• myki

    Zdravim, prosím o radu. Máte někdo zkušenosti s některým z těchto kol? Jezdím amaterské závody mtb a chci kupovat nové kolo. Jedná se o kola nová modely 07. Díky. Michal

    0 0
    • Lowrider  

      Ten Trek jezdí výborně :). Maníka neznám.

      0 0
    • xentar  

      Já měl od Stevense treka a musim říct, že je snad lepší narvat peníze do jiný značky, Pospíšil je předraženej, i když teď má 25 % slevu na vše, tak to může bejt zajímavý, já bych mu už ale prachy nedal

      0 0
      • kryspin  

        Co se servisu tyce tak naprostej souhlas. Je to jako koupit kolo, ktery u nas nema zastoupeni. Pospisiluv servis je katastrofa. Vice napisu klidne osobne, at tu nehanim verejne… I kdyz kola od Stevense jsou podle me paradni, jezdim F9 race a az na to ze mi 2× prasknula zadni stavba, tak super :-)))

        0 0
        • myki  

          tak to jste mě potěšili, samá negativa. o servis mi ani tak nejde, kolo si servisuju sám, jde mi o kvalitu kola, když v německým biku se stalo vítězem testu a taky o řešení případných reklamací u pospíšila.

          0 0
          • myki  

            www.stevensbikes.de/…es/manic.jpg jedná se o toto kolo

            0 0
              • xentar  

                Já ti rozumím, Stevens je v Německu pojem (ale to je i tim, že jsou větší patrioti, u nás na Authora elitisti shlížejí s opovržením :-) jestli ho maj na skladě, tak si ho projeď a uvidíš – minimálně budeš mít kolo, kterejch tu moc nejezdí. jen je škoda, že tvý prachy půjdou někomu, kdo si je tak úplně nezaslouží, ale zato zase to kolo nemůže

                0 0
                • myki  

                  To kolo skladem maj, takže určitě vyzkouším, jen mě zajímal názor bikerů na osazení kola, na vzhled atd. Jinak cena by byla 41 tis. Jestli jich je hodně nebo málo je mi celkem jedno. Hlavní je pro mě poměr cena výkon.

                  0 0
          • MAr(c)el1  

            mam takovej pocit ze bych k nemu nikdy nedal kolo na servis a hodne se bojim reklamace

            0 0
            • Mug  

              A proč by jsi tam nedal kolo na servis? Měl jsi ho tam někdy?

              0 0
              • MAr(c)el1  

                nemel, ale kupoval jsem tam jedno a kdyz ti predava kolo ktere ma nakrivo riditka a jeste poradne nevi jak prepravovat kolo s hydraulikama tak u nej servis ani nahodou …

                0 0
                • Mug  

                  Jak se má přepravovat kolo s hydraulikama?

                  0 0
                  • MAr(c)el1  

                    urcite ne kolama vzhuru jak dosud prepravoval kolo s V-ckama … a jak mi Pospisil rekl ze muzu u hydrauliky

                    0 0
                    • Mug  

                      A proč se to nemá vozit kolama vzhůru? Co máš za dopravník, že to tam vozíš kolama vzhůru?

                      0 0
                      • MAr(c)el1  

                        vozim to uvnitr fabie combi a aby se k tomu kolo veslo dalsich par veci a 4lide tak tam musi bejt kolama vzhuru … jinak otacek kolo zakazuje i vyrobce brzd

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.