• noy

    Zdravím místní,

    poohlížím se po nové silničce v ceně kolem 40 000. Mám 175cm, 65kg. Rád bych něco v karbonu ideálně na 105 či ultegře. Nebráním se i něčemu mírně jetýmu. V současné době mám v hledáčku tohle:

    PELLS R7 (za 39000)

    http://www.pells.eu/…05/rok-2015/

    Pokud máte někdo nějakej lepší návrh tak sem s ním.

    Díky za odpovědi.

    0 0
    • karliner  

      Tak to je opravdu hnusný kolo :-)

      Ale chceš návrhy, kdybych si já vybíral teď a v tvé cenové hladině, jednoznačně bych volil stejně jako JakeF – Giant Defy Advanced 2 Ltd.

      0 0
    • domestique  

      to jsou dobrý metody…vyfotit to na 50mm karbonech a v popisu aksia.

      0 0
    • Jakobo  

      Je to teda 3000 pres limit, ale doporucil bych ti TCR Advanced od

      Giantu? Pokud si proctes recenze a nazory majitelu, tak pomer cena/hodnota vychazi nejlip. Treba oproti Treku a SSpeslu stejne ceny i material a tuhost ramu, osazeni bez debat. Mne by hlavne vyhovovala geometrie. Radon ad. z bike-discount koupis levneji, ale ty jejich geometrie jsou treba pro me uplne nesmyslne (bych musel mit ram 64 cm aby byl stejne porad jeste kratky). Ja o te serii TCR Advanced sam uvazuju.

      0 0
    • Luigi1  

      Je to x let starý model, který nikdy nikdo pořádně nekupoval, design se líbí málokomu a na obyčejných kolech to bude fakt hodně škaredý … Canyon, Wilier, Fondriest, …

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Canyon, Rose.

      0 0
      • blaf  

        na ty Rose silnice bych se hrozne rad nekde podival a svezl, ceny super, oproti Canyonu moznost menit osazeni, lidi si je celkem chvali…

        0 0
        • rasto  

          100% souhlas. spokojenost nejvyssi.

          0 0
        • domestique  

          tyjo, tuhle znacku jsem vubec neznal. pekny. funguji stejne jako canyon (z fabriky primo ke koncakovi), jestli jsem to dobre pochopil?

          0 0
          • blaf  

            funguji stejne jako canyon (z fabriky primo ke koncakovi), jestli jsem to dobre pochopil?

            ano a navic si muzes i menit nektere komponenty

            0 0
            • satch  

              a jak to je u těchto značek s platbama? Když se mění kurzy, platí ten kurz k euru co je při objednání (předpokládám) nebo ten který je aktuální když to naskladní a odesílají? dík

              0 0
              • blaf  

                u Canyonu, kdyz nakupujes v korunach, tak mas cenu z doby, kdy jsi objednal, u Rose nevim

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Jsou na ne velmi priznive recenze (Tour magazine, Roadbike.de).

            0 0
        • jecnak  

          Dva kousky jsem vidaval na kratsich brevetech. Velmi decentni loga a nekompromisni osazeni.

          0 0
          • karliner  

            Má ji (nebo aspoň měl..) heretik.

            0 0
          • blaf  

            ja na ne dlouho koukal, to osazeni je vazne nekompromisni, ale podle fotek se mi to zda(lo) jako design z doby davno minule, proto jsem se nakonec rozhodl pro Canyon, kdybych to nekde videl na zivo a libilo by se, tak bych to asi vzal

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce