• Svět videa

    Doporučíte mi na MTB tohle sedlo nebo něco jiného? V cenové relaci tak do 2500,– Kč, váha metrák.

    0 0
    • keo  

      Přesně tohle sedlo jsem koupil před nedávnem,zatím 1200km a spokojenost,předtím jsem měl fizik nissene,také dobré sedlo,ale docházelo u mě při delší jízdě k trpnutí.To mi u avataru přestalo,připisuji to středové prohlubni.Tady je vidět,že i když jsou obě sedla dobrá tak každému může sednout něco jiného.

      0 0
    • claid  

      jezdil jsem ho loni, pak reklamace na uvolněné lyžiny a pořád v něm praskalo..jinak docela pohodlný, vyměnil jsem ho za Rival SL a taky dobrý

      0 0
    • Pedro RB  

      Já ho vozím od jara na silničce (ale v bílé barvě, jestli to nevadí:-) a je to nejlepší sedlo co jsem kdy měl (před tím SLR XC a před ním Gobi). Bál jsem se původně velké houbovitosti a že se do něj zabořím jak do křesla, ale ani v parných dnech nebyl problém. Asi to větrá tou dírou. K dokonalosti mu chybí váha předchůdců.

      0 0
    • elfik  

      Jezdím ho se stejnou váhou. Spokojenost.

      0 0
    • stream  

      Vozím ho asi měsíc na silničce a můžu jen doporučit. Kupoval jsem po dobré zkušenosti s Rivalem na MTB.

      0 0
    • jan 2  

      Dneska došlo poštou. Zítra ho jdu projet, tak ti pak řeknu, ale vypadá fatt dobře i pohodlně.

      0 0
      • jan 2  

        Je to moc dobré sedlo. Jsem velmi spokojenej, žádný problém.

        0 0
    • Stumpa  

      Tak jsem tohle sedlo dnes namontoval a ujel cca 30km. Před tím jsem měl Rivala,ale ten mě odkrvoval nohy.Nevím,ale asi to někde škrtilo. Tohle je v tomto směru super,ale sedět mi na něm nejde. Mám pocit,že pořád někam kloužu a nemužu se na něm absolutně usadit. A to jsem zkoušel snad tisíc nastavení. Takže u mě zatím zklamání,snad si na něj zvyknu nebo pujde do světa.

      0 0
      • Pedro RB  

        Taky jsem se na něm nemohl nejdřív usadit. Nakonec ho mám víc dopředu (sedím na nejširší části) a špičkou trošku nahoru (tím vznikne vzadu rovina a nekloužu) Nijak tu špičku nahoru negativně necítím..

        0 0
        • Stumpa  

          Mám z toho podobný pocit. Stále mám potřebu ho dát více dopředu a zvednout špičku. Jenom mi bylo divné udělat tak velkou změnu oproti předchozímu nastavení.

          0 0
          • Pedro RB  

            Zkus to a uvidíš. Kdysi jsem Flite nebo něco takovýho taky vozil špičkou nahoru, Jestli nejezdíš časovky nebo nebýváš často a na dlouho v obloukách, tak při horním úchopu je to bezproblematické

            0 0
          • Pedro RB  

            A jestli se obáváš estetického dojmu, tak já mám tu špičku výš o cca 1–2 mm a v té bílé barvě a při tak tenké špičce to není při zběžném pohledu prakticky poznat..

            0 0
            • Stumpa  

              Asi to možná bude znít divně.ale dal jsem ho na fulla.

               
              0 0
              • Pedro RB  

                No a já na novýho fula dal staré Gobi (které jsem na silničce při delší jízdě nesnesl) a tam mi vůbec nevadí..

                0 0
              • petrš1  

                taky ho mám na fulu-spokojenost

                0 0
    • MARIN  

      Mam tohle sedlo asi od pulky dubna (porizeno spolesne se silnickou) a zatim neco pres 3000km.

      Pocity stejne jako par lidi tady. Po prvnim omakani a usednuti jsem si rikal, ze to pujde hned do sveta ale po vyjizdce (hned prvni pres 100km) absolutne zadny  neprijemny pocit – otlaky, houbovitost, dira- proste nic nevadilo. Nedavno jsem dal ve 30° 150km a taky jsem prezil bez uhony.

      Jedinou vytku mam k te jeho silene vaze ale to ty s metrakem asi resit nemusis :)

      0 0
    • Martin  

      Mám ho cca 14 dní a zatím dobrý:-) A to jsem vyzkoušel letos těch sedel asi 6.

      0 0
    • coffield  

      Nic proti němu. Doporučuji někde vyzkoušet. Ale za ty peníze bych si uměl představit i opravdu dobré lehké sedlo…

      V podstatě je docela dost sedel, na kterých lze 140 km vysedět naprosto pohodlně. Ale na cévky, si myslím, tlačí všechny, už z toho principu celodenního sezení, a dále pak člověk sice sedí na sedacích kostech v místech sedla tomu přesně určených, ale má na koulích nabalenou ještě BG plenku, která je stejně mačká… a jak pra-tvůrce BG kdysi řekl: všechno je to marketing, ale lepší si ty koule mačkat na kole a dělat něco pro svoje tělo, než si je hýčkat na židli v kanclu nebo u piva a nedělat pro sebe nic…

      …takže jsem BG sedlo vyměnil za tvrdou lehkou (leč pohodlnou) slupku Selle Italia a snad mi to děti jednou prominou :)))

      0 0
    • Charlie_R  

      Konecne sedlo co mi sedlo :) Zadne problemy, predtim jsem zkousel asi 4 jine, uz jsem z toho byl docela zoufalej

      0 0
    • MaRtYs  

      Přemýšlím také, že si ho koupím… ale na stránkách Spešlu jsem se dočetl, že se jedná o sedlo na silničku…  Nevím jestli v tom je nějaký zásadní rozdíl… :o)

      Mám vyhlídnuté ještě tyto dva typy:

      http://www.specialized.cz/new/doplnek.php?…

      http://www.specialized.cz/new/doplnek.php?…

      u toho si nejsem jist, zda se nejedná přímo o dámské sedlo… .o))

      A pak ještě přemýšlím nad tímto:

      http://www.specialized.cz/new/doplnek.php?…

      Pokud by měl někdo zkušenost, určitě sem s ní .o) díkes

      0 0
    • Svět videa  

      tak jsem nakonec po vyzkoušení šel do sedla o třídu výše

      0 0
      • Pedro RB  

        No jak se to vezme „o třídu výše“.. Hmotností a povrchovou tvrdostí určitě, ale pro mě pohodlím určitě ne.

        0 0
    • dancar  

      Tak já ho mám týden a to sedlo mi nesedlo. Přijde mi moc houbové a začal jsem se v místě sezení mnohem více potit, než na starém sedle, takže ho prodávám.

      0 0
      • zralok  

        Ahoj, ještě to sedlo prodáváš?

        0 0
        • dancar  

          Jo stále leží ve skříni.

          0 0
          • zralok  

            V jaké barvě a šířce ho máš a kolik by si za něj chtěl?

            0 0
            • dancar  

              143, cena 1500,–

              0 0
              • zralok  

                Tak to je škoda, že ho máš v černé. Kdybys ho měl v bílé, tak Ti asi utrhnu ruce :-) scháním ho v bílé (a nemůžu sehnat), ale možná, že nakonec se mi bude hodit i to černé. Když tak Ti ještě napíšu.

                Zatím díky.

                0 0
              • zralok  

                Prosím Tě, ještě jedna otázka, v jakém stavu ho máš? Díky.

                0 0
                • dancar  

                  Jezdil jsem na něm pět dní cca 150 km, takže jako nové.

                  0 0
                  • zralok  

                    Ahoj dancare, bílou variantu jsem už prostě nesehnal, takže se budu muset spokojit s nějakým černým. Můžeš mi na sebe poslat nějaký kontakt?

                    PS. Máš to sedlo ještě v záruce?

                    Díky za odpov.

                    0 0
                    • zralok  

                      dancare, až tady někdy budeš, tak se mi, prosím, ozvi. díky

                      0 0
                      • cavendis  

                        prodam nove prologo pro scratch stalo 2500 nyni 1200 … a specialized avatar 2014 stalo 1800 nyni 1200

                        praha telefon 702 868.978

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.