Slušně hrající repro nejen ke kompu za +/-1000

24 nepřečtených
  • Baba-Ji

    Máte někdo dobré zkušenosti, reference, víte o dobré recenzi na nějaké aktivní(včetně zesáku) reproduktory (nejen)k počítači.

    Docela hodně poslouchám hudbu a i když nejsem žádný hifista, na určitém levelu přednesu si zakládám. Proto preferuju minimálně dvou pásmové 2.0 sestavy před X.1 soustavama se subáčem, které se hodí spíš na filmy.

    (litr je sice nic moc suma, ale dají se sehnat nějaké ucházejícně hrající bedny)

    0 0
    • BigKarel2  

      Já myslim, že když koukneš na CZC a dáš tam sterea s cenou jak říkáš okolo líťa tak to bude všechno takj nějak podobné, ještě jsou u každýho uživatelský recenze…třeba nějaký Géniusy jsem koukal nevypadali vůbec zle…

      0 0
    • jIrI___  

      Přidej tam jednu nulu a už by se dalo o nějakých slušně hrajících bednách uvažovat.

      Celkem služné ohlasy jsem četl třeba na tyhle http://www.alza.cz/…-d171142.htm nebo tyhle http://www.alza.cz/…-d100949.htm .

      0 0
      • Baba-Ji  

        kdybych si chtěl ozvučovat obývák, tak jo, 10K by se našlo, ale mě zatím stačí jakéž takéž ozvučení kompu

        0 0
      • Čárlí  

        ty druhé mám… jsou zvukově za ty peníže super.. ale když jsou zaplé a nehrají, tak vydávají takový divný brum (to mě docela štve)

        0 0
        • xshreck  

          proto už bych genius nechtěl – na noc jsem si musel 5,1 vypínat z elektriky

          0 0
          • Baba-Ji  

            ja mel, nez mi ted odesly, Genius 1100X 2.0 a brum sel sliset jen pri velkem soustredeni a jeste v noci, takze jsem mel bud ja stesti, nebo ty smulu na kus

            0 0
            • xshreck  

              vim ze 5.1 5000 brucely vsecchny a nedalo se spat, teda ja neusnu pri nicem rusivem :)

              0 0
          • jIrI___  

            Totéž mi dělají i 2.1 Logitechy (špatné odstínění?). Ale bydlím vedle hospody, takže nějaké lehký brum neřeším :-D

            0 0
            • Baba-Ji  

              jj, je to spatne odstinene trafo,hodne lidi si ho proto namontuje z vnejsi strany a odstini jeste plechem

              0 0
    • in4mator  

      Já mám už 9 let „kultovní“ Encore P-401 ;) Celých 9 let jsem je používal skoro denně a pořád spolehlivě šlapou, zvuk je taky řekl bych na hodně vysoké úrovni vzhledem k charakteru a ceně repráků, k PC víc než dostačující volba, bohužel už se neprodávají snad žádní nástupci od Encore… Možná bych se nebál je koupit od někoho použité, ale musely by to být opravdu Encore, protože je spousta jiných nounejmů, které vypadají stejně.

      0 0
      • AsiJura  

        Můžu potvrdit co píšeš, tyhle jsme měl taky, už teda o dost zažloutlejší než na obrázku ale hrály hezky.

        0 0
    • martin_bakov  

      hele to je dotaz na hifi/audio forum, za 1000kc budes mit proste plastovy reproduktory :) Ja mam doma taky nejaky stary plastovy repro ale mam navic subwoffer na zemi (takze to je system 2.1) a jakmile tam je basova slozka tak sem se zvukem spokojenej :D

      0 0
    • axle  

      Kolem 1000kč bych vybiral z Evolve blues R222(muj favorit) nebo Genius SP-HF 1800A(pro me horsi zvuk a hnusny vzhled) nebo pripadne Redstar RS-220. Na pctuning.cz a avmania je tusim i nejaky test..

      0 0
    • siafu  

      K PC mám M-Audio BX5a Deluxe a spokojenost. První „lepší“ reproduktory byly Genius SP HF2.0 1250X (tehdy kupovali rodiče) a bohužel rozdíl mezi těmito reproduktory je propastný, a to nejsem žádný audiofil.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.