• JIRA

    „Triatlon Kleštěnice 2008“ se uskuteční v sobotu 7. června 2008.

    Pro kategorii muži i ženy jsou stejné délky tratí. Přibližně se jedná o:

    • plavání v Záskalské přehradě – 600 m
    • kolo (100% asfalt) přes kopce a skrz lesy – 66 km
    • běh okolo záskalské přehrady – 4 km

    Připravte na velice obtížnou jízdu (hlavně večer!), vezměte si občerstvení. Dostatek tekutin nutný, ale také zajištěn. Ceny pro první 3 v kategorii. Tombola. Jede se za každého počasí. Cyklistická trasa je sice celá po silnici ale opravdu náročná. Každý jede na vlastní nebezpečí, nikdo nebere za nikoho žádnou zodpovědnost. Plná přilba je pro cyklistickou trať povinná. Pokud chce někdo použít ploutve pro plavání – je to možné, ale musí s nimi potom také jet na kole a také v nich běžet. :)

    Sraz ve staročeské hospodě „Až ráno“ na Kleštěnici u Komárova (u Hořovic) od 9:00.

    Ke startu budou připuštěni jen dospělí, odolní jedinci. Mezi plaváním a kolem je zastaven závodní čas – je tedy možno se převléct. Na kolo se startuje s odstupy z plavání. Mezi kolem a během se čas již nezastavuje. Po ukončení závodu „kulturní pásmo“.

    Případné návrhy na zlepšení uvítáme.

    Pěkný den… :)

    0 0
    • robin-VŠ  

      nějaký profil tratí nebyl by? stačili by dva – kolo a běh :)

      0 0
      • ¨MZ  

        kolo

        0 0
      • ¨MZ  

        běh

        profil plavání nemam, ale jestli se dobře pamatuju, tak to byla celkem placka :-)

        0 0
        • JIRA  

          Loni byl pod bójkou potápěč, ale letos se do vody zatím nikomu nechce.

          0 0
      • JIRA  

        Osobně jsem kolo nikdy nejel celý v kuse (…a běh značím z auta), ale třeba Běřín chodí hodně lidí pěšky .........a někteří naboso. :) Je to pro kohokoliv, kdo si třeba jen chce vyzkoušet TT a přitom je hlavně cyklista. Proto se v případě studené vody plavání zkracuje, proto je mezi plaváním a kolem zastaven čas na převlečení. Jezdí tam ale i ti co jezdí republiku, když nemají závod a dostanou chuť na šunku (bývala to první cena v každé kategorii). :)

        Vzhledem k poměru délek tratí – rozhoduje hlavně kolo. Rozdíly mezi prvním a posledním při plavání bývají do 5 min.  

        0 0
    • robin-VŠ  

      a prezentace do kolika? a start v 11

      0 0
    • robin-VŠ  

      fajn :)

      prezentace je do kolika? a start v 11?

      0 0
      • JIRA  

        Start plavání cca. 11 h. Na přesun je třeba (kole max. 5 minut). Věci po plavání je možno nechat u někoho v autě – budou dopraveny na start-cíl běhu.

        Zatím zabloudilo jen pár lidí. Jeden závoďák co ležel na „hrazdě“ a ingnoroval pokyny – po dojezdu nám nadával do bůhvíčeho. Pak v tombole vyhrál autorádio za 4000 a najednou to byl super až nejlepší závod. :) Dalším kdo bloudil byl cizinec (Nový Zéland?), který si spletl značení tratí a tak běžel po trase pro kolo. Jeho přátelé ho odchytli asi na 20. kilometru. :)

        0 0
        • robin-VŠ  

          ani zmínka o startovném, ale zdarma to zřejmě nebude, že? ;-)

          0 0
          • JIRA  

            Startovné se neplatí. Vybírá se účastnický poplatek ve výši 300 CZK. :) V ceně je tričko, pivo, klobása.

            0 0
    • JIRA  

      Triko

      0 0
    • robin-VŠ  

      prosím prosím o výsledky na mail: robin@vinohradskeslapky.com

      díky moc

      a taky dík za závod, bylo to fakt peklo :D

      robin

      0 0
    • Lu.1  

      Co letos, koná se? Pokud jo, tak kdy? :-)

      0 0
      • JIRA  

        20.6. 2009 ..........normálně odpovídám rychleji. :)

        0 0
    • JIRA  

      Letos je triatlon 20.června. Plave se v Dráteňáku, jelikož Záskalská přehrada se „opravuje“ – všechno ostatní je stejný jako loni.

      Tak se těšíme na vaši účast! :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        stejný termín jako Otrokovice!

        0 0
        • JIRA  

          Skandál! No tak to doufám, že to v Otrokovicích ihned přeloží na prosinec! :)

           

          Lidi co se účastní akcí na Kleštěnici (…Plešivecké držky) to většinou mají jako vrchol sezóny, takže asi konflikt termínů nehrozí. Si to tam užij a ne že při plavání zabloudíš! :)

          0 0
      • pilka  

        Mohli by jste sem vložit nějaké přesnější informace, jako například v kolik je start, startovné a podobně, nebo případně webové stránky závodu. Děkuji moc

        0 0
        • JIRA  

          Sraz ve staročeské hospodě „Až ráno“ na Kleštěnici u Komárova (u Hořovic) od 9:00.

          Start plavání bude upřesněn, ale cca v 11. Účastnický poplatek je 300 s tričkem. V ceně bývá pivo a párek.

          Web bohužel už není a naše bývalá doména je zavirovaná a neudržovaná, takže ji radši ani nejmenuju.

          Klidně se ptej dál.Ročník je to tuším 18.

          To, že to je „hobby“ akce je určeno i tím, že po plavání se zastavuje čas, účastníci se převléknou na kolo a startují s rozestupy z plavání. Mezi kolem a během už se čas nezastavuje.

          0 0
          • pilka  

            Takže prezentace bude tak od těch 9 do cca půl jedenácté, platí?? aby se teda v 11 začalo s plaváním ,ještě mám pár otázek. Kolik asi tak bude na startu lidí ? (podle loňska třeba) Je povolený používat časovkářský nástavce? Plavecká část se uskuteční za jakýhokoliv počasí a teploty vody ?

            0 0
            • JIRA  

              Čas prezence cca. odpovídá.

              Na startu bývá 40 – 80 lidí – podle počasí. Nástavce nejsou zakázaný. Neopren taky ne. Pokud chceš použít ploutve, tak klidně, ale pak v nich také musíš jet na kole i běžet. :)

              Délka plaveckého úseku se přizpůsobuje podle teploty vody a vzduchu. Neplave se pouze pokud  voda zamrzne. :) Zatím se to nestalo. Já pamatuju jen pár lidí co plavali v kulichách, ale to bylo spíš ze srandy.

              0 0
            • fousek  

              Me se libi ze se pokazdy na plesiveckou drzku, nebo triatlon informuje nakej ultra chrt:-)

              0 0
      • K2  

        Ahoj, pošli prosím na mapě lokalizaci na registraci (AŸ ráno) – už jsem tam dlouho nebyl a chtěl bych jet.

        Nemáte special kategorii pro fully s 2,4 pláštěma. Počítá se večer s kulturním pásmem nebo bude pouze posezení v hospodě?

        Radek

        0 0
    • JakeF  

      Je trať sjízdná na silničním kole? Já uvažuju, že bych jel, ale favorita brát nebudu, takže bych jel jedině na bajku a to si zase řikám, jestli to vůbec má cenu. Jediná výhoda, že se pak budu moct vymlouvat, že na tom horskym to rychlejš nešlo :-D.

      0 0
      • JIRA  

        Pokud chceš vyhrát, tak to silničku chce. Pokud se chceš zúčastnit, tak klidně horský. Trať kola je ale celá po silnicích horší kategorie, běží se z kopce a pak zpátky okolo přehrady. Plave se po rovině. ;)

        Už jsem zvažoval udělat kategorii těch, co jedou na MTB, ale to už pak stačí, aby si někdo dal 1" pláště a je to zase nová kategorie. Asi to tedy necháme na muži x ženy. :)

        0 0
        • JakeF  

          Pouvažuju o tom. Je někde k dispozici mapa trasy na kolo? Abych věděl, co od toho čekat, nenapálil to moc na začátku a nezabloudil :-).

          0 0
          • ¨MZ  

            http://www.bikemap.net/route/188562  tady jsem se ji pokusil vytvořit. V Jincích se jede na Běřín, Hostomice, Bykoš, aby jsi to náhodou nejel obráceně :-)

             

            Letos bohužel nejedu, jedeme ten víkend Rampušáka v Orlických horách :-( Tak snad za rok to vyjde.

            0 0
            • pilka  

              tak to je moc hezká trasa, ty stoupáku budou řádný ,sakra už se těšim, musim tam ještě vyrazit a projet jí…

              0 0
              • JIRA  

                Mám pocit, že docela dost lidí co jezdí s hrazdou zabloudilo. Zalehnou a přestanou se dívat na cestu. Tak opatrně!

                0 0
    • JakeF  

      Ahoj, tak jak se pojede letos? Tak nějak tu z nudy přípravy na maturitu plánuju další závody, tak jsem narazil na nevědomí o termínu. Slyšel jsem zvěsti o 26.6., ale to se zase kryje s Pičínem. 19.6. by byla lepší zpráva. A pojede se vůbec? Protože takhle když se široko daleko nic neví, tak z široka ani daleka nikdo nepřijede…

      0 0
      • fousek  

        Nevim jak velky jsou Horovice, ale asi hodne, protze uz od kolikatyho horovicaka jsem slysel termin 26.6.2010, jo a kdyby si na Plesivecky drzce tolik nechrtil tak bys to vedel uz od Plesivecky drzky:-)

        Myslim ze i minulej rok nebo predminulej se to krilo s nakym silnicnim zavodem v Picine

        0 0
        • JakeF  

          Tak to je smůla, v Pičíně se právě jedou MTB, silničky bych neřešil… Ještě si to rozmyslim, láká mě to dost, ale zase někde shánět silničku, máčet se v ledový vodě a pak ještě chytat křeče jako loni, to si snad radši pojedu do Pičína zajet nějakej pěknej výsledek…

          0 0
        • Lu.1  

          Takže sobota 26.6. jo? A propozice stejné jako v předchozích letech?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.