so 31.10.2009 Praha-Kamenice a okolí

48 nepřečtených
  • Teddy

    Vyjížďka na pohodu, chrtit už takhle v zimě nestíhám:)

    zítra jedeme s Eli zas trochu vyvenčit bajky směr V.Popovice-Kamenice-Grybla-Jílové a zpět. Takže kdo chcete jet s náma určitě doražte. Slibuji pěkné počasí a dostatek bláta pro všechny:)

    Sraz v 10:00 na metru Opatov viz. obrázek

    Anketa: Tak jak jste na tom?

    6x
    75%
    0x
    0%
    2x
    25%
    0x
    0%
    0 0
    • pro_pa  

      Jejda, sem se chtěl podívat na hlasování a nějak mi to uklouzlo :-(

      0 0
      • teepeex  

        tak koukej jet:)

        0 0
        • Teddy  

          :) to je dobrý zrovna Vás dva chtěla vidět Eli zítra na vyjížďce. Že by telepatie:)

          0 0
          • Medunka  

            Teepeexe nedáme, ten jede s náma :-)

            0 0
            • Teddy  

              aha on jede vlastně na Kokořínsko. To je jak sever proti jihu (nebo jihovýchodu) :-) My to máme na sever daleko tak proto tohle vlákno.

              0 0
            • Eli  

              Tak si ho nechte, my máme Pro-Pu a nedáme! :)

              0 0
      • Sodík  

        Jejda, stalo se mi to samé – chtěl jsem se podívat, kdo jede a omylem jsem se napsal. Pardon :)

        0 0
    • pro_pa  

      Kudy se chystáte jet, já že to mám na jižňák trochu zruky, tak bych se někde připojil.

      0 0
    • tibro  

      Asi prídem. Uvidím ešte ráno.

      0 0
      • Lenka.05  

        Sem si říkala, že bych se mohla na vás taky někdy podívat „in natura“ když už pojedete do požárských lesů…a zrovna zítra jedu do Lysé na papoušky a rybičky :) Třeba indy :)

        0 0
      • Eli  

        určité príď, bylo by škoda, sedět doma.

        0 0
    • Gad  

      Možná bych se přidal. V kolik asi vidíte návrat?

      0 0
    • pajan  

      Na kolikátou plánujete návrat? :-)

      0 0
      • Teddy  

        no určitě do tmy takže tak do 16 zas na jižňáku, uvidíme jak nám to pojede, zkrátit se to kdykoli, takže určitě doraž:)

        0 0
    • Smazaný účet  

      uvidíme, jak se mi bude chtít vstávat :-)

      0 0
    • cabbage  

      Když trefim z Krčáku na Opatov tak se přidám..

      0 0
    • Beeda  

      se vsem splasili kone, asi 10. sraz a to v lete nikdo nejel:-))

      0 0
    • Eli  

      Radar úplně bez deště, sice trochu mlha a chladno, ale ono se to rozežene. Už se těším na pořádnej kus podzimu a endorfinů.

      0 0
      • Gad  

        Kudy pak pojedete od toho Opatova? Možná se přidám, případně pojedu z Kamýku, ale asi nestihnu 10.

        0 0
        • Eli  

          Pojedeme přes Průhonice a dál po červené do Osnice, Horní Jirčany, Psáry; nebo z to z Osnice poženem na východ na Velké Popovice. Jak to vidíš?

          0 0
        • Eli  
          • – ale trasa je VARIABILNÍ – –
          0 0
    • Teddy  

      Vyjížďka pěkná i když jsem jí nedal celou, ale byl jsem trochu nakřáplej tak jsem to nechtěl lámat přes koleno, 60km bohatě stačilo. Nějaké fotky jsou zde Dokonce jsem stihl ještě posledních 10 minut derby Arsenal – Tottenham 3:0 naši vyhráli, takže bomba den :)))

      0 0
    • pajan  

      Já taky děkuju za bezva švih… Fotky jsem měl 3 a navíc nevim kde je kabel, takže když tak zejtra :D Jinak mě to dalo 79kiláčků a mám toho překvapivě docela dost:-)

      0 0
    • cabbage  

      Chjo, jen co vjedu do lesa, už se sundám z kola:-/

      0 0
      • Teddy  

        kudy jste jeli?

        0 0
        • pro_pa  

          cabbage jsme zanechali hned na Gryble, páč si pochroumal koleno. My jsme dále jeli po červené, potom červený sjezdík do Prosečnice, žlutou k Vlčí rokli, u rybníčku jsme uhnuli doleva na modrou k Borku, Chotouň, Radlík, Libeř, Záhořany, lesem do Černíků, Zvole, traverz, Jarovské údolí a dom.

          Mně to dalo 102 km a 1501 výškových m.

          0 0
      • pajan  

        A jak si dorazil?

        0 0
    • tibro  

      Aj ja som spokojný. Tak unavený som už dávno nebol. Ako sa Martin odpojil, tak sa nahodilo také tempo, že som skoro dušu vypľul :) Ale som rád že som neskočil v Kamennom prívoze na vlak a došiel to celé. Takže díky za vyjížďku

      0 0
    • Eli  

      po dlouhé době delší společná vyjížďka. Cesta zpět asfalt, pěkně to foukalo na tváře.

      pár fotek zde

      0 0
    • pajan  

      Tady je pár fotek ode mě

      0 0
    • pajan  

      Chtěl jsem se zeptat, nemá tu trasu,prosím, někdo importovanou do nějaký dostupný mapy? Chtěl bych se na to mrkout a založil, dcl se mi to líbilo :-)

      Předem dík :-)

      0 0
    • Mabajk  

      Ahoj, bude někdy zase nějaká vyjížďka z Jižnáku? Jsem kousek od Milíčáku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.