Tereza Huříková - ČT1 6.12.06 17:00

330 nepřečtených
  • kolombo

    Ve středu 6.12.2006 v 17:00 v pořadu Nehasit! Hořím! bude o Tereze Huříkové.

    0 0
    • DX3,5  

      Super, Terezy huříkové není nikdy dost…:-)

      0 0
    • oxyaction  

      Dík rád se na to mrknu,měl bych bejt zrovna doma.

      0 0
    • SoLaX  

      Jedna z veci co uz je v programu zatrzena tlustym fixem :-) Bohuzel mam v tu dobu trenink, takze du hledat opakovani..

      0 0
      • SoLaX  

        Uz sem nasel: Nedele 10.12. – 11:55 (Ct2) Utery 12.12. – 03:30 (Ct1)

        0 0
        • lizar  

          tak vydíš že o ni v tv nepříjdeš

          0 0
        • Biker jak Pes  

          Hmm, tolik jsem se na to těšil, ale pak jsem zjistil: středa trénink, neděle trénink a v úterý ve 3:30, to se mi jaxi nechce… :((

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Prosím, byl by tady někdo natolik ochoten to nahrát a pak to upnout na net. Byl bych velmi vděčen. Děkuji… ;))

      0 0
      • McRae  

        ciste teoreticky by to pak melo byt v tom webovym archivu ct, ne?;)

        0 0
        • SoLaX  

          To me napadlo hned jak to sem BjP napsal, ale koukam na stranky a tenhle porad bohuzel online vysilani nema..

          0 0
    • DX3,5  

      Kupodivu je tohle takovej mužskej thread co??? :-)

      0 0
      • wlk  

        včera jsem na ni asi 5 minut zíral na webu Superioru :-)) Je to prostě šikovná děvčica a právě ta kombinace s bajkem ji dělá ještě víc sexy! :-)

        0 0
        • coolboy  

          Máš pravdu…moc pěkná holka…Hlavně aby si to tady nečetla. Potom by byla akorát namyšlená :-)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Nebo by se spíš možná lekla, co je to tady za šílenou sektu… :D:D

            0 0
            • vlk  

              Nebo by se lekla, že je to tu samej uchylák.

              0 0
              • vlk  

                :o)

                0 0
                • cabbage  

                  např. tenhle se směje vlastnímu ftipu:-P

                  0 0
                  • vlk  

                    Tak já si vzpoměl, že jsem zapoměl smajlík, tak abyste neřekli, že Vám vážně nadávám :oD Já to říkám jen nevážně a popravdě chudák holka, když si představí jak nad jejími fotkami slintá kdejaký uchyl ať už je biker nebo není.

                    0 0
              • cabbage  

                …a měla by pravdu;)

                0 0
              • Maadaf  

                Myslim, ze kdyby videla tuhle partu honibrku, tak prestane vychazet bez doprovodu na ulici :-)

                0 0
              • Jirik123  

                parta uchylaku z b-f stiha terezku:-)

                0 0
              • Krys  

                Nie je uchylne, ked sa ti lubi pekna mlada zena. Ked sa ti zacnu pacit skarede a stare, potom je treba vyhladat odbornu pomoc. :))

                0 0
                • vlk  

                  :o) ale jo, to bylo jen na některé a jejich narážky.Není nic špatného když se líbí.

                  0 0
    • Tesak  

      Terezka?.....Ták to si beru dovo:-)

      0 0
    • Maadaf  

      No vyborne, uz se tesim. Neda se nekde sehnat video, co o Tereze bezelo na Sportlifu ve stanku Superioru?

      0 0
    • perry  

      Pokud nezapomenu tak to ripnu

      0 0
    • ddd - andy  

      Panove, zas to tak neprehanejte… ;-)

      0 0
    • johny.h  

      Včera na vyhlašování KPŽ v Sazka Aréně ji to moc slušelo. Když jsem ji viděl na kole, vypadalo to, že má silnější boky, ale včera v civilu, moc hezký a hubený, lehce namalovaný… Ale já bych ji mohl dělat skoro tátu, no i tak ji to sekne a ještě líp jede!

      0 0
    • Bajker16  

      Už ;)

      0 0
    • raceman  

      doufám že to někdo nahrál a hodí na net

      0 0
    • dancing dog  

      Bylo to zajímavý…je to teda síla ta dřina. Je obdivuhodná. A ještě k tomu celkem hezká… držím jí do budoucna upřímně palce.

      0 0
      • madcat  

        ne celkem, ale hodně :) jak si natahovala ten hrudní pás, tak mé oko estéta zaplesalo :)))))

        0 0
    • Elwing  

      něco mi tam chybělo, něco, něco… spíš ale ze strany režiséra… neotřelý pohled, či nějaká zajímavější hudba

      0 0
      • excite  

        Je pravda, že to působilo jenom jako výběr záběrů z archivu a najednou konec.

        0 0
        • raceman  

          pravda, taky mám ten pocit, ale jak sem jí to bikování na tom sněhu záviděl.

          0 0
      • cabbage  

        hlavně že místo toho nebyl fotbal;-)

        0 0
      • dancing dog  

        No, to bych se skoro hádal, myslim že cranberries jsou velice dobrá muzika a celkem se k tomu hodily..!!

        0 0
        • cabbage  

          no tak jasně, sepultura by mi tam neseděla;)

          0 0
          • zirecek  

            :-))

            0 0
          • kolda  

            proč ne, sepultura je super:))Cavalerův procítěný zpěv by tomu trošku dodal šťávu.

            souhlasím s elwing, taky jsem tam postrádal nějakou inovaci.

            jinak holka je to pěkná, akorát podle projevu bych jí tipoval tak o 2–3 roky míň, než ve skutečnosti…

            0 0
            • Elwing  

              já bych sepulturu taky brala ;)

              0 0
              • Martin  

                no tak to bych se teda poblil a přepnul na jinej anál… metal nebrat!

                0 0
                • cabbage  

                  metal je ok, ale ne v tomhle případě…

                  0 0
                • Manas  

                  Ale jo, ale musis tomu prijit na chut. Ja to poslouchal driv a ted zase muzu. Napriklad InFlames jsou docela gut :-)

                  0 0
                • DX3,5  

                  Metal 4ever…na metal nikdo nesahejte…bez metalu bych umřel…je to život…

                  0 0
            • Elwing  

              já bych sepulturu taky brala ;)

              0 0
              • cabbage  

                ok, ale až to bude o nějaký sjezdařce…;)

                0 0
                • Elwing  

                  bajkrův klip :-D

                  0 0
                • kolda  

                  proč? mě na XC rozhodně nabudí víc Sepultura než Cranberries. ale je to dle vkusu každého soudruha

                  0 0
                  • Elwing  

                    jasně že je to o vkusu, já jsem chvíli u toho poslouchala Metallicu – Bleeding me a to se mi zdálo docela dobrý. Navíc myslím si, že ty Cranberries zrovna Tereza poslouchá, tak si je tam přála.

                    0 0
                    • kolda  

                      co už, byl to přece jen její pořad:) Metallicu sis k tomu pustila, protože jsi neměla sílu ji poslouchat? :))

                      0 0
                  • zirecek  

                    Právě. Nechápu někdy, proč je hudba jaksi imaginárně rozškatulkována. Jakože tvrdší hudba patří pro drsňáky, sjezdařke… . Jde čistě jen o režiséra a tým lidí co tvoří daný pořad. Když mi do brutální sjezdové pasáže zapadne klavírní sólo, proč jej tam nedat. Jde čistě o dokreslení vizuálního podmětu hudbou. Hudba nemá hranice, smělý ten, kdo se snaží nějaké tvořit… .:-)

                    0 0
                    • Elwing  

                      zase máš nějaké určité dané rozškatulkování, kterým to nemůžeš zkazit, když ten film podle toho uděláš. Ale když chceš udělat něco neotřelého a inovativního, tak z těch daných kolejí vybočíš a buď uspěješ nebo ne :)

                      0 0
                      • zirecek  

                        JJ, to co říkáš jsem si uvědomil jak jsem odeslal příspěvek a přečetl tvůj výše. ČT je solidní, neextravagantní televize. Takže u takového typu pořadu jde spíš o to, že se vyhoví Terezce a dokreslí se dokument Cranberries než aby tam byl nějaký mladý zvukař a dělal tam hudební inovace a dával průboj své vášni k řemeslu s tím, že to vyjde nebo nevyjde.

                        0 0
                    • Krys  

                      Ma tam napadlo, ako by vyznela brutalna sjezdova pasaz s muzikou z rozpravky „A je to“. :)))

                      0 0
                    • maxtor  

                      Já jsem si myslel, že pro ty největší drsňáky je rap:-)))

                      0 0
                  • cabbage  

                    sepoltura a nabudit? no nevim, spíš to tak nějak uspí, ale třeba Doors break on through… ne, to je to moc klidný dokument

                    nejvíc mě ale dostaly titulky – sem myslel že začíná „S tebou mě baví svět“ „chobotničky z čertovky“ nebo něco z tý doby ;-)

                    0 0
              • grafik  

                ajo, sep neni spatna … libi se vam posledni cd dante?

                0 0
                • easyrider  

                  Po odchodu maxe už je sepultura o ničem… nejlepčí album se mi jeví beneath the remains… to je 100% náklep :)

                  0 0
                  • kolda  

                    mas pravdu, uz to neni ono.se slzou v oku vzpominam na koncert v r.96, to byl nasup.

                    moje nejoblibenejsi album je asi Chaos A.D., Arise,Roots taky neni spatny. ze starsich spis konkretni hity:)

                    0 0
                    • easyrider  

                      Chaos A.D. – to je pecka!!! A ten klip!!! Hmm mlask! Takovejch kapel jako byla sepultura už moc není… oni vlastně žádný nejsou.. Současný kapely už jenom znovu omílaj daná klišé a nikdo už tuhle hudbu nikam neposouvá… Se slzou v oku také vzpomínám na kapelu Faith No More… pro mě jedna z nejzásadnějších kapel vůbec :(

                      0 0
                      • zirecek  

                        Ano, dneska se vydává za umění to, nad čím se někteří otáčí v hrobě… . Když to vezmeš do extrému, tak rádia a hudební oficiální scéna v ČR. To opravdu nechámu a vážně je mi z toho špatně. Vše má i druhou minci, :-) → když vezmeš okrajové věci, umíš hledat, jsou i lidi okolo, kteří dělají kvalitní muziku a dělají ji jak dříve – prvotní účel byla hudba-umění a ne výdělek jak dnes.

                        0 0
                        • easyrider  

                          A víš, že mě z čechů ani nikdo nenapadá.. hod nějaký nástřel!

                          0 0
                          • zirecek  

                            Poslouchám spíš metal, rock, než sepulturu. Mám na mysli klubovky, malé kapely, menší akce. Nemůžu si teď na dva názvy vzpomenout…ani za nic to nejde na jazyk… :-/.

                            0 0
                            • easyrider  

                              Klubová scéna občas překvapí – Třeba Pražáci GNU – hmm to je radost…ale vesměs jsou všechny klubový kapely tuctoví rádobyoriginální „ňůmetalový“ kopírovači…bohužel…

                              0 0
                        • easyrider  

                          No ted me napadli Kurtyzany z 25 .. to je soldni vec.

                          0 0
                          • kolda  

                            ty vole FNM, to je bomba. když jedem někam na akci, neexistuje, aby nezaznělo Midlife Crisis:)

                            ad Kurtizány – mě se docela líbilo album Medium, právě proto, že nebylo moc tvrdý a někam se posunuli. poslední deska je návrat do minulosti.

                            0 0
                            • easyrider  

                              No tak třeba v jedný (nevim který) skladbě od FNM je takove „rif na bicí“ či přechod..no to je jedno, každopádně posloucham něcood Guano Apes a najednou-navlas stejnej rif! Herdek řikam si… :)

                              0 0
                        • Manas  

                          Tos s tema radii mi mluvis ze srdce. Ja uz ted jen posloucham Beat, RockZone, Wave a Radio1. Jinde to uz nema moc cenu :-/

                          0 0
                      • maxtor  

                        Nedávno byl v televizi pořad, který se zabýval tím, jak některé novodobé kapely kopírují motivy těch starších, kolik je z toho soudních sporů atd. Pak tam ale mluvil nějaký muzikolog a ten řekl jednu celkem rozumnou věc a to, že počet různých hudebních motivů není nekonečný a prostě dřív nebo později nastane situace, kdy není možno vymyslet nic nového, co by se aspoň trochu nepodobalo tomu, co už někdo vytvořil. Myslím si, že na tom něco bude.

                        0 0
                        • zirecek  

                          To má pravdu. To co se praktikuje dnes, to je příliš → sprostě jen udělají jiný text u chytlavé písně (už začalo za dřívější éry Karla Gota, apod.). Můžeš mi vméct, že taky můžu dělat takové umění a vydělávat peníze… . Někdy už se směju jak vznikají remaky remaku…z toho za chvíli bude věda, kdo kdy koho kopíroval, kdo dřív, kdo z čeho, souběžně, :-)).

                          0 0
                          • easyrider  

                            Jo jo, to předělávání cizojazyčných písní, na to jsou české „stár“ experti. Můžu vám říct, že mně je z takové „tvorby“ na blití!!!

                            0 0
                          • maxtor  

                            To víš… Na druhou stranu současný hudebník to asi moc jednoduché mít nebude, protože přijít s něčím, co lidi osloví a zároveň to nekopíruje nic předešlé, to musí být fakt věda. Díky tomu se uplatní podobné šílenosti jako Superstár atd. Každý má ale možnost poslouchat to, co jej zajímá a ostatní ignorovat. No ne?? O čem vlastně tento thread původně byl??:-))

                            0 0
                            • easyrider  

                              Kotoučovky nebo v čka? :)

                              0 0
                            • zirecek  

                              Když mluvíme o oficiální obecné hudební scéně pro „všechny“, to je humus. Jde čistě jen o peníze. O tom, kde se co bude hrát, kdo bude a nebude hvězda, o tom v ČR rozhoduje pár lidí, např.: Michal David. Copyright – furt bude kopírování, jde jen o míru, o to kolik tvůrčí činnosti do té předělávka autor dá. Strohé přetextování zpěváků ze SuperStar je ubohé. Některé remaky jsou v lepší podobě v jiném úhlu pohledu, v jiné hudební poloze. Nemůžu si teď vzpomenout, líbí se mi hodně jeden remake od Metallicy, ale nevím jaké kapely, sklerotik… .

                              0 0
                        • sway  

                          Jo, hudba neni nekonecna. Pote, co jsme s kapelou nahrali singl nam nekdo na guestbook psal, ze mame zacatek stejnej jak Landa – pisnicka Kouzelnik. No a ono fakt jo:) Ale protoze nikdo z kapely Landu neposloucha (ble), tak jsme na to neprisli…kazdopadne tritonova chromatika neni moc neobvykla vec, takze zadnej div, ze ne nekde opakuje…

                          0 0
                      • grafik  

                        ja jsem „zamrzl“ v 80 letech : ) jedina kapela ktera me v posledni dobe zaujala je Darkest Hour, jinak nic. Vsechny z hlavy vysumi a nezustane po nich ani stopa a co je horsi nemam vubec naladu je poslouchat. Radeji objevuji stare „kultovky“ treba v nedavne dobe sem narazil na Prorock /sk/ c Assasin. Asi neznate ze :)

                        0 0
                        • zirecek  

                          Deep Purple, Made in Japan, tuším rok 72 či 73. (Po delší době jsem si znovu pustil a opět si člověk chrochtal) Začátky Floydů, v řecké aréně. Atd..

                          0 0
                          • maxtor  

                            Tak Floydy miluji. Sice ty Pompeje (to nebyla řecká aréna – jestli mluvíme o tom samém – Pink Floyd – Live from Pompei) – mě zrovna neoslovily (teda až na Succesful of secrets) Ale od Dark Side of the Moon dál skoro všechno prostě žeru. Naši byli i na tom pražském koncertu. Mě zbyla aspoň vstupenka, kterou uchovávám jako vzácnou relikvii.

                            0 0
                            • zirecek  

                              Ano, Pompeje, :-). Ani nedokážu říct jací jsou, nechcu je hodnotit. Napadlo mě k sobě přiblížit PinkFloyd a třeba Sammera Issu… .

                              0 0
                              • maxtor  

                                Fuj… Jen jsem se zamyslel nad tím srovnáním:-)) Svého času jsem si stáhl i klipy k hlavním songům od Floydů a nahrál celý koncert Featuring the Dark Side of The Moon – vyšlo to jako album s názvem Pulse – s tím byli i v Praze. The Wall Live, která před pár lety vyšla taky nemá chybu. Už vím, co si dnes po práci pustím!!!

                                0 0
                                • zirecek  

                                  The Wall video je přesně taková směs vizuálních a hudebních podmětů, které dohromady dávají silný zážitek pro diváka. Líbí se mi i sólo píseň – It°s a miracle. Sice už úplně jiné, moderní, „zahlazená“ píseň, ale taky celkem silná… .

                                  0 0
                                  • maxtor  

                                    Počkej, cos myslel tím „The Wall video“?? Myslels tím ten film nebo záznak koncertu? Ten koncert jsem jednu dobu sháněl o sto šest a neměl jsem šanci. Vím, že to kdysi bylo v televizi, ale od té doby nic. Film se mi nelíbí. Snad jen kvůli hudbě. Pro toho, kdo to slyší poprvé to ale musí být o ničem.

                                    0 0
                                    • easyrider  

                                      Ten film je totálnímegahaluz! Koukal jsem na něj ráno po nějaký kalbě a ani sem to nedokoukal :)

                                      0 0
                                  • maxtor  

                                    Its a Miracle neznám ani jsem o tom neslyšel, tak nevím…

                                    0 0
                          • grafik  

                            no, zamrzl jsem jen u metalu a to pomerove asi tak – z 99% ve prospech iron maiden a 1% speed/trashmetal. Parply, cepelini … to mi nic nerika :)

                            0 0
                            • náčelník  

                              Kam se hrabe veškerej metal na Led Zeppelin.

                              0 0
                              • zirecek  

                                Taky proč vyhrávají většinu aknet o opravdu nej kapelu v „historii“… .

                                0 0
                              • easyrider  

                                Hele žiju v domění,že led zeppelin maj skladbu War Pigs (znám jen předělávku od FNM) Je to tak?? Díky

                                0 0
                                • Brzdič  

                                  War Pigs/Luke's Wall je od sabbathu z roku 1970 z alba Paranoid ;-)

                                  0 0
                                  • zirecek  

                                    Přesně tak, teď jsem si vzpomněl na to CD. „.. living just for dying, dying just for you, yeah ..“ :-))

                                    0 0
                  • prodi  

                    přesně tak, skladba Inner Self…bomba

                    0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • wbiker  

      Která dobrá duše to hodí někam na net?:-)

      0 0
      • Brzdič  

        Dobrá duše nejsem takže to nikam na net dávat nebudu. Ze satelitu má video skoro 1GB, prznit ho do DivX se mi nechce. Ale jsem dobrák od kosti ;-) občas jezdící do Prahy, případně to můžu poslat někomu poštou. Max. jedno DVD! Když ti ho pošlu jseš ochoten ho poslat dalším?

        0 0
        • wbiker  

          Ou, tak až tak zas po tom videu netoužím, počkám, jestli se objeví v archivu ČT. Ale dík za nabídku, nechám možnost někomu jinýmu.

          0 0
    • Blade  

      Tak zhruba v téhle kvalitě bych to měl. Je toho 160MB

      0 0
    • orca.1  

      Opakování : 10.12. ČT2 11.55
      12.12. ČT1 čas nevím.

      0 0
    • marwan23  

      Druha cast?

      0 0
    • cabbage  

      nejvíc mě odstala scéna před školou: záber nad dveře a ceduli „Obchodní akademie“ a „tohle je sportovní gymnázium ve Vimperku kde studuju…“

      0 0
    • gobike  

      Diky za upload, akorat ten e-disk zlobi. No nic, budu zkouset dal…

      0 0
    • pegal  

      stahnul .. spojil .. zvuk jde .. obraz nejde .. :(

      0 0
    • Elwing  

      By mě zajímalo, kdo se tady zaregistruje jako Tereza Huříková a bude vás vodit za nos :)

      0 0
    • orca.1  

      Za 10 minut na ČT2.

      0 0
    • Peslezedirou  

      1max 5min

      Metal

      poslouchatelnost 4 emoce 4 zvuk 4 celkem 12

      Dechovka

      poslouchatelnost 5 emoce 1 zvuk 6 celkem 12

      Albánská dechovka

      poslouchatelnost 2 emoce 2 zvuk 8 celkem 12

      Country

      poslouchatelnost 4 emoce 5 zvuk 3 celkem 12

      Tereza Huříková celkem 12

      0 0
    • fousac  

      teda taxem kousek videl a jako ze by me to vzalo… kdyby tam misto ni byla Jennifer Love Hewitt, bylo by to o minimalne 100% koukatelnejsi.. :D

      0 0
    • sadre  

      Hurikova je uplne normalni holka,co umi jezdit dobre na kole.Tak se vsichni hlavne nepo** az ji uvidite:))

      0 0
    • Maadaf  

      Oteviram stary thread, streda 15.8 v 23:00 na CT1 opakuji Nehasit, horim s T.H. To aby to vsichni honibrci (zdravim burnoute :-)) neprosvihli.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • cabbage  

      Heh, přesně tohle sem potřeboval, thread při kterym posílim bránici a břišní svalstvo:-D

      0 0
    • Peslezedirou  

      http://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

      Vím, že se řeší podstatné věci zde na b-f, Polygon, prezident a nicky atd., ale to je fajn zpráva. Půjde Huříková po stopách Kulhavého, který si také sáhl na dno a pak ve finále získal na OH zlatou medaili…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse