• Smazaný účet

    začínám prolejzat termínovky a minimálně okolo Prahy to vypadá zajímavě…

    zatím mám:

    1.6. Czechman (1,9/90/21,1), silnice

    30.6. Pražský terénní (0,8/30/10)

    6.7. BIGMAN střední (1,9/100/21,1), silnice – že bych do tý Vltavy přece jenom vlezl?

    21.7. Pražský silniční (0,8/54/8)

    další termíny se mi nepodařilo najít, tak kdyžtak sem s nima :-)

    0 0
    • poge  

      29.6. Dobříšský tvrďák terénní (0.8;30;8)

      0 0
    • Marskatin  

      Není v okolí Prahy a nevím jestli tě tato „délka“ zajímá…

      22.6. 2013 Moraviaman – Otrokovice – (3,8–180–42,2)

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak zajímá, ale už celýho asi nedám, na to už nemám objemy :-(

        0 0
        • Marskatin  

          já to vidím na účast v štafetě :)

          0 0
      • smiley  

        to je můj sen :-) Tak snad se mi ho zadaří absolvovat, než mi bude 30. Ale znamená to o dost zvýšit tréninkové dávky :-(

        0 0
        • John Tequila Lemon  

          Tak mě osobně ty čísla děsí a mentálně se na to do čtyřiceti asi nevzmůžu :-).

          0 0
          • jeffino  

            chceš říct, že na to nemáš mentálně:-), tak pak už ti pomůže jenom kozí mlíko se sifonem.-)

            0 0
            • John Tequila Lemon  

              No škoda že tudle radu nemám přímo od autora, to by měla jinej drajf :-) ale i tak díky :-) do čtyřiceti ani ho*no že bych nad tím uvažoval

              0 0
              • jeffino  

                tak 17h limit, pokud pravidelně něco děláš, skoro celej život:-)…pro někoho může být problém to plavání, každýmu úplně nesedne, jinak asi celkem havaj:-)

                0 0
    • Darkson  

      co je pražský terénní, Hostivař?

      0 0
    • Volovec  

      Kalendar krajskeho poharu na Vysocine:

      http://ttvysocina.wz.cz/…kalendar.htm

      pro Prazaky tam je nejbliz Melechov – jak silnice, tak X-TERRA.

      Ja se musim dnes prihlasit na Czechmana, u Otrokovic stale vaham (bojim se ze nebude cas na najizdeni kola :-( )

      0 0
    • karliner  

      Kokotlon.

      Obvykle bývá druhou sobotu v červenci, plave se 1,5 km v Harasovském rybníku, kolo 40 km (MTB), běh 10 km, cíl Mšeno.

      Je to spíš komornější akce, ale pár lidí z B-F tam už závodilo a slavilo bedny ;-). Kolo ani běh nebývají úplně zadarmo…

      0 0
      • Darkson  

        jo to je pěkná komorní akcička. poslední 2 roky se jezdí bike, už ne silnice

        0 0
    • smiley  

      11.8. Doksyman (1,9–90–21), den předtím 10.8. na stejném místě je krátký (0,7–30–7) a ještě kratší (0,3–10–3)

      http://www.ironman.cz/…cz/propozice

      0 0
    • smiley  

      něco málo ještě zde: http://www.czechtriseries.cz/race/List…

      0 0
      • Smazaný účet  

        sakra, jsem tam koukal a tahle tabulka mi nějak unikla, dík za odkaz!

        0 0
    • vlasto  

      A co tenhle? www.3L-Crosstriathlon.com ,plave se pres Lipno 750m, pak je celkem pekna MTB streka(traily, sotolina, asfalt) 38km pres nemecko s cca 800m prevysenim a na zaver 8km krosbehu do rakouskeho Köllerschlagu. Zpet na Lipno te zavezou autobusy poradatelu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        závody, který mají dvě depa, potažmo start jinde, než cíl, nepatří mezi moje oblíbený…

        ta organizace je tam obvykle hrozně chaotická, jak ze strany pořadatele, tak moje, strašný časový prostoje a navíc jsi ve stresu, že musíš stíhat autobus, mrtvej po závodě…

        0 0
        • McBlacky  

          ale zase to vypadá celkem schopně. Něco podobného bych někdy rád zkusil. Plavání přežiju, stejně to neumím ani nemám neopren a pak si alespoň užít hezký bajkování a pěkný kros.

          0 0
        • vlasto  

          Tak je to slozitejsi, ale tihle to maj zmaknuty. Rano jsem odstavil auto v cili, paradni bus me zavezl na lipno, tam jsem nechal na druhem brehu bajk a kompou se preplavil na start. Ale urcite zavody s jednim depem jsou pohodlnejsi. Tady je asi spickou www.wolfgangseechallenge.at . Tam je vsechno, silnice, dlouhej cross, kratkej cross, vse u jednoho jezera.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Kona Ironman Live will be broadcasting v sobotu 12.10. from 6am HST. The men's pro race starts at 6.30am and women's at 6.35am.

      tady

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce