• rasto

    nevite o dobrem tetovacim studiu v Praze (ci na Kladne)? chci si nechat vytetovat dalsi kerku.

    0 0
    • starla  

      v praze ti kazdej doporuci hell, ale mam takovej dojem, ze se tam pomerne dlouho ceka. na kladne tetuje snad jenom Sasa. a jestli nechces neco extraordinerniho, tak by to myslim mohlo stacit :)

      0 0
    • Haho  

      Zkus UZI Tattoo www.uzi.cz/ Co vím, tak všichni klienti maximálně spokojeni.....

      0 0
    • mula  

      já můžu doporučit toto www.bloodybluetattoo.cz/ byl jsem u Richarda a spokojenej

      0 0
    • Pebe  

      nejlepší vizitkou by byla fotka výsledku ;-)

      0 0
      • Blabas  

        mrkni do jejich galerie. Jsou fakt dobrý. A to i v barvě. Myslim, že UZI v současnosti za nimi trochu kulhá.

        0 0
    • Blade  

      A co takhle otisk převodníku na lejtko? :)

      0 0
      • Manas  

        Nebo rozzhavenyho kotouce, ale to se pak jmenuje „branding“ …

        0 0
      • Blabas  

        ve fotogalerii je jeden takovej úraz. Krásně esteticky pořezaný od převodníku. Ten to měl zadarmo:-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Proc jenom otisk, proc jenom jeden a proc jenom na lejtko? www.blackbirdsf.org/chainwheels/

        0 0
        • Blade  

          Jasně, nač troškařit :)

          0 0
        • rasto  

          tak toto je good :-) Ď!!

          0 0
        • Ubina  

          Tak něco takovýho chci taky :-)

          0 0
        • luban666  

          nove

          0 0
          • jIrI___  

            Nebolelo? U kotníku, blízko kosti…

            0 0
            • marekmaue  

              taky si chci nechat udělat tetování…

              něco bikovího, tohle mi připadá jako dobrej nápad..

               
              0 0
              • jIrI___  

                Ty ještě pár roků vydrž – porosteš, budeš měnit proporce, bude se ti zvětšovat svalovina,… Z tetování by si pak měl jednu velkou rozmazanou šmouhu. Nehledě na to, že do té doby ještě x-krát změníš názor (psychicky vyspěješ :-)) a pak bys byl už z hotového tetování nešťastný.

                0 0
                • karliner  

                  ty mluvíš jak jeho fotr…

                  0 0
                  • jIrI___  

                    To víš – přichází na mě stáří :-)) a vím jak vypadá tetování mojí holky, která si ho nechavála dělat kolem 15 let (a to prý jsou holky fyzicky i psychicky vyspělejší dřív než kluci).

                    0 0
                • merlot  

                  Na zkoušku je dobré tohle:

                  http://lampijon.cz/jagua-tatoo.php

                  Vypadá to jako tetování (ne jako hena), vydrželo mi to průměrně 14 dní až 3 týdny a dá se tam domluvit i obrázek podle přineseného vzoru – třeba na kotník si sám dost blbě přesně kreslíš.

                  Dělá to moje žena, tak sorry za reklamu :-)

                    
                  0 0
              • dieegoo  

                Hlavne se nejdriv nauc pravopis, at si tam nenechas vytetovat nejakou pravopisnou chybu, by ses pak stydel po zbytek zivota… neco bikovIho :]

                0 0
                • hribik A1  

                  myslis ze on si tam ide vytetovat konkretne napis „neco bikoviho“? :-D

                  0 0
                  • dieegoo  

                    On by i nejaky bikovy motiv s napisem „byke4revr“ nebyl spatny :]

                    0 0
                    • hribik A1  

                      byke? on sem este chodi stihac? :-D

                      0 0
                      • Fak  

                        mozna jo, akorat ma ted novy nick, takova selmarksa zdrobnelina to je… kurna nejak si nemuzu vzpomenout ..

                        0 0
                        • Fak  

                          kurna mam posledni dobou tech preklepu nejak moc… šelmařská zdrobnělina jsem mel na mysli

                          0 0
                        • hribik A1  

                          uz som zistil. v den ked som to pisal sem este nechodil, aspon som si ho nevsimol. asi den potom zacal

                          0 0
                  • Krys  
                    • Dobrý deň, chcel by som vytetovať tank na celý chrbát.
                    • Jasne,  sadnite si.

                    Vzzzng, vzzzzng …

                    • Hotovo
                    • Celý tank a tak rýchlo?
                    • Pohoda, veď to boli len štyri písmená.
                    0 0
                    • hribik A1  

                      :-D ja si pri citani b-f fakt budem muset davat prilbu aby to nedopadlo zle pokial by som sa od smiechu prevratil a vrazil hlavou do tej almary za sebou

                      0 0
      • mitch  

        Sem viděl ve velu tohleto…

        0 0
    • smith22  

      Sem myslel, že se tetujou jen motorkáři(tvrdí hoši) :-)

      0 0
      • vladaza  

        kdepak, i běžný cyklista je pak mnohem rychlejší / ale musí udržovat nabušený lejtka, jináč je kouzlo kérky v tahu/

        0 0
      • Trance  

        To ti bikeri neprijdou jako dost tvrdi hosi?:-)

        0 0
      • Lowrider  

        Motorkáři a tvrdí hoši? Leda tak v americkejch filmech :-). Ve skutečnosti je kopneš do pr… a začnou lítat palačinky :-). Doufám, že tu žádnej motorkář není :-P.

        :-)

        0 0
        • Manas  

          No nevim, myslim ze by ses na motokarskym srazu divil (7 let aktivne motorky) :-)

          0 0
          • smith22  

            Taky si myslim,mě stačí když to vidim káždý léto když dojedou k nám na letiště

            0 0
        • Radek Broz  

          Chtěl bych tě vidět :D

          0 0
        • wartburg  

          Vypadas fakt jako velkej drsnak.

          0 0
          • Lowrider  

            Drsnějšího nikdy nepoznáš :-). A tu fotku smím šířit jen já :o))). Ale Tobě to ještě prominu :-).

            0 0
    • Peslezedirou  

      Dopuručuju UZI nechal jsem si tam nedávno vytetovat na předloktí námořnickou kotvu, dobrá práce ti řeknu…

      0 0
      • Manas  

        A nechal sis pod to napsat „Mama“? Jestli ne, tak to jsi klesnul :-)

        0 0
    • rorys  

      … tak to jsou mé kérky, jen pro ilustraci

      0 0
      • robbik  

        bohuzel dost divne zahojene

        0 0
      • jIrI___  

        To na noze vypadá hodně zvláštně. Co mají představovat ty různě poházené červené čtverečky?

        0 0
        • rorys  

          … kombinace klasiky a újezd na stojařinu (je to na dlouhou debatu) ve zkratce

          0 0
      • dieegoo  

        Pusobi to trosku jak napul oloupane tetovani ze zvejkacky..

        0 0
    • rasto  

      dekuji vsem za doporuceni.

      nakonec jsem dal www.bloodybluetattoo.cz/ a vyslo toto. sorry za quality fotek ;-)

      jedna se o retez, v 2barevnem provedeni (cerna/ bila)

      0 0
      • mitch  

        Hezký :)…

        0 0
      • jIrI___  

        To nevypadá vůbec špatně.

        0 0
      • Radek Broz  

        Pěkný

        0 0
      • Raider  

        Bolelo to nebo je to v pohode??

        0 0
        • rasto  

          kazde vytetovani ma priznaky spaleniny. i s pruvodni bolesti. da se to ale vydrzet, pro nas bikery neni problem zadna bolest, ze? :-)

          kerka se po aplikaci musi osetrovat.

          0 0
          • poiko  

            sry za srabárnu, ale nabízí se tetování i pod nějakou lokální narkozou?

            0 0
            • rasto  

              pochybuju. ale je to zbytecne: bolest rychle odezni. a je otazka, kde se nechas tetovat, nejbolestivejsi je vnitrni strana ruky – mezi ramenem a loktem + kotnik. ale i tak o nic nejde: pri samotnem tetovani citis jemne vpychy a pak (tak po 4 hodinach od aplikace) mas pocit spaleniny. da se vydrzet, opravdu. bolestivejsi je vpych do ucha (alespon dle kriku ditete ve studiu :-)

              bolest pri rozhodovani o kerce opravdu neber v uvahu.

              dulezita je ale nasledna pece o kerku, nepodcenuj. pouceni obdrzis v kazdem tatoo studiu.

              0 0
              • blue  

                k bolestivějším místům bych ještě přidal holeň… během práce to byla pohoda, ale fáze hojení dost peklo tak dva dny… s jedním kurýrem s pomalovanou celou nohou jsem se bavil, jestli měl taky problémy a říkal, že si musel vzít tejden dovolenou, protože nemohl pořádne na nohu stoupnout

                0 0
      • Fak  

        nakolik vyjde takovyto tetovani? vubec nemam predstavu totiz…

        0 0
      • treatt  

        Je krasny!

        A na fotce to vypada, ze ty clanky jsou hodne velky, jako by ten retez byl oproti realu hodne zvetseny – je to tak nebo to jen klame?

        0 0
        • Fak  

          myslim ze je hodne zvetseny, nebo ze by mel ruku sirokou jen 2,5 clanku retezu? :)

          0 0
          • rasto  

            ano, je trochu vetsi. mensi by se pravdepodob­ne ztracelo v detailu. stalo 2,5k kc. doba tetovani 4 hod. kvalitni, precizni prace.

            necham se vyfotit, preci jen, samofoceni mi moc nejde :-)

            0 0
    • rossi001  

      dobre kerky tu mate:-) mam dotaz myslite ze by bylo ujete si tam dal oblibenou znacku biku? treba me osobne s elibi jednoduche a vystizne logo Santa Cruz co myslite?

      0 0
      • Krys  

        Do toho by som nešiel. To je ako dať si vytetovať na telo meno aktuálnej partnerky. :)

        0 0
        • rossi001  

          mozna jo no jsme se jen ptal jsme uvazibal o nejakem templarskem nebo keltskem krizi..

          0 0
          • jano  

            to logo si daj len vtedy ak ti oni daju zadarmo bajk za to ze im budes dozivotne robit reklamu :)

            0 0
            • rossi001  

              zadara takoveho nika a male SC logo na rameno asi 3 cm tak do toho bych sel :-))

              0 0
      • jIrI___  

        Ti platí za reklamu nebo co? :-O Značku firmy bych si na sebe nikdy nedal.

        0 0
      • Fak  

        nasne, na zada Santa Cruz a na hrud REBA PYČO!! a je to :-D

        0 0
      • Radek Broz  

        Jo, ujetý to je dost.

        0 0
    • Lucia..1  

      bloody blue tattoo…před necelym rokem jsem si v tomhle salonu nechala něco vytetovat a můžu jen doporučit:-)

      0 0
    • jIrI___  

      Reinkarnace tématu :). Nevíte někdo, jak dlouho vydrží klasické černé tetování (tenké linky, žádné velké vyplněné plochy) na dlani? Konkr. v místě na obrázku.

      0 0
      • Ricci  

        Zeby vecne,ked je to tetovanie? :-)

        0 0
        • jIrI___  

          No kůže na dlaních se přeci jen odírá „trochu“ rychleji než třeba kůže na lýtku…

          0 0
          • Pedro404  

            Já měl za to že tetování jde tak hluboko pod pokožku že ho nemáš šanci „normálním používáním“ odřít.

            0 0
            • Ricci  

              Presne to si myslim aj ja…

              0 0
              • jIrI___  

                Já jsem tohle konzultoval s kamarádkou, která studuje něco na medicíně a ta tvrdila, že tetování na tomhle místě by moc šancí nedávala, protože ta kůže na dlaních se odírá víc, než by se zdálo. Holt když člověk manuálně pracuje. Ale chtělo by to nějaké zkušenosti „z provozu“, ne jen teorii :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Odira se pokozka(svrchni cast kuze), ktera se taky patricne regeneruje. Pokud bude barvivo pod ni, tj ve vazivu, nebo tukove vrstve, tak se odirat nebude. Pokud teda nebudes brousit ruku o asfalt. Tot muj nazor, medik nejsem:)

                  0 0
      • lusk  

        Co si tam nechas vytetovat? „Leva“ ? ;-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.