• noy

Zdravím místní,

poohlížím se po nové silničce v ceně kolem 40 000. Mám 175cm, 65kg. Rád bych něco v karbonu ideálně na 105 či ultegře. Nebráním se i něčemu mírně jetýmu. V současné době mám v hledáčku tohle:

PELLS R7 (za 39000)

http://www.pells.eu/…05/rok-2015/

Pokud máte někdo nějakej lepší návrh tak sem s ním.

Díky za odpovědi.

• karliner  

Tak to je opravdu hnusný kolo :-)

Ale chceš návrhy, kdybych si já vybíral teď a v tvé cenové hladině, jednoznačně bych volil stejně jako JakeF – Giant Defy Advanced 2 Ltd.

• Jakobo  

Souhlas, jsem si prve odkazu nevsiml. Ja jen nemuzu prijit na chut te zadni casovkarske stavbe, proto za me TCR. Giant ma ted slevu na starsi modely, chce to projit.

• Hroch obojzhivelnyj  

No tak jestli ma silnicka vypadat jako enduro…

Technicka poznamka, 9.1kg v M bez pedalu, hmmm.

• Jakobo  

Imho to delaji ty kotoucovky. Taky to kolo v tvojem odkazu ma kliky R500, ty budou tak o 100 g tezsi oproti tem novym 4-ramennym 105.

Ale jinak ta kombinace kotoucovek, zadni stavby a klasicke sedlovky se mi taky moc nelibi.

• celevra  

Tohle byl jedinej důvod, proč mě odradila Defy a beru TCR Advanced 1 ltd, za ty peníze IMHO nic lepšího ted neni..

• karliner  

Je jasný, že maník, kterej jezdí trasy jako ty kotoučovky neocení :-).

• Hroch obojzhivelnyj  

No me je taky jasny, ze manik, ktery jezdi to co ty by si ted vybral silnicni verzi sjezdaka, dost vosklivy na to aby ho zlodej pred hospou nechal.

:-)

• domestique  

to jsou dobrý metody…vyfotit to na 50mm karbonech a v popisu aksia.

• Jakobo  

Je to teda 3000 pres limit, ale doporucil bych ti TCR Advanced od

Giantu? Pokud si proctes recenze a nazory majitelu, tak pomer cena/hodnota vychazi nejlip. Treba oproti Treku a SSpeslu stejne ceny i material a tuhost ramu, osazeni bez debat. Mne by hlavne vyhovovala geometrie. Radon ad. z bike-discount koupis levneji, ale ty jejich geometrie jsou treba pro me uplne nesmyslne (bych musel mit ram 64 cm aby byl stejne porad jeste kratky). Ja o te serii TCR Advanced sam uvazuju.

• Luigi1  

Je to x let starý model, který nikdy nikdo pořádně nekupoval, design se líbí málokomu a na obyčejných kolech to bude fakt hodně škaredý … Canyon, Wilier, Fondriest, …

• Hroch obojzhivelnyj  

Canyon, Rose.

• blaf  

na ty Rose silnice bych se hrozne rad nekde podival a svezl, ceny super, oproti Canyonu moznost menit osazeni, lidi si je celkem chvali…

• rasto  

100% souhlas. spokojenost nejvyssi.

• domestique  

tyjo, tuhle znacku jsem vubec neznal. pekny. funguji stejne jako canyon (z fabriky primo ke koncakovi), jestli jsem to dobre pochopil?

• blaf  

funguji stejne jako canyon (z fabriky primo ke koncakovi), jestli jsem to dobre pochopil?

ano a navic si muzes i menit nektere komponenty

• satch  

a jak to je u těchto značek s platbama? Když se mění kurzy, platí ten kurz k euru co je při objednání (předpokládám) nebo ten který je aktuální když to naskladní a odesílají? dík

• blaf  

u Canyonu, kdyz nakupujes v korunach, tak mas cenu z doby, kdy jsi objednal, u Rose nevim

• Hroch obojzhivelnyj  

Jsou na ne velmi priznive recenze (Tour magazine, Roadbike.de).

• jecnak  

Dva kousky jsem vidaval na kratsich brevetech. Velmi decentni loga a nekompromisni osazeni.

• karliner  

Má ji (nebo aspoň měl..) heretik.

• blaf  

ja na ne dlouho koukal, to osazeni je vazne nekompromisni, ale podle fotek se mi to zda(lo) jako design z doby davno minule, proto jsem se nakonec rozhodl pro Canyon, kdybych to nekde videl na zivo a libilo by se, tak bych to asi vzal

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce

Podobné diskuse