Tlumič na EN/FR, rozteč 190mm,

48 nepřečtených
  • francesco3

    Poohlížím se po novém tlumiči na svého Nicolaie (viz profil).

    Starej tlumič DNM asi už nemá cenu opravovat, nevím. Vytekl z něj už asi všechen olej a vůbec netlumí.

    Výrobce mi doporučil se držet pružinového tlumiče. A protože rozteč je 190mm, je možností poměrně málo.

    Tak se ptám, jestli někoho nenapadne nějaká varianta – já vím v podstatě jen o Marzocchi Roco:

    http://bartonicek.cz/…9069301.html

    Díky za návrhy.

    0 0
    • Smazaný účet  

      na roztec 190 je toho hodne…nestli vzduch nebo pruzinu musis zvazit sam. Kdybys chtel, mam doma k podeji plonkovni fox vanila RC Kdyztak se mi ozvi na maila.

      0 0
      • francesco3  

        Preferuju právě pružinovou variantu, kterých moc neni.

        mimochodem – našel jsem to Roco na ebayi za €100, což se mi zdá divný…

        Ad tvoje vanila – jaká je historie, cena..?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Protoze tu neni bazar, prosil jsem te, at mi napises maila..tu nechcu resit cenu…

          historie pohnuta, byl na bajku, koupil jsme jiny tlumak a tenhle hodil do krabice…nez jsem ho hodil do krabice, tak fungoval bez problemu.

          0 0
    • Tomáš  

      Příští týden bych mohl možná nabídnout Fox float rp23 ( CT méně než L a RT L ). Před 14ti dny po kompletním servisu v bikelive, v super stavu ;-). Je to sice vzduch, ale co už :D

      0 0
      • Smazaný účet  

        kusuj..jinak se toho svyho nikdy nezbavim:D

        0 0
        • Tomáš  

          Kdo by chtěl vozit zbytečně takové závaží? Má to vůbec HSE? :DDD

          0 0
      • logoman  

        float na FR, 8-O husty …

        0 0
        • Tomáš  

          Je tam i EN a co já můžu vědět co jezdí a jak, jestli nemá jeho rám velký přepákovací poměr, tak to ten tlumič vklidu bude stíhat ;)

          0 0
        • deekay  

          Mrkni mu do profilu na toho nicolaie a rek bych ze to doporuceni zase tak mimo neni.

          0 0
    • baboon  

      Já jsem měl X-Fussion H3 a vyhovoval mi. Pružinový asi tak krátký nemají.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ten jsem mel taky…moc dobry tlumak, chodil krasne lehce a jenom tak se nezadychal…

        0 0
      • baboon  

        Ještě doplním, že by možná šel sehnat i za daleko lepší peníz (já jsem ho před 4 roky sehnal za 5000) a šlapal celou dobu skvěle. Mám ho ještě na starém rámu, ale ten možná nakonec ještě využiju. :)

        0 0
      • Baba-Ji  

        jeden typek tady u nas to vozi na FR kole a lahoda …az prekvapive

        0 0
    • francesco3  

      Zeptám se jinak – máte někdo zkušenost s tím Marzocchi ROCO RC

      0 0
      • goofy  

        Fungovat to nejak obstojne bude. akorat vim, ze to byly solidni tezitka.

        0 0
      • francesco3  

        Co jsem tak projel stránky Marzocchi, tak tenhle tlumák se ke všemu dělal naposled v roce 2011. Nebude teda už dneska krapet zpuchřelej?

        0 0
    • goofy  

      Na oficialnim webu pisou Foxaci, ze v tomhle rozmeru by se mel delat Van RC. nebo treba CCDB Coil.

      0 0
    • baboon  

      Ještě můžeš zkusit Manitou Revox a nebo Metel (to spíš ten Revox :).

      0 0
      • francesco3  

        Je to někde k sehnání? – myslím oficiálně

        0 0
        • goofy  

          progresscycle a mozna par kousku bude po ruznych eshopech. Nez Metel bych se radeji sejde do X-koveho Swingeru (cim vyzsi typ tim lepsi)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.