Silnicni ramy Author CA5500 / CA66

10 nepřečtených
  • romanholy

    Jezdite nekdo na ramech Author CA5500 nebo CA66? Uvazuji o koupi na kolo pro nenarocne jezdeni, tedy spis pohodlne. Maji uz jen velikost 58, je na vysku 190cm? Jde mi spis o osobni zkusenost. Diky.

    Pripadne doporucte neco podobneho tak do 15000.

    http://www.axit.cz/…66–2012.html

    http://www.axit.cz/…00–2011.html

    0 0
    • Singlespeed  

      Author vždy měřil silniční rámy jinak než ostatní (střed-střed). takže pokud to nezměnil, mohla by ti velikost 58 pasovat. Subjektivně mi přijdou silniční rámy Author tvrdé, vhodné spíš na závodění než na pohodové projížďky.

      0 0
    • jama  

      Měl jsem CA6600 velikost 58. Rozměrově akorát na mých 190cm, hlavně délkou rámu 590mm. Vzhledově se mi tyto rámy moc líbí, nemám rád na silničkách sloping. Na jízdu fajn, pevný, proti duralovému Spec.Allez, co jsme měl před tím byl karbon pochopitelně komfortnější.

      0 0
      • Singlespeed  

        Mně přijde karbonový author hodně tvrdý. Na vyfrézované vozovce ani nepřečtu údaj na tacháči jak drncá, kdežto na druhém kole s galuskami nabušenými mnohem více než pláště u Authora přečtu v pohodě :-).

        0 0
    • ThOOmi  

      Jezdil jsem CA77 a naprosta spokojenost. Ram je hodne tvrdy, ale tuhy a hnedka jede. Kolo je dobre do kopcu, zadna zehlicka to neni… Author ma podivne velikosti, ja se svymi 174 cm jsem jezdil 52-ku. Puvodne jsem chtel 54, ale kdyz sem ji videl… :-D Tobe by ta 58 mela sednout. ;-)

      0 0
    • pee.tr  

      Rám mám mnohem starší (4400) a levnější hliník, ale co se týče velikosti, mám 56 na mých 186cm. Když jsem to kolo pořizoval, tehdy mi tu většina radila, že mi bude malej. Opak je pravdou, mám krátký představec a sedlo posunuté hodně dopředu.

      0 0
      • jecnak  

        Mam 188 a u Authora bych musel mit 56ku. Vyzkouseno. Ty ramy jsou opravdu v cislovani o 2cm posunute.

        0 0
    • romanholy  

      Takze velikost snad ok. Mezi temi dvema co jsem poslal odkazy je technicky velky rozdil? O rok jiny model a taky cena. Ktery vzit?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse