvládnu :o) Jsou tací co to daj. Normálka…

                0 0
                • Burizon  

                  Ještě, že mě to, zda někdy vyjedu Luž, netrápí. Prostě ji nikdy nevyjedu a hotovo. :-) Nemám ty ambice… Než z toho budu mít někdy větší radost z pokoření nějakýho sjezdu.

                  0 0
                  • Genarito  

                    já dnes na Luž jel s tím, že prostě zabojuju… ne pro to abych jí vyjel. V tom mám jasno, ale abych z ní vyjel co nejvíc, což se stalo.

                    0 0
          • Burizon  

            Vůbec nemluvím o fyzičce! Až bych si tipl, že bych byl první, kdo by z nás dvou odpadl dřív. Mě jen udivoval počet tebou napočítaných pádů, když jste jeli celkem přijatelným terénem. Ale jak říkáš, co je pro mě bez pádu (přijatelný terén), může být pro někoho s pádem (terén nad schopnosti jezdce). Ale pak docházím k úvaze, zda mělo cenu na tom kole být, když přišel ten nějaký fuj úsek. Já se tedy rád neničím jen proto, abych si něco dokázal… Prostě se vysvětlilo to, žes de facto ani jednou nespadl (buď a jsem rád/i) a tak to má být ;-) Jen to jsem chtěl vědět. Teď už se nedivím a divit nebudu, až dál budeš počítat své „pády“ ;-) Dobrou noc přeji ;-)

            0 0
            • Genarito  

              No zkouším co to jde… když něco nesjedu poprvé kvůli strachu, tak se o to třeba příště pokusím, i když ten strach je pořád… z toho jsou ty krizovky.. Dobrou

              0 0
    • Smazaný účet  

      bre rano :-))

      jak se mate co delate ? :-))) koukam luzicka expedice se povedla :-))) kuba byl f tiseeeee, utulny penziooon ‚na konci‘ doporuceny panem dr.rumi-hmi :-) fakt f poho, pocasi luxus :-)

      sive se pan.Buracek nejak navazi do nasheho padaciho specialisty ne ? :-)) celkem drzost :-)

      zitra dame neco zejo ? :-))) hlaste please f kolik muzete…, co nejdrif joooo ? pac tma uz pada nejak brzo :(

      :-))

      0 0
    • Smazaný účet  

      to je tu klid jako v hrobe pac skoncili prazdniny jo ? :-))

      tady asi jeste neskoncili boco… jako f praci :-) se tu potlouka jen par proflaklych zoufalcu, ktery se tu poflakujou celorocne, myslim ze i o vanocich by prisli na computery dyzby je vratna pustila :-)

      snad to bude zitra lepci :-)

      0 0
    • scret  

      hmm,chcije a chcije:(( jsem zvedavej esli bude takhle i vo vejkendu…

      0 0
      • Smazaný účet  

        tendle weekend byl zupa, je optimalni aby pres tejden chcalo a weekendy byli zupa ne ? ;-)))

        0 0
        • scret  

          no,by bylo ideal! stejne pres tejden makam a na kolo se dostanu nejdriv od 18.h a to uz jsem vetsinou linej…

          0 0
    • scret  

      jsem se chtel vsech zeptat,esli nechcete olej na kolo,ouplne super,maze a nelepi… je to Denicol spray,cena cca 238 kacek,kdyz uz to objednavam…

      0 0
    • easyrider  

      Nazdárek seveřani. Tak vše je zařízeno a my tedy definitivně potvrzujem účast… Takže Mozci akce, brzy zdělte podrobnosti, ať se mi ze středozemě stihnem připravit! :) Jinak jak tak koukam na počasí tak asi bude nutné pro pocit sucha a bezpečí zakoupit nějakej tan blatník…

      0 0
      • easyrider  

        Eh, teda „mY“.

        0 0
      • dada  

        a přijedete v pátek nebo až v sobo?

        0 0
        • easyrider  

          Prijedem v pátek odpo (k ségře) – ta bydlí kdesi ke konci ústí (po proudu). Jiank v ústí se absolutně nevyzname, takze az budes popisovat nejake misto, tak moc prosim priblizit podle nejake vyznamne stavby (gigamarket, benzina strekov, zoo…) :)

          0 0
      • dada  

        jinak blatníky už máme vobjednaný…:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          vo vejkendu bude hezky, sobota uplne f poho, nedele je trochu riskantni ;-)

          0 0
          • Genarito  

            ve středu bych tohle neříkal :o) se jim to zase nějak posune… ty já jsem v tomhle počasí děsně línej jezdit… 3. den už nejezdím a nevím nevím jestli dnes na kolo sednu… si udělám výmluvu, že si ho musím vypucovat :o)

            0 0
            • Smazaný účet  

              pokud vylozene neleje tak se jezdi dobre :-) ale chapu ze na silnici je to peknej vopruz, v lese naopak parada, technicka obtiznost trailu se diky blaticku zvedne o nejakej ten level :-)) to kubu bavi :-)))

              0 0
              • Smazaný účet  

                fcerejsi budofskej toboganek byl fakt paradni napriklad :-))) jooo a ten vertikal je totalne bozi guma :-) to drzi jako swina :-) hej :-)))))

                0 0
                • Petrs  

                  Dobré poledne tak jsem se konečně dokopal k tomu abych pověsil na net fotky z nedělní vyjížďky na Hvozd, Luž a Klíč. Na poslední kopec se sice nesmí ale protože to byl trojboj tak jsem si ho taky střihnul…a stojí to za to. Takže ne abyste tam jezdili když je to zakázaný :-) www.petrs1.rajce.net/Luz_02-09

                  0 0
    • scret  

      eee,ja jsem ted kazdej den zadrenej v praci:(( takze vyjedu na krusny zas po dlouhy dobe…to bude zas bolet prdel:(( pro rejpaly: od sedla!:))

      0 0
      • Genarito  

        nezapomeň se namastit… to pomáhá :o)

        0 0
        • hmi  

          taky je dobry pouzit sirsi velkoobjemove plaste na zadni kolo, dost toho utlumi;))))))) ikdyz vy jedete oba na softailu…;)

          0 0
          • Genarito  

            na zadek širší plášť? :oO To myslíš jen kvůli šlapání do kopce? to neeeee :o) mě stačí do zádu 2.0, když bude mít pořádný vzorek :o)

            0 0
          • scret  

            na jakym softailu? Genarito koupil novej ram?:)

            0 0
            • Smazaný účet  

              jj karbonovej, jak tak na to koukam, zachvili budesh jedinej chrt na nekarbooonu…:-)

              0 0
              • scret  

                hmm,to me netrapi,uslechtila ocel taky neni spatna… nehlede na to ze titan Morati softail vazi cca 1,8kg a karbounovej TREK cca to samy…no a jelikoz muj ocelak vazi 2,1 a je o 30tis levnejsi,tak me to netrapi…:))

                0 0
            • Genarito  

              si z tebe dělaj prdel… mám ho odpruženej díky prasklině v zádu :o) jsem zvědavej jestli se mnou o víkendu budete chtít jezdit, protože mi to křupe víc než Kubovi :o) Hele a příští týden už založte nový thread… ta stránka co se teď načítá má už přes 1,3MB :o))))

              0 0
    • hmi  

      Bych touto cestou chtel spolecne s panem Kubou podekovat verejne panu Dr. Dadovi, kterej nas vcera v restauraci obdaroval ekskluzivnima mikinama az z USA. Bo sme ted samponi-hezouni, zvazujeme navstevu tanecni zabavy (DISCO) a hledame ze tim ucelem spolecnice odpovidajici urovne;) Se hlaste devcata.....;)

      0 0
    • dada  

      no tady je zas po ranu veselo :)

      ja ale budu vazny a ve spechu sem vkladam zaver ze fcerejsi porady nejuzsiho vedeni:

      takze vzhledem k pocasi a tak a vubec sme se rozhodli pro variantu busovou tj. odjezd v 9:00 cyklobus na adolfov (sraz nejdele v 8:45 by sme zabrali duchodcum mista k sezeni!) znamena to tedy ze chrti zustanou ve svem snazeni zcela sami a take ze sraz na komarce bude do 10:30. Chtelo by to popremyslet jestli chomutovaci nemuzou vymyslet necorychlejsiho-pokud byste jeli na tech 10:33 do bohosudova asi bysme se na vas dost nacekali tak to zvazte.

      No a hlavni porada a ladeni formy bude samo zitra, vypada to na shenkenau, este upresnim, izirajdroj zavolam

      zatim dada

      0 0
      • dada  

        hele jako navrch joo: by mohli chomutovacii vystoupit uz v Oldrichove (10:18) a jakoukoli cestou necestou vystoupat na nove mesto resp vitisku a sraz cca 12:00 tam coo?

        druha moznost je teda jakoze cekat na vas na ty komarce noo…ale se bojim ze bych pak uz votamtad nevodjel…

        0 0
        • scret  

          kua,10:30 na komarce? to je hodne sibenicni,se ani nevyspim:)) no uvidim,mozna se taky svezu busem… dyk na Lesny musime bejt za 5 hodin… no ikdyz esli se po ceste stavime nekde na jidlo,tak to bude akorat…

          0 0
        • Radek CV  

          To Nove Mesto uz me take napadlo. On nam tam jede i cyklobus primo z CV, ale tim nepojedeme. Chceme proste zkusit slapnout tu Komarku (Bournak uz jsme slapali z Hrobu). Vas harmonogram rusit nebudeme. Bud pojedeme drivejsim vlakem nebo se Vas budeme snazit dohnat (to tedy pouze v pripade, ze date nekde gablik a pivsony (N.Mesto, Kliny, Jiretin – podle toho kudy vede trasa)). Asi bude vhodne hodit do mailu telefon. Zitra potvrdim po obede, jak pojedeme

          0 0
          • Genarito  

            kdyžtak dej vědět, kdy budete a v kolik hodin. Sjedu pro vás a pak pojedeme společně na Komárku

            0 0
            • Radek CV  

              Tak jsme se definitivne rozhodli, ze pojedeme vlakem v 8.25 z CV. Sice s prestupem, ale budeme v Bohosudove v 9.33. Tak snad ta hodina casu uz bude prijatelna. Nevis jak dlouho to trva nahoru po asfaltu? Nebo chces jet nekudy jinudy?

              0 0
              • scret  

                cca hodinu a neco? ale zalezi na fyzicce… kdyz se jede dolu,tak to je docela dlouhy:)

                0 0
              • Genarito  

                když jsem udejchanej, tak 45 minut :o) z Bohosudova to bude tak 1:15 v klidu :o) Vypadá to, že tam budeme na čas

                0 0
                • Genarito  

                  jo prdlačku :o) tak to Dáda chce, abychom ztratili na začátek trošku energie a museli šlápnout :o) no nevím… bude to na těsno :o) Za hodinu se to dá, ale byl bych zbouranej :o) chci jet v klidu

                  0 0
                  • scret  

                    a odkad pojedes ty? ja pojedu asi s kamosem pres Chlumec,nahoru kolem staryho nadrazi a na Komarku…anebo se na to vyflaknem a pojedem cyglobusem:) protoze co si busem nalhavat,je to pohodlnejsi,navic pocitam ze nepojede toliko lidi,vetsina „luftaku“ uz ma kolo zazimovany:)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      sive mi nerikej ze budesh srabik jak ja a dash bus :-)))) se mi nejak nezda :-)

                      0 0
                      • Genarito  

                        taky nevěřím vlastním uším :o) ale přiznám se, že tento týden byl u mě extrém… 4× jsem ráno vstával před 6h, že pojedu do práce na kole… vylezu z pelechu, kouknu ven… tma, mraky, vítr, zima :o) normálně jsem se na to 3× vyprdnul a šel ještě 30 minut spát… nějak jsem zpohodlněl :o)

                        0 0
                    • Genarito  

                      bych jel normálně přes Chlumec a Krupku s Chomutovákama nahoru po silnici :o)

                      0 0
                  • Radek CV  

                    No my pojedeme taky v klidu. Nerad bych na Lesny rozbaloval spacak po dvou pilsnerech

                    0 0
    • dada  

      abyste věděli proč se nesmí rušit klid v nekolikatisí­ceihekarové oboře fláje…i ostatní fotky soou zajímavý…:( www.oboraflaje.cz/…age00012.htm

      0 0
    • Smazaný účet  

      mi tedka tak napadlo, dyz koukam z vokna a v pul devaty je tma jak v riti :-) teplo taky vypada jinak… ;-) ze je ten prejezd tak jako rozlucka s letem :-)))

      omlufte muj spliiiin ale se mi bude chvili stejskat po tech sladkych letnich vecerech :-) na piskovne, na shenkenau pod kastanama… atp… no :-)

      :-)

      0 0
      • hmi  

        …zase te ale ceka spousta nadhernych vecernich chvil s vuni cukrovi – ale ta vune se nebude linout z cukrovi…;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          ;-)))

          sijo ale se teshim na podzimaaaka barevnaka a mrazivy bily plaaane a kroupavej snich pod kolama ;-)

          hej :-)

          0 0
        • lenunka  

          brý ráno, taky budu pomalu nakupovat ty surovinky na cukroví. V litrech:o), jen nevim, jestli dojde na to pečení:o)

          0 0
          • lenunka  

            sem koukla na počasí, zítra nic moc, doufám, že nepojedem furt v igelitu:o( Hlásim se taky na cyklobuse v 9:00. Máte návleky na boty? A co shelma? Jak a kam dorazí? Máme spoly spát:o)

            0 0
            • Smazaný účet  

              pocasi bude f oklandu, to je totish promysleny, vono ma bejt hnusne kolem lesny… a tam dojedem az vecer tudish zmokneme pred dojezdem a zachrani nas grog na lesny no a v nedeli uz to je f poho ;-))))

              dobry ne ? ;-)

              no shelma je ranena a jelikos nemluvi, tusim co ma v umyslu :-)) vymluvit se…

              0 0
              • Genarito  

                :o))))))) víš co… a do toho to počasí… prostě žádnej komfort pro lady :o)

                0 0
            • hmi  

              návleky máme (viz. foto;) …a jak to vypada s tetou Selmou by me taky zajimalo?

              0 0
            • Genarito  

              no to by mě docela štvalo… ne to, že bych byl v igelitu, ale že nebudu vědět kam s nohama… morký návleky a tretry asi moc dobrý nejsou :o/

              0 0
              • Smazaný účet  

                ze bys byl tak sladkej a rozpustil se ??? :-)))))

                0 0
                • Genarito  

                  to ne, ale klepat kosu 4h se mi nechce :o)nedělaj se nepromokavý pytle na brambory? Že by odpadlo dělání návleků jen na tretry z tašky od Tesca a rovnou bych ty pytle natáhnul na celou nohu :o) nebo co to komplikovat, si do něj vlezu celej :o)))))))

                  0 0
            • Genarito  

              a co nemoc? už dobrý? já jsem tento týden nějak děsně odpočatej, ale ještě jsem z toho neomdlel :o)))))) tak možná lehoulinká forma… ráno možná vyjedu dřív abych se rozšlapal a zahřál

              0 0
            • Smazaný účet  

              Já teda nejedu s váma krušný páč půdu plnit společenské povinnosti na krojc, esli v sobotu vstanu, ale pro jistotu jsem si na protest proti počasí nevzal blatníky ani další protibahnivou výbavu… takže musí bejt pěkně. ;o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                ti nezavidim tendle protest ;-)) bo ale dopo urco chcat nebude ;-) a odpo uz ti to bude fuk ;-)))))))))

                0 0
              • dada  

                skoda…misto by bylo jelikoz nejede andy…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  se chystáme s janou v neděli vyrazit na dovču do cudziny, zell am see a možná juknem do slovinska. takže i z tohoto důvodu nehro. neska mam sraz gymplu, zejtra se vybleju na krojcu a zas pojedu do práglu.

                  0 0
                • Radek CV  

                  Hodil jsem Dadovi a Genaritovi do mailu svuj telefen. My vyrazime v 9.33 z nadrazi Bohosudov. Snad na tu asfaltku na Komarku nejak natrefime.

                  0 0
    • easyrider  

      Hej hola seveřani – tak my jsme v poslední fázi leštění bajků a vyrážíme! Tak pak dejte vědět kdy a kde je porada! Zatim čau!

      0 0
    • kacacka  

      :((((((((((((((( teta šelma nejede :((((((((((((­((((((((((

      0 0
    • kacacka  

      tak na večír jsou zarezervovaný kroupovi – plznička :) mňam buďte tam v 19.30

      0 0
      • scret  

        jeee,proc se nezamluvi neco ve meste??:(( to maj vsichni stejne daleko…takhle pojedu autem,coz je na h… teda na nealko:((

        0 0
        • Smazaný účet  

          protoze je tam vobsazino, vem kolo ty lemro :-))))

          0 0
          • scret  

            to tezko,to zabere moc casu:( ted jsem teprv prijel dom,tak zacnu teprv pripravvat vei na vikend…jako treba kolo a tak:)

            0 0
            • Smazaný účet  

              ale pane krejciiii, vy zlobite :-)))))

              0 0
              • scret  

                dys ja sem takovej divnej no,chci mit ready bajk,protoze jsem na nem cca 2 tejdny nejel,chci mit vyprany hadry a tak,rikma proste divnej…a je patek,to u kroupu je narvano k prasknuti,tak uplne vidim jak tam parkuju nekde kolo:))))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  divnej si, to si mel udelat fcera stejne jako ja a nerikej ze si nemel cas pac si byl f praci, pac ja byl do 8smi…

                  0 0
                  • scret  

                    no ja byl cca do 6ti a pak jsem jel za zenou…takze pesek…

                    0 0
        • kacacka  

          jo vem kolo ty lemro :)

          0 0
      • easyrider  

        jee a nevíš přesnou adresu, bychom si to mohli najít na mapách?! díks… no a to asi taky budem muset autem :( fujj, zas ten birel, už aby ubina měla řitičák!

        0 0
      • Smazaný účet  

        jo jinak se trochu vomlouvam ale nemuzu zato, prijdu az tak na devatou :-) doufam ze nebudete f ty dobe uz maskovany ;-)

        musim totish vypnout fsechny stroje, ucebny, servery atp… pac pres vykend bude ujep ustrihlej od staaavy…

        :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.