• xshreck

    Mám na kole sigmu 1606l, máti chtěla taky tacho tak jsem se rozhodl jí dát můj a sobě koupit druhý, černé barvy (1609).

    Musím sundavat kolébku na ten tacho ze svojeho kola, nebo nemusím protože jí mají oba stejné?

    A druhá otázka, budu mít dva rozměry kol – 26" a 28". Jak se dá na tacho nastavit ty dva průměry? Co jsem se s kamarádem bavil, tak to jde jen přes dvě kolébky, která z toho udělá bike 1 a bike 2. Jde to nějak ošulit? Nechce se mi to nastavovat pokaždé jinak.

    D9ky moc :)

    0 0
    • kubad  

      mám skušenosti jen s 1606, ale tam se kola identifikují bohužel jen komplet sadou pro 2 kolo ( kolébka + čidlo) pokud máš bezdrát, u drátové je to kolébka s čidlem dohromady,

      pokud máš drátěnou tak se mě tuším sada na druhé kolo v dílně válí,

      0 0
    • xshreck  

      Neví někdo jak u 1609 vypnout Cadence? Nemám příslušenství a vadí mi, že to mám v menu při překlikávání… na 1606 jsem jendou klikl a byly hodiny, tady mám cadence a pak hodiny :(

      1606 to šlo vypnout v nastavení, tady to tam nevidím…

      Díky za radu

      0 0
    • Gospeed  

      využiji tohle vlákno k dotazu…

      Neválí se doma někomu nevyužívaná 1606ka DTS…potřeboval bych snímač, tak pokud někdo má a nepotřebuje, dejte vědět.

      Díky

      0 0
      • m.s.1  

        pokud je ten snímač stejný jako na 2006 MHR,tak mám na obě kola.

        0 0
        • Gospeed  

          Super…tak pokud je nějak zásadně nepotřebuješ, koupil bych ten snímač na hlavní kolo/bílej/. Kdyžtak napiš na meil gospeed@seznam.cz kontakt na sebe a nějak se domluvíme:) Díky

          0 0
    • hrajem  

      Bude mi tento drzak pasovat jako druhe kolo pro 1609?

      Vsude pisou jen 1606 a na 1609 jsem zatim nic nenasel…

      http://www.koloshop.cz/…1606l-bike2/

      0 0
      • xshreck  

        jj, já mám na svojem kole kolébku na 1606 a tu co jsem měl novou na 1609 jsem dal na druhé kolo. A tacha v tom jsou naopak :)

        0 0
        • hrajem  

          Jak to myslis naopak? :) … Jako ze v te 1606 kolebce se ti detekuje v computeru 1609 bike 2? Nebo ze jsou otoceny o 180stupnu?

          0 0
          • xshreck  

            neee :-))) ty tachometry mají stejnou základnu, mám sice jen kolébky na tacho1 ale jsou stejné :) a tacho zezadu taky, můžu se na to mrknout.

            V 1606kolébce je 1609 tacho .-)

            0 0
            • hrajem  

              Super, to jsem potreboval slyset :)… Tak to jdu objednat tu kolebku…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.