• Karkulka

    Tak mně bylo jakožto naplavenině spuštěno organizační právo ;-)

    „vyjížďka na NIC, uzené a na pohoduuu“

     
    0 0
    • Karkulka  
      1. roli trasera nechť převezme zodpovědný bajker s orientačním smyslem :o)
      2. čas a místo srazu  záleží na pracujících

      tož se vyjádřete..

      0 0
    • RomanH  

      Jasne ze jedu, uzene jsem uz dlouho nemel.

      Meli bychom se ale co nejdrive domluvit (pocet lidi), at jej zavcas bloknem.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Já splet hlasování, ale to nevadí. Při budoucích hlasováních už tuto kolonku nepřehlédnu.-)) Teď eště sladit tu pohoduuu.

      0 0
      • RomanH  

        A kterou z tech dvou ? ;-)- Jistě, má účast je povznášejícím prvkem celé akce :o)

        • Ano, pokud se zase bude jezdit po předním ;-)
        0 0
        • Jaroslávek  

          To je přece jasný. Od minulé st jsem teď už navždy „Ten co jezdí po předním“. Přede mnou měl podobný jméno už jen „Ten co tančí s vlky“.-)))

          0 0
          • RomanH  

            No, tak po Pradedu nas asi bude s vlkem tancit vice, ale co uz :-0

            0 0
          • Jaroslávek  

            Ještě bych to mohl vylepšit o „celý v bílém“.-)) To je síla, ale zase se to dobře oblíká, bo je dobře vidět „hnědým dozadu“.-)))))) 

            0 0
    • jonys  

      No tak nějakou neotřelou trasičku můžem hodit do placu…Třeba ten „můj“ ostrosjezd k Prádelně,kde nejmenovaný soudruh minule uvařil brzdy,by mě zajímal v podání mladých nadějných expertů v opačném směru.No a tam třeba přes Žebál ten krpál kolem koní opět zpestřeno o výjezdík,kde když jsem jel nahoru poprvé,tak jsem míjel maníky tlačící nahoru DH stroje-jsem si říkal ty vole,jestli se to zlomí eště víc,tak už to nejdu dělat!

      Čili taková pohodovečka :-)

      Foto brzdy,která uvedený sjezd nevydržela přikládám(viz šipka)-věřím,že oceníte zejména skvělý timing fotografa…

      0 0
    • JSt  

      bysem jako jel, ale manas me musi naucit ten nose manual ;-).

      0 0
      • Jaroslávek  

        Prostá manipulace s těžištěm.-) 

        0 0
      • Karkulka  

        umění šamana ;-)

        0 0
        • JSt  

          ted nevim, jestli jsi myslela umeni samana nebo umeni shimana. ono to bude nejspis kombinace obeho ;-).

          0 0
          • Karkulka  

            šimano nemůžu nijak vychvalovat, na todle je Splinťa háklivej ;-) he

            0 0
            • jonys  

              Háklivej?Tak v tom případě se toho rád ujmu za tebe :-)

              Vždycky když si pod kopcem lehounce,přesně a tiše zařadím a za mnou se vzápětí ozve rachot grip-shiftu,pak rachot řetězu a pak někdy ještě rachot vulgarit,tak si gratuluji k dobré volbě :-)

              0 0
              • pepek  

                Vyjímečně musím souhlasit, vždycky sem si říkal, že soudruzi mají to řazení v pěkným bordelu, že je to tak hlučný – a ono ten randál je  vlastně fíčura od Sramu

                0 0
                • Excel  

                  Jistě, když jedu soudruzi za Váma dvěma do kopce, tak musím shazovat na malou a vzadu rvát velké, k tomu ještě uvařit brzdy abych zkrotil tu výbušnou sílu v mejch nohách. Jinak ona fičura je čistě psychologická, když při závodě dojedu soupeře a takhle si hezky hlučně zařadím tak mu dám najevo že je normální ***** a on to psychicky neunese a v první následujícím sjezdu se rozseká..nemožná identifikace.

                  0 0
                  • kankrlicek  

                    Mohu potvrdit psychologický efekt! Při delším trvajícím přibržďování mi ŘVE přední brzda. Nikdo to nevydrží dlouho a pustí mě :)

                    0 0
                    • Karkulka  

                      taktéž..moje řvoucí brzda připomínající zvuk autobusu taky budí respekt-jj,sram má fakt něco do sebe, heh :o))

                      0 0
                      • Paja  

                        nejlepsi je Karosova rvouci brzda, z toho normalne beha mraz po zadech…

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ja po 3/4rocnim rovnani kotouce jsem rezignoval a vcera koupil novej. Zatim jsem jej nestihnul nasadit, pac se vcera pres nas prehnala bourka a svagrovi + jeho sousedum to naplavilo dve vlecky kameni a bahna

                          0 0
                        • Polka  

                          S tou jsem mel cest minule, kdyz jsem jel za nim…napred sem se lekl jaxvina co to jako bylo a pak mne to doslo :-D

                          0 0
                        • Karaya  

                          Proto je lepsi tolik nebrzdit, to by jsi mne ale musel nechat predjet :P

                          0 0
                          • Paja  

                            docvaknu si te v kopci ;P

                            0 0
                          • Paja  

                            …jo a kdo umi nepotrebuje nechat predjet ;D

                            0 0
                            • Karaya  

                              Vsak normalne s tim problem neni, ale nekdy je to tak uzky, ze by se ti asi nelibilo, kdybych kolem tebe projel :P

                              0 0
                              • Paja  

                                Kdyz to zvladnes tim bordelem kolem, tak s tim problem nemam ;D

                                0 0
                      • Jaroslávek  

                        Proto se mi v tý Praze dobře za tebou jezdilo, Protože jak brzda řvala, lidi skákali do škarpy, a ještě za drahnou chvíli co jsem přijel já a viděl tu hrůzu v jejich očích, jak čekali co za prasárnu ještě přijede…-))))

                        0 0
                  • Karkulka  

                    ty jo, ty už maňasovatíš :o) za chvíli ti bude stačit na soupeře jen pomyslet a zozestoupí se před tebou cesta jako moře v bibli ..a skuhravší soupeři se budou válet podél trasy jako popadané hrušky ;-)

                    0 0
                    • JSt  

                      to mu nerad. on kdyz se zamysli, tak to nedopada dobre :-)).

                      0 0
                      • Karkulka  

                        přibliž, z jeho nicku to vidím na nějaký hackerský útok ;-)

                        0 0
                        • JSt  

                          …nedopada pro nej dobre :-)

                          0 0
                        • Splinter  

                          Maňasův příspěvek je první, po kterým se to formátování rozsypalo :-D

                          0 0
                          • Paja  

                            Tentokrat to Maňas ale prehnal, bo se to rozsypalo i jemu ;)

                            0 0
                            • Karkulka  

                              hi, zrovna jsem koukla do exploreru, jak to Maňas zase rozbil ;-)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                To je děs přátelé, mě se ty síly už začínají vymykat z rukou.-)

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  dybych nebyl přesvědčenej o důvodu proč mi v neděli zařvala vidla, tak bych to sved na tvoje wůdů. :)

                                  0 0
      • jonys  

        No,Jiřiku,já i vím o místě,kde by cestou na Šmelc mohla výuka probíhat…viz fotky :-)

        0 0
    • Paja  

      dekuji za vlastni kategorii;) povysil jsem (temer) na uroven samana;D

      0 0
    • Karkulka  

      hola hola, čtvrtek volá…

      nějaké bližší údaje by to chtělo specifikovat..čas a místo dostaveníčka?

      0 0
      • Polka  

        Nejanci, dyt je utery :-P

        0 0
      • jonys  

        15.30 lávka OBI.Údolí oddechu-Eliot-Žebál-koně-výjezd DH tratě-hřebenové trailíky-bonbónkový sjezdík k podkomorské myslivně(ani žlutá,ani červená,mezi kozy),Knínice-Javůrek-Šmelc.

        Proč se mi tohle vlákno zobrazuje viz obr.???

        0 0
        • RomanH  

          Nejsi jedinej, mne taky. Za me cas OK, ale vzhledem k Pajovi se to asi bude muset posunout.

          Pajo, mas u me pivo, kdyz prijedes alespon na 16tou :-)

          0 0
          • jonys  

            U mě už má pivo že minule vyjel „kozla“!On je rychlej,v Žebálu nás má když se budem šolíchat.Ty piva mu dodají motivaci aby ještě přidal :-)

            0 0
        • Polka  

          Mas to asi nejake pokurvene.

          0 0
          • jonys  

            Aha!Dík,to mě nenapadlo.

            0 0
          • Paja  

            Mam to taky nejaky pok*****y, ale vsechny ostatni vlakna jsou v poradku, asi ma Karku jen nejakou demoverzi tech organizacnich prav ;D

            0 0
            • Pebe  

              nebo se to správně zobrazuje jenom těm hodným :-))

              0 0
              • Splinter  

                Dojedeš taky?:)

                0 0
                • Pebe  

                  ty vaše fotky uzenýho na prkýnku lákají, ne že ne :-)

                  akorát by to pro mě asi znamenalo buď noc ve vlaku nebo dovolenou na pátek a té bohužel nemám moc. Navíc bych musel taky někde spát, že :-)

                  Takže pravděpodobně ne

                  0 0
              • Paja  

                co uz ;)

                0 0
        • Paja  

          Bud se bojite tmy a nebo vstavate se slepicema, jinak se ten cas nedovedu vysvetlit ;) kdyz se hodne zadari, tak bych tam v 16 mohl byt…nevim proc se takhle sileny casy vymysleji jenom na vyjizdky, kde to mam na sraz pres cely mesto…

          0 0
          • Karkulka  

            njn, krtečci to maj těžký v dnešní době;-)

            0 0
          • jonys  

            Jak zadaří?!Musíš jít tomu štěstíčku naproti!Já mám taky do 16.30 nějaký školení.Ale když se řekne 15,tak tam ve 3 budu…Akorát mi tady pak nikdo nesmí vyčítat jistou dávku anonymity,že :-)

            0 0
            • Paja  

              Skoleni sice nemam, ale stejne bych si radsi rekl v 16 nebo lepe 16:30;D, svetlo je dlouho…a zpatky stejne pojedem potme…

              0 0
            • Karkulka  

              nikdo ti nic nevyčítá, rejpale..to byla jen poznámka k věci ;-)

              0 0
          • RomanH  

            OK, 16 hod je ideal.

            0 0
          • Karaya  

            Ja to taky nechapu, i tech 16:00 bude tezkych…

            0 0
      • Eva  

        A co takhle 16:15,to tu jeste nepadlo,Paja s Karayou se stipnou a bude to akorat :-)

        0 0
        • Paja  

          Kazda minuta dobra…;)

          0 0
          • RomanH  

            No zrovna u Tebe bych se nebavil o minute, ale minimalne o 5ti ;o)

            Hele, nechme sraz v tech 16 hod, pokud nebudeme vsichni, vyrazime pomalu na tu bikrosku a tam budeme blbnout, dokud nas opozdilci nedojedou.

            0 0
            • vrrr  

              A rekne mi, prosim, nekdo, co je mysleno tou bikrosovou trati?

               

              Rikal jsem si, ze bych se konecne taky jednou pridal na vyjezd-teda vezmete-li me s sebou, ale urco to nestihnu na tu ctvrtou sibenicni hodinu nepracujicich a jinak z prace utikaje podryvavsich petiletku.

              0 0
            • Eva  

              OK,stejne nevim co to je ta bikroska,tak zakladam druhou sekci co pojede v 16:15,kdo se prida?Nejlepe kdo vi co to ta bikroska je :-)

              0 0
            • Paja  

              No to kazdopadne, ja to myslel jako „kazda minuta navic dobra“…

              0 0
    • RomanH  

      Toz co, kolik toho uzeneho objednat, 2/3 srutky ?

      0 0
    • Jaroslávek  

      Mám v záloze jedno čembistický překvápko, to už mě budete moc říkat „brněnský black knife“.-)

      0 0
    • bagr84  

      ehm…

       

      Dnes sem dosel o pul seste z hokny a ze si vyjedu, tak treba na Smelc, konecne aspon poznam ty xichty z BFka.Dorazim na Smelcovnu, nigde ani noha, rozhlednu se, zamyslim, a ona kua streda :D

      0 0
    • Jaroslávek  

      Já chci M O U Č N Í Č E K ! Ne že to zase nějaký vtipálek přečte jako nočníček.-))

      0 0
    • pepek  

      Bych aji dojel, ale nevěřím, že když tam budu o 1,5 hodiny později, že to  všechno zatím nesežerete, soudruzi. A o hladu a eště ten hnusnej asfalt šlapat nebudu :-(

      0 0
    • Jaroslávek  

      P.S. Beru tě za slovo, jakožto zakladatelku.-)

      0 0
    • jonys  

      No,takže trasa tam-nevím kdo ji namyslel-byla SUPER :-). Ptám se,jak dopadli soudruzi,co zůstali i po večerce,já celou dobu prchal před pršákem,byl to tanec mezi kapkami deště-Javůrek-Hvozdec-Ríšovka-Prygl za slabou hodinku.

      Romane,díky,ale takhle se to placení nedá dělat!Příště to srovnáme.

      0 0
    • Splinter  

      Zdar, jsme doma, na déšť jsme měli štěstí, a tempo zpátky bylo taky super, krásně sem se protáhl po dlouhé době..

      Zas někdy.. Jo a to maso musíme srovnat!

       

      Fotka Bítýšky v 19.30 :-)

      0 0
      • obda  

        Hehe. Někdy kolem půl jsem v tý Bítýšce byl, ale pršelo jenom hodně nevýrazně. I když celou dobu ze Šmelcu až  do Jinačovic (Prigl trail jsem naivně vynechal, že začne lejt a bude to o hubu). Tak alespoň můj oblíbený sjezd z Baby po modré na medlánecké letiště. Návrat za světla – to už tu dlouho nebylo …

        0 0
    • slou  

      Tož, ačkoliv nenahlášen, nakonec jsem dorazil. Škoda že ta morálka odjezdů je včil tak nízká. Myslel jsem si že jedete i chvilu posedět a ne jen na otočku … teda někteří… Takže za sebe to hodnotím jako fajn akci s nočním Prigl trejlem … byl dobrý a fakt na pohodu ;) … Tož tak.

      0 0
      • RomanH  

        Psal jsem Ti e-mail, ale nevim, jestli byla ta e-mailovka aktualni – kdyz tak se ozvy.

        0 0
        • JSt  

          srdecni ozvy :-)

          0 0
        • slou  

          Mé ozvy na včerejší návratovku jsou již na pohodu ;) a dokonce bych řekl že noční PTrail je v některých věcech lepší jak za dne. Ano da čo došlo. Ale jak jsem říkal včera, je to spíše unreal.

          0 0
    • RomanH  

      Bylo to krasne, domu jsme dorazili kolem pulnoci. Nechapu, kam se nekteri tak honi :)

      No a par fotek…

      0 0
    • Karkulka  

      Tož z uzeného jsem včera pozřela sice jen pláteček 3×3 cm, neb tchýnin obídek mě ještě nějak tlačil na žaludku, ale jinak spokojenost veliká;-)

      Zpáteční jízda místy „zběsilý úprk před domnělým deštěm“, protáhnouti se je však třeba ;-)

      0 0
    • Polka  

      Toz vcerejsi vecer by se dal skoro nazvat „Dam si sedum piv a jednu zelenou“ :) Navrat supr, brzke odjezdy squadry numero uno radsi nebudu ani komentovat.

      btw. na zadost samana prikladam jeste jednu dokumentacni z minula :-))

      0 0
      • RomanH  

        :o)

        0 0
      • Karkulka  

        lol uaaaa :o))))))

        0 0
      • Paja  

        toz tos mu udelal poradnyho couda;)

        0 0
      • Jaroslávek  
        • DDD Ty voe ty seš fakt nebezpečnej.-))
        0 0
        • Polka  

          Myslis? :-))

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak na prvním fotu bych si dovolil upozornit na zkušený výraz huliče a „silných“ nohou nejmenovaného soudruha v pozadí.

             
            0 0
            • Polka  

              Skoda, ze nemame dokumentaci pani vrchni domaci, k te by se toho dalo napsat hodne ;-) A zajimavy je, ze s pribivajici hodinou byla opet milejsi. Kazdopadne se pekne sekla, kdyz rekla, ze u nich v udoli nikdy nechcije :-D

              0 0
              • Polka  

                Jako dest, ne ona :)

                0 0
                • RomanH  

                  :)

                  On i pan hostinsky se postupne rozvykladal. Bylo videt, ze kdyz nejsou ve stresu, tak jsou v pohode. A pani hostinska s babovkou taky prekvapila – rikala, ze ji hryzalo svedomi, kdyz ji volal Manasek a ona mu rikala, ze pece jen v sobotu.

                  0 0
                  • Paja  

                    To je hezky s tou babovkou… … proto jsou v zime daleko vic v pohode, hospudka je mensi a nemaji ten stres.

                    0 0
    • Eva  

      Tak po me informaci doma,ze s vama uz nikdy vic,bo takovej leteckej den jsem uz dlouho nezazila,jsem dostala od meho „trenera“ narizeni,ze naopak,vzdy jen s vama :-).Nevim jak by se narizeni zmenilo kdybych ho informovala take o zelenem NIC :-)

      0 0
      • Paja  

        …kdyz mu ukazes tu fotku, jak se po pozreni Niceho tvarila, tak asi Nijak…;)

        0 0
      • Karkulka  

        hi a já už myslela, že občasný pocit kudly sdílím sama;-)

        0 0
        • Eva  

          Obcasny ???!!! :-)

          Jediny rozdil od meho zavodniho tempa byl v tech kratickych zastavkach :-)

          0 0
          • Eva  

            Nepocitam velke obcerstvovaci a obzerstvovaci stanice Smelc a Bystrc :-)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Tímto mi děkuješ, že díky mě ti ty krátký zastávky dopřejou ?-)) Aspoň k NĚČEMU jsem dobrej než k NIČEMU.-) 

            0 0
        • Paja  

          jasne, my jsme jeli uplne na pohodu, brnkacka, zakladni vytrvalost a tak ;DDD

          0 0
        • obda  

          No ja nevim, kdo tady psal „na pohoduuu“ v zakladajicim prispevku ;-) Provokace, Pravda, za Zebetinem jsem sice taky tepal kousek pod maximalou, ale jinak mam zabrany jet naplno, neb mam strach, ze bych se utavil. Vzdyt je to taky samy chrt :)

          0 0
    • Jaroslávek  

      Jsem rád, že bábovečka, dres a kudla měla úspěch (soudím dle množství foto). Já vám tu radost snad udělám a vemu si ty bílý kalhoty na Praděd.-))

      0 0
      • obda  

        Kurnik ja snad rano vstanu a ten zacatek se s vama svezu, jen abych to videl :)

        0 0
      • RomanH  

        Aby jsi si je na Myslivecke neumazal ;-)

        0 0
      • Paja  

        Tak to by byl vrchol elegance;), kdyz uz se to tady tak rozmohlo, tak pokud v nich dojedes mas u me pivo.

        0 0
      • Polka  

        Nevim, kolik nas ma jet, ale kdybys mel navic x bilejch firemnich kratasu, tak by to mohla byt dobra reprezentace :-)) Akorat by nas myslivci asi hned strileli jako bandu buzerantu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.