!!! ukradený Specialized rockhopper pro 2007 !!!

57 nepřečtených
  • gulic

    Dnes sem se vrátil z dovolený a zjistil sem,že u Nás proběhla čistka ve sklepech.Byl mi ukraden Specialized rockhopper pro 2007 velikost rámu Xl.Teď narychlo nemůžu dohledat číslo rámu ,ale vidle je 11.4309.073.000 Kdy­by někdo něco věděl ozvěte se,odměna jistá.Nenávist všem zmrdům co chmataj na věci co jim nepatřej

    Anketa: cobyste udělali člověku co Vám ukradl kolo?

    nic
    1x
    3%
    0 0
    • Karbic  

      zdar Gule, to je peška, škoda, že nejde v anketě hlasovat pro víc možností, protože bych to zkombinoval…

      0 0
    • marapara  

      To je pech, ale nechápu, jak někdo může dávat bika do sklepa, když jede někam na dovču. Cos čekal? Já bych dal bika určitě do bytu a ještě jej tam radši zamčel.

      0 0
      • gulic  

        to můj aktivní otec ho dal do sklepa,jelikož mu překážel,co mu nato mám říct,že si oněm myslím že je ***** ???

        0 0
        • marapara  

          Hmm, tak to fakt blbé. Měls jsi ho raděj k něčemu zamčít, aby ho tam nedal. Škoda pěkného bajka.

          0 0
        • Zerocool  

          za to ti koupí nové lepší kolo, ne?? jinak do sklepa fakt maximální blbost, nedám to ani na balkón…

          0 0
          • gulic  

            jasny uz mi koupil novy,podivej se niz je tam fotka.S balkonem souhlasim to je blbost vylezou a ukradnou…

            0 0
      • miki  

        Ani bych večer neusnul mít kolo ve skepě.Ale jinak si to nedokážu představit kdyby se to stalo mě!!.Hrůza a bezmoc.

        0 0
    • smith22  

      Parchanti kradácky.V anketě chybí možnost ,,usekat ruky jak ve středověku,, Nejhorší je na tom to, že si to vzhledem k financím třeba ladíte i několik let pak dojde takovej krypl a o všechno vás v mžiku připravý.

      0 0
      • lizar  

        Zdravím mám jednu otázku, zda li pachatel překonal nákou překážku při té krádeži? Kola je mi také líto :(

        0 0
        • gulic  

          prekonal dvoje zamceny dvere s Fabkou a pak preskripal dve kladky,ktere si odnesl s sebou…

          0 0
    • Honza729  

      Cloveku, co by mi ukrad kolo, bych neudelal nic, pac uz bych ho v zivote nevidel. Policie k nicemu, zakony k nicemu, vymahatelnost prava k nicemu, kdyz ho chytis a neco mu udelas, jdes sedet........co chces v tomhle state resit ???

      0 0
    • qwerty  

      Zloději koní se odjakživa věšeli.

      A rodiče bych zrušil, už to tvrdím asi čtvrt století, tak to bude pravda :)

      0 0
    • Lenka.05  

      No..a takovou pěknou fotku s ním máš… Nenapsal jsi odkud jsi. Přece jen třeba kola z Brna nebudou chmatáci prodávat v Aši. I když… Svině to jsou. My dáváme kola zásadně domů, spěj v kuchyni hezky za bezpečnostními dveřmi. Aspoň plus pro pojišťovnu, kdyby něco.

      0 0
      • lizar  

        No přesně tak jsem to myslel s tou pojištovnou i když někdy to je taky zajímavé jak se pojistné události řeší :(. Ale snižuje to co nejméně.

        0 0
      • Karbic  

        ukradli mu to v Náchodě, což znamená, že se dá hledat někde v HK nebo v Praze… …tátovi tam před lety ukradli kolo a po nějaký době se dozvěděl od policajtů, že bylo prodaný v nějakym baziku v Praze, ale do Aše se s tim asi opravdu nikdo nepotáhne 8-/

        0 0
      • gulic  

        dik ta fotka je z lonsky dovoleny ze Skotska.Jsem z Nachoda,jak uz napsal kamos Karbic.Policie rikala, ze po otevreni hranic Shengenu se u nas v kraji zvedla brutalne kriminalita,ko­kretne kradeze vseho druhu.Od vsupu je registrovano 250 ukradenych „lepsich“ kol.

        0 0
    • semtexx  

      bych asi v návalu vzteku hodně sprostě nadal otcovi. jinak asi nenaděláš nic i kdyby toho šmejda chytli… zbyva už jen šetřit na novy kolo

      0 0
    • gulic  

      tak se podrzte,otec uznal svou chybu a koupil mi nove kolo na utechu,je to limitovana serie od KTM z Rakoouska a je to s carbonovym ramem.Celkem rychle me pomohl zapomenout :-)

      0 0
      • miki  

        Tak si ho dej na chvíli do sklepa!!!!Jinak pěkný kolo.

        0 0
        • gulic  

          zaparkoval sem ho hned vedle postele,usinam pri pohledu na kolo,probouzim se s pohledem na kolo,co vic si prat :-)

          0 0
      • Vevoda  

        Všechno špatný k něčemu dobrý, máš hodnýho sponzora :-)

        0 0
        • gulic  

          prekvapil,ale vis jak byla to jen a jen jeho chyba,ze ho slohli… pojistovna nam da pulku,takze dostane 20 000 zpet

          0 0
          • Jaroslávek  

            Před pár dny jsi hovořil něco o k…ovi.

            0 0
            • gulic  

              v zapalu steku je nadavka jedna moznost ulevy,psal sem to hodinu potom co mi to volal telefonem,tak se omlouvam timto i memu otci …

              0 0
      • rasto  

        otec se zachoval ferove. nesnizuje to chovani h.vad!! :-/ postrilet by je bylo malo…

        0 0
      • Dados  

        No tak to všechna čest! :)

        0 0
      • Lusetta  

        No vidíš.Tvůj otec se teda pochlapil.Aspoň,že tu chybu uznal.Takových otců je málo.

        0 0
      • Manas  

        Huhu, tvuj otec je maser!

        0 0
      • MARIN  

        Tak takovyho otce bych chtel taky, muj by me v takove situaci maximalne poslal nekam na brigadu at si na nove vydelam

        0 0
        • gulic  

          ja nemusim premyslet co bych delal kdyby mi ho nekoupil,protoze ho koupil :-)))

          0 0
      • Stancek  

        Presne tohle kolo jsem obdivoval na prodejne v utery, parada … Tvuj tatik je frajer, bud rad ze ho mas…

        0 0
        • gulic  

          je super lehoucky,muj prvni Carbon,tak ted uz jen to pocasi :-)

          0 0
      • Zerocool  

        kolik za to vyplázl?

        0 0
        • gulic  

          nevim kolik za to dal ,jelikoz me ho vybalili primo z krabice kdyz sem ho sel projet a rikal at to neresim.V katalogu se to nedohledam ,ale neco podobnyho tam je kolem 52 000,nevite nekdo kdo ho videl na kramu ???

          0 0
        • hodny soused  

          tady je odkaz,je tam i cena,ale váhu nevidim :-( www.cyklotony.cz/…uct_info.php?…

          0 0
          • smith22  

            Sem myslel že ho kupoval v Reichu tak sem se ptal kolik stalo,jestli nebylo levnejší.Ale on myslel asi že se dělá KTM v Reichu.

            0 0
      • smith22  

        pěkný.na kola od KTM sem se taky v prodejnách díval.vypadají zajimavě.Kdo to dělá Němci?Zdá se mě že mě prodavač říkal že to dělají Němci a že vlastně dělali motorky a fušujou i do tohoto ale nejsem si jisty jestli to bylo KTM.Bylo to levnější z Rakouska?Ko­lik stalo?

        0 0
        • Vilém  

          Nemci nikdy motorky KTM a myslim ze ani kola KTM nedelali. Je to rakouska firma.

          0 0
        • gulic  

          nevim kolik stalo otec nerikal,ale vzhledem k tomu,ze je cely krome klik v deore XT a s carbonovym ramem tipuju neco k 50k

          0 0
    • Lusetta  

      To je smutné,ale kolo ve sklepě.....To jsi odvážný teda dost.Ti lidi si tě pak vytipujou a je to.Krádež kola mám taky za sebou-ale ne zesklepa tak s tebou tak trochu soucítím.Potěším tě možná-aspoň si ted koupíš lepší.

      0 0
      • gulic  

        koukni se trochu nahoru,uz mam novy dal sem tam fotku.Toco sem mel predtim sem mel pulroku,takze bylo taky super :-(

        0 0
    • jan_hrusa  

      Tak to je smůla. Podle mě se i na sklep vztahuje pojištění domácnosti…prověř si to. A s tím co bych udělal takovýmu zmetkovi? Napadá mě věta která se říkala když jsem dříve jezdil na silničce a to: PUMPIČKOU PŘES KOULE!!!

      0 0
      • gulic  

        ptali jsme se ,daj nam max 50% min 6000,tak aspon neco ,treba na computer :-)

        0 0
        • jan_hrusa  

          No tak alespoň tak…sežen papíry od kola za 60 tisíc a bude to víc než na computer:-))

          Stejně je to hnus. Museli to vědět…někdo šel na jistotu…:-(

          0 0
          • gulic  

            nejsou blby dal sem jim fotky a cisla a rekl sem jim nazev kola,takze dohledat kdekoli na webu ze stalo 40.000 neni problem,vis jak :-)

            0 0
          • gulic  

            ale jinak souhlas,nekdo sel na jistotu,musel to udelat nekdo koho potkavam denne na schodisti,vybrali jen nas sklep,zadnej jinej…

            0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.