startovné na SALZKAMMERGUT TROPHY 2017

31 nepřečtených
  • Jenda Mtb

    Ahoj, nabízím 2× startovné na letošní výroční 20. závod Salzkammergut trophy. Možnost výběru z jakékoli délky trasy. Více informací o závodu zde: http://www.salzkammergut-trophy.at/…zice-pid1502

    Čím delší trasu si vyberete, tím větší slevu za startovné nabízím:

    – trasa A: 30% sleva* (1750,–)

    – trasa B: 25% sleva* (1475,–)

    – trasa C: 20% sleva* (1360,–)

    – trasa D, E, F, G: 15% sleva* (1335,–/1220,–/1000,–/900,–)

    • z ceny při převodu po 1. květnu

    Jediná podmínka k uplatnění zlevněného startovného je, že v přihlášce na závod budete mít uvedený jakožto závodní tým INTERSPORT, nicméně jedná se jen o formalitu, ze které pro vás nic nevyplývá. Po zkušenosti z předminulého roku upřednostňuji platbu předem.

    Tak se hlaste, máte-li zájem.

    0 0
    • MaJ  

      Ahoj Jendo MTB.

      Měl bych zájem o startovné na trasu B.

      Co pro to mám udělat?

      Kolik nás na B můžu koupit?

      Zdraví Honza.

      0 0
      • Jenda Mtb  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • karliner  

      Slušná malá domů se sponzorským vouchery :-D

      0 0
      • Delkim  

        on už ho někdo soudružsky nabonzuje, toho se nebojím :)))

        0 0
    • MaJ  

      Ahoj, no já jenže mezi týmy si mám vybrat Intersport, to tam není, je tam jen Intersport – Genesis.

      Trochu mě mrzí, že zůstáváš inkognito, nechtěl jsem po tobě telefon, ale aby ses ozval a tohle jsme si ujasnili.

      To že je to asi „malá domů“ neřeším, nejsi jedinej a je to běžná praxe, možná v Česku…

      Takže: Intersport Genesis nebo mám založit nový Intersport?

      Tě pic Honza.

      0 0
      • Jenda Mtb  

        Nic nového nezakládej, tak tam hoď ten Intersport Genesis. Díky za respektování. Kdybys ještě cokoli potřeboval, ozvi se.

        0 0
        • MaJ  

          OK, přihlašuju se, ale nerozumím tonu dresu? Za 50"éček asi dres nepotřebuju..

          H.

          0 0
          • Jenda Mtb  

            Každý účastník má v ceně startovného tričko, takže je to kvůli tomu, aby ti padlo. Pokud se dá ještě za něco připlatit nemám ponětí, takže pokud je v přihlášce nějaká nabídka dokoupit si nějaké hadry, doporučuju to nevyplňovat.

            0 0
    • MaJ  

      Ahoj.

      Jo tričko, zapomněl jsem, že jsme ho dostávali, pár roků jsem tam nebyl… Takže „M“.

      Peníze jsem odeslal, specif. symbol pro platbu jsem dal moje ID: 67522.

      Trasa B.

      *14.07.1964

      Čau Honza

      0 0
      • Jenda Mtb  

        Nakonec budeš chtít „jen“ jedno startovné? Pokud bys do zítra chtěl někoho přibrat, dej vědět.

        0 0
        • MaJ  

          Nazdar Honzo.

          Koukal jsem se na startovku a nevidím se. Kde se uvidím?

          H.

          0 0
        • MaJ  

          Nebo teda takhle, svítí mi tam „nezaplaceno“.

          H.

          0 0
          • Jenda Mtb  

            Ahoj,

            čekal jsem na druhého zájemce, abych mohl odeslat údaje k potvrzení startovného najednou. Právě to jdu odesílat, ale dost možná to nebude hned, tak prosím chvilku vydrž.

            Díky, Honza.

            0 0
            • Jenda Mtb  

              Ještě pro jistotu se zeptám, v příjmení máš krátké a?

              0 0
              • MaJ  

                Ahoj, vyplňoval jsem „á“, je tam „a“. Takže pod tím se najdu, jen je to červené…

                Díky Honza.

                0 0
            • MaJ  

              Čau Honzo.

              Pořád mi to svítí jako nezaplaceno. Jak to tedy vypadá? Řešili jsme to 26.06. a už je 29.06.

              Díky za zprávu.

              Honza

              0 0
              • Jenda Mtb  

                Ahoj,

                omlouvám se, že ještě stále čekáš, ale toho 26. jsem posílal tvé údaje přímo zástupcům Intersportu a jediné, co mi odpověděli, bylo, že Startovní číslo bude závodníkům posláno 12.7. Každopádně hned jim jdu napsat ještě jednou, aby zkusili urychlit i změnu na startovce, abys tam měl zaplaceno a mohl být v klidu.

                Díky a ještě jednou se omlouvám, i když to teď moc nezávisí na mně. H

                0 0
                • MaJ  

                  Ahoj Honzo. OK, díky za zprávu , budu to průběžně sledovat.

                  Čau H.

                  0 0
                  • Jenda Mtb  

                    Také to sleduji několikrát denně, ale bohužel je to na dlouhé lokte (z čehož ani já nemám radost- je mi to vůči tobě hloupé). Nejprve to musela zpracovat česká pobočka Intersportu, pak se to posílalo na rakouskou pobočku a ta to teprve řeší se samotnými pořadateli závodu, kteří pak změní tu kolonku na zaplaceno.

                    0 0
                  • Jenda Mtb  

                    Ahoj, dneska jsem psal IS znovu a odpověděli mi:

                    Dobrý den, startovné se zobrazí do 12.7. jako uhrazené, do stejného termínu přijde závodníkům i startovní číslo. Závodníci byli v pořádku nahlášeni, nemusíte mít obavy.

                    0 0
                    • MaJ  

                      Ahoj Honzo.

                      OK, díky, tak snad. Počkám do toho 12.07..

                      Buď zdráv H.

                      0 0
                      • Jenda Mtb  

                        Ahoj,

                        tak jsme se konečně dočkali a na startovce už máš napsáno, že máš zaplaceno.

                        Tak teď už nezbývá nic jiného, než ti popřát pěkný závod. Užij si to a hlavně v pořádku dojeď.

                        S pozdravem Honza

                        0 0
                        • MaJ  

                          Čau Honzo.

                          Shodou okolností jsem se teď díval. OK díky.

                          Předpokládám, že by mi ještě mělo přijít mailem startovní číslo?

                          Čau Honza.

                          0 0
                          • Jenda Mtb  

                            Právě mi psali z IS, tak Ti to přeposílám:

                            ''Dobrý den, startovní číslo a dres Genesis si prosím vyzvedněte ve stánku INTERSPORT v pátek od 16:00 nebo v sobotu od 8:00. Zde najdete plánek s infomací, kde výstavní stánek INTERSPORT bude stát: www.salzkammergut-trophy.at/…messe-pid211 '' (tam si mapku stáhni pod odkazem Expo-Lageplan)

                            Takže nakonec to nebudou posílat, jak psali původně, ale vyzvedneš si to přímo na místě, což mi přijde rozumnější.

                            0 0
                            • MaJ  

                              Ahoj. Díky za zprávu. Tak teď už jen to počasí, ale výhled moc dobře nevypadá…

                              Čau Honza.

                              0 0
    • MaJ  

      Jojo, jen jedno, pánčto kamarád byl zbytečně rychlej. Takže za mě 1×.

      Díky H.

      0 0
    • Jasan  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Denda S  

      Ahoj, nenabízíte startovné i na letošní ročník?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.