• Bokec

    Ahoj jiz delsi dobu sleduji a shanim sedlovku viz odkaz :http://www.koloshop.cz/…edlovka.html

    Ale cena je pro me dost na hrane. Nemate nekdo prosim potuchu kde by byla za trochu lepsi cenu? .-)

    Mam cca 100kg a hodil by se i offes sedlovky. Ale bohuzel v tomto rozmeru je to bida.

    Mam to na fulla.

    Diky za pripadne odkazy.

    0 0
    • Bokec  

      A nebo doporucite nekdo jinej teleskop 27,2×400 samozrejme stejne kvalitni jako LEV?

      0 0
      • SOBYS  

        V tomhle průměru bude asi problém vymyslet něco jinýho. Hodila by se recenze od někoho s tvojí váhou, nevím jak to bude s tuhostí při menším průměru výsuvné části.

        0 0
      • jonti  

        Proc nevzit supernatural?

        0 0
        • Bokec  

          Nikde jsem nenarazil na rozdil v techto teleskopech. Ale nerikam ze by nestacila. Ale chtelo by to nejake recenze…

          A taky aby ji meli skladem. A hlavne 27,2 .-)

          0 0
      • kyl  

        kvalitní :-D

        0 0
    • Bokec  

      Nikdo žádné postřehy? či doporučení?

      0 0
      • Dorsiflex  

        Máš tu obsáhlá vlákna o LEVu i Supernaturalu, podívej se do nich. Za mě asi Supernatural (s ohledem na potíže se vzduchovými patronami LEVu).

        Supernatural jezdím rok a zatím naprosto bez problémů (vážím 83kg, co bude dělat tvých 100kg těžko říct). LEVa jsem měl ve svém okolí jednoho a byl trvale vy*raný (viz výše).

        0 0
        • Bokec  

          Jj obsáhlá jsou, ale moc se tam nedozvíš 100kg jezdec s teleskopem v průměru 27,2 :-)

          0 0
    • Tina  

      Ahojte, využijem toto vlákno. Kúpila som si teleskopku Kind Shock Lev Integra Remote 27,2 × 410mm. Zdvih 100mm. Bohužiaľ ju do rámu nezasuniem dostatočne hlboko, aby som dosiahla potrebnú výšku sedla. Ak by mal niekto záujem vymenila by som ju s niekým kto má podobnú sedlovku so zdvihom 65mm.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Pokud bych chtela plny zdvih, zkus se podivat po KS SuperNatural 272…je o 5cm kratsi, takze by lepe pasovala.

        edit: hmm..tak uz se po peti letech asi neda sehnat…tak nic…

        0 0
      • ceo  

        Já mám tuto https://www.open-sport.cz/…kopicka.html Mají psanou délku 330mm, ale myslím, že má 360mm. Potřeboval bych delší. optimálně těch 400mm

        Za kolik by ses zbavovala tvojí?

        Případně s doplatkem za tu mightinu.

        0 0
        • alinceb  

          Za kolik bys kdyžtak tuhle pustil? Jak funguje a do kdy ještě platí záruka?

          Ještě teda kolik má zdvih? Někde píšou 80 a jinde 120…

          Díky

          0 0
          • ceo  

            Zdvih je 80mm. 120mm určitě ne. 100mm je na krabici jako varianta, ale jestli existuje v reálu, to nevím.

            Moje byla kupovaná 4/2016. V létě 2016 jsem měl operaci kolene, takže najeto má cca. 600km.

            Funkce za mě dobrý. Chodí nahoru a dolů :)

            S někde okolo 1500Kč bych byl spokojený.

            0 0
      • Nikovlas  

        Nebyla by ta sedlovka na prodej? Možná bych to zvážil.

        0 0
      • snas89  

        napsal jsem vzkaz, tak mrkni a napiš:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.