Sobota 25.10. Brno-Vysocina teren

24 nepřečtených
  • Paja

    Jedu terenem na chalupu, takze kdyby se nekdo chtel na kus cesty pripojit, sraz 9:45 na mostku pred OBI, 10:00 u vesla, trasa: Bityska-Tisnov-Predklasteri(zas­tavka v hospode)-Nedvedice(cukrarna)-Vir

    0 0
    • jonys  

      A Vír jako co?!To má bejt jako nabídka-zaprasenej a vyřízenej se otočím a pomažu zpět,ne!Takhle se to nedělá,příteli!Sle­duj:

      Jedu v sobotu na prodloužený víkend do Tišnova.Kdyby někdo chtěl povodit po okolí,tak doprava do Tišnova po vlastní ose(auto,vlak),mož­nost odložení zbytečných věcí na baráku a předstartovní občerstvení U legionáře,odjezd cca 10.30 na nějakou kochací trasičku s vhodnou volbou občerstvoven,návrat v podvečer k připravenému grilu,točené pivo zajištěno,nocleh ve vlastním spacáku rovněž možný.

      Pokud by se někdo náhodou necítil zdravotně fit,může zůstat na baráku,aby tam Renata nebyla celý den sama…,a zatím třeba nasekat dříví-pan JST by vysvětlil kde je sekyrka a tak :-))

      0 0
      • pepek  

        aby tam Renata nebyla celý den sama…“ co přesně si pod tím máme představit?  :-) 

        0 0
        • jonys  

          :-)

          Říkáš: „já bych jel,ale asi nějak se necítím fit…!“,jo.

          0 0
          • pepek  

            Furt tomu nerozumím, to „jo“ říká ona?  :-)

            0 0
            • jonys  

              Podívej,klidně pojeď,a uvidíš :-)

              Ovšem minule sekal dřevo pan JST-a prej mu to šlo velice dobře…tak abys jako ve srovnání nepohořel,že…:-)

              0 0
              • pepek  

                Hmm, když já tam netrefím, asi.

                0 0
                • jonys  

                  Už hledáš výmluvy???Kdyby se ti zvedlo ego,tak ráno brnkni-ale radši bych kdybysme pojezdili,co?Už udržíš rodla?

                  0 0
                  • pepek  

                    Ráno mám ego naopak na nule. Rodla udržím, jenom motor, už tak zralej na výměnu, se eště nějak zatáhl. (Nejedó náhodou nějací chrti?)

                    0 0
      • Paja  
        1. zaloz si vlastni vlakno:-P
        2. jedu az za Vir, ale nepredpokladam, ze by nekdo chtel jet na otocku dal nez do Nedvedice
        3. zadnej vlak do Tisnova, nejezdim prece enduro viz. jiny vlakno:-D
        4. zadny kochaci trasicky s vysedavanim po hospodach – poradne si zajezdit v terenu s kratkyma zazravkama predklasteri/ned­vedice
        5. zaprasenej se muzes otocit kdykoliv a naplanovat si peknou druhou pulku zpatky

        6.drevo na chalupe nasekat nepotrebuju, uz ho mam pripravenyho dost:-P 

        0 0
        • Jaroslávek  

          Tak to bylo vostrý…

          0 0
        • jonys  

          No no!Jsem jen nabídl alternativu,která v podstatě není konkurenční,neboť oba oslovujeme úplně jinou cílovou skupinu:ty nabízíš krev,pot a slzy,já přicházím s nabídkou kvalitního…po­žitku(?) :-)

          Kvůli tomu nemusíš hned dělat hysterické scény :-)

          Já jen jak jsem se tím tvým příspěvkem prokousal na konec,tak jsem čekal nějakou pointu právě…„Vír…kde je zdrama prase a pivko"Nebo "Vír-kde je volba Miss mokré tričko“ nebo aspoň „Vír,kde se koná výprodej karbonových Leftyn,1500/ks“­.A ty skončíš „Vír“.Jsem se uviděl jak mi totálně K.O.,zablácenýmu a zmrzlýmu říkáš ahoj,načež s perspektivou stejného martýria návratu hážu kolo z hráze a vzápětí jej následuji… 

          0 0
    • RomanH  

      Ja bych se pridal, ale v sobotu budem mostovat druhou vlecku :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.