• nomekop

    Odstartujem nové vlákno parádním endurem na Adolfově :)

    https://m.youtube.com/watch?…

    0 0
    • nomekop  

      Cao zitra sraz v Ulu naproti autobusaku v 13:00 jede se Adolfov enduro :D

      0 0
    • nomekop  

      Žandov skoky

      https://m.youtube.com/watch?…

      0 0
      • Jarda636  

        A pak že to skákání nepůjde :-)))

        Jednoduché prosté a ladné, občas ladné:-)))

        0 0
    • pete_ax  

      sive, takhle to vypada, ze bych i nejakej ten skok zkusil… v realu by hlava rekla stuj :-/

      0 0
      • nomekop  

        Jardo:)

        0 0
        • nomekop  

          Řekni kolik bylo bloku :D nejhorší je že pak si řekneš že to je vlastně jednoduchý ;)

          0 0
        • Jarda636  

          :-))) Jj ta hlava a přitom to je tak jednoduchý.

          Ale to hlavou proběhne malý … a ..... modří vědí.:-)

          0 0
          • pete_ax  

            Dejte mi cas hosi… ja to prekonam :-))

            0 0
            • Jarda636  

              Jasnačka :-)

              Trvalo mi to cca hodku,než jsem se posunul na další level. Chce to jen zkoušet, min. ve dvouch.

              0 0
              • Oski  

                Hoši, když se nic nepo… tak zítra jsem u busu taky:-)

                0 0
                • Acanthophis  

                  Možná se taky přidám…))

                  0 0
                  • scret  

                    ale jenom mozna vid?:)

                    minule jsem byl i ja a ty nikde…

                    0 0
                    • nomekop  

                      Jo chtěl testovat Norco

                      skřítku a jak ? Dobra lajna ne…

                      0 0
                      • scret  

                        ja jsem rad hlavne, ze neco takovyho tady je… zatacky jsou na mne trochu utazenenejsi a klidne by tam mohlo byt vic dropicku jako je tam ted jeden… ty mam rad.. tak jako tak za mne spokojenost…

                        Btw. jste se nejak rozskakali…:)

                        0 0
                        • chyna.cz  

                          a dneska pokráčko. za chvíli směr Adolfov :-)

                          0 0
                          • Jarda636  

                            Parádní to dneska bylo.

                            Účast velmi silná, lajna z Adolfova parádní i synovi se to moc líbilo.

                            Skákací přestávka měla taky velký úspěch.

                            Je super že tu je tolik možností na ježdění.

                            Škoda těch co slíbili a nedorazili,jejich chyba.

                            0 0
                            • nomekop  

                              Dneska to melo uz kule jako :D výborný tréning na enduro sérii

                              jinak enduro trať vede az z adolfova

                              venca si to dal Liběšice adolfov Liběšice :D

                              0 0
                              • Jarda636  

                                Dát to na jeden zátah je celkem záhul a trénink na závody.

                                Respekt k Vencovi za ten celodenní výlet.

                                0 0
                                • nomekop  

                                  Dáme příšte neni problém když pojedou lidi co to znaj:) tak se nebude muset čekat:)

                                  dneska jako na uplnou pohodu i malej kluk s námi :D

                                  zde neplatí ze jsme chrti vzdy se ceka na posledního a nikdo neni zátěži

                                  0 0
                                  • Endurossta  

                                    dle všeho něco přesně pro mě, škoda že jsem dneska sloužil. včera jsem tu to vlákno sledoval a docela jsem vám záviděl…

                                    busem do Adolfova, nebo za vlastní síly?! dle videa jsem odtušil, že ta sranda začíná někde na Rudném vrchu a končí v Žandově?! byl by někdo ochotný nějak načrtnout trasu, nebo nejlépe mě tam někdy v týdnu protáhnout? :)

                                    0 0
                    • nomekop  

                      +1 no jo no je to tak…

                      0 0
                  • scret  

                    nechci ti do toho kecat Davide, ale ten zadni rafek je v pitchi…:)

                    0 0
                    • Acanthophis  

                      Úplně rozhodně ne…:)) (neodrazuj potencionální zákazníky! :D)

                      Navíc tlak drží, osmu taky nemá a na fotkách to zkresluje i díky tomu, že to bylo foceno na makro objektiv…v reálu to vypadá líp :P

                      Tak nebo tak do světa půjdou…za kolik se uvidí…:))

                      0 0
                      • nomekop  

                        Ty kola jsou v haji!!!! I kříž to říkal co ti je centroval

                        Jekyl ten je taky v hajzlu ten kluk jenom nadával jak je to kolo domrdany

                        0 0
                        • scret  

                          za to ale nemuze David, Jekyl je totiz vseobecne kolo na h… :)))

                          0 0
                          • nomekop  

                            Myslíš ze jekyl urve závit vezme vrtačku a vyvrta díru?

                            jo a da tam matku???;)

                            0 0
                            • scret  

                              aha, o tom nic nevim…

                              Jinak koukam znovu na to foto a v realu to asi nebude tak hrozny, ale supu to dostat muselo a to ne malou…

                              0 0
                              • nomekop  

                                Zadni byl nakopanej jako prase kolem dokola.

                                Jestli to nekdo narovnal ok, ale to uz je nahovno

                                0 0
                                • scret  

                                  voni CMax rafky docela vydrzej dost, ja bych se na tom kazdopadne bal uz jezdit… Je to hlina a nikdo nevi, jestli se to za pul roku nerozleti nekde ve sjezdu:)

                                  Tak jako tak, novej rafek bratru cca za trojku…

                                  0 0
                                  • nomekop  

                                    Neumí skákat a uz toho maj dost za sebou za tak krátkou dobu (nejhorší je kup pak něco na bazaru)

                                    0 0
                                • Acanthophis  

                                  Ty si nějakej chytrej poslouchej…to jsi přes tu gumu a za pár sekund tohle všechno odhalit? Tak to klobouk dolů…

                                  @ad scret – ráfek jsem zjišťoval, přes kastar by to šlo prý za 2,5 :)) což není taková pálka…

                                  • co se týče kol, tak mám objednané přes davida nové, podrobnosti kdyžtak přes email

                                  @ad jirka – mno joo, já nic neumím, prodávám samý šrot…ty máš fakt kuráž dneska :))

                                  • k jekylovi se vyjadřovat nebudu :) já to nevrtal, byl jsem sám překvapený, že to volové ve fanbiku udělali takhle, ale pokud si závit viděl, tak byl z 90% neporušený a osa držela v pohodě…to, že mají kluci v koloshopu hodně práci a proto to prodali rychle dál není moje věc – dva týdny tam to kolo bylo na prozkoumání, aby odhadli cenu, mě to bylo jedno, chtěl jsem po nich jen příp. slušnou nabídku…

                                  @ad vencik – uvidíme, přední kolo je v pohodě, zadní se dá taky ještě odjezdit, plus ráfek se dá přes kastar objednat…dám tomu čas :))

                                  • o té páčce vím, koloshop o ní taky věděl, byla to provizorní úprava, která ale fungovala :)) – novou osu jsem tak nebo tak dával ke kolu…
                                  0 0
                                  • scret  

                                    jj, rafek 2,5t. a prepleteni 500,– uz jsem si tim taky prosel:) Porad to neni ale zas zadna tragedie…

                                    Ad Funbike – durazne vsechny varuju, nikdy tam nikdo nic nedavejte na servis! To je neskutecna prasarna, co tam predvadej. Kamosovi doku.vili takhle brzdy.

                                    Ad koloshop – sami inzeruji „provereno koloshopem“, takze v tomhle mas pravdu… To jestli meli malo casu nebo ne, neni vubec podstatny…

                                    0 0
                        • Acanthophis  

                          Tak za A) Kříž akorát říkal, že jsou tam povolené dráty, a že si to možná ještě sedne, takže to pak bude chtít dotáhnout – nic o tom, že jsou v háji nepadlo…Navíc centroval/dotahoval jenom zadní – přední bylo naprosto v pohodě, na to nesahal…takže KOLA jsou v háji???

                          za B) kolo prohlížel koloshop a kromě „zadní osy“ – která navíc držela naprosto v pohodě a co mi i ukazoval, bylo tam jen opravdu minimální navrtnutí, na něm nic nebylo – jestli někdo měl k jekyllovi jakékoliv připomínky mi už je tedy jedno – já prodal funkční kolo a na vše dodal papíry, kdyby něco…

                          1. Fotka opravdu zkresluje, dneska jsem se na to ještě pořádně díval a je to vyfocené opravdu debilně, protože ve skutečnosti to vypadá o dost jinak…
                          0 0
                          • scret  

                            btw. proc ty kola vubec prodavas? budes davat neco jinyho? co?

                            0 0
                          • nomekop  

                            Ano to už je věc koloshopu…

                            koloshop teda Pavel ma tolik prace ze to kolo vzal a poslal rychle dál ( vymena cele zadni stavby mluvi za vse )atd

                            0 0
                        • Vencik  

                          No nejvetsi radost mel asi z toho, kdyz sundal kolo se zutym plastem nandal utah a packa od predni osy mu zustala v ruce:D

                          0 0
                      • scret  

                        jak myslis, ale zkusenost z Mavic rafkama a zapletama nejakou mam – cca 7let jezdim nekolikery zaplety…

                        A tady se obavam, ze pri tyhle supe, co to dostalo, budou nacaty i nektery draty…

                        Rafek po tehle dvou kopancich tipuju bude minimalne nedocentrovatelnej… anebo tak, ze ostatni draty budou uz zas hodne pretizeny… A to i pres to, ze to tesni dobre bezduse…

                        0 0
                    • nomekop  

                      Je máš pravdu

                      0 0
                    • Vencik  

                      Davide, mel si na tech kolech vubec gumy? Takhle dojebany rafky docela mazec..

                      0 0
              • nomekop  

                Jj zastaví se dýchání a ted jenom čekáš :D .......no a je to tam

                0 0
          • nomekop  

            :DD

            0 0
    • chyna.cz  

      Tuto nedělěli jedeme směr Tisá – Sněžník-žlutou DH lajnu do DC pak směr Maxičky a zelenou podlél levého břehu labe směr hřensko.

      přidá se někdo? :-)

      0 0
    • pete_ax  

      ja se mozna pridam (kdyz nebude prset).

      0 0
    • chyna.cz  

      ok. z UL jede Mucin, tak si s ním dej sraz u DDD v 8:15. pro ostatní v 9 ve Chvojně na zastávce.

      0 0
    • Vencik  

      Traily fakt pěkný, jel jsem kousek DH lajny a má svoje kouzlo. :) V pátek jsem se bavil s par borcema a byla rec o brigade na trailech, nebylo by to od veci, nekdy trosku klukum pomoc davat na tu lopatu.

      0 0
    • scret  

      nuda v brne…

      Tahle zasobicka by snad mohla na nejakou dobu stacit:)

      2× ardent

      2× wtb vigilante

      1× DHR

      1× HD

      0 0
      • Mucin  

        to máš tak na 5 let net?

        0 0
        • scret  

          a to nemam jeste plaste na predek:)))

          je to vlastne na 2 biky, Vigilante jsem jeste nejel, ale dost me zajima… To se nedalo nekoupit – 4kilka/ks! Zrejme to bude starsi verze, ktera udajne neni tak dobra, ale kdyby, tak na zadek do sra.ek to bude dobra guma…

          Ardent se naztrati nikdy, prtze to je jedna z nej gum na zadek…

          DHR – skoda, ze neni ve 3C, prtze si myslim, ze by mohl drzet jeste lip nez DHF…

          0 0
        • pete_ax  

          dyt to meni jak ponozky

          0 0
          • scret  

            to je do zasoby, prtze jeste chvili asi u 26 zustanu a buhvi co ty sulini vymyslej a jak pujdou gumy sehnat…

            0 0
          • Mucin  

            no to mění, ale nesjíždí…s frek­vencí jedný krátký vyjížďky za 14 dnů mu musí plášť vypadat po 2 letech jak novej :-D

            0 0
      • chyna.cz  

        to WTB mě dosti zajímá a chtěl jsem ho taky koupit, jen teď mám na předek v zásobě jednoho spešláka a zadek ikona :-/

        0 0
    • Jarda636  

      Zejtra Adolfov přidá se někdo.

      Cca 17–17.30 Žandov u skoků.

      0 0
    • scret  

      jinak kdyby nekdo chtel, asi pojedu bikovat (ne-po) do ces.raje, tak kdyby se nekdo chtel pridat…

      0 0
      • pete_ax  

        vikendaka mam zabityho (pokud bys teda nechtel jezdit po acku ci sotolinkach kolem Trebenic). jedine pak v tydnu

        0 0
        • scret  

          v tejdnu bych po praci taky mohl:)

          0 0
          • Jarda636  

            Varvažov je super. Včera jsme to od cesty daly 4 x k Žandovu.

            Dá se to ject fakt rychle. :-)

            Jinak to tvoje mazání brunox je za mě naprd. Po 30 km to tak blbe řadí.

            Po namazání ale vše funguje parádně:-)

            0 0
            • nomekop  

              Jj večer Žandov jel by nekdo v patek:D

              0 0
              • pete_ax  

                jestli nepujdu do hospody, tak bych to prubnul. sice jeste cejtim ten uterni drzkopad, ale lepsi nez drepet doma. do prace pofrcim na biku nejspis, takze bych mohl jet rovnou z ni, cca ve tri.

                0 0
                • Jarda636  

                  Tvl vy mi serete,už ve tři? To ještě buduju kapitalismus.

                  Jinak Peto drzkopad musíš rozhejbat a nad Žandově to jde super:-)))

                  0 0
                  • pete_ax  

                    toz hospa padla. v praci jsem na biku, cca v 15:15 muzu byt u Aceru a vyzvedavat nomekopa

                    0 0
            • scret  

              a otirals retez? ja ted neotrel po prvni jizde a je to jak pises… Po otreni je to OK…

              0 0
              • Jarda636  

                Otiram vždycky. Po namazání supr ale vydrží strašně málo.

                Anebo moc řadíme:-)

                0 0
      • Jarda636  

        Možná v pondělí by jsme se přidali, integrály a chrániče sebou?

        0 0
      • George1977  

        No a mohl bys mi poradit nějaký místní traily. Už tam jezdím 4 roky a stále si myslím že jsem všechno neodhalil.

        0 0
        • scret  

          budu mit pruvodce… jestli chces, muzes se pridat… Bohuzel to vypada, ze bude neskutecny vedro:(

          0 0
    • scret  

      aspon nejaka vyhoda rodinovejletu…

      0 0
    • Acanthophis  

      Dneska kvůli tomu budu volat do kastaru a nechám to ještě jednou omrknout v koloshopu, pak budeme moudřejší…

      Při nejhorším nový majitel ode mě dostane i nový ráfek…:))

      0 0
    • pete_ax  

      jestli nepujdu do hospody, tak bych to prubnul. sice jeste cejtim ten uterni drzkopad, ale lepsi nez drepet doma. do prace pofrcim na biku nejspis, takze bych mohl jet rovnou z ni, cca ve tri.

      0 0
    • pete_ax  

      Scret: tak uz je jasny proc to prestalo radit… pozustatek z uterniho poletu.

      0 0
    • chyna.cz  

      v pondělí se zas jede na Sněžník-DC- Hřensko, přes vodu na druhý břeh a zpátky do DC a vlakem dom. kdo by se rád přidal, ať napíše.

      0 0
    • scret  

      ja dneska objevil potencial luxusniho trailiku do Brny, zejtra tam jedu zas to trochu projezdit…

      Trailik mi trochu pripomina DH lajnu ze snezniku…

      0 0
    • chyna.cz  

      tak se někdy domluvíme a pojedem tam :-)

      0 0
    • scret  

      zadny fotky z dnesniho svihu?

      0 0
    • chyna.cz  

      máme, dáme, ale lepší je se projet a né koukat na fotky jak jezdí jiní :-)

      0 0
      • scret  

        souhlasim, proto sem fotky uz moc nedavam a radsi jezdim:)

        0 0
    • chyna.cz  

      .

      0 0
    • Jarda636  

      V tejdnu odpoledne Adolfov,resp.Žan­dov.

      Asi středa.

      0 0
      • scret  

        chtel jsem napsat neco podobnyho, jen s tim, ze v planu jsem mel jet dnes decentne upravenej trailik do brny…

        Dle zastrcenosti bych mu mohl dat nazev „ztraceny“:)

        0 0
      • Mucin  

        můžu něco dnes nebo až čtvrtek :(

        0 0
    • scret  

      kdo jeste nevidel, tak novej Lyrik hier

      0 0
    • scret  

      co dneska?

      0 0
      • Jarda636  

        Za chvíli jedu na Žandov aspoň na hodku autem tam.

        0 0
        • scret  

          ja pred chvili teprv dorazil:(

          0 0
        • Jarda636  

          Žandov dneska super,jen dvě louže který jsem podle manuálu od Kvasničky poctivě rozjížděl.

          Pěkně jsem si dole zaskákal, i když samotnýmu mi tam bylo trochu smutno.

          Bohužel čas je nepřítel většiny z nás,jezdil bych víc než stíhám.

          0 0
          • scret  

            tak tak, priste bysme meli jeste nejaky louze napustit, at to neni takovy sterilni:)

            0 0
      • nomekop  

        Je lepší psát aspoň ráno :D

        skřítku kdy máš ten tejden kdy budeš jezdit ??

        0 0
        • scret  

          ja jezdit byl – nedele i pondeli.. vcera work a dneska bylo kolo v planu, ale nakonec jsem cekal na podpis:((

          Porad te lakam, ze ti ukazu ten trailik do brny a ty radsi jedes na varvazov no:)

          Btw. zitra musim do koloshopu, nechce nekdo neco?

          0 0
        • Jarda636  

          Psal jsem to už 6.7. večer :-)

          0 0
          • scret  

            vsak, myslel jsem, ze bude nejaky potvrzeni jeste, nic no… neva, stejne jsem byl zapikanej…

            0 0
            • Jarda636  

              nj to už jsem nějak nestihl,rozhodl jsem se až ve 4, v 5 skočil do auta a nachvilku zajel do lesa:-)

              0 0
              • scret  

                v poho…

                ja myslel, ze zejtra vyjedu a uz se mi to plni kua:(

                0 0
                • Jarda636  

                  Já zejtra vůbec a ani v pátek a o víkendu taky netusim,tak jsem se dneska urval aspoň na 1,5 hod.

                  0 0
                  • Vencik  

                    Já s mladou jedem zítra na víkend do Špindlu, na takovej sranda mač závod:D

                    0 0
                    • Jetson  

                      Dneska jsem byl na Medvědíně a počasí teda nic moc. Když jsem viděl ty němce, jak v dešti sedaj na tříkolky a mastěj dolu, tak jsem byl docela rád, že jedu autem. Přitom pod určitou výšku slunce a pohoda.

                      0 0
    • chyna.cz  

      KDyby se chtěl někdo v neděli přidat na singltrekpod smrkem tak jedno plny auto vyrazi z UL v 8 rano

      0 0
      • pete_ax  

        sive, uz mam jinej program… valim s tatou na Rallye Bohemia

        0 0
    • chyna.cz  

      asi je to jako házet hrachem o zeď, ale nejel by někdo v neděli s náma na Ještěd?

      0 0
    • pete_ax  

      Nahodil jsem na zadek Hutchinson Cobra HardSkin 2,25", to odvaluje jak krava. Na sotolinovy prejezdy idealni = nevhodne pro zdejsi enduristy :-))

      0 0
    • chyna.cz  

      to samé Ikon, na XC ježdění super guma, která má objem a krásně jede, ale v terénu nabrzdí a nedrží :-D

      0 0
      • scret  

        ver, ze je to jen o zvyku… na tvrdej pevnej podklad ok… je jasny, ze do bordelu to neni…

        Loni jsem v mokrym saalbachu odjezdil na ardentu a dalo se…

        0 0
        • Jarda636  

          Jak pises dalo se, ale z poradnym vzorkem je to o level lepší.

          Na suchu to ještě jde ale jak namokne anebo je to sypky tak hrubší vzorek je výrazně lepší.

          Hlavně pro nás co máme špatnou techniku :-)

          0 0
    • scret  

      jinak koukam zas mrtvo.. ani zadny fotky, nic…

      0 0
      • Mucin  

        fotky jsou na facebook skupině :)

        0 0
        • scret  

          aha, nic ve zlym chlapci, ale kvuli fotkam si FB zrizovat nebudu:) Jsem rad, ze ho nemam…

          0 0
      • Jarda636  

        Fotky nejsou ale bude video,až to Chyňa sestriha

        Fotí se málo,jezdí výrazně víc.:-)

        0 0
    • pete_ax  

      sive cenzura na ULu jo… :-(

      0 0
    • nomekop  

      Jinak jezdime tak nějak furt :) v neděli Ještěd a včera Sněžnik nebo Varvažov

      Ty co jezdej máj whatsapp nebo face tam je taky velká skupina ul bike

      0 0
      • nomekop  

        Pokud nechceš nebo nemáš ani jedno tak SMS není problém se domluvit zítra bych chtěl Varvažov

        0 0
    • scret  

      nekdo ted pivko? dystak sms, s mr.sekyrkou jdem od pul8…

      0 0
    • scret  

      zajimava gumicka ve 26 pro sezonu 2016… Minion SS

      0 0
      • logoman  

        Kde vidis 26?

        0 0
        • Mucin  

          jo, ve 26 není Skřítku :)

          0 0
          • scret  

            hier ,vy neverici…:)

            0 0
            • Jarda636  

              Dyk to není mrtvý rozměr, a vy všichni co jste zběhli jinam se budete smazit v ohni pekelnem. :-)))

              0 0
              • scret  

                jj, souhlasim:)

                Kazdopadne tenhle maxxis je hooodne zajimavej… Takovej trochu Rock Razor, jen s tim rozdilem, ze se tomu nebudou snad trhat spunty jako za..anejm schwabum:)

                0 0
    • chyna.cz  

      V neděli pojedem hned ráno Adolfov cyklobusem z Chlumce a pak dole Endurko v Žandově, kdyby někdo chtěl

      0 0
      • Mucin  

        si klidně jeď z Chlumce, ale já jedu z Ústí :-D

        0 0
        • Jarda636  

          Je to rebel :-)

          0 0
        • nomekop  

          Taky taky :-D křupky at si jedou z křupky

          0 0
        • scret  

          v nedeli jsem chtel vyrazit, priznam se ale, ze se mi nechce hoblovat jenom jedna lajna… Takze si dam zrejme neco jinyho..

          0 0
          • Jarda636  

            Je jich tam vic.

            0 0
          • nomekop  

            Skřítku jedna lajna ? Bondovku, majovka, otototo, Dh lajna a ještě tam jsou dvě další

            Hlavně tam máš nevyřešený skoky z minula :)

            A jestli tam bude Bony tak tam je ještě jedna lajna která se ale musí uklidit

            0 0
            • Mucin  

              Skřítek viděl jednu lajnu a myslí si, že to je všechno :-D Navíc z Adolfova jsi to s náma ani nejel…

              0 0
              • nomekop  

                No… nejel

                0 0
              • scret  

                o bondovce jsem vedel jeste driv, nez ty jsi vedel, ze existujou nejaky fully a vubec posledni dobou perlis…

                Uvidim, stejne muzu az odpoledne a to stejne nespojime…

                0 0
                • nomekop  

                  Co to? To je na mě

                  0 0
                  • scret  

                    ty to ctes z telefonu? pak to blbne… bylo to samozrejme na mucina…

                    0 0
                    • nomekop  

                      Jj z telefonu

                      Makam jak cernej štukuju

                      0 0
                    • nomekop  

                      To je na tobě jestli chceš s námi nebo ne;-) my tam budem

                      Jinak plánují Nejdek a maštale letos a Rychleby se ještě uviděj

                      0 0
                      • scret  

                        z mastali jsem se vratil:) objevil jsem tam luxus misto na koupalko!

                        0 0
                      • scret  

                        neco chci jet, jen jeste nevim co, ale predposledni tejden v srpnu… ve vyberu to bude dle aktualniho prac.vytizeni: saalbach/rychle­by/nejdek…

                        0 0
                        • pete_ax  

                          bych se pridal, nebyl jsem ani na jednom z uvadenych mist. vcera me ale napadlo, co dat ten Nejdek (3–4 dny?) a spojit to s navstevou Katie v Jachymove?

                          0 0
    • Jarda636  

      http://www.mtb-news.de/…nt-one-shot/

      Moc pěkný video,jak ladně to skáče v pomalé rychlosti. :-)

      0 0
      • scret  

        hlavne jeden zaber a co me dostava, ten naskok na fulla:)

        0 0
        • Petrs  

          Pokud by se chtěl někdo přidat tak může ve středu. Sraz půl šestý pod novým mostem. V plánu mám Čeřeniště ltm trail a potom podle náledy Plešivec nebo Varhošť. Návrat snad ještě za světla :-)

          0 0
      • TJK  

        neuvěitelná lajna! to je nádhera

        0 0
    • scret  

      zvazuju zejtrek po praci, pridal by se pripadne nekdo?

      0 0
    • Jarda636  

      https://youtu.be/uQpiOmFQep4

      Krásná neděle proježděná na Ještědu.

      Díky Chynovi za video.

      0 0
      • pete_ax  

        hovadka tvl… pekny :-)

        0 0
        • Petrs  

          Už to není takový to bába s nůší :-) Pěkně jste to dávali!

          0 0
      • scret  

        na kdy uzavreme sazky, ze mucinovi praskne Canyon?:))

        Jinak slusny…

        Kupodivu tam ani nebylo moc volnyho bordelu, o kterym jsem slysel… Anebo to je jina lajna?

        0 0
        • Mucin  

          ale prd, nevidim důvod, proč by praskal, jezdím jen stezky sjízdné pro kolo! :-D

          0 0
        • Jarda636  

          Z lavkama to je spageta ta hlavni lajna.

          Nesmis dat na reci a zkusit na vlastni kolo.:-)

          0 0
    • scret  

      dneska nekdo bike?

      0 0
      • Mucin  

        leda teď, večer budu s hezčí polovičkou až přijde z práce…jinak dneska jsem si udělal radost :-)

        0 0
      • nomekop  

        Jsem v práci po práci :-D

        0 0
      • pete_ax  

        ja na biku jen z prace domu… ze se prej malo staram o prcka :-))

        0 0
    • eks28cz  

      Ahoj. Pouzivate nekdo polymerove desticky do brzd? Poridil jsem si xt brzdy s ice kotouci 160mm. Otazku jsem soupnul sem protoze jsem z Krupky a co tu ctu tak jezdim podobny teren. Zajima me kolik vam vydrzi, pripadne co pouzivate za desticky. Dekuji za odpovedi.

      0 0
      • chyna.cz  

        polymer je origo co dodává shimano do svých brzd. taková ověřená klasika co neurazí, nenadchne.

        nežerou tolika kotouč ale nevydrží tolik. já osobně raději vyměním destičky 3 destičky než dvoje destičky a další kotouč.

        0 0
        • eks28cz  

          Jj diky toto jsem potreboval slyset. Mam podobny pohled. Slo mi hlavne o to abych nesjel dvakrat z Komarky a desky nebyly na uhel. Aspon poradne testnu pasivni chlazeni. Kupujes shimano, nebo jinou znacku?

          0 0
      • scret  

        je otazka jak jezdis a kde a kolik vazis… Jak pisou kluci…

        Ja osobne pouzivam taky organiky (nevim, co je polymer:) )… sintrovany desky lip snasej teplo a bordel… Zas vic zerou kotouce a potrebujou neco na zajeti…

        Organiky brzej okamzite, driv vadnou a rychlejs mizej, coz v extra blativych zalezitostech muze znamenat rychlou smrt desek… treba klidne za jeden zavod…

        Nicmene s tim zranim kotoucu bych to nevidel dramaticky, vzdy zalezi taky na kotoucich…

        0 0
        • eks28cz  

          Polymer je organika. Ty rozdily znam mel jsem na formula rx uz taky organicky desky, ale prisli mi ze sly rychle kourit. Ty xt ice kotouce s organickyma deskama s chladicem by meli vydrzet vic (myslim). Cetl jsem ze taky dost jezdite nase hory a to je domu vzdy z kopce. Proto jsem tu otazku umystil sem ;)

          0 0
          • scret  

            origo desky od formuly vseobecne nevydrzej vubec nic.. Nesrovnaval bych pausalne… Me na hayesech vydrzej klidne 2 sezony:) holt velky desky…

            0 0
    • chyna.cz  

      polymer origo na shimanech mi vydržej cca 1500km a to jezdím furt nahoru/dolů

      0 0
    • scret  

      dneska gut potrapeni do kopce (noham a telu se po dlouhy dobe nechce), ty vyhledy, ty se nevokoukaj, pak prijemnej sesup rytinou down – kupodivu mi to dneska prislo nejaky dlouhy a to jsem se s tim moc nemazlil a pak v sebuzine v maringotce par pivsonu a pandulaku – kdo nejel prohloupil – celkem vydarena taskarice:) joo, tento zpusob bikovani neni uplne zlej:))

      0 0
    • Mucin  

      Dneska pecka večerní bikování a Svijany, kdo nejel prohloupil :-)

      https://www.endomondo.com/…ts/570754544

      0 0
    • TJK  

      je vás tady bando na 26 ještě dost.. tak kdyby někdo náhodou chtěl náhradní díly na 26.. tak až se vrátím z norska budu mít volný moje FlowEX ráfky včetně drátů na Hope PRO2 EVO.. přeplétám kola a než to hodím na bazar optám se i tu… dráty jsou cajk neponičený, budou regulérně vyšroubovaný.. tak kdyby se někomu hodily tak komplet za tisíc peněz… aby se mi to tu moc dlouho neválelo :-D

      0 0
      • scret  

        woe, ja chci ty gumy!:)

        0 0
        • Jarda636  

          Jaky ?

          0 0
          • scret  

            jojoo, ja ti to reknu a ty mi je jeste vyfouknes:)))

            DHF – jeden dvojsmes a jeden 3C… Ja bych rad to 3Cecko…

            0 0
            • TJK  

              pokud Ondra necukne tak je poslu do prahy.. sorry skritku :-D navic bere i Megaforce predstavec… tak mu to poslu komplet…

              0 0
              • scret  

                tyywoe, a jeste bude mit dvojtej bonus (zrovna tusim mas 60ku co?)… to mi ani nepis:))

                0 0
                • TJK  

                  jj 60ku… budu asi finalne vracet 50 a 35kombo s 685 riditkama :-)

                  0 0
            • Jarda636  

              Dhf mam doma novy 2 smes a trochu jety 3c. :-)

              Cekaji na svou sanci. 3c brzy pujde na predek protoze HR uz jde do kytek.:-(

              0 0
    • scret  

      bando, planuje se znova saalbach letos…

      Ja jeste nevim, jestli pojedu-prace, ale konecny rozhodnuti je potreba udelat ted do nedele odpoledne…

      Termin je tusim nedele-patek (16.-12.8.)

      Cenove to loni napr. vychazelo cca 5–6stpovek ubytko/den. Bez jidla, ale byla v tom JOKER card na lanovky!

      Bydleni v apartmanu…

      Jel by pripadne nekdo? Zatim jedou 3 lidi…

      0 0
      • TJK  

        kurvvaaaaaaa skritku to mi delas naschval!!! :-DDD z Norska priletim v patek 14!!! to to nemuze byt tak o tyden dyl??? :-DDD nemam ani na cem jet :-D

        0 0
        • scret  

          tentokrate to slo trochu vic mimo mne, prestoze mam volno od rodinky, tak budu asi zam..anej v praci:( Musim o vejkendu se sefem probrat:))

          0 0
      • pete_ax  

        Hele jestli pojede Jandera, tak si me napis. Dostal jsem povolenku :-)

        0 0
    • scret  

      dnesni superlehkej kviz:) gde to je?

      jinak WTB vigilante je poradnej macek:) docela oproti schwabum prijemne rozhrnuje sutry:)

      0 0
      • pete_ax  

        pekny spunty to ma :-)

        0 0
        • scret  

          zatim jsems nim spokojeny, clovek se s nim neboji vletet do bordelu… otazka je, jak se bude tvarit na mokru..

          0 0
          • TJK  

            tak to sem nemel ani s Ibexem ktery byl realne tak o 0,5cm sirsi nez Minion a i tak byl Minion citelnejsi a jistejsi za vsech okolnosti… ale myslim si ze to bylo dane smesi… imho je ta onza moc „tvrda“

            0 0
            • scret  

              bohuzel i vigilante ma na omak tvrdsi smes, ale nekup to za 4 kilka ze?:) na sucho gut:)

              0 0
              • TJK  

                jo tak jasny.. pokud te bavi prezouvat :-D.. me rozhodne ne.. takze zase jak je mym zvykem koupim 2 gumy v 650b a s tim si vystacim zbytek sezony :-D

                0 0
                • scret  

                  nastesti vigilante sel na prvni stouchnuti pumpy, luxus… Za co bych prezoval, tak jedine za DHF 3C, ktery si nechavam na mokry voslizly pocasi… Neboli si ho setrim:)

                  0 0
                  • TJK  

                    ja porad jeste nevim do ceho to obout… resp co pujde rozume sehnat… ale kdyz se zadari tak asi sahnu po HRII 3C predek a DHRII 3C zadek

                    0 0
                    • scret  

                      ve 27,5 neni problem… 26 uz zacina trochu bejt…

                      0 0
                      • TJK  

                        no nevim.. je sehnat a sehnat… 1200 za gumu rozhodne davat nechci

                        0 0
                        • scret  

                          zvykej si, bude zrejme horsi:) gumy budou vseobecne docela zdrazovat, jisty signaly uz jsou…

                          0 0
                          • TJK  

                            coz me celkem sere.. protoze tim padem se dostavame u spotrebaku skoro na 50–60% ceny lepsich rafku a i na 100+% normalnich.. to mi neprijde uplne zdravy

                            0 0
      • pete_ax  

        aby rec nestala… drobne radosti. uz jsou doma :-)

        0 0
        • scret  

          hergot, ty budes vybavenej:)

          0 0
          • pete_ax  

            tak jeste aby byl bajk. od ctvrtka je v Kursportu, kdyz Mucin tak vychvalil servisaka (ze servisuje i po nocich a s nadsenim) :-))

            0 0
            • scret  

              nj, tak jeste aby to nadseni vydrzelo a tys mel bike:) przte behat po tech trailech s rodlama v ruce a s chranicema by nebyl uplne takovej vodvaz:)))

              0 0
        • Jarda636  

          Dobre, guma zakusovak a chranice kolen.

          0 0
        • nomekop  

          Letní vánoce ;)

          0 0
        • TJK  

          maxxis.. vodkud a za kolik? :-D

          0 0
    • bett  

      Úterý dopo … cca 11 něco techničtějšího. Jsem ve vašem kraji na vejletě a na 2 hoďky bych vyrazil … dle zdejších příspěvků … Adolfov, Žandov?

      0 0
      • Mucin  

        No když jenom na 2 hodiny, tak bych asi i jel…víc je v tomhle počasí smrt :-D ale max ten Žandov, na Adolfov nic nejezdí a šlapat tam nebudu(moc dokopce) :-D

        0 0
        • bett  

          A co za bajk … 140/140 trail 29" nebo pojedeme spíše z kopce kořínky, skočky, kamínky a mám vzít 160/160 s geo dole kopcom ;)

          0 0
          • Mucin  

            Dole kopcom je to spíš z toho Adolfova, na Žandov asi ten trail bike, ikdyž nevim jaký to tam bude pro 29", nikdy jsem na ní nejel, ale snad se vejdeš :-D já mám 120mm trailbike, ale většinu skoků nedávám, pokud si rád zaskáčeš klidně vem dolekopcom mašinu, skoků je tam víc než dost ;)

            0 0
            • bett  

              Dej vědět místo srazu. Buď do mailu nebo sem. Kdyžtak do mailu telefon. Díky.

              0 0
          • nomekop  

            Jestli skáčeš a umis to, tak 160 urcite

            0 0
            • scret  

              a jestli mu to slape i do kopce, tak klidne taky:) resp. at si vezme cokoliv, na nicem se tam urcite neztrati…

              0 0
    • pete_ax  

      na ustecku zakaz vstupu do lesa – do 30. zari… dpc :-(

      http://www.usti-nad-labem.cz/…do-lesa.html

      0 0
      • Jetson  

        Však tam nevstoupíš, ale vjedeš.:)

        0 0
      • scret  

        nastesti je to vstup a ja tam nebudu chodit, ale jezdit na kole, takze ok:)))

        0 0
    • TJK  

      zdar dráteníci.. neválí se někomu doma 650b pláště kterých se chce zbavit? Maxxis! … zbytek nezájem :-) 3C i dvousměs…

      0 0
    • Jarda636  

      Zajímavý enduro závod

      Hlavně 1RZ v podzemním lomu

      http://dolekop.com/…ro-v-podzemi

      0 0
    • scret  

      nejakej ten jezisek:))

      novy brzdidla a blembadlo, samozrejme v moderni zelene:)

      0 0
      • pete_ax  

        hele hele a co ty chranice loktu?

        0 0
      • Jarda636  

        Brzdidla parádní, taky po nich koukam, z koloshopu?

        Bílé jdou do důchodu?

        0 0
        • scret  

          jj, koloshop…

          bily budou zatim doma a uvidime…

          0 0
        • scret  

          jinak kdyz uz ladis do zlatava, vrazil bych tam saint paky, dopredu saint trmen (ty vahu nehonis) a dozadu trmen XT a mas paradni brzdy…

          0 0
          • Vencik  

            Jaro, když už bych menil HOPE za Shimano, tak bych vzal bud ZEE jak maj kluci, nebo SAINT, žádný tuningy jiny paky a třmeny, anebo přelaď na Guide, já sem maximálně spokojenej:)

            0 0
            • scret  

              tuning – trmeny vs paky se daj u shitmana menit skoro libovolne, navic se to da koupit samostatne…

              Ja si chtel nechat udelat saint paky/XT trmeny jen kvuli tomu, ze se mi obyc XT paky nelibily… ted udelaly novy XT defakto presne v tomhle setupu:)

              jinak na Guidy jsou zatim dobry recenze, ale vse co je od Avidu se osobne uz vyhybam velkym obloukem… ukaze az cas, jak na tom budou…

              0 0
              • nomekop  

                ja bych taky nedelal tuzing teda :D komplet saint, zee 4 pist poradny desky a neni o čem…

                0 0
              • nomekop  

                myslis ze xt budou stacit na agresivni jizdu? enduro zavod ?

                0 0
                • Vencik  

                  To určitě budou, sou to dobrý brzdy, ale 4 píst je 4 píst:)

                  0 0
                  • nomekop  

                    jarda upece desky za trening a uvazuje o xt :D

                    koukej koupit saint skrte :DDD sila – design

                    0 0
                    • Vencik  

                      Jn, jedny desky má na jeden den :D

                      0 0
                      • scret  

                        pak je neco spatne… Staci koupit sintry.. anebo kvalitni desticky za vic nez 80kc:))

                        0 0
                        • TJK  

                          ja sem jeste sintry od hope neupekl :-D jinak skoda… borec mi cuknul s prodejem Guide.. tak jsem se tesil ze zas otestuju neco jineho a budu muset zustat u Hope :-D

                          0 0
                        • Vencik  

                          Dávali sme bikepark v Koutech, takže se brzdilo dost, kdo tam nebyl a nejel nepochopí:)

                          0 0
                          • scret  

                            ono jestli to nebude taky konkretnima brzdama… Mam takovy neblahy tuseni, ze organiky u shitman zrejme mizej rychle… podobne jako treba origo formule…

                            Ja tohle neznam, hayes desky mi vydrzej klidne 2 sezony a to loni jezdily tejden ve sra.kach v alpach…

                            Uvidim, jak se s tim ted novy XT poperou, zatim predpoved je takova, ze celej tejden nam bude chcat:(

                            0 0
                      • Jarda636  

                        Jj :-)

                        V Koutech jedny desky na vikend a na Jestedu za sobotni trenink az na plech.

                        Jen zadni brzda.

                        Kevlarovy superstars, brzdi paradne ale jdou strasne rychle do haje pri ostrejsim nasazeni.

                        A sezraly kotouc,svine nenazrany :-(

                        Ted mam zas sintry a pohoda jazz:-)

                        Na Hope m4,x2

                        0 0
                        • scret  

                          hmm, zajimavy…:( takze ty kevlarovy maj asi nevyhody od obou… Sice jdou rychle pryc jako organiky, ale zerou kotouc jako sintry?:(

                          0 0
                • scret  

                  proc by nestacily? kdyz tam clovek vrzne jeste chladice, tak neni problem…

                  0 0
                  • nomekop  

                    asi jinej styl ja vletim do zatacky a brzdim

                    zee jsou v cajku ale dostavaj dost na prdel na enduru

                    Xt bych se bal na enduru na takovy to domaci zvykani kolem komina gut

                    0 0
                    • scret  

                      loni jsem hobloval saalbach-leogang na hayesech, ktery maj cca 70% ucinnost oproti XT a neuvaril jsem je…

                      Holt se nesmi toliko brzdit:))

                      0 0
                      • nomekop  

                        nerekl bych ze jezdis rychleji jak ja :D ja to vim ze brzdim, ale musim

                        klidna jizda na pohodu to je jasny to neupeces nic

                        Ja se bavím o zavodech a podobnym stylu co jezdime my

                        0 0
                        • scret  

                          Je to hlavne o stylu brzdeni, i 50kg holka dokaze upict brzdy…

                          Sam Jarda ted potvrdil, ze tam nemel uplne vhodny desky…

                          Jinak je fakt, ze jste se ted rozjezdili, ale myslim, ze vam krom skakani zatim jeste stacim… alespon jeste chvili:)

                          0 0
                          • Jarda636  

                            Kevlary na normalni zevlovani supr,brzdeji paradne a hned ostry nastup.

                            Bohuzel mam podezreni ze jak se hodne ohrejou tak jdou do haje strasne rychle.

                            Takze na zavodni tempo nee. Jirkovi taky sezraly kotouc.

                            Jested je vyzva, neslib neco co pak nesplnis. :-)

                            A da se supr na 1 den a mas toho jak buchet.

                            0 0
                      • nomekop  

                        v zari vem kolo a pojedem na Jested co ???

                        0 0
                        • scret  

                          pokud bude cas, neni problem…

                          0 0
                        • scret  

                          ale od ted integralu i na smrk:))

                          jsem rad, ze jsi ok a odnesla to jenom helma…

                          0 0
                          • nomekop  

                            :D no nemusim psat ze uz mi bylo lip co.....

                            jj ted uz to docela jde -otres mozku jasne ze helma na sracku a ja vypadam jak velikonocni vajicko :D

                            0 0
                            • scret  

                              to jsou ty enduuro strelci, zve me na jested a rozstreli se na smrku:)))

                              uznej, to se nabizelo:)

                              Jinak skoda, ze jste nejeli sem, myslim, ze s Jardou byste si to tu fakt uzili! tak snad priste…

                              0 0
                  • nomekop  

                    nevim myslim si to :) tak s nami pojed na Jested ?? testnout

                    0 0
                    • Vencik  

                      XT vozej hodne i na DH a v cajku.. Ale 4pisty bych za 2 pist tezko menil, to by muselo bejt jedine Formule 1, bo RO, pak jo.

                      0 0
                      • nomekop  

                        ja uz nic zadna zmena :D uz jezdime jak tri prasata :D

                        0 0
                        • Vencik  

                          Nejlepší je nebrzdit, anebo nejezdit, ale to snad není případ nikoho z nás, tady jezdí každej :D

                          0 0
    • scret  

      jo jinak, kdyz uz se tady resej veci, nema nekdo doma pasku do rafku? potrebuju neco sirokyho do syntacu/flow ex apod. Staci mi dylka na jedno kolo… Dik…

      0 0
    • George1977  

      Páska lepší z Lidlu 3M lepidlo drží jak prase. Mám můžeš se stavit a omotat si to u mě. Jinak XT brzdy… občas se mi nedostává brzdného účinku 180 vzadu orgán 203 vepředu sintr. Po výměně za sintr se to zlepšilo, ale vážim o 10 kilo víc jak tady většina lidí, kromě Nomekopa.

      Když jsme jeli DH Komárka tak mě to chvílema nebrzdilo tak, abych zastavil hned, jakoby teplem přetížený. Stejně jak u auta při dlouhym brždění.

      Teď zase máte krmení pro vaše hlavičky :-)

      0 0
      • scret  

        ok, uvidim jestli to bude drzet tlak a pokud ne, tak bych se nejak o vikendu ozval… diky.

        0 0
    • Jarda636  

      kdyby někdo chtěl zkouknout

      https://www.youtube.com/watch?…

      RZ svetaku endura.

      Neuveritelny bomby jede.

      0 0
      • Vencik  

        Neskutečný..!

        0 0
      • Macik  

        Není to cca dvakrát až třikrát zrychlený? :)

        Ale navíc je to strašidelně dlouhý, bych zdechl po pěti minutách.

        0 0
      • scret  

        von asi ouplne zapomnel, ze nema sjezdaka:)

        nektery pasaze mi prijdou teda neskutecne prehnany…nechapu…

        Jinak celkem by me zajimalo, co vydrzi material temhle typkum… a tim nepocitam crashe… ramy i vidle musej horet… obzvlast dnesni celkem lehoucky zalezitosti…

        0 0
    • Jarda636  

      Nová gumička na přední kolo. :-)

      0 0
    • nomekop  

      New helmet snad nebudu potřebovat test odolnosti :D

      0 0
      • George1977  

        Bell pěkná, šlupka to musela bejt pěkná. nemít helmu tak nevim nevim.

        0 0
    • George1977  

      Někdo na kolo v neděli:???

      0 0
    • scret  

      nejakej report… snad by mohlo bejt nekdy i lip:)

      0 0
    • George1977  

      Pěkný.

      0 0
    • scret  

      tak dneska plodnej podvecer:) kratka vyjizdka s mucinem a malem jsem sel pres rodla do kaminku (vono v lese je ted jaksi uz prd videt, resp. to vsechno spliva) a nasledne jsem probodnul necim ardenta – 8mm skuba/doura na behounu… Nahozenej od mlika. Dvakrat dofouknuto pumpickou a uz to zas v poho tesni… ale vsechno mliko z plaste pryc:)

      0 0
      • pete_ax  

        ja rozlozil RBcko, ted se s tim seru :-) je treba to namazat

        0 0
      • Smazaný účet  

        To máš za to, že furt pomlouváš šwalbiny!

        Já si včera spravil světlo na kolo, se nějak brzo stmívá.

        0 0
        • scret  

          schwaby jsou sra.ky! To co vydrzej maxxisy, jak fungujou a jak prijemnou maji smes z nich v soucasnosti dela nej gumy pro pouziti AM/EN…

          TCS os schwalbe pod 7st. nad nulou je tvrda jak sutr:( a to neskutecne zmrvi prilnavost – neboli uplne na h…

          U novych gum po jedny vyjizdce natrzenych par spuntu – u gumy za litr, hmm, holt kvalita…

          0 0
      • Vencik  

        Tak dolej mlíko a v neděli hurá do mostu.

        0 0
    • TJK  

      kdyby to někoho zajímalo tak v Praze u Kraba.. ceny na kameňák celkem jdou…

      0 0
      • Jarda636  

        Jo ale v mrtvém rozměru :-)

        Moje je lepší :-)

        0 0
        • TJK  

          nj dyz ten spravnej rozmer si vezmes ty tak uz mi zbejva jen ten mrtvej :)

          0 0
          • Jarda636  

            Jj :-)

            0 0
            • Petrs  

              Nám to s Plocikem vyšlo v Zermattu náramně. Kdo to tam zná jako pěšák bude příjemně překvapen jaký se tam dá najít parádní ježdění. Jen na ten zub si musíte zvyknout že na vás stále někde čumí. No a taky na ty vraždy nahoru. Ale odměna stojí za to. 15 km dlouhý sjezd do údolí s převýšením 1700 m dá zapomenout na to celodenní trápení nahoru. Určitě je to lokalita hodná doporučení. Ale musíte mít kliku na počasí jako my :-)

              Poslední fotka by Ploca.

              0 0
              • nomekop  

                No…co chceš na tohle napsat :-D parádní!

                0 0
              • scret  

                jednou tohle zazit urcite fajn, uz kvuli tem paradnim fotkam…

                Alejo, jednou si to dam treba taky…

                0 0
              • Kaocko  

                Luxus

                0 0
              • George1977  

                Paráda. Vzpomínka na starý časy.

                0 0
              • deekay  

                A ten 15km sjezd je jakoze zajimavej sjezd, nebo jakoze jen naka pesinka dolu :) Protoze singlik na fotce by me treba za celodenni trapeni dokopce fakt nestal :)

                Ale vyhledy nadherny to jo.

                0 0
                • Petrs  

                  Něco bylo pěkný flow a pak přišel zlom a flow se změnilo v hodně technickou část. To co vypadá pod chatou jako široká cesta byla hodně rozbitá cesta jen pro pěší a místa přes skalní hrany byly hodně náročný. Jsou to vysoký hory a Zermatt není prioritně určený pro bajkery. A přesto mě překvapilo jaký je tam pěkný ježdění.

                  0 0
                  • pete_ax  

                    paradni. az se mi z toho zamotala siska pri prvnim pohledu dolu. fakt pekny.

                    0 0
                  • scret  

                    skodajen, ze tam neni moc lanovek:))

                    0 0
                  • deekay  

                    Tak to je fajn :)

                    0 0
                    • Petrs  

                      Lanovky tam jsou pro bajkery minimálně 3. Ale když vidíš ty ceny tak to dáš radši za svý nahoru. Třeba Gornergrad jedna jízda nahoru s bajkem 53 SFR. Jednodenní permice na 2 lanovky (není tam Gornergrad) tuším 59 SFR. Je to prostě Švajc :-)

                      0 0
    • chyna.cz  

      26.9. někdo na Enduro do Rychlebských stezek a 27.9. normální traily?

      0 0
    • TJK  

      Jardo.. mam na ceste trestny balik s mrtvam rozmerem, tak pristi tyden rozmotam kola a pokud stale plati, tak Draty a rafky jsou pro tebe…

      0 0
    • scret  

      dneska nekdo nejakej kratsi bike? Muzu klidne uz cca od 11–11,30… Po ceste klidne nekde obed..

      0 0
    • chyna.cz  

      zítra v 17:00 Řehlovice teda?

      0 0
    • Petrs  

      UL boys sraz 17.15 na západním nádraží kdyby se náhodou chtěl někdo přidat. Řehlovice Dubičky Palačinka.

      0 0
    • scret  

      jinak nekdo ted o vikendu na koko??

      0 0
    • TJK  

      kdyby nekdo chtel budu davat asi pryc zanovni 32z pastorek BCD 104 ze shimano klik…

      0 0
    • scret  

      neco malo fotek z rodinodovoleny…

      0 0
    • chyna.cz  

      Přidá se někdo zítra podvečer na Portu Bohemicu?

      0 0
    • scret  

      koho to tu mame?:) Foto ze sudet…

      0 0
    • Labusch  

      Nejde někdo v sobotu na bika?

      0 0
    • chyna.cz  

      Jara, já, Mucin a Jirka budem tento víkend v Jeseníkách na Rychlebském enduku :-)

      0 0
    • scret  

      Jaro, mam tvoje rafky a spice:)

      0 0
    • scret  

      zejtra nekdo na koloshopfest ?

      0 0
      • Jarda636  

        Ju jedu se synatorem zavodit.

        Kdyz tam pojedes vemes mi prosim tu bizuterii od Tomase.

        Dik :-)

        0 0
        • scret  

          no, konecne:) jasny, mam to porad v aute… prijedem taknejak asi po obede…

          ja si vezmu asi i tretry a pokud tam neco bude k vyzkouseni, tak testnu… ja testuju rad:)

          0 0
          • Jarda636  

            To vis na Rychlebach nemas cas resit web.

            Taky je tu signal na prd a wifi nestiha.

            Ale enduro na oci na cas na krev nemelo chybu. Spica uplne nejvic. :-)

            0 0
            • chyna.cz  

              kdyby měl někdo půl hodiny času mrknout na celý záznam všech RZ tak tady máte nesestříhaný verze

              1RZ

              https://www.youtube.com/watch?…

              2RZ

              https://www.youtube.com/watch?…

              3RZ

              https://youtu.be/ruE4KADKbwE

              0 0
              • scret  

                ty uz jsi zase sel pres rodla… koukam uz takova chynovina:))

                Jinak zatim jsem zkouknul pulku prvni, paradni a misty docela vostry pres ty sutry…

                0 0
                • nomekop  

                  co co co vzdyt pojel na stred startovniho pole !

                  150bikeru bylo furt zanim na to ze jede jak s vajickama

                  0 0
                  • scret  

                    tvl, asi zacnu jezdit to enduuro:) a co neseskocim, to sroluju po chynovsku:))

                    to chyna: to mas za to video z luzickejch, jak jsme furt tlacili:)))

                    0 0
                    • nomekop  

                      ok poslu ti pozvanku do Nejdku na ilegal

                      0 0
                      • scret  

                        co bych tam ted delal?:( nejdek je sam vo sobe masakr a ted jsem sedel na kole 1 za mesic:( a vypada to, ze konec sezony bude nemlich stejnej… moc povinnosti:(

                        dalsi vikend jede nekdo do rychleb a ted ani taky nevim, jestli pojedu…

                        0 0
              • pete_ax  

                pekne ses v nekterych pasazich motivoval :-))

                0 0
    • scret  

      norco na bazaci…

      0 0
    • nomekop  

      Zde je video 3 erzety na enduro zavodech v rychlebych( jarda byl jeste rychlejsi o 4 vteriny )

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • nomekop  

      zde je video 2rz rychlebske enduro ( jarda rychlejsi o 7 sec)

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • pete_ax  

      potrebuju sundat kliky vc. osy ze Supa. ISIS osa, nemate nekdo klic na misky na zapujceni?

      • nasel by se dobrodej, ktery by za flasu ruma ci jine dobroty prepletl kola (vymena nab)?
      0 0
      • nomekop  

        Ale jo přepletu budes mit i nove dráty a niple?

        0 0
        • nomekop  

          Ale vicentrovat do uplne dokonalosti neumím ;-) nemám na to tu masinku delam to na kole

          0 0
        • pete_ax  

          no kdyby to slo z tech co tam jsou, tak bych se nezlobil. pripadny nakup dratu a niplu bych nechal na vypletaci. zadni kolo musi bejt na ± 95 kg vahy

          0 0
          • scret  

            to by musely bejt naby se stejnou obrubou, na stejn.dylku dratu…

            Btw. za me davat stary unaveny draty nesmysl… Radsi novy nejaky montazni…

            0 0
            • pete_ax  

              nomekop: toz by to chtelo i ty draty a niple…

              0 0
              • nomekop  

                chtelo no delku spocitam to neni problem, ale do koloshitu letos v tomhle tydnu nejedu :-D

                0 0
                • pete_ax  

                  to asik hodim ke Krizakovi v ramci pracovni prestavky… ma akci servis za babku, toz schvalne jakou ma sazbu :-)

                  0 0
      • scret  

        na kliky potrebujes stahovak + klic na misky.. oboji samozrejme mam:) kdyz s nama zejtra vecer pujdes na pivko, muzu ti to prinyst:)

        0 0
        • pete_ax  

          kdyz napises v kolik kam, tak se tam mozna i ukazu. na jedno max. jestli vubec. Bertik chytil nakej moribundus, Hanka smrka (a stale si uziva nevolnosti) takze bych byl radsi doma a pecoval o rodinku…

          0 0
          • scret  

            siwe, v 8h uz budou/maj davno chrnet:) Jedno koupis mne a 3kousky snad das:))

            0 0
            • pete_ax  

              uz boli v krku i me tyve… ucast na sobotni taskarici silne ohrozena :-(

              0 0
              • scret  

                koukej papat vitaminky a kuryrovat, sobota je povinna!:)

                dneska nikam nendem… Stahovaky muzu nejak pujcit, k vyzvednuti doma po domluve..

                0 0
                • pete_ax  

                  v kolik bych je mohl kdyztak vyzvednout. z prace pujdu cca kolem pate.

                  0 0
    • scret  

      neco pro Katie :)

      neboli kazdej druhej Canyon odvede za pulku penez lepsi praci:)

      0 0
    • scret  

      co nekdy omrknout tohle ?

      0 0
      • Jarda636  

        Podle videí supr atrakce. :-)

        0 0
        • scret  

          jj, me se strasne libej ty treningovy skocky.. Ideal na nauceni…

          Jinak je to cca hodka od Perninku…

          0 0
      • nomekop  

        tak davej na ten datum!! andrea zase

        0 0
        • Jarda636  

          Jj davej datum. Jandera funguje?

          Andrea dava na ty provokace. :-)

          0 0
          • Vencik  

            Takovou to chce a dávat na ty treninky:) bo trenýrky:D

            0 0
            • scret  

              kluci, ja vam ale vubec nerozumim:)) asi nejaka nova enduro mluva nebo co:))

              0 0
              • nomekop  

                zacni jezdit a poznas krasu endura :-D skritku co ten jested? naucime 301 litat ?

                0 0
                • scret  

                  enduro je pro mne jen dobre vymysleny prodejni tah, ale budiz:)

                  Jested jsem chtel, ale hodne planu a ku.ewsky malo casu:( viz. dole…

                  301 litat umi, jen majitel si troufne maximalne na nejaky mensi dropy… Resp. vlastne jen seskoceni. To, co je do dalky, toho se boji:))

                  0 0
                  • nomekop  

                    jedno podzimni odpoledne te nezabije! uz nejedes ani kolem komina tvl

                    prace neni vse to muzes delat az budes starej a jezdit na elektrokole

                    0 0
                    • scret  

                      nj, to neni problem, jenze nevim, kterej datum to konkretne bude… Bohuzel to nezavisi na mne… Osobne povim nekdy vic…

                      Tomasovi jsem predbezne slibil prespristi vikend. Jestli se pojede do rychleb nebo jinam je asi fuk..

                      0 0
                • TJK  

                  kdy prijedete?

                  0 0
            • nomekop  

              tak oboje by se dalo par piv a ok:-D

              0 0
        • scret  

          s datumem jsem uplne na kkt:( mota se mi do toho ted spousta dost dulezitejch povinnosti, ktery musim i odkladat vzdy na vikend… Byly v planu rychleby pristi vikend a uz jsem zas v riti a nic z toho asi nebude…

          0 0
          • TJK  

            tak pojed s nama prespristi vikend

            0 0
            • scret  

              do rychleb? nejhorsi je, ze se tam clovek bude trmacet a stejne uz bude scheize wetta:(

              0 0
              • TJK  

                ale prd.. treba ne… a jestli to bude tejden driv nebo dyl je houby rozdil.. navic ze tobe to tak vadi… v ULu prece nemuzete vedet co je fajn pocasi :-D

                0 0
                • scret  

                  ale ja jsem ted trochu damicka, furt jezdim jenom autem:( alejo, budu s tim predbezne pocitat.

                  0 0
                  • TJK  

                    ja sem taky damicka :-D dva dny blata prezijes :-D

                    0 0
              • nomekop  

                jiriku nevymlouvej se cas je vzdy:-) aspon si odpocines ( ti poslu pozvanku na ilegal do Nejdku)

                0 0
          • Jarda636  

            Tvl Jiri, ty navhnes ze chces nekam jet a kdyz se zacne resit termin tak uz predem hlasis ze vlastne vubec nemuzes :-)))

            0 0
            • scret  

              nj, vim:( Navrzeno a pak uvedomeno, ze vlastne nikam nebudu asi moct:( moc veci a hlava derava…

              0 0
              • Jarda636  

                Nj v sobotu se ozenis a pak uz zacnou jen sama pozitiva a socialni jistoty :-)

                Neco jak psal Lister,uz nemusis nic resit. :-)

                0 0
              • nomekop  

                neser! uz ani nevim jak jezdis na kole :-(

                0 0
                • scret  

                  to ja taky:) Naposled Ustek pred cca 3 tejdnama, s total krizi nazpatek:))

                  Njn, ale kdyz clovek neco chce, musi zabojovat. A ja ted sakra bojuju malo, na to co bych mel…

                  Pristi sezona bude taky…

                  0 0
                  • nomekop  

                    no pristi rok mas naplanovanej myslim, budes rad kdyz vubec vyjedes co dve deti to uz nebude jednoduchy

                    vole kdyby jsi jezdil na kole tak nemas vecer cas na …:-D samy rodino hodiny a pak jste 4clena rodina :-D

                    0 0
            • nomekop  

              plany na pristi rok woe ! akorat bude mit deti uz dve :-D, takze pojede zase do ****** :-D

              0 0
              • scret  

                neboj, taky se dockas:))

                Ted vazne, ja myslim, ze na to, ze mam prcka a celkem casove z.urvenou praci jezdim jeste dost. Mohlo bejt daleko daleko hur…

                Jinak ted zari/rijen je to u me nalevacku – svatba, nemovitost, starosti…

                0 0
                • nomekop  

                  jasny kdyz se to nahrne … kdy si byl naposledy na kole ? s nami adolfov v cervenci ne ?

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Ja s tebou soucítím. Už do něj nerejte, chudaka. :-)

                  0 0
                  • nomekop  

                    woe musim :-D jinak pristi rok taky nebude jezdit a bude davat na ty rodino hodiny, pak bude psat ze uz jsou peti clena rodinka :-DDD

                    0 0
    • pete_ax  

      hele hele, potrebuju sundat osu a mam kratkej klic. proste se k tem drazkam nedostanu. nema na to nekdo spravnej vercajk?

      0 0
    • chyna.cz  

      v úterý, nebo ve středu někdo do Žandova na endůrko?

      0 0
      • Petrs  

        Fotka dne na WMS, fotil: Ploca, jezdil: Petrs, lokalita: Swiss Wallis. Slušný úspěch pro fotografa.

        0 0
        • scret  

          a ted nam rekni co je to to WMS:)

          0 0
          • Petrs  

            Fotka byla uložena na instagramu, kde jí vyhodnotili jako fotku dne.

            0 0
            • pete_ax  

              To ale neodpovidas na otazku, co je to to WMS? jakoze nakej sulin s nickem WMS si rekne hej, tohle je foto dne a zbytek sveta na to wow…

              WMS (web map service) nebo nejaci vehlasni fotoborci?

              0 0
            • scret  

              tak jeste jednou, co je to WMS:) a co je to instagram?:) vim, ze o tom porad mluvi v TV Leos Mares:)))

              0 0
    • chyna.cz  

      v neděli Tisá – Sněžník- Koňská hlava – DC – Totem s buřtama. přidá se někdo?

      0 0
    • scret  

      hmm, tak uz nam to babi leto pomalu ale jiste odchazi co?:( vidim to na posledni jakstaks vikend…

      0 0
    • nomekop  

      jirko co ty rychleby ???

      0 0
      • scret  

        teoreticky si vikend na to blokuju… v patek rano zubar a pak muzu letet… Pokud mi do toho nevleze prace nebo predani nemovitosti:( rychleby to byt jinak ale nutne nemusej…

        0 0
        • TJK  

          ja se musim spojit s B.. zatim rychleby na tenhle vikend plati… ale zalezi na pocasi… jeste porad je v zaloze Raj a ten by taky stal za to

          0 0
          • scret  

            za me jednoznacne lepsi Raj, je to o dost bliz pro vsechny a Lister psal, ze jim uz ma zacit snezit:(

            0 0
            • TJK  

              dneska rano u nas v LBC –7 st.. co bylo na RS si ani nechci predstavit :-D jinak o vikendu byla kosa jak krava a potvrdil to i Mira… takze ten pristi vikend muze byt uplne stejnej… a jediny stesti ze svitilo slunicko.. bejt pod mrakem nebo chcat.. tak je to uplne v riti!

              0 0
    • TJK  

      @Acanthophis: co ten tvuj Monarch.. ma to Debonair komoru? Proc to prodavas? nejspis mam libereckeho kupce :-D

      0 0
      • Acanthophis  

        Ahoj, debonair komoru má, prodávám kvůli přechodu na liščí ocásek a potřebu velké komory… :)) ať mi kdyžtak napíše, ale zatím to vypadá, že půjde pryč…

        0 0
        • TJK  

          to je naky divny :-D zrovna debonair bych za fox nikdy nedal :-D leda tak za ten novej X2 :-D

          0 0
          • Acanthophis  

            Ehmm… mnooo, nějaký x2 má prý příští týden přijít ke mě domů, co jsem slyšel :DD – i když je teda pravda, že jsem se dlouho rozhodoval, jestli nevzít jenom klasického vivida…ale víc už neřeknu :D – další diskuzi necháme až na prodej pika :DDD

            0 0
            • TJK  

              hehe.. novej 36 float a ses jasnej :-D

              0 0
              • Acanthophis  

                Au…a je to venku :)) :D – akorát se marně snažím dopátrat, jestli se dá někde už sehnat RC2 patrona v novém 2016 modelu…

                0 0
            • TJK  

              tak prej za 6,5 ho bere hned :-) ma ho taky na norka.. jen v hliniku :-)

              0 0
            • logoman  

              Da se ten x2 sehnat za lip? Klidne pres SZ.

              0 0
            • TJK  

              co ten pike? nejaka predstava? uz bych taky mel zajemce :)

              0 0
    • scret  

      tak na Klinovci dneska snih… uzijte si kluci o vikendu ten Nejdek:)

      0 0
    • pete_ax  

      sive to je pocasko co… ultimatni podzimni sajze

      0 0
    • scret  

      chcije a chcije:(

      0 0
      • pete_ax  

        mistre neumis slozit razeni x7? povedlo se mi to rozlozit, vyskocila pruzina, cely se to rozpadlo a mne se ted nedari to dat do kupy…

        0 0
        • scret  

          no, nikdy jsem to nedelal:) teoreticky by na tom nemelo nic bejt… ale je to hodinarska prace a zcela na rovinu, delat se mi to nechce:))

          0 0
    • scret  

      nekdo zejtra na kratky zamazani bajku?

      0 0
      • Jarda636  

        Jo cca 11 v DC se synem k totemu a zpet.

        0 0
      • nomekop  

        Taky zitra jedu

        0 0
        • Jarda636  

          Šak píšu woe se synem :-)

          0 0
          • john34  

            Ahoj vsem, s mladym juniorem bych vyrazil opravdu rad, byly casy kdy sem mu i stacil, dneska by tomu tak asi uz nebylo.. lec je skoro pul druhy rano a snazime se to zachranovat v Brne, tak z toho Totemu nebude zase nic…tak juniora alespon pozdravuj, zdravim velkeho Jaru a vsetkych ostatnich. Vsichni mi tu rikaj zdarec, tak zdarec Vam vsem…

            0 0
            • Jarda636  

              Hoj Johny , dobrý to bylo, synator to dal bez zaváhání až k Totemu.

              Příště třeba s námi taky vyrazíš.

              0 0
              • john34  

                O tom nepochybuju, má bejt taky po kom ne? Snad to v zimě na nějakou kratší vyjde…držte se

                0 0
    • nomekop  

      Totem buřto party a mladej dával

      0 0
      • john34  

        Tak nevim, jestli dobře vidim, tak i malej Jára se dočkal zadního tlumiče, Jirka na přednim bez helmy, koukám že za ten rok sem o hodně přišel…

        0 0
        • nomekop  

          No takhle na přední už to je s prstem v nose

          Teď zkousim jízdu po předním, ale těžký to

          0 0
        • Jarda636  

          Jasný, dočkal.

          Trocha flexy autogenu svářečky a je hotovo :-)

          0 0
          • john34  

            Jj, jestli se nepletu, tak jedním vláknem tady přestavba HTčka na Full proběhla, tak koukám že ses

            nechal inspirovat:-)))), dobře ty!!!!

            Jinak Jiřik je fakt borec, když po rozpůlení přilby takhle valí na přednim bez… :-)

            0 0
    • pete_ax  

      neco kratsiho v sobotu?

      0 0
    • Acanthophis  

      Ahoj :))

      Nemá někdo doma náááhodou redukci pro hope pro 2 evo náboj na 20mm osu? :))

      0 0
    • Mucin  

      Tak dneska rychlovyjížďka, kvůli počasí https://www.endomondo.com/…ts/622693643 a teda na to, že jsem jel hodinu mě ty nohy stejně zmrzly :-D Ale jako v lese barvičky parádní…jen teda není přes to listí nic vidět :(

      0 0
      • pete_ax  

        jedna z dnesniho dopoledne ze svihu se Skritkem. foceno na Sedle. pocasko idealni, Rytinka pokryta listim.

        0 0
    • Petrs  

      Pokud se podzim vydaří tak to nemá chybu :-)

      0 0
      • Petrs  

        Mám se víkendový přejezd taky vydařil. No a v Lužických horách jsou parádní místa k objevování a bajkování je tam vždy parádní.

        0 0
        • scret  

          co je to tam za zelenou potvoru?:)

          0 0
        • Vencik  

          Nemělo to chybu, až ty jednopřevodníky:D Jinak se mi to moc líbilo, těším se na další podobnou akci:)

          0 0
          • scret  

            aha, tak to budes asi ty s tou zelenou bellinou… Co to je za kolo? nejakej nukeproof nebo co?

            0 0
        • scret  

          jinak nejaka mapa by byla? nebo alespon kudy jste v luzickach cca jeli…

          0 0
          • Jarda636  

            Mam to na endomondu. Vecer dam.

            0 0
            • Vencik  

              No tak ale dávej na to endomondo Jarouši :-D

              0 0
              • Jarda636  

                Woe tady v tech Neznabohach nejdou poradne data, tak az vecer. :-)

                0 0
            • scret  

              a co ten plast Jaro, co?:)

              0 0
              • Jarda636  

                Tvl Jirko, fakt byl drahej :-)

                A nevim jestli prodam protoze o vikendu na tech mokrejch kamenech at uz na Jedlovy, Oibine nebo jinde fakt ten HR ve 3C drzel ze jsem se az divil co jde sject.

                A tusim ze jak prodam , tak urcite riznu a budu v p..i :-(

                0 0
                • scret  

                  v poho, tak ja jenom, kdyby si ho chtel davat pryc, tak aby ho nedostal nekdo jinej a cizi:))

                  Kolik stal? 12–14stovek?

                  0 0
                  • Jarda636  

                    1400,– :-(

                    0 0
                    • scret  

                      za to budu mit ted dva Mavicy:) Ale je fakt, ze bychs e kousnul, hlavne kvuli mekky smesi, prtze ted cokoliv tvrdsiho na tech nasich kamenech klouze jako prase…

                      0 0
                      • Jarda636  

                        Jj právě že fakt drží, nebo když klouže tak čitelně.

                        Mavic taky nemusí být špatný ale myslím že ne teď v tomhle mokrém slizkém počasí.

                        0 0
                        • scret  

                          ted mam nasazenyho miniona 3C a je to akundrat:)

                          0 0
                          • Jarda636  

                            Tvl Jirko kolik ty mas doma vubec plastu?

                            0 0
                            • scret  

                              to vis, radsi se zasobim…:) Navic to mam na 2 LVcka…

                              Jinak moc toho fakt neni… Ted cca 5ks ruznejch (ardent, DHRko, Vigilante…)

                              3C DHF bohuzel jen jeden a uz ma neco za sebou:(

                              0 0
                              • Jarda636  

                                Tak ten mam taky :-)

                                Jetej :-(

                                0 0
                                • scret  

                                  no pokud budou pristi rok 3Cecka, at uz HRII nebo DHF, DHR, tak koupim je a nektery plaste co mam doma (ne ty uplne topy) zas klidne prodam… Vono to jeste nakonec pujde na dracku..:)

                                  Jo, jeste tam mam NN 2,4 v TS smesi, tak ho dam zene… ale TS je v tomhle pocasi na h… Tvrdne az je z toho skoro misto gumy plast…

                                  0 0
                                  • Jarda636  

                                    No to prave, jestli budou.

                                    Koloshop ma objednano ale zalezi co jim dodaji a za jakou cenu.

                                    Uvidime na jare.

                                    0 0
                                    • scret  

                                      tak to jsem rad, rovnou si tam booknu 2–3 gumy:)

                                      jinak jsem celkem zvedavej na ten Minion SS

                                      To bude typ gumy, kterou mam rad… Na sucho idealni… Samozrejme ze do sra.ek je pak takovej DHR k nezaplaceni a clovek aspon dokaze zpomalit:)

                                      0 0
                                      • TJK  

                                        imho tu bude spis takovej lehce lepivejsi Ikon… takze spis takova AM guma…

                                        0 0
                                        • scret  

                                          jj, idealni.. Hodne podobny treba Rock Razoru… guma primo enduro specific:)) neboli idealni pro mne, prtze diky malejm spuntum to dobre jede, coz mam rad, prtze mam slabej motor:)) ale zaroven na suchu to dokaze na muj vkus drzet az az… Me je to osobne sympaticky…

                                          0 0
                        • TJK  

                          souhas… mam ted oba HR2.. predni 3C a zadni 2C.. vsechno sjedu.. vsechno vyjedu :-D paradni gumy

                          0 0
    • scret  

      pokud nekdo nesleduje vlakno o novym teleskopu, tak tohle me vyborne pobavilo:))

      Tak to az priste prijde treba Mucin na servis lanka, tak at vi, co ho ceka:DD

      0 0
    • pete_ax  

      starik Sup v aktualni podobe… :-) novy kliky, naby, a diky servisnimu kiksu i razeni :-)) kue ten se jeste najezdi

      0 0
      • pete_ax  

        a posledni vec… cinsky sedlo s dirou misto Fizika, kterej mi umrtvoval nadobicko :-)

        0 0
        • scret  

          to vypada dobre…

          0 0
          • pete_ax  

            za cca 640 kacek. zpracovani nevypada uplne blbe, sedi se na tom celkem fajn. uvidim jak na delsi vyjizdce.

            0 0
          • pete_ax  

            tak dneska jsem to byl projet a cajk. vyrazne lepsi nez ten Fizik :-)

            0 0
    • pete_ax  

      Miluna on da bike – zitra, start 16–17 hod? aneb propletat se mezi turisty (zitra je 50. rocnik turistickeho pochodu…)

      0 0
    • chyna.cz  

      V neděli někdo na Portu?

      0 0
      • chyna.cz  

        pro ty co nejeli s námi :-) snad jste nemuseli dělat něco jinýho, když byl tak krásný den na bajkovačku

        0 0
        • scret  

          co jste jeli? a co to je za lidi? to jsem troubil na vas ja:)

          a jinak diky za optani, ja maloval a lakoval tramy, taky fajn zabava:)

          0 0
        • pete_ax  

          byl jsem v sobotu na chvili – cykloweg UL-Nebocady. zadna velka zabava. vcera jsem mame aspon slozil rotoped a otestoval. nechtel bych na tom slapat :-))

          0 0
    • chyna.cz  

      Portu jsem jeli :-)

      0 0
    • Vencik  

      Včerejší počasí nešlo nevyužít, nezábranila mi ani opice sobotního večera :D

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nešlo, pravda. Ty výhledy! Zpětně objevuji poetiku buřtovýletů. :-)

        0 0
        • pete_ax  

          parada v obou pripadech

          0 0
        • Petrs  

          Jo buřty jsou hodně oblíbený. V neděli i Jardou juniorem přes Sněžník a Maxičky do Děčína. Parádní to bylo. Dokonce jsme opravili v 5-ti lidech za 40 min asi 1,5 m trailu. Stavitelé mají můj obdiv.

          0 0
          • scret  

            posledni fotka je paradni, resp. to misto… To je nekam k totemu? jednou se tam musim taky podivat… bohuzel letos to uz na bike nevidim…

            0 0
            • Acanthophis  

              Siwe, jak nevidím? :)) Nemůžeš nechat norco v koutě…

              0 0
            • Jarda636  

              Poslední fotka je nalezená neznačená stezka z Maxiček do DC.

              Jen jsme opravili neprujezdne místo na průjezdné :-)

              Jezdime tudy už cca 2–3 roky .

              0 0
              • Mucin  

                super, já chtěl zrovna Skřítkovi napsat, že by to neprojel :-D

                0 0
                • Jarda636  

                  Tak je prujezdne, ale ne pro kazdyho.

                  Po uprave to projel Pitrs a ja.

                  Vracecku pod tim jen ja.

                  0 0
          • Macik  

            1. a 2. fotka podzimní poetika, 3. velký luxus.

            0 0
      • scret  

        Cap?:)

        0 0
        • Vencik  

          jj mimo jiné, jsme potkali na začátku martinský stěny jednoho docela ´´hustýho´´ turistu, kerej i přes to, že sme zastavili a slušně pozdravili odmítnul uhnout a držel mě za řídítka a něco blábolal o tom, že tam kola nesmí, takže sme vyměnili pár slov a jelo se dál, jen jsem slyšel něco o prdeli a kokotu, ale neměl sem na to morál se s takovym člověkem vůbec dohadovat..

          0 0
    • Acanthophis  

      Jedna slibně vypadající a cenově luxusní 36ka…

      http://www.bike-discount.de/…-qr20-467408?…

      0 0
      • Vencik  

        Už jen ty peníze.

        0 0
      • Jarda636  

        Uz je doma :-)

        0 0
        • Acanthophis  

          Za ty peníze nebylo asi co řešit… :)) hehe, gratuluju – schválně pak někdy omrknu, jak to máš nastavené (pořád s tím laboruju, ačkoliv už si myslím, že teď je to podle představ)

          0 0
          • Macik  

            Jejda. Ty zelený polepy by se na Norka barevně dost hodily, že? ;-)

            0 0
            • Acanthophis  

              Hehe, ani ne :)) norco už „zelenou“ vlnou prošlo, teď se bude laborovat s oranžovou… uvidíme, uvidíme…

              P.S.

              • manuál vím, koukal jsem i hodně po fórech, protože i základní nastavení mi přišlo trošku „jiné“, než jaké bych si představoval, teď jak říkám už jsem blízko tomu, co mi vyhovuje :))
              • brzdový adaptér tuším jsem taky musel brát jiný
              • nedostupný je možné, měnil jsem číslo – 777 312 582
              0 0
          • Jarda636  

            Sem ti v nedeli volal. Byl jsi nedostupny.

            Bacha na manual u Svece neni spravny.

            Koukni primo na stranky Fox do Help.

            Byl jsem dost prekvapeny ohledne brzdoveho adapteru. Pm ze 180 na 203 dela jen Hope.

            0 0
    • scret  

      tak trochu pekny fotky :))

      Za mne teda megaluxus!

      0 0
    • scret  

      mucin: hele, nechces si koupit jiny kliky?:) ja, ze bych mel pro ty Hone mozna vyuziti:))

      0 0
    • scret  

      nechce nekdo 26 maxsisy? za prijatelnou cenu

      Uvazuju o koupi, tak jestli se nekdo nechce podelit s postou:)

      0 0
      • Jarda636  

        Nejde mi to nacist. Co tam stoji ardent exo?

        0 0
        • scret  

          na ardenta se vys…:) ale 30E… coz je oproti nam tady dost… Vyplatej se tam ale 3C verze…

          0 0
          • Jarda636  

            Pro mladyho neco dozadu. Ale tam bude stacit to Wtb to je levny.

            Ja mam pro sebe HR ve 3c a dhf

            0 0
            • scret  

              dozadu je spousta levnych alternativ… Zene jsem ted dal nove napr. Crossmarka ve 2,25 TR EXO… Takova alternativa k jezdivejsimu plasti…

              Pripadne WTB vigilante nebo moto za cca 5kilko:) pak se daj sehnat i nejaky Vredesteiny…

              0 0
    • Vencik  

      Včerejší oprava zničenýho skočku, kterej vydržel 3 roky, až teď se někomu nezdál.

      0 0
    • chyna.cz  

      první sníh za námi, co takhle založit nové vlákno?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.