• žába1

    Ahoj.Chci se zeptat, jestli někdo neví proč mají na stránkách Sudet dvě odlišná bankovní konta.Jiné je v polské verzi

    Numer rachunku bankowego:

    PKO BP Inteligo, 97 1020 5558 0­000 8802 3007 1305

    A jiné je v verzi anglické

    Account Number (IBAN): PL 17 1140 2004 0­000 3012 0011 0247

    Chci platit ve ¨Zlotých,protože to oproti Euru vychází výrazně levněji.

    Děkuji za info.

    0 0
    • žába1  

      Jel tenhle závod někdo???

      0 0
      • jakub  

        no asi proto, že je to mezinárodní maraton a ne každému se daří zaplatit na polském účtu.

        0 0
        • žába1  

          ?? V dnešní době lze platit v jakékoliv měně.Tedy pokud máš normální internet banking.

          Máš s tímhle závodem zkušenosti??

          0 0
          • žába1  

            A učty jsou oba polské :-)

            Jen nevím na jaký platit.

            0 0
            • jakub  

              napiš klindě majiteli, Golonkovi, on ruzumí dobře česky, jinak já se znám jen s pořadateli, kteří se měli převážně nastarosti tratě, jde o velice jezdivý etapák, žel mám-li citovat pořadatele, kteří již na tomto maratonu neparticipují, tak se jedná o honbu po polních cestách, teren byl téměř vymazán, proto od něho dávají čeští organízátoři ruce pryč, nicméně spoustě lidí se asi líbí, žel počet účastníků, každý rok ubývá, nevím proč, dojeď raději na Trilogy, užiješ si víc

              0 0
              • žába1  

                Díky. Líbí se mi lokalita kde se to jezdí.Ale docela jsi mě zklamal hodnocením… :-( Tak nevím jestli do toho mám jít…

                0 0
                • Buf  

                  Porovnej si propozice z dob kdy to dělal Véna a toho co se pojede 2015. Dost tam toho zůstalo i v terénu, ty logické hřebenovky se zas tak odrbat nedají. Zajeď si to, Klodzko je fakt hezká lokalita.

                  Trilogy dělá Véna větší extrém než je Challenge, ale to je jeho záměr a má tam proto i kategorii Enduro. Ja by jsem to co dělá Véna nazval Enduro etapák a to co GG klasický MTB etapák. Záleží jaké máš kolo a co jezdíš raději. GG se dá užít i na HT, k Vénovi raději to enduro, i když jsem Trilogy objel na RB CRX a moc jsem toho nenosil, jen pár strmých ptákovin, kde to je zas o tom co jedeš za gumy atd. Někde mezi tím je Beskidy MTB Trophy, tam ručím za jednu etapu tzv. českou, že to honění jen po polních cestách nebude. Je tam i něco v lese…

                  0 0
                • zdeněkŠ  

                  Jenom po polních cestách?! Myslím, že terénu je tam docela dost. Rychlebské,Soví a Javoří hory. Vloni tam bylo kolem 500 závodníků, takže spíš přibývá. O tom se Vénovi zatím může jenom zdát.Není to žádný extrém, ale procházka růžovým sadem to určitě není.Pěkný etapáček.

                  pro inspiraci http://www.novatop-lapierre.com/…a-karkoskova

                  nebo http://cykl.cz/…ma-mechanika

                  0 0
                  • jakub  

                    já ten závod ale nehaním, to je špatně pochopeno, pouze jsem citoval to co jsem se dozvěděl od lidí, kteří se léta podílejí na tvorbě toho etapáku, sám o něm hodně uvažuju, že bychom si ho se ženou obkroužili…

                    0 0
                    • jeffino  

                      taky o něm uvažuju, termínově mi vyhovuje lépe než trilogy, těch 300éček za full etapák už je darda, ale třeba to stojí za to.

                      Proč jste trilogy nenatáhli na pondělek? takhle si musí člověk vzít 2 dny dovolenou.

                      0 0
                      • abel  

                        Trilogy vždycky končí v sobotu večer kancem s pivem, příští rok je v pondělí volno takže do neděle.

                        Už se těším:-)

                        0 0
                  • siskin  

                    Vénovi se o tom může jen zdát ,protože nedělá komerční etapák pro masy ,ale pravou Bajkovačku pro lidi co milujou pořádnej Terén..

                    A díky mu za to.

                    0 0
                    • zdeněkŠ  

                      To je sice pěkné, ale dvěstě „lidí co milujou pořádnej terén“ jim náklady nezaplatí. Pohybujou se spíš kolem nuly nebo v červených číslech.A za svou práci by měli, taky mít nějakou odměnu. Poplácávání po ramenou je pěkná věc, ale…

                      0 0
                      • jonti  

                        Mtbtrilogy ma spis tragicky marketing, misto lakani lidi na krasny teren s tim, ze pri nejhorsim neco prenesou, je odrazuje s tim, ze to bude super tezke, co pro 99% trasy neplati.

                        0 0
                        • Heike  

                          No, asi se dá souhlasit, ale hodně záleží taky na počasí. Třeba pro první ročník, kdy byly 7 nocí před závodem bouřky, by to neplatilo…

                          0 0
                      • siskin  

                        Podporuju tím že zaplatím startovný a jedu. Máš pravdu že 200 lidí je málo a je to sotva na náklady(nebo ani ne).

                        Možná by pomohl lepší marketing jak píše Jonti ,ale to jsou další náklady..

                        0 0
                        • jakub  

                          možná, že si trošku teď nas…erem do bot, ale Trilogy není opravdu pro hromadu lidí a pro každého, chceme být odlišní, chceme pro závodníky intenzivní zážitky, zábavu a skutečný MTB (takový ten pocit po dojetí, že nikdy víc a za týden už být natěšenej na další ročník). Já vím jsme trošku banda exotů v čele s geniem Kolajou alias Ptákem a jak mu neustále opakuji: pacientem Venouchem. 200 lidí je opravdu málo na druhou stranu většina z nás tento závod vnímá tak, že neděláme buzzines (ať si o tom každý myslí co chce), ale především to, čím jsme tu všichni úplně posedlí a to je bajkování. V letošním roce zaznamenáváme větší zájem stran cizinců což taky není úplně špatná vizitka, zejména díky tomu, že ti, kdož si to tu obkroužili byli absolutně nadšení. Neumíte si ani představit jak je neskutečně náročné tento etapák pořádat. Přesto jsem osobně přesvědčen, že lepší bajkování (prostředí a teren) v ČR a okolí moc nikdo nezažije. Osobně moc nefandím tomu když někdo shazuje jiné závody proto, aby ukázal, že ten jeho je ten nejlepší (viď Venouchu), ale popravdě si přiznejme, Venouch je člověk, který za svou (a to i závodní karieru) již na MTB ledacos dokázal a i když jak vždycky píšu mám Vénu za pacienta, nakonec když poslouchám jeho vysvětlení proč to a to dělá tak a tak, musím mu dát mnohdy za pravdu, má zkušenosti, kterými se může pochlubit málokdo a už samotné poznání bandy okolo Trilogy hodnotím jako skutečný zážitek a když se k tomu přidá úžasná trať… Vždy když vidím ředitele závodu Ptáka, tak si s úsměvem představím bláznívého doktora z návratu do budoucnosti.. to se prostě musí zažít. Prostě Trilogy je jiná, svérázna, plná anarchie, ideální pro blázny a pošuky na MTB, Enduristy a ryzí bajkery, proto je nás tak málo. A že nemáme moc zmáknutou reklamu? Výjma TOP závodů v ČR, které jsou v ČR hluboce zakořeněné již z dob, kdy bylo maratonů a podobných závodů málo (SUDETY, AŠM atd.), uznejte sami, že ne každý závod, který doprovází bouřlivé reklamy a presentace jsou ve výsledku taková zábava. Pro nás je zásadní reklama to, že lidi, kteří Trilogy objedou následující rok dojedou znovu a přiberou své přátelé, kteří jen nevěřícně kroutí hlavou a UŽÍVAJÍ SI proto i letos dojeďte užít si náš cirkus naplno, i náš závod se nějakým způsobem vyvíjí, bude to zase čtyřdenní bajkovej mejdan, který jsem si jist, díky Vénovi a Ptákovi bude stát za to…

                          0 0
                        • jeffino  

                          o marketingu to není michale, ten má většinou krátkodobý efekt, třeba se jednou dopracujou k tomu, že budou kroutit 21. ročník, jak olaf pražskou stovku, a že by to měl postavený na marketingu silně pochybuju:)))

                          pokud dostanu volno v práci jedu:)

                          0 0
              • Karkulka  

                ..tak to rozhodně nemůžu souhlasit..

                ..Trilogy jsem jela 3×, Challenge jednou a krásného terénu je tam až až…jediné, co chybí, jsou (pro valnou většinu) nesjízdné Vénoviny…

                nespočet trailů, krásných technických sjezdů…

                0 0
                • zdeněkŠ  

                  Ahoj Karkulko!

                  Jeděš? To bylo fajn vidět známý tváře. Koukal jsem na Trilogy, že jedeš Enduro. Doufám, že potrápíš Užďu, ten jede též, nebude servisovat.

                  0 0
                  • Karkulka  

                    ahój ;-)

                    no uvidím, už jsem přes dva měsíce se zdravím na štíru-zotavování po zápalu plic probíhá docela pomalu a o nějakém pravidelném „tréningu“ si můžu nechat leda tak zdát..jen se vozím letos a bojím se, abych to Trilogy vůbec objela :D

                    0 0
    • zdeněkŠ  

      Ještě video http://vimeo.com/107181844

      0 0
      • zdeněkŠ  

        Na videu je docela vidět, co se jezdí.Jen polňačky to nejsou.

        A je to šest dní! Nejdřív to chce zkusit, potom hodnotit.

        0 0
        • žába1  

          Tak jsem zaplatil startovne. Uz je to ctrnact dni a porad jsem v „cekatelich“. Pan Golonka bohuzel nereaguje a ostatni maili jsou „hluche“. Nevite nekdo jestli je to normalni?

          Mam se zacit bat o penize? :-)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            Golonko je momentálne na dovolenke, tak to asi potrvá…čo ma ale aj tu zaráža, je ten rozdiel v platbe medzi PLN a EUR…800 PLN je cca 200 € (presnejšie o niečo menej) a v EUR máš zaplatiť 300…to už je sakra rozdiel…toto isté som mu písal ohľadom MTB Trophy, kde je poznámka, že platby v PLN sú len pre Poliakov…tam je štartovné 500 PLN (v prepočte 120 €) a 170 EUR pre zvyšok…za ten rozdiel mám 2 dni ubytovania aj so stravou…

            0 0
            • Ice-goofy  

              Dle toho se nabízí otázka jestli to nechtějí dělat jen pro Poláky tedy ;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                no to si práve nemyslím pri tej účasti Dánov, Rusov, Nemcov a pod…tým je to možno jedno, ale ja to beriem ako domáce preteky a pôjdem na Trophy tak či tak…

                0 0
                • Ice-goofy  

                  Šak to je jasné, že chtějí co nejvíce lidí.. z mé strany to byla nadsázka, ale rozdíly jsou to vysoké …

                  0 0
                  • žába1  

                    Konzultoval jsem to s Golonkou a napsal mi že můžu platit bud v Eurech nebo PLN. Tak jsem samozřejmě zaplatil v PLN. Doufam že mi to nestornuje. ALe na strankách Sudet jsem nikde nenašel že by to bylo jen pro Poláky.

                    0 0
                    • žába1  

                      Samozrejme jsem myslel tu platbu v PLN.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        jj pozeral som to na stránke Sudet a tam to nie je, ale pri Trophy je toto:

                        Op³ata za pakiet Standard od osoby dystans CLASSIC (wy³¹cznie dla mieszkaj¹cych na sta³e w Polsce, only for polish citizens):

                        do 31.01.2015 – 500 PLN

                        do 31.03.2015 – 600 PLN

                        do 20.05.2015 – 700 PLN

                        po 31.05.2015 – 800 PLN

                        0 0
                        • žába1  

                          Tak jsem zvedavej co mi Golonko napise az se vrati z dovolene. Doufam ze nezmeni to co napsal. Ale je pravda, ze kdyz jsem s nim zacal komunikovat, tak mi dokonce nabidl, ze muzu platit v ceskych korunach na ucet CSOB. Kdyz jsem chtel cislo uctu,tak mi asi za dva dny napsal ze ucet je nefunkcni. Tak nevim co tim myslel…

                          0 0
                          • mireks  

                            Psal jsem Golonkovi mail cca před 14 dny, jestli ještě funguje účet u ČSOB na který jsem platil vloni, odpověděl že ne, ale že můžu zaplatit v PLN nebo EUR. O tom, že by platba v PLN byla jenom pro Poláky jsem nevěděl (imho to dřív na stránkách nebylo). Platil jsem převodem na ten účet v PLN (k číslu účtu přidáš PL a máš z toho IBAN, BIC jsem našel na stránkách banky), platba odešla minulé pondělí, před chvilkou mi přišel potvrzovací mail, že všechno dopadlo OK. Jedu teda na MTB Trophy, ale pro MTB Challenge to bude stejné.

                            Jenom si potom na prezentaci raději vezmi kopie plateb a potvrzení, jedu Golonkův etapák už po deváté (1× Challenge, 7× Trophy) a snad vždycky byly při prezentaci nějaké zmatky…

                            0 0
                            • žába1  

                              Já taky platil před čtrnácti dny a zatím nic…

                              Sice tedy Sudety, ale přeci je to už dost dlouho.

                              Z jakého mailu ti přišlo potvrzení??

                              0 0
                            • gavel  

                              Ahoj

                              jaký si zadal název účtu a adresu příjemce do platby.

                              Tyto údaje jsou uvedeny pro účet v Eura, ale pro platby v PLN tam nic není. Jmenujou se ty PLN a EUR učty stejně ?

                              Account Name: G&G Promotion Grzegorz Golonko

                              Account Address: ul. Baczynskiego 2/12, 05–092 Lomianki, Poland

                              Platím challenge, tak doufam že to bude stejné jako trophy názvy a adresy. IBAN A BIC jsou jasný.

                              0 0
                              • mireks  

                                Zadal jsem přesně tyto údaje, jméno majitelé účtu i název banky (ČSOB IB po mně chtěl dokonce adresu banky) jsem vzal z polské verze pokynů k platbě na timetime.pl

                                0 0
                              • mireks  

                                Zadal jsem přesně tyto údaje, jméno majitelé účtu i název banky (ČSOB IB po mně chtěl dokonce adresu banky) jsem vzal z polské verze pokynů k platbě na timetime.pl

                                0 0
                      • jeffino  

                        jen se zeptám, když platíš z českýho účtu, tak ti to převede nejdřív na eura a pak na zlotý nebo rovnou na zlotý?

                        0 0
                        • žába1  

                          Rovnou na zloty. V podstate zalezi na tvem uctu. Jakou menu nastavis, tak tu tam mas. Ovsem nesmis udelat chybu jako ja a nastavit CZK :-))))

                          0 0
    • žába1  

      Čau, jedeto někdo letošní ročník?

      Jedu sám, takže bych rád s někym vyměnil pár informaci.

      0 0
      • zdeněkŠ  

        Co potřebuješ vědět?

        0 0
      • Karkulka  

        ..ahoj, já jela 2014, letos zvažuju…

        zážitek je to skvělý, můžu doporučit!

        nějaké info najdeš v mém reportu:

        http://www.novatop-lapierre.com/…a-karkoskova

        a druhej díl zde: :D

        http://www.novatop-lapierre.com/…a-karkoskova

        0 0
        • žába1  

          Jedu uplně sam. Takže mam trochu obavy z logistiky a stravovani. Mam sice zaplacenou polopenzi a přepravu bagaže, ale vím že sousedi z Polska jsou tak trochu „salamisti“. Jaký máte zkušenosti? A co noclehy? Klasická tělocvična?

          0 0
          • zdeněkŠ  

            Ubytování je většinou v školních třídách popř.tělocvična.

            Dá se spát ve stanu nebo si zajistit penzion.

            Jídlo je slušné, jen trochu jiné.Není problém se „dorazit“ v restauraci nebo dokoupit v obchodě. Poláci mají potraviny hodně kvalitní a chutné.Doporučuji vyměnit zlatůvky.

            Trochu horší byly občerstvovačky, dva druhy sušenek, pomeranč, grep, rozinky, banán. Po týdnu se to trošku přejí.Nejlepší obloženou housku(nebo něco jiného)sebou.

            Přeprava věcí byla bez problému, jen to chce odolnou a velkou brašnu.

            0 0
            • žába1  

              A to spaní je stylem, kam si lehneš tam spíš, nebo to nějak přiděluji? Četl jsem, že na to jidlo se občas dojíždí a že když prijedeš na chvostu startovního pole, tak že máš problém?

              0 0
              • Karkulka  

                polopenzi jsem nevyužila, měla jsem zavařené maso a vařič..Ale těm, co dojeli z kola a zašli si hned na jídlo, jsme tiše záviděly, pač než jsme daly všechno do kupy a navařily si, byl většinou večer…v restau­racích místních vařili dobře a hodně levně na můj vkus.

                na občerstvovačky bych se letos už nespolíhala-jen samé sladké oplatky, sušenky, ovoce, nic slanýho k mání nebylo :-(.

                po dvou dnech už mě nechutně pálela žáha, tak jsem si vždycky koupila zavařené okurky a vypila i lák-žaludek mně to uklidnilo :-)

                ..jinak mně celkové zázemí a logistika závodu přišla vcelku vymakaná (což by člověk i za to hříšný startovný čekal) :-)

                Spala jsem v třídách-bála jsem se toho, ale byla to pohoda.Většinou zpřístupnili tolik tříd, že v jedné nás spalo max 5 třebas…doporučuji si vzít špunty do uší!!! Jestli natrefíš na chrápajícího nebo na maséry, kteří si každý večer po své práci dělají párty, tak se nevyspíš..

                0 0
                • žába1  

                  Díky vám oběma za info.

                  Snad to proběhne v pohodě. Bohužel nevládnu žádným světovým jazykem, takže ruce nohy a nějak to bude muset jít.

                  Ještě trochu potrénovat a snad to přežiju. :-)

                  0 0
              • zdeněkŠ  

                Jedna dobrá zkušenost- sebou náhradní výměnou patku přehazovačky. Dost lidí kvůli tomu nedojelo.

                0 0
                • žába1  

                  JJ. Tu vozím :-)

                  Nevím jestli to všechno využiju,ale chci brát: řetěz,3× duši,2× desky,pláště na mokro,lanka a samozřejmě nějaký mazaní. Tedy na kolo :-)))

                  0 0
    • daymaker  

      Zdravím s prosbou na ty, jenž už jeli. Chceme jet ve dvojko v roce 2017. Kratší verzi MEGA. Což je má první otázka, jsou to 3 etapy místo 6 a pokud ano, jsou to první 3 celé verze, nebo poslední 3 celé verze? Nebo to je taky 6 dní, ale kratší etapy? A další otázka, zda i kratší verzi MEGA lze jet ve dvojici, protože viz pravidla si nejsem jist. Díky za odpověď, snažil jsem se to vyluštit z webu, ale nedaří se.

      7. Divisions

      TEAM (only distance FULL):

      MAN – two male riders in a team

      WOMAN – two female riders in a team

      MIX – mixed team

      MASTERS – team of two riders whose cumulative ages exceed 80 years.

      MASTERS 100 – team of two riders whose cumulative ages exceed 100 years.

      SOLO (individual):

      SOLO MAN M1 (date of birth: 1998 – 1976)

      SOLO MAN M2 (date of birth: 1975 and older)

      SOLO WOMAN (OPEN)

      0 0
    • zdeněkŠ  

      Být Vámi bych jel celý etapák. Příjdete o nejpěknější – Rychlebský a Soví hory.Je to dražší, ale je to zážitek. Při dobrém počasí se to dá v klidu objet.

      S Mega Vám neporadím nikdy jsem to nesledoval, zda na krátké jezdí dvojice. Zkuste napsat G.Golonkovi , můžete i česky, docela rozumí, jen to bude chvíli trvat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.